Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - astraalrännak RSS Feed

04 mai TELEPAATILINE ASTRAALRÄNNAK SINU JA TEMA VAHEL
admin 0 10950
Astraalrännakud on võimsad kogemused, mida on raske unustada. Astraalrännakus rändad sa magades enda kehast välja teise dimensiooni, kus sul on võimalik kellegagi kohtuda või enda tulevikku ning palju muud ette näha. Kui minu käest on küsitud: "Kuidas ma tean, et olen astraalrännakut kogenud?", sii..
12 nov GRANADILL - ARMASTUSE- JA ASTRAALRÄNNAKUVILI
admin 0 3866
Granadill ehk inglise keeles passion fruit on üks armastusevili, mida kasutatakse suhtes armastuseenergia parandamiseks ja suurendamiseks. Spiritualistina pean tähtsaks, et kõik, mida sa sööd, annab oma energiat sinu tujudele, mõtetele, võimetele ja tervisele. Minu jaoks on tähtis, mida ma söön ja m..
04 juuli ASTRAALRÄNNAK JA VASTUSTE SAAMINE
admin 0 2330
  Täna soovin ma jagada teadmisi, kuidas kodeerida nelja kristalli nii, et need annaksid sulle läbi une sõnumeid. Teemad, millest ma kirjutan, öeldakse mulle ette. Küsid, kuidas? Ma kasutan selgeltkuulmist, mis tähendab, et ma "kuulen" asju ette. See on selline tunne, nagu sositaks keegi sulle ..
23 aug KAKSIKLEEGID - SEPTEMBRI OLULISED KUUPÄEVAD
0 10327
Olen juba 2022. aastast saati sulle kirjutanud Kaksikleekide kohta artikleid, kuna elame maailmas Astroloogilisel tasandil Kaksikleekide ajastul, mil kokku saavad hinged, kes on mõeldud selles elus üksteisele olema kõige suuremaks toeks ja suurimateks armastajateks. Mitte kõigil ei avane selles elus..
17 juuli TÄISKUUL KRISTALLIDE PUHASTAMINE KÜÜNALDE JA VIIRUKITEGA
admin 0 4717
Täiskuu annab meile jõudu, et lasta lahti ebavajalikust energiast ja puhastada kõike sügavuti. Selleks on hea teha just Täiskuu ajal erinevaid rituaale ja puhastusi. Kristallide puhastamine on vajalik, et saada vabaks nendesse kogunenud negatiivsest energiast ja anda neile uut jõudu muutuda uuesti v..
01 juuni 1. - 30. JUUNI HOROSKOOP - KARMA ON AKTIIVNE, ARMASTUS ON ÕHUS JA SUHTED SAAVAD SELGUSE!
0 47880
Tuletan sulle veelkord meelde, et 2023. aasta on uue spirituaalse ajastu esimene aasta, 2022 oli üleminek ühelt ajastult teisele. Lisaks "Ajarännak 2023" raamatus kirjutatule pead sa teadma seda, et uus spirituaalne ajastu on seni kõige intensiivsem aeg eneseleidmiseks, autentsuseks ja missioonideks..
05 mai INIMESED, KEDA SA TUNNED - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 41753
Unes võid näha absoluutselt kõike ja kõigel on ka oma tähendus. Seega on unenägude tõlgendamine oluline, kuna need aitavad sind elus edasi juhatada, andes sulle märku, millele tuleb tähelepanu pöörata. Unenäod võivad olla ka prohvetlikud. Seega seleta enda unenäod alati ära, ma aitan sul seda teha. ..
14 aug KEEGI SEISAB SINU EES - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 9533
Unenägude maailm on võrratult sügav ja huvitav. Kui näed regulaarselt unenägusid, siis tead, kui põnev see maailm on. Unenägusid saad aga nautida, juhul kui sa suudad need enda jaoks lahti seletada või mõtestada. Siinkohal tulen sulle poolel teel vastu ja aitan sul seda maailma paremini mõista. Kirj..
14 juuli KALLISTUS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 32864
Oled sa kunagi näinud unes, et keegi sind kallistab või oled ise olnud embaja ja see kõik tundus nii ülimalt reaalne. Sa tajusid seda soojust, emotsioone, selles oli tundeid ja see hetk nagu elas? Kindlasti on palju teid, kes on sellist ülireaalset kallistust unes näinud. Ma aitan lahti seletada sed..
18 okt HALLOWEEN - NÕIDUSLIK SAMHAIN
admin 0 16180
Halloween on vaieldamatult üks minu lemmikumaid pühasid, mida ma tähistan igal aastal. Olen selle toonud veidi lähemale ka teile, võttes seda juba mitu aastat koos paljude inimestega suuremalt vastu. Kuid mis see Halloween siis on ja miks see on nii tähtis? Halloween ehk Samhain on keltide tradits..
18 okt 31. OKTOOBER SAMHAINI ja 1. NOVEMBER KUI HINGEDE RAHU AEG
admin 0 7018
Kui 31. oktoobril tähistatakse Samhaini ehk surnute püha, kus välja tulevad kõik head ja halvad hinged, siis selsamal ööl vastu 1. novembrit saadetakse nõidade kalendri järgi erinevate rituaalidega ära vana aasta. Sel ajal tehtud rituaalid on sama võimsad kui Täiskuu ajal tehtud, aga Samhain erineb ..
15 aug UNENÄOPÜÜDJATE PUHASTAMINE JA VÕIMENDAMINE
admin 0 11326
Unenäopüüdjad on väeesemed, mis toovad head ja sügavat und, aitavad hoida eemal õudusunenägusid, kaitsevad sinu hinge uinudes ja aitavad Inglitega kontakteeruda. Nii nagu kristallid, vajavad ka unenäopüüdjad puhastamist ja energia taastamist. Nende puhastamine on üsna lihtne, kuid nende energiavaru ..
31 juuli HARMOONIA SINU MAGAMISTOAS KRISTALLIDE ABIL
admin 0 7428
Viimasel ajal olen pidanud väga paljude inimestega vesteldes leidma lahendusi stressi leevendamiseks, pidevast pingest vabanemiseks, või kuidas hoida ennast raskel või liialt tempokal eluperioodil positiivsena. Nagu alati sõltub mu artiklite kirjutamine just sellest, mida soovitakse kõige enam teada..
02 juuli LEIB - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 4527
  Leib on toitev, kõhtutäitev ja head enesetunnet pakkuv toiduaine, mis on paljude inimeste jaoks lemmikute kirjas. Kui sa näed leiba aga unes, siis sellel on palju erinevaid tähendusi, küll aga enamjaolt viitab leib majanduslikule seisule, õitsengule või probleemide esilekerkimisele. Unenägusid ..
28 juuni SKORPION 23. OKTOOBER - 21. NOVEMBER
admin 0 30617
SKORPION on tulise hingega inimene, kellele on eluenergia juba sünnist saadik kaasa antud. Kui teised tähemärgid vajavad pidevat motiveerimist, siis Skorpion seda ei vaja, see tuleb tema seest loomulikult. Ükskõik mis Skorpion ette võtab, selle peab ta ka lõpuni viima ja see peab tulema välja hea, s..
Tooted 1 kuni 12, kokku 34 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.