55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

RAHU JASPIS käekett pealuuga (pärl 8 mm)

  • 17.90€

Toote detailid

  • Mudel: RAHU JASPIS käekett pealuuga (pärl 8 mm)
  • Saadavus: Laos


RAHU JASPIS on üks Jaspiste liikidest, mis kannab endaga kaasas Jaspistele tuntud tervendavaid ja tasakaalustavaid energiaid. Siiski on Rahu Jaspis täiesti oma iseloomuga kristall, mille peamiseks omaduseks on Maa peale rahu tuua, nii nagu ka selle nimi ära reedab. Rahu Jaspis oma tekstuurilt ja välimuselt on hall. Rahu Jaspisele on omane kirju muster, milles esinevad erinevat tooni hallid tumedast väga heledani. Rahu Jaspist leidub kõige enam Aafrikas ja Venemaal.


Rahu Jaspis aitab inimesi omavahel liita ja ühendada. Olgu selleks liiduks sõprus, ärisuhe või romantiline suhe. Rahu Jaspist kandes või kasutades aitab see sul suhteid luua. Kui kanda seda kristalli konkreetsete kristallidega koos, mis aitavad luua teatud tasandil suhteid, siis aitab see kristall sind väga konkreetses suunas. Näiteks kombineerides Rahu Jaspist Roosa Kvartsiga aitab see luua sõprussuhteid, koos Rohelise Aventuriiniga ärisuhteid ja Rodokrosiidi või Larimariga romantilist suhet. Rahu Jaspise eesmärk on anda sulle võimalust inimestega ühenduses olla. Soovitan seda kristalli soojalt neile, kes ootavad enda ellu uusi ja põnevaid inimesi.


Rahu Jaspis tuletab sulle meelde seda, kui oluline on see, et me teiste inimeste jaoks olemas oleme. Rahu Jaspis edendab armastust ühiskonna vastu, muudab sind suurejoonelisemaks, lahkemaks, tolerantsemaks ja see edendab abivalmidust. Rahu Jaspis on ennekõike väga kasulik kristall sinu enda spirituaalse arengu jaoks.


PEALUU sümboliseerib kaitset kõige selle eest, mida sa ise ei suuda ette näha. Ehk olukordade eest, mis esialgu tunduvad olevat õnne toovad, kuid tegelikult hoopis kahju toovad. Pealuu sümbolit kasutatakse selleks, et inimese hingele veelgi suuremat kaitset anda. 


- Rahu Jaspis aitab kaasa keskendumisele ja eriti kasulik on see rühmatöö või suures kollektiivis töötamisel. Rahu Jaspis blokeerib energiakadu, mis võib tekkida mõne teise kaastöötaja või grupis oleva liikme tõttu. See kristall aitab sul olla omas elemendis, säilitada rahu ja alati olla keskendunud enda töösse. Kanna ja kasuta seda ajal, mi vajad seda just sellel eesmärgil.


- Kristall, mis aitab eemale hoida halbu hingesid ja deemonlikke energiaid. Kaitsekristallina suudab Rahu Jaspis pakkuda sinu Auraväljale tuge, et see kogemata sisse ei laseks energiaid ja hingesid, mis võivad sinu vaimsele kehale saatuslikuks saada. Eriti aktiivselt hakkab Rahu Jaspis sellisel eesmärgil töötama koos Hüpersteeniga kantuna.


- Rahu Jaspis sümboliseerib tasakaalu ja harmooniat. Tegemist on kristalliga, mis aitab sinu vaimset heaolu parandada. Kui sa oled stressis, siis see kristall aitab vähendada stressitaset. Kui sa ägestud, siis Rahu Jaspis aitab kiiremini sul maha rahuneda. Kui sa tunned, et kõik jookseb sinu peas kokku, siis Rahu Jaspis aitab uuesti tee üles leida. See on igati kasulik kristall sinu enda vaimse tervise hoidmise jaoks.


- Kanna ja kasuta Rahu Jaspist ajal, mil soovid rahu teha kellegi konkreetsega. See on kristall, mis õpetab vimmast, vihast, kurbusest ja pettumusest vabaks laskma. Need samad emotsioonid süvendavad väga paljusid füüsilisi ja vaimseid haigusi. Rahu Jaspis aitab vabastada sellist sorti negatiivsust sinu seest, kui sul on selliseid emotsioone ajapikku hinge kogunenud.


- Rahu Jaspis aitab sul enda eesmärkide nimel pingutada. Tegemist ei ole motivatsioonikristalliga, nii nagu seda on Karneool. Tegemist on püsivust parandava kristalliga ning kandes või kasutades Rahu Jaspist, aitab see sul muutuda vastupidavamaks ning see ei lase sul teelt kõrvale põigata, kui sa oled suuna kord leidnud.


RAVITSEMINE


- Rahu Jaspis aitab vabaks saada fantoom-haigustest. Need on haigused, mis loovad füüsilisi tundemärke, kuid keha lähemalt uurides ei ole füüsilisi tõendeid haiguse olemasolust. Näiteks võib fantoom-haigus tabada kõhtu, pidevad kõhuvalud, kuid uuringute tulemused on kõik korras. Sellisel juhul on tegemist on vaimse keha haigestumisega ning Rahu Jaspis aitab seda poolt sinus tervendada. Tegemist on universaalse fantoom-haiguste tervendajaga.


- Kanna Rahu Jaspist reisimise ajal endaga kaasas. See aitab sinu Auravälja kaitsta haiguste eest, mille võid reisimise ajal endale külge haarata. Tegemist on reisimise tervisekaitsekristalliga.


- Vaimsel tasandil aitab Rahu Jaspis kurbust ära hoida. Kurbus lagundab inimese immuunsüsteemi ja selle lagunemise tagajärjel võib iga osa sinust olla hea saak igasugustele erinevatele haigustele. Rahu Jaspist kanna ajal, mil tunned, et rõõm on sinu elust ära kadunud. Eriti kasulik on Rahu Jaspist koos Päikesekiviga kanda. Nende kahe kristalli kooslus mõjuvad väga positiivselt igaühele.


KROONTŠAKRA


Rahu Jaspise puhul on tegemist väga tugeva Kroontšakra kristalliga. See kristall blokeerib lootuse ära kadumist. Lootus on üks tugevamaid jõude inimese sees, mis hoiab inimest elus ja enda eesmärkide nimel pingutama. Rahu Jaspis stimuleerib Kroontšakrat, aidates sellel korrapäraselt töötada. Kui Kroontšakra töötab, siis ei suuda sa sihti silme eest kaotada.


ASTROLOOGIA


Rahu Jaspis aitab kõikidest kaheteistkümnest tähtkujust KALASID ja KAKSIKUID. Kõik tähtkujud võivad seda kristalli kanda ja kasutada, kuid neile kahele mõjub Rahu Jaspis kõige intensiivsemalt. Nendele mõlemale tähtkujule pakub Rahu Jaspis tasakaalu ja toob nende ellu harmooniat.


Rahu Jaspist võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Tüümiani eeterlik õliga või Salvei rituaalitaiimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18-19 cm

Sildid: RAHU JASPIS, Ehted, käeketid, rahu jaspis käekett, kaitse, pealuu sümbol, rahu, sõprus, sõprussuhe, ärisuhe, armastus, lahkus, tolerantsus, abivalmidus, spirituaalsus, keskendumine, töö, tasakaal, harmoonia, stress, vaimne tervis, vimm, viha, kurbus, pettumus, reisimine, fantoom-haigus, kroontšakra, kalad, kaksikud

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja