Menüü
Ostukorv

KAELAKEED

KAELAKEED
 
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon kaelaehe "HEMATIIT" on väeehe, mis kannab endas tasakaalu, elujõudu ja head õnne. Blokeerib ebaõnne, aidates üles leida elurõõmu. Kaitseb energia kadumise eest.Kaelaehe on kokku pandud Hematiidi kristallist ja metallist. See ehe on v..
13.30€
Maksudeta:10.90€
ALGIZ ruun parandab teiste inimestega läbisaamist, suurendab kommunikatsiooni ja aitab olla avatud suhtleja. See Ruun toetab üksteisemõistmist, iseendaga paremat läbisaamist ning annab võimaluse hingeliselt kasvada ning areneda. See muudab negatiivsed situatsioonid positiivseks ehk sa..
18.80€
Maksudeta:15.41€
DAGAZ ruun toob positiivsust, valgust, suurendab sinus eluenergiat ja annab võimaluse sul olla absoluutselt kõikidest eluraskustest üle enda positiivse suhtumisega. Mida positiivsem sa oled, seda kiiremini kõik negatiivne muutub positiivseks sinu ümber. See hoiab sind eemal halbadest hingede..
18.80€
Maksudeta:15.41€
EIHWAZI ruun aitab teha elus kannapöörde. On suurepäraseks toetavaks energiaks sulle, kui sa oled läbi teinud spirituaalse valgustamise etapi, mis toob endaga kaasa ego lagunemise ja parema mina isiksuse välja kujunemise. Kanna Eihwazi ruuni, kui sul on olnud keeruline, kuna see aitab sellest ..
18.80€
Maksudeta:15.41€
GEBO (Kebo/Gifu) ruun on suurepärane hea õnne looja sinu suhetes, tuues armastuseõnne, kokkuhoidmist ja head suhtlemist sinu ning teiste inimeste vahel. Tegemist on armastuse-ühendajaga, mis tähendab seda, et kui Gebot kannad, siis see viib sind kokku nen..
18.80€
Maksudeta:15.41€
HAGALAZ ruun kaitseb sinu tervist nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Suunab sind positiivsemalt mõtlema. Suurendab sinu isiklikku jõudu ja väge. Aitab sihte paika panna, mis on head ja ilusad. Kaitseb sind nende eest, kes soovivad sind ära kasutada või mingil viisil sind proovil..
18.80€
Maksudeta:15.41€
INGUZ (Ingwaz) on heaolu, õnne ning edukuse Ruun. Kanna seda Ruuni, et suurendada enda heaolu igal erineval tasandil. See aitab luua ja elus edasi liikuda. Suurepärane Ruun kandmiseks, kui soovid alustada ettevõtet või saada mõnele projektile õnne-energiat juurde. Inguz..
18.80€
Maksudeta:15.41€
ISA ruun aitab sul iseennast ning tervet maailma paremini mõista. Suurendab sinu intuitsiooni võimekust kui ka loogilist mõtlemist. Tegemist on ruuniga, mis aitab sul selgelt näha ja mõelda. Kui soovid, et sinu pea oleks selge ja sa tead, kuhu poole ..
18.80€
Maksudeta:15.41€
KENAZ ruun sümboliseerib harmooniat ja tasakaalu, mis aitab sul emotsionaalselt ja vaimselt tervenda, tugevamaks saada ning suurendada üleüldist heaolu sinu isiklikus elus. Selle kandmine aitab avada sinu mõttemaailma uues suunas,..
18.80€
Maksudeta:15.41€
NAUTHIZ (Naudiz) ruun sümboliseerib tahtejõudu, enesekindlust, tugevust ja julgust. Seda ruuni kanna selleks, et enda isiklikku jõudu suurendada. Mida kauem sa seda ruuni kannad, seda suuremaks muutub sinu Auraväli ning seda rohkem sa suudad negatiivsusega toi..
18.80€
Maksudeta:15.41€
OTHALA (Othila) ruun aitab ühendust leida iidsete energiatega, aidates sul tunnetada paremini Maa enda energiaid ning läbi unenägude kontakti saada hingedemaailmaga ning esivanematega. Othala avab sinus eelmiste elude tarkusi ja mälestusi, mis on sulle kasulikud. Mida kauem sa Othala ruun..
18.80€
Maksudeta:15.41€
PERTHRO (Pertho) ruun sümboliseerib müstikat, saatust ja elu maagilisust. See Ruun suurendab sinu oskust spirituaalselt kasvada ja lugeda märke, mis sinu teele saadetakse. Suurepärane Inglinumbrite ja unenägude tõlkimiseks. Kui kannad seda Ruuni, siis see avab sinu sideme Ka..
18.80€
Maksudeta:15.41€
Tooted 13 kuni 24, kokku 81 tootest (7 lehekülge)
KAELAKEED, EHTED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.