Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - astraalrännak RSS Feed

04 mai TELEPAATILINE ASTRAALRÄNNAK SINU JA TEMA VAHEL
admin 0 6839
Astraalrännakud on võimsad kogemused, mida on raske unustada. Astraalrännakus rändad sa magades enda kehast välja teise dimensiooni, kus sul on võimalik kellegagi kohtuda või enda tulevikku ning palju muud ette näha. Kui minu käest on küsitud: "Kuidas ma tean, et olen astraalrännakut kogenud?", sii..
12 nov GRANADILL - ARMASTUSE- JA ASTRAALRÄNNAKUVILI
admin 0 2215
Granadill ehk inglise keeles passion fruit on üks armastusevili, mida kasutatakse suhtes armastuseenergia parandamiseks ja suurendamiseks. Spiritualistina pean tähtsaks, et kõik, mida sa sööd, annab oma energiat sinu tujudele, mõtetele, võimetele ja tervisele. Minu jaoks on tähtis, mida ma söön ja m..
04 juuli ASTRAALRÄNNAK JA VASTUSTE SAAMINE
admin 0 1545
  Täna soovin ma jagada teadmisi, kuidas kodeerida nelja kristalli nii, et need annaksid sulle läbi une sõnumeid. Teemad, millest ma kirjutan, öeldakse mulle ette. Küsid, kuidas? Ma kasutan selgeltkuulmist, mis tähendab, et ma "kuulen" asju ette. See on selline tunne, nagu sositaks keegi sulle ..
14 aug KEEGI SEISAB SINU EES - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 7446
Unenägude maailm on võrratult sügav ja huvitav. Kui näed regulaarselt unenägusid, siis tead, kui põnev see maailm on. Unenägusid saad aga nautida, juhul kui sa suudad need enda jaoks lahti seletada või mõtestada. Siinkohal tulen sulle poolel teel vastu ja aitan sul seda maailma paremini mõista. Kirj..
14 juuli KALLISTUS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 15754
Oled sa kunagi näinud unes, et keegi sind kallistab või oled ise olnud embaja ja see kõik tundus nii ülimalt reaalne. Sa tajusid seda soojust, emotsioone, selles oli tundeid ja see hetk nagu elas? Kindlasti on palju teid, kes on sellist ülireaalset kallistust unes näinud. Ma aitan lahti seletada sed..
18 okt HALLOWEEN - NÕIDUSLIK SAMHAIN
admin 0 10021
Halloween on vaieldamatult üks minu lemmikumaid pühasid, mida ma tähistan igal aastal. Olen selle toonud veidi lähemale ka teile, võttes seda juba mitu aastat koos paljude inimestega suuremalt vastu. Kuid mis see Halloween siis on ja miks see on nii tähtis? Halloween ehk Samhain on keltide tradits..
18 okt 31. OKTOOBER SAMHAINI ja 1. NOVEMBER KUI HINGEDE RAHU AEG
admin 0 4250
Kui 31. oktoobril tähistatakse Samhaini ehk surnute püha, kus välja tulevad kõik head ja halvad hinged, siis selsamal ööl vastu 1. novembrit saadetakse nõidade kalendri järgi erinevate rituaalidega ära vana aasta. Sel ajal tehtud rituaalid on sama võimsad kui Täiskuu ajal tehtud, aga Samhain erineb ..
15 aug UNENÄOPÜÜDJATE PUHASTAMINE JA VÕIMENDAMINE
admin 0 8351
Unenäopüüdjad on väeesemed, mis toovad head ja sügavat und, aitavad hoida eemal õudusunenägusid, kaitsevad sinu hinge uinudes ja aitavad Inglitega kontakteeruda. Nii nagu kristallid, vajavad ka unenäopüüdjad puhastamist ja energia taastamist. Nende puhastamine on üsna lihtne, kuid nende energiavaru ..
31 juuli HARMOONIA SINU MAGAMISTOAS KRISTALLIDE ABIL
admin 0 5613
Viimasel ajal olen pidanud väga paljude inimestega vesteldes leidma lahendusi stressi leevendamiseks, pidevast pingest vabanemiseks, või kuidas hoida ennast raskel või liialt tempokal eluperioodil positiivsena. Nagu alati sõltub mu artiklite kirjutamine just sellest, mida soovitakse kõige enam teada..
02 juuli LEIB - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 3205
  Leib on toitev, kõhtutäitev ja head enesetunnet pakkuv toiduaine, mis on paljude inimeste jaoks lemmikute kirjas. Kui sa näed leiba aga unes, siis sellel on palju erinevaid tähendusi, küll aga enamjaolt viitab leib majanduslikule seisule, õitsengule või probleemide esilekerkimisele. Unenägusid ..
28 juuni SKORPION 23. OKTOOBER - 21. NOVEMBER
admin 0 20724
SKORPION on tulise hingega inimene, kellele on eluenergia juba sünnist saadik kaasa antud. Kui teised tähemärgid vajavad pidevat motiveerimist, siis Skorpion seda ei vaja, see tuleb tema seest loomulikult. Ükskõik mis Skorpion ette võtab, selle peab ta ka lõpuni viima ja see peab tulema välja hea, s..
19 juuni PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLID
admin 0 5534
Unenäod on täis sümboleid, mis omakorda on täis sõnumeid ja unenäod võivad olla ka väga täpsete ning konkreetse vihjetega. Unenägudes peituvad sinu elu saladused ja igat unenägu tuleks võtta kui ettekuulutust või seletust sinu emotsionaalse seisu üle. Minu soovitus on see, et ära võta unenägu kui me..
14 juuni AMBUR 22. NOVEMBER - 21. DETSEMBER
admin 0 18144
AMBURITE kirjeldamiseks võtan hetke aega ja küsin enda käest, millised siis on need Amburile kõige iseloomulikumad omadused. Esimese asjana, mis mulle Amburite juures silma paistab, on see, et nad on tõelised seiklejad. Seiklejad nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes. Amburitel on sisemine soo..
11 jaan PIPARMÜNT - SUURE VÄEGA TAIM JA SELLE TERVENDAVAD OMADUSED
admin 0 12361
Piparmünt on üle maailma tuntud taim, mis on kohati liiga enesest mõistlikuks muutunud. Piparmünt? Nii tavaline, et sa võid mööduda eneselegi teadmata millestki nii tervendavast, otsides midagi ülimat enda keha jaoks. Piparmünt on jah väga kättesaadav ja see on hea, kuid see ei ole kaugeltki tavalin..
16 nov LÄBI UNE KÜSIMUSELE VASTUSE SAAMINE
admin 0 4434
  Igaüks meist soovib teada saada vastuseid väga paljudele erinevatele küsimustele, mis peas ringi käivad ja mis eluliselt olulised on. Küsimused jälitavad igaüht meist ja vastuseid otsime me kõik. Kuna mina ei jõua igaüheni vastuseid andma tulla, siis jagan ma häid viise selle kohta, kuidas ise ..
Tooted 1 kuni 12, kokku 32 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.