Menüü
Ostukorv

KAELAKEED

KAELAKEED
 
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes eri..
134.50€
Maksudeta:112.08€
MANGO KALTSIIT kaelakee
AINUEKSEMPLAR
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon on väga rahulik ja seega sobib see ka kõigile neile, kes on kristallienergiatele väga tundlikud. Mango Kaltsiit on üks Kaltsiidi liikidest, mille tee..
179.00€
Maksudeta:149.17€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valikute tegemist. Kandes Merevaiku, ei lange sa lõksu suhetesse, mis on ebaterved. Merevaik koos Roosa Opaaliga aitab ära hoida suhetetasandil ek..
49.50€
Maksudeta:41.25€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valikute tegemist. Kandes Merevaiku, ei lange sa lõksu suhetesse, mis on ebaterved. Merevaik koos Roosa Opaaliga aitab ära hoida suhetetasandil ek..
29.90€
Maksudeta:24.92€
MORGANIIT on imeilus roosat värvi kristall, mis muudab iga inimese südame soojaks, kui sellega kokku puututakse. See sümboliseerib igavesti kestvat, tingimusteta, siirast ning ehedat armastust. Kui sa soovid seda enda ellu, siis anna Morganiidile võimalus - see aitab sul seda kõike kogeda!Tegem..
169.00€
Maksudeta:140.83€
MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tunnuseks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jooni. Must Ahhaat võib välja näha täiesti must või ka ülikirju mustriga. Oleneb täpselt, millisest Musta Ahhaadi kivimi osast on see kristall välja lõiga..
45.30€
Maksudeta:37.75€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud Puit viil ei kuulu ripatsi juurde.MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tunnuseks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jooni. Must Ahhaat võib välja näha täiesti must või ka ülikirju mustriga. Oleneb t..
42.20€
Maksudeta:35.17€
NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte ja see on inimkonna ajaloos olnud väga hinnatud. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba üle 7000 aasta ja kes teab kui palju enne seda on Nefriit Jaad juba inimkonda mõjutanud. Nefriit Jaad on oma välimuselt kaunis metsaroheline kivi, mil..
69.00€
Maksudeta:57.50€
Pilt on illustreeriv. Kuukivi ripats ei kuulu kaelakee juurde.PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab materiaalseid unistusi täide viia.Päikesekivi on väga võimsa positiivse energ..
73.80€
Maksudeta:61.50€
PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna Pärl toob romantikat hinge, suurendab armastusetunnet, muudab naise pehmemaks ja mõistvamaks. Pärlid on imeilusad ja neist on võimalik kauneid ehteid ..
122.20€
Maksudeta:101.83€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni välja nägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne, aga ka erksat ning tumedat tooni. Selle kristalli tekstuurist võivad joosta läbi ka valged-hallikad mustrid. Phosposideriit on kristall, kuigi selle koostises on..
68.80€
Maksudeta:57.33€
PIETERSIIT avastati esmakordset Namiibiast ja sai endale nime mehe käest, kes selle kristalli avastas. Kui tavaliselt on kristall konkreetsete toonidega, siis Pietersiiti võib leida sinisest hallini, mustast kuni kuldseni, valgest kuni punakas-pruunini. Pietersiidi erinevad värvispekt..
134.70€
Maksudeta:112.25€
Tooted 13 kuni 24, kokku 51 tootest (5 lehekülge)
KAELAKEED, EHTED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.