Menüü
Ostukorv

HÕBEOBSIDIAAN käekett (pärl 8 mm)

HÕBEOBSIDIAAN käekett (pärl 8 mm) EHTED
HÕBEOBSIDIAAN käekett (pärl 8 mm)
22.30€
Maksudeta: 18.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HÕBEOBSIDIAAN käekett (pärl 8 mm)

Võimalikud valikud

HÕBEOBSIDIAAN on vulkaaniline kristall, mis on tekkinud laavast. Hõbeobsidiaan on Obsidiaani üks paljudest liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas toon, millel on hõbedane sära või läige juures. Hõbeobsidiaan omab väga palju tavalise Musta Obsidiaani energiaid nagu näiteks kaitsvaid ja toetavaid jõude. Lisaks on sellele olemas ka oma eriline energia, mille kohta saad lugeda SIIT. Kindlasti loe ka Musta Obsidiaani kohta, sealt saad veel informatsiooni selle kristalli teiste omaduste kohta.

HÕBEOBSIDIAANI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Hõbeobsidiaan on väga võimekas, kui räägime sellest, mida see oskab energiatega teha. Hõbeobsidiaan toimib nagu Salvei ja Palo Santo, sellel on oskus energiaid puhastada. Vähesed kristallid suudavad sellega hakkama saada, üldiselt need ikka muudavad energiaid sellisteks, millest need ise koosnevad või tõmbavad teatud energiaid enda poole. Hõbeobsidiaan kuulub aga nende hulka, millel on oskus energiaid puhastada ja taaselustada.

- Ükskõik, kuhu asetada Hõbeobsidiaan, selles piirkonnas hakkab automaatselt energiate puhastusprotsess tööle. Asetades selle kristalli enda koju, siis hakkab see sinu kodueneergiat parandama ja tervendama, filtreerides ära negatiivse energia ja taastades positiivseid energiaid. See kristall sobib ükskõik kuhu asetamaks või enda küljes kasutamiseks. Kui sa hoiad seda enda kõrval, siis see puhastab sinu Auraväljas olevaid energiaid.

- Kui sa oled enda elus positiivselt ja edutoovalt rajalt maha kaldunud, siis Hõbeobsidiaan aitab sul taas valguse poole liikuda. See on kristall, mis aitab sul õige tee üles leida. Hõbeobsidiaan aitab sul teha enda jaoks tarku ja kasulikke otsuseid, suunates sind sinna poole liikuma, mis võib sind tervendada ning aidata.

- Lisaks kõigele sellele aitab Hõbeobsidiaan sul eemale hoida inimestest, kes võivad sulle halba mõju avaldada ja keda sul tegelikult enda elu elamiseks vaja ei lähe. Kõlab küll veidi julmalt, aga neid inimesi on küll ja küll, kellest tuleb lahti lasta ning lasta neil enda teed minna. Meil on vaja enesearenguks liikuda ühest etapist teise ja ühel hetkel saab lihtsalt teatud inimeste ülesanne meie elus täidetud. Ole julge vabaks laskma ja tea seda, millal seda teha. Hõbeobsidiaan aitab sul seda kõike väga loomulikult teha ja mõista.

- Hõbeobsidiaan sümboliseerib aktsepteerimist ja seda igal erineval tasandil. Kristall, mis õpetab olukorraga leppimist, iseendaga rahu tegemist ja eluga edasi liikumist. Hõbeobsidiaan ei lase sul asjatult enda elu, energiat ja aega raisata võitlemiseks olukorraga, millega ei ole mõtet võidelda. Kristall, mis suudab eristada selle, mis tasub võitlemist ja mille puhul sul endal puudub juurdepääs parandusteks ning muutusteks. Hõbeobsidiaani hoia enda elus, kui sa ei suuda leppida teatud olukordadega, mis sind piinavad ja sa ei oska neist välja tulla. 

- Hõbeobsidiaan aitab parandada enesehinnangut, väljuda negatiivsetest mõttemustritest ning blokeerida iseenda saboteerimise, mis viivad stressi ning sealt edasi depressiooni küüsi. Kristall, mis aitab blokeerida käitumismustrit, mis teeb sulle endale liiga. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Hõbeobsidiaan aitab leida lahendusi lahendamata tervisemuredele. Hoia seda kristalli enda lähedal, kui sul on erinevad tervisehädad, kuid nende põhjusteni pole jõutud. Hõbeobsidiaan aitab kas sinul endal või arstil terviseprobleemide põhjusteni jõuda ja seejärel saab tervenemine alata.

JUURTŠAKRA

Hõbeobsidiaan on tugevalt seotud Juurtšakra tervendamisega ja selle kaudu kogu füüsilise keha turgutamisega. Hõbeobsidiaan suudab vabastada blokaade, mis ei lase inimesel terveneda, kui ta on haigestunud. On neid juhtumeid, kus mitte ükski tervenduseviis ei jõua keha tervendada ja lootusetus on sellel juhul kerge tekkima. Hõbeobsidiaan aitab spirituaalsel või vaimsel tasandil jõuda teadmiseni, miks keha ignoreerib tervenemist. Selle käigus võib jõuda asja tuumani ja enesetervendamise õige protsessini. 

SODIAAK

Hõbeobsidiaan töötab äärmiselt edukalt ja kiirelt nendega, kelle päikesemärgiks on KALAD või KALJUKITS. Kaladel aitab Hõbeobsidiaan leida üliemotsionaalses mõttes rahu ja tasakaalu. Kaladel on aeg-ajalt probleeme iseenda tasakaalustamisega, nad ei pruugi teatud emotsionaalsest seisust välja tulla, mis võib neid halvasti mõjutada. Hõbeobsidiaan aitab leida rahu kiirelt ja kergelt. Sellisel juhul soovitan hoida käsi sellel kristallil või kanda seda endaga kaasas.

Kaljukitsedele toob Hõbeobsidiaan samuti rahu ja tasakaalu, kuid nende puhul teisel tasandil. See kristall aitab maandada pingeid, mis tekivad teostamata ülesannete puhul, mis nad on enda peas ette võtnud. Kaljukitsedele ei meeldi, kui neil jääb midagi lõpuni viimata, millega on algus tehtud. Hõbeobsidiaan aitab rahu tunda ka siis, kui rahutus soovib sellisel puhul Kaljukitse hinge siseneda.

Soovitan Hõbeobsidiaani kanda ka nendel AMBURITEL, kes satuvad alatihti probleemide küüsi, konfliktidesse või sellise tähelepanu alla, mis tekitab ebameeldivat pinget. Hõbeobsidiaan aitab Amburi ellu head õnne tuua siis, kui hea õnn ise ei soovi tema elus kohta leida. See aitab energiad Amburi jaoks soodsamaks muuta.

Hõbeobsidiaani võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Mürriviiruki või Kadakamarja eeterliku õli auruga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärli suurus ca 8 mm.
MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlas..
5.90€
Maksudeta:4.92€
HÕBEOBSIDIAAN on vulkaaniline kristall, mis on tekkinud laavast. Hõbeobsidiaan on Obsidiaani üks paljudest liikidest, millele on iseloo..
40.30€
Maksudeta:33.58€
HÕBEOBSIDIAAN on kristall, mis puhastab ja taaselustab energiaid. Kui oled elus positiivselt ja edutoovalt rajalt kõrvale kaldunud, siis see kris..
0.70€
Maksudeta:0.58€
See ripats koosneb Hõbeobsidiaani ja Musta Spinelli kristallidest.HÕBEOBSIDIAAN on vulkaaniline kristall, mis on tekkinud laavast. Hõbeobsid..
153.40€
Maksudeta:127.83€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM POSITIIVSUS ja ENERGIA" on kokku pandud väeehetest, mis toovad positiivsust, head enesetunnet, ..
53.00€
Maksudeta:44.17€
RODOKROSIIT poleeritud
Enim müüdud
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja v..
4.40€
Maksudeta:3.67€
See käekett on kokku pandud Rodokrosiidist, Mäekristallist, Rudrakshast ja OM sümbolist, mis on käeketi külge kinnitatud 925 ..
159.90€
Maksudeta:133.25€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
40.30€
Maksudeta:33.58€
HÕBEOBSIDIAAN on kristall, mis puhastab ja taaselustab energiaid. Kui oled elus positiivselt ja edutoovalt rajalt kõrvale kaldunud, siis see kris..
0.70€
Maksudeta:0.58€
KULDOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulik kuldne läige mustal kristallil - sealt tuleneb ka selle kristalli nim..
9.50€
Maksudeta:7.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.