Menüü
Ostukorv

ROOSA KIVISTUNUD PUIT sõrmus ovaalne (hõbe 925)

ROOSA KIVISTUNUD PUIT sõrmus ovaalne (hõbe 925) EHTED
ROOSA KIVISTUNUD PUIT sõrmus ovaalne (hõbe 925)
145.00€
Maksudeta: 120.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA KIVISTUNUD PUIT sõrmus ovaalne (hõbe 925)

Võimalikud valikud

ROOSA KIVISTUNUD PUIT on tekkinud ligi 240 miljonit aastat tagasi Triiase perioodil. Kunagi oli see puu, mis suri ja jäi pinnaste vahele, kus see ka kivistus ning kus selle orgaanilised osakesed kristalliseerusid. Täna on sellest saanud väeese ja tänu selle iidsele vanusele on see jäädvustanud enda sisse väga palju informatsiooni ning muutunud väeesemeks, nagu kõik kristallidki. 

Põhilisteks Kivistunud puidu omadusteks on stabiliseerida, rahustada ja eemalda tavapäraseid hirmusid, nagu näiteks vabaks lasta inimese hinges hirm surma eest, kõrguse, uppumise, lämbumise, hülgamise ja viljatuse eest. Roosa Kivistunud Puit on veidi erilisem, kui tavaline Kivistunud Puit, kuna see eemaldab hingest stressi, mis on põhjustanud emotsionaalsed üleelamised, trauma tagajärjel tekkinud hirmud ja kompleksid ning kõik muu, mis on seotud inimeste vaheliste suhetega.

Mina soovitan Roosat Kivistunud Puitu hoida rasketel hetkedel südametšakra kohal, nendel hetketel, kus tunned, et kogu maailm variseb kokku või kui tunned, et minevik või hirmud on taas päevakorral. Hoia seda kristalli südametšakral ehk südame kohal senikaua, kuni tunned, et oled lõõgastunud, maha rahunenud ja hetkeks lahti lasknud nendest halbadest mõtetest. Seejärel vii kristall koheselt aknalauale laadima, et see negatiivsus filtreeruks koheselt minema. Kui sa seda kristalli ei kasuta, siis võid senikaua seda hoida armastuse kristallide alusel ja alati võtta see sealt, kui tunned end kehvasti.

Roosa Kivistunud Puidu kaasas kandmine aitab mõista, millised mured on muretsemist väärt, millised mitte. Aidates sul vähem energiat kulutada ebaolulisele ja kasututele mõtetele.  Kristalli võib koos hoida teiste armastuse kristallidega, mis oled oma koju viinud kodu aura tõstmiseks.

ROOSA KIVISTUNUD PUIDU kandmine sõrmusena aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Roosa Kivistunud Puit suudab ka kõige suuremaid südamesoove teele saata. 

 - Kasuta seda koos teiste armastuse kristallidega - GranaadiRoosa Kvartsi jne, et suurendada perekonna võimalust õnnelik olla.

- Roosa Kivistunud Puit aitab mõista seda, kellega oled sa selles elus kokku loodud. See on igavest armastust üles äratava toimega kristall, aidates sul leida kontakti inimesega, kellega on sul sõlmitud hingeline kokkulepe. Roosa Kivistunud Puit viib sind kokku inimesega, kellega oled eelmistes eludes armastust jaganud. Hoia seda kristalli enda lähedal, et see saaks avada sinu silmad ja suhtealase intuitsiooni. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Roosat Kivistunud puitu kasutatakse füüsilise energia taastamiseks, luumurdudest taastumiseks, puusade jäikuse või puusaliigese probleemide korral. Selleks hoitakse kristalli problemaatilisel kohal.

- Oli aegu, kus pesti selle kristalli veega juukseid, et juuksed hakkaksid kiiremini kasvama või mõnest peanaha haigusest tekkinud juuste väljalangemise tervendamiseks. Selleks hoiti kristalli mitu tundi vee sees, ennem, kui pead hakati pesema.

Roosat Kivistunud Puidu kristalli soovitan ma laadida Ametüst geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Jasmiiniviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Roodiumiga kaetud. Kristalli suurus on ca 2x1,4x0,5 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.