Menu
Your Cart

HEMATIITKVARTS poleeritud

HEMATIITKVARTS poleeritud CRYSTALS
HEMATIITKVARTS poleeritud
1.30€
Ex Tax: 1.08€
  • Stock: In Stock
  • Model: HEMATIITKVARTS poleeritud

Available Options

HEMATIITKVARTS on kristall, mis suurendab vastupidavust, paindlikkust ja motiveerib alati elus edasi liikuma. See aitab märgata endas külgi, mis ei tee Sulle head. Aitab parandada iseloomujooni ning Sul end ümber kujundada paremaks inimeseks. Hematiitkvarts on kaitsekristall, mis loob kaitsva kihi Sinu Auravälja ümber. See blokeerib ära needuslikku, ärasõnuvat energiat ning halba õnne. Aitab paremini toime tulla sellega, kui keegi või miski põhjustab Sulle probleeme ja pinget.

Hematiitkvarts on Hematiidi ja Kvartsi segukristall, millel on olemas kõik Hematiidi omadused ja lisaks Kvartsi ehk Mäekristalli puhastavad, energiaid võimendavaid ning aktiveerivad toimed. Mõjub väga tõhusa kaitsekristallina ja energiatervendajana.

Hematiitkvarts on oma välimuselt kvartsile omaselt läbipaistva tekstuuriga, milles on oranžikat-punakat tooni sees. Hematiitkvartsi erilisus peitub selles, et lisaks Hematiidi ja Kvartsi omadustele, on sellel ka nende kristallide ühinemisel tekkinud vägi olemas.

Hematiitkvarts suurendab vastupidavust, paindlikkust ja motiveerib alati elus edasi liikuma. See suurendab sinu isiklikku jõudu ja seetõttu on see väga kasulik kristall isiklikuks kasutamiseks.

See kristall aitab sul märgata endas külgi, mis ei tee sulle head. Aidates vabaks lasta rutiinsetest tegevustest, mis ei ole sulle kasulikud. See aitab parandada iseloomujooni ning sul end paremaks inimeseks ümber kujundada.

Tegemist on tugeva kaitsekristalliga, mis loob kaitsva kihi sinu Auravälja ümber. See blokeerib ära needuslikku, ära sõnuvat energiat ning halba õnne. Kui sinu jaoks on keegi/miski pinget ning probleeme põhjustav, siis Hematiitkvarts aitab sul selle kõigega paremini toime tulla. See suurendab sinu jõudu ja isiklikku vastupidavust. 

HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit on väga laialt levinud tervenduskristall ja sellel on väga palju häid omadusi, miks seda üldse enda kristallide kollektsiooni lisada. Hematiit pärineb peamiselt USA-st, Argentiinast, Brasiiliast ja Aafrikast. Hematiidi loomulik ja täiesti naturaalne kuju meenutab kivistunud mulle, aga seda poleerides saadakse hõbedase läikega ilus kristall, mis esmasel pilgul ei pruugi üldse naturaalne välja näha. 

Hematiit on väga tugevatoimeline kristall, mida kasutatakse erinevate aspektide kaitseks. Hematiit on maandava toimega, mis tähendab seda, et sellel on oskus energiaid tasakaalustada ja samal ajal ka sinu Aurat või hoopiski kodu Aurat kaitsta.

Hematiit aitab suurendada enesekindlust ja on väga kasulik nendele naistele, kes tunnevad, et nad ei suuda ega ka julge vastu seista erinevatele olukordadele, mis neile liiga teeb. Samamoodi töötab Hematiit meestega, aga naistele lihtsalt annab Hematiit kiiremini selle konkreetse jõu edasi. Üldiselt on Hematiidis rohkem meesenergiat, mis tähendab seda, et see kristall toetab mehi paremini, andes meestele seda energiat, mis neil vaja on, et nad terved oleksid. Aga see kehtib pigem siis, kui Hematiiti mõne ehtena kanda.

Hematiit on nende inimeste õnne- ja heaolukristall, kes on sündinud Kasvava Kuu faasi ajal. Hematiit aitab üleliigset pinget Aurast välja juhatada ja pingelistes olukordades väga hästi toime tulla. Hematiit annab sellele inimesele head õnne ja oskust enda eluga toime tulla.

Hematiit kaitseb valenägemuste ja vale sisetunde tekke eest. Hematiidil on oskus inimest õigele teele suunata ja eriti siis, kui Hematiiti kantakse koos teiste kristallidega. Vastavalt Hematiidi kõrval eksisteeriva kristalli väele suunab Hematiit sind õigele teele. Kui see on koos hea õnne kristalliga, siis Hematiit aitab märgata, mis toob õnne ja mis ei too. 

Tegemist on ühe parima tasakaalustajaga kristallide seast. Hematiit suudab aidata ka neid, kes on kaotanud enesekontrolli ning kindla jalgealuse, juhtides tähelepanu sinna, kus sul on vaja pingutada, midagi parandada ja tervendada. Hematiit on eneseabikristall.

Hematiit on nagu magnet, mis aitab sinu elus ja sinu Auraväljast endasse neelata kõik negatiivse. Kujuta ette, kuidas selle sees on jõud, mis lausa tõmbab kõik negatiivsed enrgiad endasse. Hematiit aitab sul vaimselt puhtaks saada, meeli selgeks muuta ja sul väga värskena end tunda. 

Kristall, mis aitab ja õpetab sind elama nii, et sa ei saaks iseendale oma tegudega liiga teha. Hematiit õpetab kasulikke piire seadma ja aitab sul neist kinni pidada. Hematiit aitab luua kasulikke tõekspidamisi, neid sinusse kinnitada ja õpetada sind neid järgima. Kui sa tunned, et sul puudub austus iseenda suhtes või sa oled piirideta, siis kanna Hematiiti puhtal kujul (eraldiseisva ehtena, ilma teiste kristallideta) pikka aega. Pikaajaline Hematiidi kandmine aitab sul seda tulemust saavutada. Loe artiklit "Kas sa austad end või mitte?" SIIT.

Kodukaitse

Hematiidi kristallide kasutamisel on nii mitmeid erinevaid võimalusi, aga minu kõige lemmikumaks võimaluseks on selle lisamine kodu kaitsvate kristallide hulka või hoida seda lihtsalt kodu välisuksele võimalikult lähedale. Poleeritud kristalle lisaksin ma komplektidesse ja täiesti lihvimata tükke hoiaksin kristalli komplektide keskel. Võimsad lihvimata kristallid Hematiidist panevad majale tõelise kaitsekilbi ümber.

Kui alles ehitad enda kodu, siis loomulikult soovitan igasse maja välisnurka peita üks Hematiidi kristall, et luua kodule kaitsevõrgustik negatiivse energia ja ebaõnne eest. Lisaks sellele soovitan Hematiidi lihvimata tükke vundamendi sisse panna, et kodul oleks võimalikult hea energia ja ebaõnn peegelduks alati sinna, kus see pärit on ehk et keegi teine ei saaks perekonnale liiga teha. Alati, kui kodu ehitama hakatakse, siis soovitan kindlapeale endale kristallidest võrgustike luua erinevatest kristallidest. Selline artikkel on ka olemas, kus saad teiste kristallide kohta lugeda, selle leiad SIIT.

Aurakaitse

Hematiit on väga hea inimese Aura kaitsja, see on see kristall, mida soovitan lapsele kooli kaasa panna, et keegi teine talle füüsiliselt ega ka vaimselt liiga ei teeks. Hematiit aitab ka õpetajate tagakiusamise eest kaitsta.

Hoia Hematiidi kristalli enda intuitsiooni-, selgeltnägemise-, ingli- või astraalrännaku kristallidega koos, kui soovid öösel enda Aurat kaitsta nähtamatute mustade hingede ehk deemonite kurja mõju eest.

Feng Shui

Hematiit kannab endas vee-elementi, mis tähendab seda, et see kuulub Feng Shui järgi kodu Põhjapoolsesse tuppa. Kodu Põhjapoolne ala sümboliseerib tööd, töö edu, edukust, karjääri ja motivatsiooni. Hoia Hematiidi kristalle selles toas, mis jääb sinu kodu Põhja poole, et tuua head õnne enda karjääri.

Havisabaga kodu kaitsma

Kui sul on olemas kodus selline taim, nagu Havisaba ehk rahvakeeli ämma keel, siis aseta selle mullale või selle taime lähedale Hematiidi kristalle. Niiviisi aitad sa selle taime läbi kodu kaitsta ebameeldivate energeetikate eest. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Hematiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. 

- Hematiit on aneemia tervenduskristall, mis aitab tervendada verd, tugevdada vereringlust, stabiliseerida hemoglobiini taset, kaitsta erinevate verehaiguste eest ning tervendada tasakaaluhäireid.

-  Kasulik neile, kes soovivad spirituaalset tasakaalu leida.

- Hematiit on üks parimaid tervenduskristalle neile, kellel on kombeks kõikide asjade suhtes viriseda, vinguda ja mitte rahul olla. Hematiit blokeerib iseenda mürgitamise, mis sellise tegevuse käigus tekib. Hematiit aitab sul end vaos hoida ja aitab sul enda sees olevatel negatiivsetel energiatel lahtuda. Hematiit on üks Juurtšakra tervenduskristallidest.

- Kasulik neile, kes vaevlevad seljavalude käes. Hematiit aitab valu välja viia ja problemaatilist kohta tervendama hakata. 

- Hematiit aitab kätes olevat valu ja traumasid tervendada, juhtides haigust vaikselt haigusekoldest välja. Aitab ära blokeerida käevalu ja samal ajal suunata sind intuitiivselt enda käsi tervendama. Toob sulle mõtteid ja ideid selle kohta, kuidas enda käsi paremini hoida ning samas hoiab sind intuitiivselt eemale tegevustest, mis sinu käsi võivad kahjustada. Hematiiti kanna selle käe peal, mis valutab.

JUURTŠAKRA

Hematiit on kristall, mis suudab Juurtšakras olevat pinget maandada, tervendades seeläbi üliaktiivset Juurtšakrat. Kui Juurtšakra on ebaterve, siis inimene on agressiivne, närviline, tihtipeale vihane, tujust ära, kritiseeriv, ebameeldiv teiste jaoks, negatiivne ja pessimistlik. Kui sa tunned, et sinu pihta käivad mõned neist mõtetest, siis võib ka sinu Juurtšakra olla kahjustunud. Hematiit aitab seda tervendada, seega kanna seda kristalli ajal, mil nii end tunned.

SODIAAK

KAKSIKUTEL aitab Hematiit tervist kaitsta.

KALJUKITSEL aitab Hematiit energiaid maandada ja harmoniseerida, aidates tal iseendaga läbi saada, õigeid otsuseid vastu võtta ja leevendades tema jäärapäisust nendes kohtades, kus ta iseendale selle iseloomuomadusega võib liiga teha.

VEEVALAJA jaoks on Hematiit nii õnne- kui ka kaitsekristall korraga. Lisaks sellele on Hematiit VEEVALAJA tähtkujule eriliselt kasulik tema elueesmärgi täitmisel. Veevalaja elueesmärgi kohta saad lugeda ühest minu artiklist SIIT, mille olen Veevalajates kirjutanud. Hematiit ei lase Veevalajal enda õigelt saatuse teelt kõrvale kalduda, aidates alati Veevalajal liikuda selles suunas, mis talle õnne toob ja teda õnnelikuks teeb. Hematiit toob Veevalajale palju head ja seda kristalli tasuks kindlasti Veevalajal enda elus hoida.

Soovitan Hematiiti kanda Veevalajal ehtena sellisel perioodil, kus soovitakse kõige enam oma elueesmärki õigesti täita. Teine võimalus, lisaks ehte kandmisele, on selle kristalli lisamine sünnikristallide laekasse. Selle laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

ASTROLOOGIA

Hematiit on kõikide Hobuse-aastal sündinute õnne- ja tasakaalukristalliks. Hematiit aitab Hobuses esile tuua tema häid ja tugevaid omadusi, samas aitab taandada Hobuse negatiivsemaid külgi. Hematiit aitab Hobuse elule kaitset tuua ja andes talle õnne õnneliku elu elamiseks.

NUMEROLOOGIA

2. kuupäeva numeroloogiline õnnekristall on Hematiit. Hematiit tasakaalustab, kaitseb ja toob 2. kuupäeval sündinule head õnne. Hematiit aitab blokeerida närvilisuse, mida 2. kuupäev endaga kaasas kannab. See on kusjuures üks nõrgimaid kohti 2. kuupäeval sündinu tervises. Samas toob Hematiit ka head õnne ja aitab elus saavutada seda, mida soovitakse. Hematiidi kristall võiks olla sinu kodus, kui sa oled sellel kuupäeval sündinud või sa võiksid seda kristalli aeg-ajalt ehtena kanda. Seda selleks, et Hematiit saaks esile tuua selle numbri häid omadusi ja tasakaalu viia selle numbri negatiivsemad jooned.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Hematiiti võid laadida Ahhaat geoodi või lihvimata Hematiidi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Ingveri eeterlik õli või Salvei rituaalitaim/viiruk/eeterlik õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

We use cookies on this site to improve your experience.