Menüü
Ostukorv

DRUZY AHHAAT, LARIMAR, SININE TOPAAS ja VIKERKAARE KUUKIVI sõrmus (hõbe 925)

DRUZY AHHAAT, LARIMAR, SININE TOPAAS ja VIKERKAARE KUUKIVI sõrmus (hõbe 925) EHTED
DRUZY AHHAAT, LARIMAR, SININE TOPAAS ja VIKERKAARE KUUKIVI sõrmus (hõbe 925)
189.50€
Maksudeta: 155.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DRUZY AHHAAT sõrmus (hõbe 925)

Võimalikud valikud

Kõik Ahhaadilised, millel on Druzy kristallid, näevad välja kõik erinevad, seega ka kõik talismanid on samuti ainulaadsed.

AHHAAT on teada-tuntud kaitse, hea õnne, hea tervise ja hinge kasvamise kristall. Ahhaati leidub maailmas ka Druzilises vormis, mis tähendab, et selle kristalli sees on imepisikesed tipulised kristallid, mis muudavadki selle Druzyks. Druzy annab kristallile oskuse energiaid mitmeid kordi kiiremini filtreerida, mis omakorda muudab selle kristalli veelgi võimsamaks, kui seda tavaline Ahhaat on. Druzy puhastab Aurakeha kiiremini ja Ahhaadi oma mõju jõuab kiiremini selle kandjale.

Lisaks sõrmede erinevate energia kanalite ja toimete kõrvalt saad sa seda sõrmust kandes ka kristalli üldise väe endasse.

Tegemist on kristalliga, mis kaitseb konfliktide eest, millel ei ole head väljatulekut, või annab sulle võimaluse konflikte enda kasuks pöörata.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

DRUZY AHHAADI ERILINE LISAVÄGI 

Ahhaati leidub maailmas ka Druzilises vormis, mis tähendab, et selle kristalli sees on imepisikesed tipulised kristallid, mis muudavadki selle Druzyks. Druzy annab kristallile oskuse energiaid mitmeid kordi kiiremini filtreerida, mis omakorda muudab selle kristalli veelgi võimsamaks, kui seda tavaline Ahhaat on. Druzy puhastab Aurakeha kiiremini ja Ahhaadi oma mõju jõuab kiiremini selle kandjale. 

DRUZY AHHAADI maagiline mõju sõrmusena:

Kui Druzy Ahhaati kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Druzy Ahhaat teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Selles sõrmes kantuna aitab Druzy Ahhaat sul iseendaga leppida. Leppida sellega, mis elu on sulle kinkinud ja mis probleemid/inimesed/anded on sulle samuti eluteele saadetud.

Parem - Kanna selles sõrmed Druzy Ahhaati, kui sa soovid enda tugevamaid külgi veelgi tugevamaks muuta.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak -  Aitab lahti saada liialt negatiivsest suhtumisest, hoiakutsest, mis ei tee sulle head ja emotsionaalsetest probleemidest, mis ei lase eluga edasi minna.

Parem - Aitab teiste inimestega läbi saada, parandab suhtlemist ja ka suhteid. Aitab olla enesekindel suhtlemises ja tugevdab eneseväljendust. Aitab enda ala pea olla edukas.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Druzy Ahhaat toob meeltesse rahu, aidates tasakaalustada ärevaid emotsioone.

Parem - Selles sõrmes kantuna toob Druzy Ahhaat füüsilisse kehasse tasakaalu, aidates tervendada täpselt seda kohta sinus, mis kõige enam tervendust vajab.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Stabiliseerib Aurat, aidates tasakaalustada energiate liikuvust. Aitab kinni jäänud energiatel ilusti uuesti liikuma saada ja aitab Aurast filtreerida välja energiaid, mis takistavad olla õnnelik.

Parem - Toob armastusse, suhetesse ja pereliikmetega suhtlemisse head õnne. Aitab armastust leida.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Merkuuri sõrmes Druzy Ahhat aitab kaitsta needuste ja kurjuse eest.

Parem - Täpselt sama, mis vasakus Merkuuri sõrmes kantuna.

- Ahhaat kaitseb autoõnnetustesse sattumise eest. Soovitatav on kanda neil, kes on pidevas liikumises ja sõidavad päevas väga palju autode või ühistranspordiga.

- Kaitseb ebaõnne energia tekke eest, mis võib Aurasse kinni jääda ja elu rikkuma hakata. Samas aitab ebaõnne ka Aurast välja saata.

- Ahhaat on kristall, mis aitab sinu intellektuaalsust suurendada. See on kasulik õpingute ajal endaga kaasas kanda ja üleüldse enda lähedal hoida. See aitab kaitsta sinu teadmisi ja õpetab sul neid kasutama.

- Kanna Ahhaati koos Sodaliidi või Dumortjeriidiga, kui sa soovid enda faktipõhist mälu võimendada. Nende kolme kristalli vägi aitavad sul asju meelde jätta ja kiiremini teadmisi omastada. Need kristallid on kasulikud nii täiskasvanutele, kui ka lastele.

- Annab tugeva kaitse kurjuse ette ja ei lase selle kandja Aurat ära sõnuda. Ahhaadil on oskus selle kandja ümber luua tugeva kaitsekilbi selle eest, et keegi teine ei saaks sekkuda selle inimese saatusesse. Ahhaat ei saa ära hoida karmat, see saab ära hoida teise inimese kurjust ja äraneedvat energiat.

- Kanna Ahhaati endaga kaasas, kui sul on vaja langetada suuri otsuseid. Ahhaat aitab sul enda jaoks kasulikke liigutusi teha ja peatab sind eksimast. Ahhaadil on oskus aidata sul keskenduda ja enda jaoks lahti analüüsida, mis on sinu jaoks õige ning mis on sinu elu jaoks vale. 

- See on kristall, mis takistab sul impulsiivseid sõnu välja öelda ja see takistab sul vales kohas oma suud avada. Seda kõike selleks, et sind kaitsta asjatute intriigide ja ennast hävitava tegevuse eest. 

- Ahhaati kanna selleks, et eemale hoida halba und ja halbu unenägusid. Ahhaat on neile, kes ei suuda magama jääda ärevusest või ülemõtlemise pärast. Ahhaadil on oskus sinu hinge kaitsta luupainajate eest. Luupainajate kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

- Kui sa lähed reisile, siis kindlasti võta endaga kaasa ka Ahhaat, see kaitseb sind reisimise ajal.

- Kanna Ahhaati koos Tiigrisilma või Malahhiidiga, kui sa lähed reisile. Need kolm kristalli oskavad sind kaitsta reisil tekkiva ohu eest. Nendel kristallidel on oskus sind kaitsta nii füüsiliste õnnetuste kui ka vaimse trauma eest.

- Ahhaat on eriliselt kasulik meestele, kellele meeldib autoga või mõne teise mootorsõidukiga sõita. Ahhaat kaitseb liiklusõnnetuste ja teiste probleemide eest, mis võib teel olles tekkida. Aidates kaitsta mehe Aurat ja aidata tal liikluses rohkem tähelepanelikum olla. 

- Ahhaat on hea õnne talisman ja kristall neile, kes on sündinud Kuu esimese veerandi loomise ajal. Ahhaat aitab kaitsta neid inimesi närvilisuse eest, asjatu energia raiskamise eest ja annab neile oskuse enda elus õnne tunda ilma õnne kaugemalt otsides. Ahhaat võiks selle inimese kodus olla või seda võiks talismanina kaasas kanda.

- Ahhaat on kristall, mida ma soovitan kasutada selleks, et sinu unenägudesse ei saabuks valenägemused. Ahhaat aitab eemale hoida halbu hingesid ja isegi deemoneid, kes saadavad sulle teadlikult valesid unenägusid. Selliseid unenägusid, mis hirmutavad sind asjatult ja mis viivad sind eksisteele. Selleks, et Ahhaadi käest seda väge kätte saada, siis kanna seda endaga kaasas või hoia tükikest Ahhaati enda magamistoas.

- Ahhaat on kristall, mis kaitseb konfliktide eest, millel ei ole head väljatulekut, või annab sulle võimaluse konflikte enda kasuks pöörata.

Ahhaat on see kristall, mida ma soovitan ka lastele kandmiseks, see on üks tõhusamaid ja paremaid universaalse kaitseenergiaga kristalle. Kui soovid oma last ohtude eest kaitsta, siis vali selleks kindlasti Ahhaat.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Ahhaadi kristalli kasutatakse järgmistele probleemidele kristalliteraapia andmiseks:

- Ahhaadil on väga kasulik tervendav omadus, mis aitab kõhuprobleemide korral. Ahhaat aitab seedeprobleeme vältida ja nende olemasolul neid tervendada. Ahhaat maandab liigset happelisust, mis maos eksisteerib, aidates seega tuua paremat enesetunnet ja tervist. Ahhaat tervendab soolestikku. Kellel on pidevad kõhuvalud, siis Ahhaat on just neile parimaks tervenduskristalliks. Selleks valmista Ahhaadist endale igapäevaselt vee-eliksiiri või kanna sellest valmistatud talismani võimalikult kõhu kohal ehk pika kee või paela otsas.

- Ahhaat kaitseb südant, aidates südamel olla tugev, vastupidav ja leevendades südamenärvide probleeme. Kanna Ahhaati endaga, kui sa soovid enda südant haigusest taastada või selle tekke eest seda kaitsta. Ahhaat on suurepärane südameveresoonkonna tervendaja.

- Kristall, mis aitab kaasa keskendumisele ja ajutegevusele. Kui sul on probleeme, et sa ei suuda ühele teemale kauaks peatuda, seda analüüsida ja sinu mõtted lähevad pidevalt kusagile ekslema, siis Ahhaat aitab sinu keskendumisoskust parandada ja see abistab ühele teemale sügavuti keskenduda.

- Ahhaat aitab kaasa naha tervenemisele, kui on nahahaigus, ja eriti kasulik on see selliste nahaprobleemide korral, mille põhjus on veel ebaselge. Seda kõike sellepärast, et Ahhaat aitab multifunktsionaalselt nahka tervena hoida, aidates terveneda väga paljudel nahahaigustel.

PÄIKESEPÕIMIK

PÄIKESEPÕIMIK on kolmas Tšakra peamises Tšakrasüsteemis, mis asub otse sinu naba kohal. Kui sa asetad oma käe naba kohale, siis täpselt seal asubki sinu Päikesepõimik. Ahhaat on kristall, mille on oskus kõige esimesena tervendada Päikesepõimikut, selle tervendamisel suundub see alles teiste Tšakrateni ja kogu Aurakeha juurde. Ahhaat aitab taastada usku iseendasse, näha majanduslikku seisu positiivse vaatenurga alt, blokeerides ära rahaahnuse ja aidates sul uskuda paremasse tulevikku. Lisaks sellele on Ahhaadi Päikesepõimiku tervendamine seotud ka mao ja seedimise tervendamisega. Kui Ahhaat on suutnud Päikesepõimiku tugevaks muuta, siis oled sa ise erinevatele ohtudele vähem vastuvõtlik ja seda sellepärast, et terve Päikesepõimikuga inimene ei karda elus põruda.

SODIAAK

Tähemärgilt toob kõige enam õnne Ahhaat KAKSIKUTELE, KALJUKITSEDELE, JÄÄRADELE ja SKORPIONITELE.

Ahhaat on väga tugev kaitsekristall ja KAKSIKUTEL aitab Ahhaat end tagasi hoida siis, kui Kaksik soovib enda kohta liiga palju välja rääkida. Ahhaat ei lase Kaksikutel välja rääkida enda isiklikke asju siis, kui see inimene, kellele ta soovib seda antud hetkel rääkida, võtaks neid teadmisi kurjalt vastu ning kasutaks neid teadmisi Kaksiku vastu. Ahhaati oleks Kaksikutel kindlasti hea kanda, kui see probleem eksisteerib või lisada see oma sünnikristallide laekasse, et see saaks kaugteraapiana oma tööd teha. 

Ahhaat on suurepäraseks inspiratsiooniallikaks KALJUKITSELE, tuues häid ideid ja aidates mõistusel ja südamel koostööd teha, aidates ka intuitsiooni täpsemaks muuta. 

Ahhaat on tähtkujude järgi üks kristallidest, mille JÄÄR väga kiirelt omaks võtab. See tähendab seda, et Ahhaadi vägi hakkab Jääraga väga kiirelt tööle. Ahhaat on see kristall, mis aitab Jääral olla julge, optimistlik, ambitsioonikas ja positiivne. Ahhaat toob Jääras esile tema tähtkuju kõige paremad omadused ja aitab vaos hoida tema negatiivseid külgi. Igas tähtkujus on häid iseloomujooni ja problemaatilisi pooli, Ahhaat on see kristall, mis suudab Jääras tuua esile vaid kõige paremad omadused. Ahhaat on ka sellepärast väga kasulik kristall ühele Jäärale, kuna sellel on oskus tuua Jäära välja sellisest eluperioodist, kus Jäär on omadega ummikusse jooksnud.

Ahhaat on see kristall, mis aitab SKORPIONI negatiivsete külgedega hakkama saada. Ahhaat on Skorpioniga läbisaamise kristall ja see kristall võiks olla kindlasti Skorpioni kodus olemas. Seda selleks, et blokeerida tülitsemist ja asjatuid ning mõttetuid probleeme. Ahhaati soovitan ma hoida kodu välisukse läheduses või sinna seatud kodu kaitsvate kristallide keskel. Lisaks sellele võib Ahhaati hoida abielulaeka sees, paari ühise foto ees või hoopis armastuse kristallide keskel. Ahhaat aitab Skorpioniga hakkama saada ja samas Skorpionil ise olla tulistes olukordades tasakaalukam.

ASTROLOOGIA

Ahhaat on SEA-AASTAL sündinute kõige peamiseks õnnekristalliks. Igal sea-aastal sündinul võiks ja peaks olema just see kristall kodus või ehtena. Ahhaat on kristall, mida on hea sea-aastal sündinutele kinkida, see toob talle õnne, rõõmu, rahulolu, tugevat tervist, kaitseb ebaõnne ja kurja eest. Lisaks sellele aitab Ahhaat sea-aastal sündinu nõrku iseloomujooni tugevamaks muuta ja aitab kaasa üleüldise tasakaalu loomisele. Mida rohkem on Ahhaati, seda õnnelikum on hing!

Kui soovid, et Druzy Ahhaadi sõrmus töötaks sinuga väga mitmeid aastaid korrapäraselt, siis hoia seda igal öösel Apofülliit geoodi peal. Ahhaadile sobib kõige enam Salvei suits, kui soovitakse seda puhastada.

Soovitan esmalt ise tunnetada, millises sõrmes sa sõrmust kandes kõige mugavamalt ennast tunned ja seejärel sa saad aru, miks sul seda kristalli vaja on. See sõrm, milles mugavalt end tunned, see valib selle energia vajaduse ise.

Tehniline
Mõõdud Valge Druzy Ahhaat on ca 2x1x0,4 cm. Larimar on ca 0,5x0,5x0,4 cm. Sinine Topaas on ca 0,3x0,3x0,2 cm. Vikerkaare kuukivi on ca 0,3x0,3x0,2 cm. Sõrmus ei ole suletud, mis võimaldab sõrmuse suurust reguleerida paari mm võrra.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
Kõik Ahhaadilised, millel on Druzy kristallid, näevad välja kõik erinevad, seega ka kõik talismanid on samuti ainulaadsed.AHHAAT on üks vanimaid ..
179.00€
Maksudeta:146.72€
LARIMAR auguga erikujuline
AINUEKSEMPLAR
Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.LARIMAR on kristall, mis toob sinu ellu armastust! Larimaril on väga väärt..
139.00€
Maksudeta:113.93€
KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustavust, heatahtlikkust ja austust. Need omadused avavad külluse- ja armas..
45.30€
Maksudeta:37.13€
Kõik Ahhaadilised, millel on Druzy kristallid, näevad välja kõik erinevad, seega ka kõik talismanid on samuti ainulaadsed.AHHAAT on üks vanimaid ..
96.20€
Maksudeta:78.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.