Menüü
Ostukorv

ANTOFÜLLIIT päikeseratas

ANTOFÜLLIIT päikeseratas EHTED
ANTOFÜLLIIT päikeseratas
14.80€
Maksudeta: 12.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ANTOFÜLLIIT päikeseratas

Võimalikud valikud

ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.

Antofülliidil on väga müstiline väljanägemine, meenutab kosmost oma peaaegu et musta värvuse tõttu ja tervet tähtede süsteemi salapäraste valguskiirte pärast, mida see kristall päikesevalguse käes endast välja peegeldama hakkab. Antofülliidi põhiliseks omaduseks on kosmosega kontakti saada ja Astraalrännakutesse inimhinge viimine.

PÄIKESERATTAD sümboliseerivad lõpmatust, sellel kujul ei ole ei algust ega lõppu. Selle kuju keskel on auk, mis sümboliseerib iidseid teadmisi ja aitab päikeseratta kristallil energiaid filtreerida. Igal kristallil on omad tervendavad omadused ja need kõik mõjuvad erinevalt. Päikeseratta kuju aitab tervendada kiirelt, aidates negatiivsel energial väljuda läbi selle keskel oleva augu ja omakorda kristall ise aitab asendada selle positiivse energiaga. Päikeserattad saavad energiat päikesevalguse käest ja sealt tuleneb ka selline nimetus.

ANTOFÜLLIIT kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Kanna Antofülliiti terve päeva endaga kaasas, kui soovid öösel kogeda Astraali ja läbi selle enda elus tähtsatele küsimustele vastuseid saada. Et kiirendada Astraali minekut, siis kanna seda ka öösel endaga või hoia padja all. Antofülliit aitab Astraalis minna teistesse dimensioonidesse ja näha erinevaid planeete ning energia vorme. Antofülliit on hea Astraali kristall juba sellepärast, et see on ka kergelt kaitsva toimega. Kaitseb Astraalis tekkivate ohtude ehk mustade inglite ja nende halva nõu või energia-vampiirluse eest.

- Antofülliidi pidev kandmine aitab selle kandjal enda tõelise teekonna leida, aitab mõista sinule antud saatust ja seda, mis on sul selles elus vaja korda saada. Antofülliit tasapisi suunab sind õigele rajale, aidates sul endal läbi intuitsiooni tõugata endast asju, inimesi või hetki eemale, mida sul ei ole vaja kogeda. Antofülliit aitab märgata võimalusi ja inimesi, kes on meile läbi saatuse antud.

- Antofülliit on väga kasulik kristall emotsionaalsest kinnisideelisusest vabanemiseks. See kristall ei lase sul kinni hoida millestki või kellestki, mis ei tee sulle head. Antofülliit vabastab sind, kui sinu soovmõtlemine teeb sulle endale liiga. Soovitan seda kristalli kanda ehtena, et sa suudaksid võltsillusioonidest vabaks lasta. Kui need ei ole illusioonid, siis Antofülliid aitab sul leida tee, kuidas enda unistust realiseerida. Loe Tene artiklit emotsionaalsest kinnisideelisuset vabanemisest SIIT.

- Antofülliit kaitseb mustade hingede eest siis, kui sa tegeled spirituaalsete asjadega, rituaalidega või maagiatega. Kaitseb sinu energiat ja aitab rituaalidel teostuda.

- Aitab ligi meelitada kogemusi või inimesi, kes saavad sulle kuidagi kasulikud või õpetlikud olla. Aitab eesmärgini jõuda ning kui see eesmärk on seotud tööga, siis kanna koos Karneooliga, aga kui see on seotud armastusega, siis kanna koos Roosa Kvartsiga.

- On hea kristall pendli töö tegemisel, aidates saada vastuseid kõrgematelt jõududelt.

- Antofülliit sobib neile, kelle hingetootem on ronk ehk kes tunnevad temaga sidet. Kui sa tunned nii, siis soovitan sul kindlasti esimesel võimalusel alustada Antofülliidi kandmist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Antofülliit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata.

Antofülliidi ripatsi kandmisel aitab see lahti saada ärevustundest, närvilisusest, aitab sul end vaos hoida või oma negatiivseid emotsioone mitte välja näidata, Antofüllit kogub negatiivsuse endasse ja seejärel tuleks seda ka peale kandmist puhastada.

SODIAAK

Antofülliit mõjub kõige kiiremini neile, kes on sündinud KALADE tähemärgi all. Antofülliit avab kiirelt enda energia just Kalade esindajale, aidates Kalal enda visioonitööd edukamaks muuta. Antofülliit toob Kalale ettenägelikkust, prohvetlikke visioone ja unenägusid. Antofülliiti on kasulik nendel Kaladel kanda, kes soovivad end intuitiivsemaks ja ettenägelikumaks muuta. 

Antofülliiti võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Toode ei sisalda paela ega ketti. Päikeseratta augu läbimõõt on ca 6 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.