Menüü
Ostukorv

SININE RÜOLIIT käekett (pärl 8 mm)

SININE RÜOLIIT käekett (pärl 8 mm) EHTED
SININE RÜOLIIT käekett (pärl 8 mm)
23.60€
Maksudeta: 19.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE RÜOLIIT käekett (pärl 8 mm)

Võimalikud valikud

SININE RÜOLIIT on ÜLIMA ÕNNETUNDE AKTIVEERIJA! Kandes seda kristalli, avaneb Sinu hing õnnetundele, heaolule ja rahule, luues ja kinkides rõõmsameelsust! „Naeratus muudab Sind veelgi kaunimaks!” Tene Laul

Sinine Rüoliit on üks Rüoliidi liikidest, millel on tohutult positiivne energialaeng ja seetõttu on seda väga kasulik kanda. See aitab elu lihtsamaks muuta igal tasandil, aidates sul õnne tunda kordades rohkem kui sa seda antud hetkel tunned. See on ideaalne kristall kõigi jaoks, kes soovivad positiivsust enda ellu tuua. Inimesed tihtipeale teevad elu keeruliseks, üle mõeldes ja analüüsides, kuid rõõm ning õnn on alati lihtsad energiad. Sinine Rüoliit aitab elu vabamalt võtta ning suurendab kergusetunnet kogu sinu Auraväljas. Tegemist on suurepärase kristalliga, mida kinkida edasi neile, kellele soovid rõõmu tuua.

RÜOLIIT on kristall, mis stabiliseerib energiaid ja lahendab KarmatAnnab head õnne ja hoiab eemal ebaõnnestumisest ning teekonnast, kus ees ootamas vaid probleemid. Toob ettenägelikkust ja aitab mõista, mis ees on ootamas. Lahendab suhtes olevaid riide ja norimisi. Avab lastes loomingulisuse. Rüoliit vabastab halba Karmat ja aitab seda mõista. Eemaldab kodust energia, mis võib tervist kahjustada, ning maandab halba energiat. Ideaalne kristall meestele tervise edendamiseks, andes neile elujõudu.

Rüoliit on peamiselt kirju kristall, millel esineb täppe ja erinevaid mustreid, mis jooksevad sellest kristallist läbi. Rüoliidi peamiseks tooniks on erinevates toonides roheline, pruun ja kohati leidub selles ka oranžikat tooni. Rüoliidil on ka teisi nimesid, milleks on Austraalia Jaspis või Vihmametsa Jaspis. Nimi tuleneb selle kristalli omapärasest väljanägemisest ja ka sellest, et peamiselt kaevandatakse seda Austraalias. Rüoliit võib peale Austraalia meieni jõuda ka Mehhikost.

Soovitan paljudel Rüoliiti kanda siis, kui elus on ebaõnn mõne konkreetse teemaga ja sellest lahti saada on pea võimatu. 

Alates 16. MAIST aastal 2022 on iidsed hinged taas end üles leidmas. Ava enda elus selleks isiklik portaal, tuues Rüoliidi kristalli enda koju või alustades selle kandmist. Rüoliit aitab luua sideme nendega, kes kuuluvad Sinu HINGEPEREKONDA, kaasaarvatud tingimusteta armastusega - hingesugulase või kaksikleegiga! Selle kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

RÜOLIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Rüoliidil on karmalised oskused ja tema sees peitub vägi, mis oskab purustada inimese Auras olevaid blokaade karmalisest karistusest. Näiteks mõnda inimest saadab terve elu halb õnn armastuses, koguaeg on ühed ja samad probleemid armastussuhetes ning sellel ei paista lõppu tulevat. Sellisel juhul on Rüoliit peaaegu et ainukene kristall, mis võib juba ainult seda kandes aidata seda probleemi lahendada.

- Rüoliit on väga kasulik halva karma vabastaja. Rüoliit suudab väga peenel tasandil sinu mõttemaailam tervendada, aidates sinust välja juurida need käitumisomadused ja harjumused, mis kutsuvad sulle ligi halba karmat. Rüoliit aitab sinu iseloomul muutuda, aidates sul paremaks inimeseks saada iseenda, teiste ja maailma suhtes. Sellega vabaneb halb karma ja kiireneb positiivse karma kasv.

- Rüoliidil on oskus avada inimese Auras kanalid, mis on kinni läinud karistusest eelmisest elust või ka selle elu nii-öelda patust. Rüoliit aitab avada kanaleid, samas aitab see sinul endal mõista, mida valesti teed, aitab sul enda karmat lahendama hakata ja seejärel puhastab selle lõplikult sinu Aurast ära nii, et see enam liiga ei teeks. 

- Rüoliit on kõige võimekam karmatervendaja. Selleks soovitan kanda Rüoliidi kristalli või põletada pidevalt Mürriviirukit. Seda eriti siis, kui sa tunned, et sul ei ole kõige tervislikum ja õnne täis karma, siis alusta kindlasti esimesel võimalusel Rüoliidi ehtena kandmist. Ja kindlasti just ehtena, kuna sellisel juhul on see sinu Auraväljas ja aitab elimineerida ebaõnneenergiat. Lisaks aitab Rüoliit õppida minevikust, ka eelmiste elude energiatest ja karmadest. See teeb spirituaalselt detoxit, mida kõikidel tegelikult on vaja teha. Eriti siis, kui sinu praegune elu ei ole kõige lihtsam sul täna. 

- Kanna Rüoliidi kristalli, kui sa soovid saada endale head õnne selleks, et olla alati õnne täis raja peal. Rüoliit aitab sind eemale hoida ebaõnnestumistest ja teekonnast, kus sind on ees ootamas vaid probleemid. Rüoliit aitab sul mõista, kuhu poole sa peaksid edasi liikuma ja see abistab erinevate probleemide lahendamisel. Rüoliit toob ettenägelikkust ja aitab sul mõista, mis on sind ees ootamas erinevate otsuste ning tegude taga.

- Kristall, mis aitab sul tõsta eneseväärikust ja austust iseenda suhtes. See kristall on neile, kes ei oska teistele inimestele "ei" öelda ja neile, kes ei oska iseenda eest seista sellel hetkel, kui keegi talle liiga teeb. See on kristall, mis aitab koheselt olukorrale reageerida nii, et sa suunaksid kahjuliku energia endast eemale.

- Sobilik neile, kes soovivad ise ravimtaimedega või alternatiivse meditsiiniga tegeleda. Rüoliit aitab taimedega võimsama ja intuitiivsema kontakti saavutada, mis omakorda annab oskust juurde neid kasvatada või erinevaid taimi omavahel kokku segada, ühe või teise ravimi saamiseks.

- See on kristall, mis aitab sul teha enda tegemata tööd ära. Kristall, mis aitab lahendada sul olukordi ja probleeme, mida sa oled kaua aega vältinud. Rüoliit aitab vanad asjad kõik ära lahendada, et sa saaksid uue energiaga edasi minna.

- Rüoliit on probleemide lahendaja kristall. Rüoliit laseb sul kiirelt olukorra ära lahendada nii, et see tuleks sinu kasuks ja aitab peatada ka mõtte, mis toob sulle endale õnnetust kaela. Näiteks vahel inimesed kujutavad probleemi juba ette enne, kui see üldse tulnud on ja samas nad tõmbavadki selle probleemi enda ellu. Rüoliit aitab negatiivse valeennustuse ära lõpetada.

- Käe peal on Rüoliiti kasulik kanda siis, kui tehakse teisele inimesele tervendust või tervendavat massaaži. Rüoliit aitab inimese kehaga head kontakti saada ja tunnetada teise inimese nõrku kohti.

- Rüoliit on kristall, mis soodustab spirituaalset kasvu ja aitab hingel targemaks saada. Rüoliit aitab kinnitada spirituaalseid tarkusi ja teadmisi. Lisaks sellele õpetab Rüoliit õpitud teadmisi ka kasutama ja enda elus ära rakendama. Rüoliidil on oskus õpetada seda, kuidas märke lugeda ja kuidas neid kokku viia elus toimuvaga.

- Rüoliiti on kasulik kanda ennustamise ajal endaga. Rüoliit aitab sul kanalduda ja informatsiooni üles leida. Eriliselt kasulik on Rüoliit siis, kui seda kanda koos Malahhiidiga. Rüoliit ja Malahhiit aitavad mineviku kohta nägemusi näha.

- Kui sul on probleeme sellega, et sa suhtud paljudesse asjadesse negatiivselt ja sa tunned, kuidas sa iseenda sõnadega võid enda ellu halba kutsuda, siis kanna Sidrunkvartsi koos Rüoliidiga. Nende kahe kristalli kombinatsioon aitab blokeerida iseendale tekitavat halba karmat. Aidates sul lahti saada iseenda elu ära nõidumist ja seda halvas mõttes. 


Eelmiste elude nägemuste avamise rituaal - proovi järele! 

Kindlasti sind huvitab, kes sa oled enda eelmistes eludes olnud, millist nime ja päritolu omanud ning palju muudki. Jagan sinuga ühte rituaali, mis aitab äratada üles minevikumälestusi, mis ei ole pärit sellest elust. 

Põleta aroomiõlilambis 20 tilka Sandlipuu eeterlikku õli, 20 tilka Palmarosa eeterlikku õli ja kanna endaga samal ajal Rüoliiti ja Preselit (või hoia mõlemat kristalli käes) ning mine mediteerivasse seisundisse ja lase visioonidel tekkida. Palmarosa avab sinu meeled koos Sandlipuuga, kristallid toovad visioone.

Preselit on soovitatav kanda endaga päevasel ajal ja ööseks panna padja alla nendel hetkedel, kus sa soovid läbi une näha enda eelmisi elusid, karmat ning hingesid. Selleks aga on vaja Preselit kanda endaga kindlasti päevasel ajal.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Maksakahjustus, maksahaigused, maksa funktsioneerimise probleemid, eemaldab maksast üleliigsed mürkaineid, kasutatakse alkoholismist ravimiseks, kasutatakse kaalulangetamise perioodil, et kiirendada kaalu vähenemist ja mürkaineite väljutamist kehast. 

- Rüoliit on ideaalne kristall meeste tervise edendamiseks, Rüoliidis on palju mees-energiat, mida iga mees vajab, et end tunda elujõulisena ning tervena. Rüoliit tervendab mehi kiiremini kui naisi.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Rüoliit kõige enam VEEVALAJAT, aidates tal enesekindlust, eneseväärikust ja elutarkust tuua. See on ka seotud karma ja saatuse tunnetamisega. Kui Veevalaja kannab või hoiab enda elus Rüoliiti, siis see aitab tal alati enda saatuse jaoks soodsaid valikuid teha.

Rüoliit aitab Veevalajal tunnetada, millised otsused on tema heaolu jaoks kasulikud ja millised mitte. See kristall juhatab teda kindlameelselt õiges suunas, paneb teda oma valikutega rahule jääma ja lisab talle enesekindlust ja elutarkust. Rüoliit aitab Veevalajal parandada oma saatuseteed ja muuta tulevikku helgemaks muuta.
 

Veevalaja-Kalad sodiaagi üleminek 15. veebruar - 21. veebruar

Rüoliit on abistavaks ja toetavaks kristalliks kõikidele Veevalaja-Kaladele. Veevalaja-Kalade sodiaagi üleminekut tuleb toetada Rüoliidi abistava väega. Rüoliit aitab eneses selgusele jõuda, blokeerida haavatavust ja see abistab enda tee üles leidmist. Rüoliit aitab Veevalaja-Kaladel mõista, mis tunded on õiged ja mis valed. Millele tuleb keskenduda ja millele mitte. Mida tuleks enda ellu lasta ja mida mitte. Rüoliiti võiks Veevalaja-Kala kanda või vähemasti seda enda kodus hoida. Võib lisada ka astroloogia ja numeroloogia järgi tehtud õnnekomplekti.

Rüoliiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/viiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
61.00€
Maksudeta:50.83€
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.75€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsioon käekett "SAATUS ja KARMA" on kokku pandud Rüoliidi, Oonüksi, Musta Turmaliini ja He..
27.70€
Maksudeta:23.08€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni käekett "KARMATERVENDUS" on kokku pandud Rüoliidi ja Oonüksi kristallidest, mi..
36.60€
Maksudeta:30.50€
RÜOLIIT on kristall, mis stabiliseerib energiaid ja lahendab Karmat. Annab head õnne ja hoiab eemal ebaõnnestumisest nin..
36.00€
Maksudeta:30.00€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
11.80€
Maksudeta:9.83€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
4.40€
Maksudeta:3.67€
PALO SANTO ja MÜRRI viiruk aitavad kaasa süvapuhastuse rituaali tegemisele. Mõlema viiruki puhul on tegemist tugevatoimeliste viirukitaimedega, milleg..
5.80€
Maksudeta:4.83€
BUDDHA ÕNNISTUSE viirukit põleta, kui soovid enda soovmõtteid universumisse saata. Tegemist on manifestatsiooniks hea viirukiga. Aseta see enda läheda..
4.90€
Maksudeta:4.08€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
16.90€
Maksudeta:14.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.