Menüü
Ostukorv

VALGE KALTSEDON ripats (metall)

VALGE KALTSEDON ripats (metall) EHTED
VALGE KALTSEDON ripats (metall) EHTED
VALGE KALTSEDON ripats (metall) EHTED
VALGE KALTSEDON ripats (metall) EHTED
VALGE KALTSEDON ripats (metall)
4.50€
Maksudeta: 3.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE KALTSEDON ripats (metall)


VALGE KALTSEDON on peamine kristall Kaltsedoni perekonnast, millest arenevad välja teised erinevad Kaltsedonid. Kaltsedonide perekond on väga suur, näiteks sinna kuuluvad Sinine Kaltsedon, Roosa Kaltsedon, Krüsopraas ja paljud teised väga väärtusliku väega kristallid. Kaltsedon on kristall, mida on kerge tehislikult järgi teha, seega tuleb olla ettevaatlik Kaltsedoni soetamisel. La Tene butiikides on kristallid kõik naturaalsed, mis tähendab seda, et need ei ole järgi tehtud ja omavad kristallienergiaid. Kaltsedon on oma nimetuse saanud iidse Bütsantsi sadamalinna järgi. Valget Kaltsedoni leidub peamiselt Türgis, USA-s, Namiibias, Mehhikos, Indias, Marokos ja Uus-Meremaal.

Valge Kaltsedon on imeline kristall imelise väega, omades oskust inimest rahustada. Rahu on kõige parem sõna Valge Kaltsedoni tutvustamiseks. Valge Kaltsedon rahustab hinge ja füüsilist keha. Valge Kaltsedon on oma väe poolest ideaalne kristall neile, kes otsivad naturaalsete kristallide käest hingerahu ja enda vaimse keha tasakaalustamist. Valge Kaltsedon suudab rahustada väga peenel tasandil ärritunud energiaid ja see sobib sulle, kui sa ei oska enda ärrituvuse põhjust üles leida, kuid soovid end hästi siiski tunda.

Valge Kaltsedoni kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Valge Kaltsedon õpetab inimesel endal enda eest hoolt kandma, enda vajadusi tähtsaks pidama, kuid samal ajal blokeerides ära küünilisust ja enesekesksust, õpetades ja andes mõista seda, mis üldse inimesel endal vaja on ning mis kellelegi teisele liiga ei tee.

- See on kristall, mis õpetab inimest positiivselt ellu suhtuma, aidates elu näha nii, et alati on miskit ilusat hoolimata sellest, kui raske elu parasjagu on. Kui sa soovid seda oskust omandada kiirelt, siis soovitan Valget Kaltsedoni kandma hakata koos Crazy Ahhaadi kristalliga või Crazy Ahhaat enda koduseintevahele tuua, et see saaks sinu kodu rõõmsamaks kohaks elamiseks muuta.

- Kristall, mis õpetab iseendaga aus ja siiras olema. Paljud inimesed ei hinda end adekvaatselt, ei oska näha enda vigu ja tihtipeale valetavad iseendale või blokeerivad teatud teadmisi, et end hästi tunda. See kõik on iseendale valetamine ja see viib spirituaalse arengu blokeerimisele. Valge Kaltsedon aitab iseendaga siiras olla, alati tõele näkku vaadata, erinevate olukordadega leppida ja see äratab üles inimese ning aitab spirituaalset kasvu soodustada.

- Sellel kristallil on väga hea omadus, mis on kasulik siis, kui sa armastusekristalle ehetena endaga kaasas kannad. Valgel Kaltsedonil on oskus armastusekristalle võimsamaks muuta, nende väge ühendada ja sinu Auravälja suunata. Valge Kaltsedon ise ei ole armastusekristall, küll aga see oskab aktiveerida armastusekristalle.

- Valge Kaltsedon aitab edendada suhteid teiste inimestega, mis ei ole romantilisel tasandil. Näiteks on Valge Kaltsedon kristall, mis suudab sul aidata tervendada perekonnasiseseid suhteid, sõprussuhteid ja tööalaseid suhteid. Kristall, mis õpetab teiste inimestega sind suhtlema ja suhteid hoidma.

- Väikestel lastel soovitan ma Valget Kaltsedoni kanda siis, kui laps ei ole enesekindel ja ei julge end avada ka enda kõige lähedamatele. Valge Kaltsedon äratab lapse hinge üles, õpetab enda muresid ja rõõme jagama. Kristall, mis aitab edenda suhtlust lapsel teiste inimestega. Valge Kaltsedon aitab sõpru leida, poistel on kasulik seda kristalli koos Tiigrisilmaga kanda ja tüdrukutel Roosa Kvartsiga.


- Valge Kaltsedon aitab pidurdada teistele inimestele valetamise ja kui ei olda valelik, siis see õpetab valetajad ära tuvastada. Väga sarnase väega on Oonüks, mis aitab sul märgata neid, kes sinuga siirad ei ole. Valget Kaltsedoni ja Oonüksit on kasulik sellel eesmärgil koos kanda.

- Valge Kaltsedon kaitseb verbaalsete rünnakute eest, kasulik kanda, kui keegi pideval alandab sind sõnadega või kui sul on palju inimesi enda ümber, kes sinuga niiviisi käituvad.

RAVITSEMINE


Kanna Valget Kaltsedoni, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Valge Kaltsedon on väga kasulik hingetervendaja, sellel on oskus ravida masendust, depressiooni ja stressi. Valge Kaltsedon sobib inimesele, kes ei oska enam elu positiivselt näha, märkab vaid negatiivsust ja on hingelt kurb. Valge Kaltsedon aitab masendavast energiast lahti saada, mis rikub tuju ja kogu elu.

- Valge Kaltsedon ravib närvisüsteemi, kui on probleeme närvivaluga või kui kiirelt minnakse erinevate teemade peale närvi. Sobib inimesele, kes on kergelt ärrituv, kellele ei meeldi teatud hääled, hääletoonid, sõnade kasutamine ehk sõnavara.

KROONTŠAKRA


Kroontšakra on sinu eeterkehas eksisteeriv seitsmes Tšakra, mis asub sinu pea kohal. Valge Kaltsedon aitab Kroontšakrat tervendada nii, et see suurendab eluisu, soovi olla õnnelik ja elus edasi liikuda. Kui Kroontšakra on terve, siis inimeses on väga suur eluisu ja oskus olla lootusrikas. Lisaks sellele aitab Valge Kaltsedon aktiveerida Kroontšakrat, mis tähendab seda, et sellel on oskus inimest vaimsesse arengusse viia, see aga omakorda on kasulik sprituaalsete õppetundide õppimisel.
 
SODIAAK


Sodiaagilt on Valge Kaltsedon kõige enam kasulikum kõikidele VÄHKIDELE ja NEITSITELE , mõlemad sodiaagi esindajad on väga tundlikud oma loomuselt ja Valgest Kaltsedonis on olemas kõik see, mis aitab ülitundlikusega kaasnevat stressi maandada. Ideaalselt stressileevendajaks neile mõlemale.


Valge Kaltsedoni kristalli soovitan ma laadida Mäekristalli või Tselestiidi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimegaKristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,2*2*1,3 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
112.00€
Maksudeta:93.33€
MALAHHIIT käekett power
2023 RAHAÕNNEKRISTALL
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
46.60€
Maksudeta:38.83€
VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joonelist struktu..
13.60€
Maksudeta:11.33€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.PÜRIIT-TRIPLIIT on kristall, mille on moodust..
24.20€
Maksudeta:20.17€
ROOSA KALTSEDON on üks Kaltsedoni liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks hele roosa toon, mis kumab läbi ja võib kohati oll..
21.70€
Maksudeta:18.08€
SIIDIPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane..
1.50€
Maksudeta:1.25€
AVOKAADOÕLI on baasõli, mida saad kasutada enda naha kaitsmiseks, päikesepõletuste vältimiseks, naha niiskena hoidmiseks. Avokaadoõli on väg..
9.90€
Maksudeta:8.25€
PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid ..
6.90€
Maksudeta:5.75€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
12.40€
Maksudeta:10.33€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.