Menüü
Ostukorv

KOLLANE KALTSIIT ripats poolkuu (metall)

KOLLANE KALTSIIT poolkuu ripats EHTED
KOLLANE KALTSIIT poolkuu ripats EHTED
KOLLANE KALTSIIT poolkuu ripats EHTED
KOLLANE KALTSIIT poolkuu ripats EHTED
KOLLANE KALTSIIT poolkuu ripats EHTED
KOLLANE KALTSIIT poolkuu ripats EHTED
KOLLANE KALTSIIT ripats poolkuu (metall)
5.90€
Maksudeta: 4.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOLLANE KALTSIIT ripats poolkuu (metall)

Võimalikud valikud

KOLLANE KALTSIIT on õnne ja positiivsuse kristall. Keskendumise kristall, mis aitab tööedukust tõsta. Motiveerib ja suurendab elutahet. Tõmbab ligi rahaenergiat.

Kollane Kaltsiit on üks paljudest Kaltsiidi liikidest, mis on küllaltki sarnane Oranžile Kaltsiidile. Kollane Kaltsiit on oma värvuselt helekollane, millest kumab väga palju ka valget värvust. Kollasel Kaltsiidil võid leida mustrist ka valgeid triipe. Enamus Kollaseid Kaltsiite tuleb Brasiiliast ja Peruust. 

Kollane Kaltsiit on lootust andva toimega, kristall, mis aitab sul tunda alati elust rõõmu. Kollane Kaltsiit on motiveeriva toimega ja kui sa kannad seda endaga kaasas, siis see suurendab sinu elutahet. 

Kollane Kaltsiit sobib kõige enam nendele inimestele, kes on suhteliselt pessimistliku ja negatiivse suhtumisega. Kollane Kaltsiit aitab sellistest emotsioonidest lahti saada ja asendada need positiivsuse ning optimismiga.

POOLKUU sümboliseerib uuendusi, uut algust, uusi võimalusi, värskendavat energiat ja jõu kogumist. Kui nii võimas sümboolika kokku panna mõne konkreetse kristalliga, siis saavad kokku kaks müstilist väge omavat elementi - kuu ja kristall. Poolkuu kristalli ripatsite tähendused on kõik erinevad, kuna kristall, millest poolkuu on valmistatud, annab kuu sümboolikale uute võimaluste jõu, aga just selle, mida see kristall endas kannab.


KOLLANE KALTSIIT JA POOLKUU

Kollane Kaltsiit koos poolkuu sümboolikaga muutub väga tugevaks väeesemeks, kui sul on vaja tahtejõudu juurde. See talisman aitab märgata sinu enda potensiaali, võimalusi ja näha ükskõik millist olukorda võimalusena. Aitab eemaldada negatiivse suhtumise, muutes selle ambitsioonikaks ja edasiviivaks.

- Julgustab iseenda andeid kasutama täiel võimsusel ja süstib tugevat tahtejõudu.

- Aitab lahti saada enesekõhklusest, enesehävituslikest mõtetest ja aitab suurendada füüsilist energiat. Aitab liikuma viia ka kõige laisema inimese.

- Aitab tugevdada immuunsust ja eriti kasulik on laste jaoks, kes jäävad külmetushaigustesse seetõttu, et neil on stress.

RAVITSEMINE

Kollast Kaltsiiti saab ravitsemise eesmärgi jaoks ehtena kanda ja poleeritud kristallist võib teha vee-eliksiiri.

- Kollane Kaltsiit aitab tõsta sinu füüsilist ja vaimset energiat. See on kristall, mis aitab sulle elujõudu anda. Tervendab seedeprobleeme, soolestikku ja magu. Kasulik kristall ülaselja vigastuste ja valude tervendamiseks.

- See kristall aitab kehal kiiremini kaltsiumi omastada ja seda kasutatakse luude tugevdamiseks.

- Kollasest Kaltsiidist valmistatakse kaks nädalat järjest vee-eliksiiri, et teha neerudele puhastuskuuri. 

- Kristall on kasulik lastele tervendamiseks, kui lapsel on hormonaalsed probleemid. Sobib ka neile tüdrukutele, kes on puberteedi eas ja kes võitlevad väga suurte tujukõikumistega. 

- Kollane Kaltsiit tervendab Päikesepõimiku Tšakrat, selleks, et seda tervendada võiks Kollast Kaltsiiti talismanina kaelas kanda. Talisman võiks rippuda võimalikult lähedal Päikesepõimikule. Päikesepõimik asub sinu naba kohal. Teine võimalus on lasta enda keha peale kristallivõrgustik moodustada.

SODIAAK

Kollane Kaltsiit on KaksikuteVähkideLõvide ja Neitsite rõõmukristall. Kõik, kes on sündinud suvisel perioodil saavad Kollasest Kaltsiidist enda Auravälja õnneenergiat juurde. Kollane Kaltsiit muudab nende tähtkujude esindajad rõõmsameelsemaks ja optimistlikumaks.

PÄIKESEPÕIMIKUTŠAKRA

Kollane Kaltsiit on Päikesepõimiku kristall, aidates lahti saada kõhuvaludest, toiduallergiatest ja toetades üleüldiselt seedetegevust. Kollane Kaltsiit kaitseb Päikesepõimikut stressi eest. Stress mõjub seedesüsteemile laastavalt, luues põletikku ja sealt edasi keerulist emotsionaalset seisundit. Kollase Kaltsiidiga on võimalik muutuda positiivsemaks ja takistada stressi mõju Päikesepõimikule.

Kollast Kaltsiiti soovitan laadida Tsitriin geoodil ja puhastada Jasmiiniviirukil.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 2x1,5x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.