Menüü
Ostukorv

ROOSAKASKULDNE PUUVILLAPAEL

ROOSAKASKULDNE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
ROOSAKASKULDNE PUUVILLAPAEL
0.70€
Maksudeta: 0.57€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSAKASKULDNE PUUVILLAPAEL

Võimalikud valikud

PUUVILLAPAEL on taimne pael, millega saab kanda kristalltalismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi ja värv annab puuvillale erilise omaduse veel juurde. Lisaks on see kristallide kandmisel alternatiiv nahkpaelale. Ideaalne valik veganitele.

KULDNE värv tõmbab ligi materiaalset õnne

PUUVILL sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et anda kristallide kandmisele lisaväärtust.

Kui puuvill ja kristall ühendada, siis annab puuvill enda omadusi kristallile kaasa. Kui kanda puuvilla koos küllusliku energiaga kristallidega, siis võimendab puuvill nende jõudu. Kui kanda sellega kaitseenergiatega kristallidega, siis suureneb see kaitsvate kristallide väge. Puuvillapaela on kasulik kanda koos ükskõik, millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristalli energiat kiirelt Auravälja saata.

Puuvillapaela saad lõigata enda jaoks täpselt sellisesse pikkusesse, nagu sul soov on. Soovitame puuvillapaela otsad ära kõrvetada, et need ei hakkaks hargnema.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 95 cm ja paksus ca 1 mm. Toode ei sisalda kristalli.
Pilt on illustreeriv. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib ..
12.50€
Maksudeta:10.25€
BARÜÜT on astraalrännaku kristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu ..
20.90€
Maksudeta:17.13€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.30€
Maksudeta:10.08€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
12.40€
Maksudeta:10.16€
RUTIILNÕELTEGA KVARTS on kõige võimsam unistuste täideviija. Tegemist on nr 1 kristalliga, kui soovid end väestada ja ai..
29.90€
Maksudeta:24.51€
KIVISTUNUD MAAPÄHKLIPUU aitab mineviku vigadest õppida ja blokeerida nõiaringi astumist. Aitab parandada sinu keskendumisvõimet, aitab ette võetu..
26.10€
Maksudeta:21.39€
GABBRO aitab mõista sinu eluülesannet, annab jõudu elamiseks ja kiirendab mõttetööd. Lisaks vabastab see kristall sind sõltuvustest.Gabbro on pär..
7.50€
Maksudeta:6.15€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.SKARN on eriline kristall, mitte ainult selle kauni lõheroosa värvuse pärast, ..
11.70€
Maksudeta:9.59€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talism..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.