Menüü
Ostukorv

AKVAMARIIN sõrmus (kullatud hõbe)

AKVAMARIIN sõrmus (kullatud hõbe) EHTED
AKVAMARIIN sõrmus (kullatud hõbe) EHTED
AKVAMARIIN sõrmus (kullatud hõbe) EHTED
AKVAMARIIN sõrmus (kullatud hõbe) EHTED
AKVAMARIIN sõrmus (kullatud hõbe)
137.50€
Maksudeta: 112.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AKVAMARIIN sõrmus (kullatud hõbe)

Võimalikud valikud

AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooniasse.

Akvamariin on väga kauni väljanägemisega kristall, sellele on iseloomulikuks helesinine kuni heleroheline toon. Akvamariin on oma nime saanud ladina keelest ja see tähendab "merevett". Akvamariin võib olla ka kohati läbipaistev ja väga õrna värvusega. Akvamariini peamisteks leiupaikadeks ja kaevanduskohtadeks on Mehhiko, Brasiilia, India, Keenia, Pakistan ja Afganistaan

Akvamariini peamiseks omaduseks on julgustada inimest suhtlema ja end avama. See on väga tugevalt seotud Kurgutšakra tervendamisega ja avamisega. Akvamariin annab lootust ja õpetab inimestele seda, et alati on võimalus millegi saavutamiseks.

Akvamariin on puhta energiaga kristall, mis avab armastama ja kaitseb hinge kurjuse eest. Akvamariin on romantiline kristall ja kui seda kanda, aitab see avada Südametšakra, seda puhastada ning suurendada armastusetunnet. Akvamariin on aegade algusest peale olnud kaitsetalismaniks neile, kes reisivad üle mere. Akvamariin kaitseb kõige halva eest, mida vesi võib meile teha.

Akvamariin on kristall, mis aitab leida ühenduse Sinu Peegeldajahingega. Eriti siis, kui tunned, et seisad enda elus paigal ja soovid eluga edasi liikuda parema tuleviku poole. Akvamariin ühendab Peegeldajahingesid, viies teid kokku selleks, et mõlemad osapooled saaksid suurema spirituaalse tõuke hingeliseks kasvamiseks. Kui mõlemal osapoolel on ettemääratud Kaksikleegi side, siis Akvamariin on parim kristall kandmiseks, kuna Akvamariin sümboliseerib tingimusteta armastust ning annab ka võimaluse kokku saada Kaksikleegiga peale Peegeldajahingega koostöö ära tegemist.

Akvamariini kristalli kingitakse, kui soovitakse saavutada teineteisemõistmist või soovitakse kallile inimesele öelda, et alati on võimalus, et elu muutub paremaks. Akvamariin suurendab lootust ja elutahet.

AKVAMARIINI MAAGILINE MÕJU sõrmusena:

Kui Akvamariini kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Akvamariin teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Aitab lahendada karma võlgasid, mis on seotud eelmiste eludega ja armastusega.

Parem -  Aitab lahendada karma võlgasid, mis on seotud selle eluga ja armastusega. 

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Tervendajana kanna Jupiteris, see aitab tervendada kopse, hingamissüsteemi, astmat ja teisi erinevaid hingamissüsteemiga seotud probleeme.

Parem - Siin aitab see samuti tervendada nagu vasakus käes kantuna, lisaks veel aitab eneseväljendamist edendada ja julgemaks muuta. 

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Akvamariin selle sõrme kaudu aitab vabastada sinu hingest vanu emotsioone, mis enam sind ei teeni. Ehk emotsioone, mis teevad haiget, mis ei tohiks enam eksisteerida ja mis takistavad sul elus õnnelik olla või edasi liikuda.

Parem - Akvamariin toob selles sõrmes kantuna sinu ellu hingesugulast ehk armastust, kellega sa oled enda selles elus kokkuleppe sõlminud, et te kohtute. Kui see inimene on sinu elus juba olemas, siis see aitab suhet tugevdada ja sidet suurendada. 

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Väga kasulik on kanda Apollo sõrmes Akvamariini, siin aitab see sul alateadlikult minna enda õigele rajale ja tugevdab niivõrd intuitsiooni, et sa hakkad iseenesest tegema õigeid valikuid. Aitab lõpetada pideva kõhklemise ja kahtlemise otsustamise üle.

Parem - Akvamariin toob head intuitsiooni ka siin sõrmes kantuna, aitab kaasa ennustamistele.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Toob head õnne erinevates hobides ja nendes tegevustes, mida sa armastad. Aitab luua hobist töökoha.

Parem - Kaitseb erinevate ohtude eest nagu näiteks veeõnnetuste ja viirushaigustesse jäämise eest.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Akvamariin on kristall, mis aitab tervendada hingamissüsteemi. Akvamariin on kristalliteraapias kasulik kurguhaiguste, kopsuprobleemide ja hingetorurikete korral. Akvamariin aitab hingamist kergemaks muuta, aidates parandada head enesetunnet ja õhu liikumist kehas.

- Kasulik tervenduskristall sulle, kui sa oled pidevalt külmetushaigustes. Eriti kasulik köha ja kopsupõletiku korral. Akvamariini vee-eliksiiri tasub teha ajal, mil oled haigestunud.

- Laps, kes on sündinud hingamissüsteemirikkega või -haigusega, temale on Akvamariin väga kasulik. Sellisel juhul tuleks imiku või lapse voodi kõrval hoida mitmeid Akvamariini kristalle. Väga kasulik on riputada Akvamariini voodi kohale, näiteks unenäopüüdja külge, et see saaks öösel lapsele tervendust pakkuda.

- Akvamariin aitab nahahaiguste puhul, eriti kasulik on akne, nahal olevate allergiate ja kuivuse puhul. Kui sinu nõrgaks organiks on nahk, siis tasub Akvamariiniga endale tervendavat teraapiat anda.

KURGUTŠAKRA

Akvamariin on üks parimaid valikuid, kui sa soovid kristalli, mis aitaks sinu Kurgutšakrat tervendada ja seda tervena hoida. Kurgutšakra asub täpselt sinu kurgu kohal ehk kaelal. Akvamariini tuleb kanda talismanina võimalikult kurgu lähedal või kõrvarõngastena, et see saaks selle Tšakra läheduses olla. Mida lähemal on kristall Tšakrale, seda intensiivsemat tööd suudab kristall sinuga teha. Veel on võimalus teha kristallist vee-eliksiiri või kristalliteraapiat.

Akvamariin stimuleerib energia liikumist Südametšakrast Kurgutšakrasse, mis aitab Kurgutšakral suurepäraselt toimida, aidates välja rääkida tõde ehk seda, mis on südames ja mis on sinu sees kinni. Mida rohkem sa end väljendad ja enda sees toimuvast enda lähedastele räägid, seda tervem on sinu Kurgutšakra.

Akvamariin kiirendab sinu eneseväljendamisoskust. Akvamariin õpetab sulle, kui oluline on jagada enda mõtteid, ideid ja tundeid. Akvamariin ei lase sul jagada neid valedele inimestele. Kristall on piisavalt tark, et peatada sind tõe väljaütlemisest valel ajal.

Kui sinu kurgus pitsitab, sul on raskusi eneseväljendamisega ja tunned, kuidas emotsioonid seisavad sinu sees kinni, siis võta Akvamariin endale pikaajaliselt appi. Kanna ja kasuta seda kristalli seni, kuni sa muutud.

SODIAAK

KALASID mõjutab Akvamariin kõige enam, kuna aitab nende intuitsiooni tugevdada ja neil Inglitega kontakteeruda ja suhelda. Akvamariinil on oskus edastada Kalade sõnumeid Inglitele ja Kaladel endal Inglite poolt saadetud märke tõlgendada. 

VEEVALAJATE jaoks on Akvamariin toetavaks armastusekristalliks nende tähtkuju põhikristalli Granaadi kõrval. Akvamariin aitab Veevalaja ellu romantikat ja suhetealast rahu tuua.

SKORPIONITE jaoks on Akvamariin üks põhilisemaid armastusekristalle, mis aktiveerub Skorpioni käes kasutades ülimalt kiirelt. Kasulik kristall sünnikristallide laekas või armastusekristallide altaril hoidmiseks. Ajal, mil Skorpion soovib enda ellu armastust ligi kutsuda või enda suhe uuesti leegitsema seada võiks ta Akvamariini endaga igapäevaselt kanda.

KAKSIKUTE jaoks on Akvamariin väga erilise tähendusega kristall - see on üks Kaksikute armastusekristallidest. Akvamariin ennekõike suurendab Kaksikutes tundeid oma kaaslase suhtes, aidates muuta suhet sügavamaks. Akvamariin õpetab Kaksikutele, millise väärtusega on armastus ja suunab teda veelgi paremini oma tundeid väljendama. Akvamariin aitab Kaksikute esindajal ka mõista, kellele ta süda kuulub. Akvamariin toob Kakskikute ellu armastuseõnne, aidates leida uut armastust või oma kolemasoleva kaaslase suhtes tundeid veel tugevamaks muuta. Loe artiklit, kuidas Kaksikuid armastada, SIIT

ASTROLOOGIA

Akvamariin on Hiina astroloogia järgi PÜHVLITE õnne-, armastuse-, rahu- ja tasakaalukristall. Kõik, kes on sündinud Pühvliaastal on väga tundlikud Akvamariini väele, võttes väga kergelt selle kristalli energia omaks.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia poolest toetab Akvamariin neid, kes on sündinud elutee number 5 all. Akvamariin aitab neil inimestel tunnetada enda intuitsiooni ja õppida "õigel" ning "valel" sisetundel vahet tegema. See on kasulik kristall intuitsiooni tugevdamiseks.

Akvamariini võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristalli suurus ca 1,9x1,5x0,8 cm.
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "AKVAMARIIN" on kokku pandud Akvamariini pärlist j..
32.00€
Maksudeta:26.23€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
129.50€
Maksudeta:106.15€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooniasse.Akvamariin on väga kauni ..
43.80€
Maksudeta:35.90€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.