Menüü
Ostukorv

ROOSA KVARTS auguga delfiin

ROOSA KVARTS auguga delfiin EHTED
ROOSA KVARTS auguga delfiin EHTED
ROOSA KVARTS auguga delfiin EHTED
ROOSA KVARTS auguga delfiin EHTED
ROOSA KVARTS auguga delfiin
12.40€
Maksudeta: 10.16€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA KVARTS auguga delfiin

Võimalikud valikud

ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.

Roosa Kvarts on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse emotsionaalsuse,  aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb sinu Auras korrektuure väga ettevaatlikult.

Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes on see üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 

Vana-Egiptuse ja Kreeka elanikud kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et enda ellu kutsuda lapseõnne ja perekonnaõnne. Sama usutakse ka tänapäeval. Roosat Kvartsi peeti juba sel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral kaduda, aidates hoida stressitaset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks. 

Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja hakati sellest vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega tervendati keha. Juba siis usuti, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid. 

Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. Kristall, mis äratab sinus üles armastuse, ja seda isegi siis, kui see on sinu sees väga sügaval lukus. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada, sinu hinges olevale kurbusele või pettumusetundele leevendust tuua. Kristall, millel on oskus kinkida sulle taas lootus, usk ja jõud, mis aitab sul jälle armastusse uskuda. Roosa Kvarts sobib igaühele, nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka kõrges eas hingele. Roosa Kvarts toob sõprust ja muudab elu lihtsalt kaunimaks. 

DELFIINI sümbol juba üksi on võimas, aga kui seda kombineerida mõne kristalliga, siis sellel on topeltvägi. Delfiin ise sümboliseerib vabadust, liikumist, vabalt mõtlemist, emotsionaalset vabadust, piirangute murdmist, elujõulisust, lahkust ja heldust. Peale selle kõige sümboliseerivad Delfiinid tingimusteta armastust ja seda väljendavad nad oma elustiiliga. Delfiinid ei reeda kunagi oma kaaslast ja seda annab edasi ka see sümbol - perekonna kaitset ja armastust.

ROOSA KVARTS JA DELFIIN

- Roosa Kvartsi ja delfiini kombinatsioon lisab elule rohkem väärtust, muutes meele rõõmsaks ja tuues välja elu väärtuse. Avab silmad kõigele heale, mis meie maailmas eksisteerib. Hoia seda kristalli endaga ja kingi lapsele, et ta näeks alati elu võlu.

- Kuna Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse kristall ja sedasama sümboliseerib ka Delfiin, siis need kaks võimsat väge loovad tugeva armastusetalismani - Roosa Kvartsi Delfiin aitab selle kandjale tuua head perekonna-, armastuse- ja sõpruseõnne.

- Aitab lahti saada hirmust, mis on seotud hülgamisega või kompleksidest, mis on seotud madala enesehinnanguga.

- Tervendab Südametšakrat, aidates vabaks lasta emotsionaalseid pingeid ja enesele seatud piiranguid.

- Õnnetalisman sõpruse, tutvuste ja heade kogemuste jaoks.

- Delfiin koos Roosa Kvartsiga aitab hingest vabaks lasta andeid, mis on eelmistest eludest kaasa antud ja mis on loomingulised, nagu näiteks laulmine või kunst.

- Roosa Kvarts on kasulik kristall tütarlastele, kes soovivad sõprust luua ja endale tõelist sõpra leida. Kasulik kristall lapsele, kes ei julge teiste lastega suhelda.

Delfiini kinkimine annab kinkija poolt edasi armastust!

Mina ise usun, et Delfiini sümboolika sobib kõige enam kandmiseks lastele, kuna nendel on kõige rohkem vaja Delfiini vabadust ning perekonna armastusetunnet tunda.

Loomakeste talismane võib peale kaelas kandmise ka riputada unenäopüüdjate külge, jaki või mõne teise eseme külge. Loomakeste talismanid sobivad ennekõike lastele kandmiseks, kuna loomade sümbolid tugevdavad kristallide toimet ja kaitset. Seega on nendes olemas eriline vägi koos kaitseomadustega.


ROOSA KVARTSI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Roosa Kvarts on igas mõttes võimas armastusekristall, selle universaalsuse tõttu on see suurepärane hinge ja emotsioonide tervendaja. Roosa Kvarts on näiteks väga kasulik inimesele, kes ei oska elu nautida, sellest rõõmu tunda ja elu väikeste asjade üle õnnelik olla. Samuti neile, kes ei suuda armastusest rõõmu tunda, kuna neile pole seda keegi kunagi pakkunud. Roosa Kvarts aitab asendada selle lünga hinges, mis on tundnud ja tunneb siiani puudust armastusest, mis on antud talle kellegi poolt isiklikult. Roosa Kvarts aitab leevendada armastuse puudumist ja täita seda tühimikku armastusega. Näiteks, kui minevikus on olnud palju kellegi poolt tõrjumist ja elu on üldse väga raske olnud, siis Roosa Kvarts aitab sellest välja tulla. Roosa Kvarts aitab teadvustada seda, kui oluline on lasta armastusetundel tekkida ja kui oluline on selle nautimine. Roosa Kvarts aitab tervendada neid hingelisi haavu, mis on selles elus tekkinud või mis on võetud kaasa eelnevatest eludest. Ainuke viis elus armastust tunda on see, kui inimene õpib iseennast armastama. Seda aitab Roosa Kvarts teha, lubades ennekõike iseendal armastust tunda. 

- Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse kristall, mis tähendab seda, et see toob igas elu valdkonnas sinu ellu armastust, aidates sul romantilisel tasandil armastust leida, luua head suhet perekonnaga, tütre või pojaga, andes sulle võimaluse head sõprust leida ja luua.

- Roosa Kvarts leevendab üliemotsionaalsust ja liigset ärrituvust.

- Aitab armastust, tingimusteta armastus, sõprust ja hoolivust vastu võtta. Roosa Kvarts aitab selle kandjal armastavamaks ja romantilisemaks muutuda.

- Roosa Kvarts on Südametšakra kristall, mis tervendab sinu emotsionaalset keha. See on kristall, mis avab sinu Südame puhastusele, mis tähendab seda, et see aitab olnut unustada. Aitab leppida emotsionaalsete üleelamistega ning andestada neile, kes on sulle liiga teinud. Seda selleks, et sa suudaksid enda eluga edasi minna ja veelgi enam - armastuse mõttes edasi minna!

- Tõmbab ligi hingesugulastsaatusekaaslast ja elukaaslashinge. Kui oled aga koos oma hingega, kes on sinu teele põhjusega antud, siis aitab Roosa Kvarts teile antud ülesannet täita ja olla üksteise suhtes väga head.

- Roosa Kvarts on see kristall, mis aitab sul olla enda elukaaslashingele tänulik ja temas häid külgi näha. See on kristall, mis muudab sinu ja tema suhte harmooniliseks ning leevendab teievahelisi pingeid. Selleks kanna seda kristalli või kasuta oma kodu energia parandamisel. Loe elukaaslashinge kohta lähemalt SIIT.

- Aitab sul end leebemalt väljendada ja see kristall on väga kasulik just neile, kes ei suuda ilusasti rääkida näiteks oma kaaslasega või pereliikmega. Roosa Kvarts õpetab sulle, et armastusega on võimalik palju rohkem saavutada kui nõudmisega.

- See on kristall, mida on aastatuhandeid kasutatud nooruslikkuse säilitamiseks. Roosa Kvarts aitab sul välja paista nooruslikum ja see muudab sind ka hingelt elavamaks. Seda kristalli kanna, et säilitada enda ilu ning pidurdada enda emotsionaalset vananemist.

- Aitab välja paista romantilisem, naiselikum, pehmem ja seltsivam. Ajapikku aitab neid omadusi iseloomuks muuta.

- See on tööedu-, materiaalse õnne ja jõukusekristall kõikidele neile, kes teevad tööd iluvaldkonnas. See on õnnekristall kõikidele kosmeetikutele, juuksuritele, küünetehnikutele, ripsmetehnikutele, massööridele ning kõikidele teistele iluteraapia valdkonna tegijatele. See on kristall, mida sa võiksid töö ajal endaga kanda, et see tooks sulle materiaalset õnne.

- Kanna koos teiste armastusekristallidega, et Roosa Kvarts saaks su ellu tuua armastust.

- Kui naine ootab last, siis Roosa Kvarts on üks kristallidest, mida ta võiks endaga kaasas kanda. Roosa Kvartsi kandmine käe peal aitab energiat anda Juurtšakrale ja Sakraaltšakrale, mis omakorda aitab lapsele tervist anda. Lisaks aitab Roosa Kvarts veel sündimata lapsega tugevamat emotsionaalset sidet luua. Peale lapse sündi suudab ema kiiremini lapse omaks võtta ja ei teki stressi. 

- Tunnetes selgusele jõudmine: vii Prasioliidi kristall kokku Roosa Kvartsiga ja hoia neid kahte kristalli pidevalt enda lähedal, kui sul on soov jõuda oma tunnete osas selgusele. Kanna neid kristalle senikaua kaasas, kuni sa tunned, et sa oled mõistmisele jõudnud. Võid neid kristalle kanda endaga kaasas koti sees või ehtena igapäevaselt. 

RAVITSEMINE 

Roosa Kvartsi kandmine annab tervendust järgmistele probleemidele:

- Roosal Kvartsil on oskus inimest nooremaks muuta ja seda on kasulik ravitsemise eesmärgil kasutada, kui soovitakse end noorendada. Roosa Kvarts muudab naha säravamaks ja ilusamaks. Kristall, mis aitab vananemist peatada ja esile tuua inimese loomulikku ilu.


- Roosa Kvarts on Südametšakra kristall, mis tähendab seda, et sellel on oskus südant, südameveresoonkonda ja südamenärve tervendada. Kristall, mis aitab lahti saada pingest sinu rindkeres, leevendades närvipinget ja tervendades sinu südant üleüldiselt.

- Kasulik kristall südamehaigetele. Kristall, mis aitab tervendada olemasolevat probleemi ja haigust, andes lisaenergiat juurde nii alternatiivteraapiale kui ka meditsiinilisele tervendamisele.

- Roosa Kvarts on üks viljakusekristallidest, millel on oskus suurendada nii naise kui mehe viljakust. Roosa Kvarts tervendab reproduktsiooniorganeid, aidates näiteks naisi, kes võitlevad pidevalt tsüstide ja müoomidega. Kristall, mida võiks kanda naiste- või meestehaiguste korral. Roosat Kvartsi tasub kanda ka siis, kui soovitakse lapseootele jääda.

SÜDAMETŠAKRA

Roosa Kvartsi kristall töötab kõige enam seitsmest Tšakrast neljanda ehk Südametšakraga. Roosa Kvarts on universaalne Südametšakra kristall, mis aitab sellel Tšakral korrapäraselt funktsioneerida. Südametšakra asub sinu rindkeres ja on seotud armastuse ja tunnetega. Roosa Kvarts aitab sellele Tšakrale jõudu anda, et see saaks täisväärtuslikult tööd teha. Korras Südametšakra aitab armastust ellu vastu võtta, õppida armastust jagama, seda hindama, märkama ning austama.


Südametšakra reguleerib ka Auravälja saabuvat välisenergiat. Südametšakra on see kanal, mis kas laseb välisenergia hinge või mitte. Tugev Tšakra ei lase ebaolulisel ja negatiivsel energial Auravälja jõuda, nõrk Tšakra laseb. Südametšakrat tuleb hoida töökorras ja tugevana, et hing oleks kaitstud vaimsete haigustekitajate eest, nagu näiteks hingelise valu eest. Roosa Kvarts aitab stabiliseerida Südametšakra tööd, aidates sellel filtril sinu Südametšakras sinu kasuks töötada. 


SODIAAK 

SÕNNIDE jaoks on Roosa Kvarts armastusekristall. Roosa Kvarts aitab Sõnnide ellu armastust ligi tõmmata, aidates tal kohtuda tema hingesugulasega

VÄHKIDE jaoks on Roosa Kvarts samuti armastusekristall. See aitab Vähki emotsionaalselt toetada ning leevendada tema probleeme Südametšakraga. Roosa Kvarts toob Vähile armastuseõnne, aitab tal olla avameelne, ilma et ta peaks öeldut hiljem kahetsema.

SKORPIONILE sobib Roosa Kvarts ideaalselt, see aitab tal armastust üles leida, talle suhteõnne tuua ja see õpetab tal enda perekonnaliikmetega hästi läbi saama. Roosa Kvarts aitab perekonda tuua rahu ja suhted üles soojendada inimestega, kes on kallid. 

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle talismani kasutamise eesmärgist.

ASTROLOOGIA

Roosa Kvarts on kõikidele SEA-AASTAL sündinutele oluliseks kristalliks, see kristall toob neile armastuseõnne. Ükskõik millisel sea-aastal on sünnitud, see kristall toetab siga enda armastuseväega, tuues suhetesse õnne, rõõmu, tasakaalu, kirge, edendades tingimusteta armastust ja parandades suhteid igal erineval tasandil. Igal sea-aastal sündinul võiks see kristall kindlasti olemas olla ühel või teisel kujul.

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Selleks soovitame paar korda kuus puhastada kristallehet voolava vee all või korra kuus Täiskuuvalguses, laadida Apofülliit või Kõrberoos geoodil ja puhastada kord kuus Salvei rituaaltaimega või Apelsini eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
16.00€
Maksudeta:13.11€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
5.90€
Maksudeta:4.84€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
12.60€
Maksudeta:10.33€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
20.50€
Maksudeta:16.80€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidi..
3.00€
Maksudeta:2.46€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
1.20€
Maksudeta:0.98€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
8.20€
Maksudeta:6.72€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.