Menüü
Ostukorv

VIKERKAARE HEMATIIT päikeseratas

VIKERKAARE HEMATIIT EHTED
VIKERKAARE HEMATIIT päikeseratas
20.50€
Maksudeta: 16.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIKERKAARE HEMATIIT päikeseratas

VIKERKAARE HEMATIIT on tugevalt maandava toimega kristall, aidates lahti saada pingest, stressist ja muremõtetest. Sobib ideaalselt inimesele, kes kaldub ülemuretsema ja -mõtlema. Sobib energiate maandamiseks ja iseenda tasakaalustamiseks.

Vikerkaare Hematiit on naturaalsest Hematiidist ripats, mis on kombineeritud Götiidiga. Götiit annab Hematiidile vikerkaare värvides tooni. See muudab Hematiidist ripatsi läikivaks ja valguse käes liigutades värvimuutvaks. See on tõeline mineraalide kooslusest tekkinud kunstieos. Andes Hematiit ripatsile vapustavalt ilusa välimuse. Götiit on rauda sisaldav mineraal.

Vikerkare Hematiit tõmbab iseendasse negatiivset energiat nii selle kandjast kui ka keskkonnast, milles see eksisteerib. Muutes selle tugevaks kaitsekristalliks ja energiate puhastajaks. Tänu sellele toimele, tuleks seda kristalli aeg-ajalt puhastada, et eemaldada sellesse kogunenud negatiivset energiat.

Tegemist on kristalliga, mis aitab tuju parandada ja positiivsust juurde süstida. See muudab selle kandja päeva rõõmsameelsemaks ja tasakaalukamaks, aidates kaasa optimistliku ellusuhtumise saavutamisele.

PÄIKESERATTAD sümboliseerivad lõpmatust, sellel kujul ei ole ei algust ega lõppu. Selle kuju keskel on auk, mis sümboliseerib iidseid teadmisi ja aitab päikeseratta kristallil energiaid filtreerida. Igal kristallil on omad tervendavad omadused ja need kõik mõjuvad erinevalt. Päikeseratta kuju aitab tervendada kiirelt, aidates negatiivsel energial väljuda läbi selle keskel oleva augu ja omakorda kristall ise aitab asendada selle positiivse energiaga. Päikeserattad saavad energiat päikese valguse käest ja sealt tuleneb ka selline nimetus.

NUMEROLOOGIA

Vikerkaare Hematiit on õnnekristall neile, kelle eluteenumber on 9. See kristall suurendab selle inimese loomulikku õnneenergiat, aktiveerides Auraväljas õnneenergia kasvamise ning tuues palju inspiratsiooni enda unistuste täide viimiseks. Vikerkaare Hematiit kaitseb ka kurbuse, stressi ja negatiivsuse eest. Muudab eluteenumber 9 kandja spirituaalsemaks ja aitab kaasa enda elueesmärgi mõistmisele, avades silmad just seal, kus neid on vaja avada. Aitab tunnetada, mida on vaja suhetest õppida ja kuidas on vaja iseennast muuta. 

Vikerkaare Hematiiti võid laadida Šampanja Aura geoodil. Puhasta vähemalt korra kuus Tsitronella viiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Päikeseratta läbimõõt on 4 cm ja ava läbimõõt on 1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
22.50€
Maksudeta:18.44€
VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus
Enim müüdud
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
VIKERKAARE HEMATIIT on tugevalt maandava toimega kristall, aidates lahti saada pingest, stressist ja muremõtetest. Sobib ideaalselt inimesele, ke..
16.10€
Maksudeta:13.20€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.