Menüü
Ostukorv

KULLISILM poleeritud

KULLISILM poleeritud KRISTALLID
Enim müüdud
KULLISILM poleeritud
4.10€
Maksudeta: 3.36€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KULLISILM poleeritud

Võimalikud valikud

KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjusefüüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab enesekindlustisiklikku jõudu ja aitab lahti saada väga paljudest hirmudest.

Kullisilm ehk Sinine Tiigrisilm on üks Tiigrisilma vormidest. Kullisilma kaevandatakse peamiselt Namiibiast ja Brasiiliast, nii nagu ka enamus kristalle, kuna Brasiiliast on terve maailma kohta leitud kõige enam kristalle. Värvuselt võib Kullisilm olla täiesti must ja valguse käes võib näha selgeid tumesiniseid triipe. 

Kullisilm annab jõudu juurde erinevate projektide ja tööülesannete täitmiseks. Kullisilm toob tahtejõudu ja suurendab energiat, mida on vaja ühe või teise ülesande täitmiseks. 

Kui me räägime Kullisilmast kui suhtekristallist, siis seda hoitakse koos armastusekristallidega vaid siis, kui suhe on hakanud lagunema ja tõepoolest soovitakse suhet koos hoida. Kullisilma kingitakse naiselt mehele, kui naine soovib suhet tugevdada ning samuti ka vastupidi.

Hea õnn ja küllus

Kullisilma soovitan endaga kaasas kanda hetkel, mil soovid õnnestuda ja hoida enda ümber head õnne ja külluslikke energiaid. Kullisilm on seotud kaitsega, hea õnne ja intuitsiooniga. Need kolm omadust muudavad selle kristalli suurepäraseks abiliseks hetkel, mil on sul vaja teha õigeid otsuseid ning hoida end võimalikult vastupidavana. Kullisilm suurendab sinu isiklikku jõudu ja võimekust.

Universaalne kaitsekristall

Kullisilm suurendab enesekindlust, isiklikku jõudu ja aitab lahti saada väga paljudest hirmudest. Näiteks kasutatakse Kullisilma pimedusekartuse ja vargusekartuse tervendamiseks. Kullisilm on väga kaitsev kristall ja on üks kristallidest, mis võiks kaitsta sinu kodu ebaõnne ja varaste eest. Kullisilma parim asukoht kodus on loomulikult välisukse juures ja kui seal juba on kaitsekomplekt, mis on kristallidest valmistatud, siis Kullisilma võib nende juurde lisada. Kullisilm konkreetselt kaitseb varaste, huligaanide ja vandaalide eest.


Peale selle, et Kullisilm kaitseb kodu, soovitan ma seda hoida ka töölaual tööedukristallina, kuna Kullisilm annab jõudu erinevate projektide ja tööülesannete täitmiseks. Kullisilm toob tahtejõudu ja suurendab energiat, mida on vaja ühe või teise ülesande täitmiseks.

Kullisilma kantakse kaasas reisimise ajal, eriti siis, kui reisitakse lennukiga. Kullisilm kaitseb lennuõnnetuste eest ja aitab vähendada lendamishirmu.

Kodukaitse kristallikomplekt

Kullisilm on kodukaitse kristallikomplekti üks peamisi kristalle, mis peab kindlasti selles olema. Kullisilm on universaalne kodu, sinu hinge ja perekonna elu kaitsja kristall. Kullisilm suudab ära hoida ootamatuid õnnetusi, lahendamatuid probleeme, perekonna sidemete purunemist ja see kaitseb nähtamatude jõudude eest. Seda kristalli võiks olla sellest komplektis mitmeid.

Kodukaitse kristallikomplekti kohta saad põhjalikumalt edasi lugeda SIIT.

Hoia Kullisilma oma autos

Kullisilm on tugevatoimeline kaitsekristall, mida saab kasutada väga mitmel erineval viisil. Üheks võimaluseks on hoida seda oma autos, et hoiduda õnnetustesse sattumisest. Kullisilm on üks Tiigrisilma liikidest, mis tähendab seda, et see kristall suudab ohtu ära hoida. Kullisilma hoia autos selleks, et sinu tähelepanu oleks auto juhtimise ajal teel, liikluses ja sinu teel olevatel inimestel. Kui sa soovid ära hoida ootamatuid kokkupõrkeid ja õnnetusi, mis võivad tekkida tähelepanu puudumisest, siis kindlasti kasuta seda kristalli. Kullisilma võid hoida koos teiste kristallidega, mida oled autosse eelnevalt kaitse eesmärgil viinud. 

Feng Shui

Feng Shui järgi omab Kullisilm vee elementi, mis on kasulik kodu Põhjapoolses piirkonnas. Põhi sümboliseerib karjääri, edu, tööd ja inimese isiklike saavutusi. Kullisilma hoitakse lillede juures, kui soovitakse seda energiat tasakaalustada ja head õnne majja tuua. Kullisilm sobib väga hästi kokku kodu Põhja piirkonnas Ahvileivapuuga.

Muudab sind austusväärseks ja blokeerib sinu suunas tuleva ebaviisakuse

Kullisilm muudab sind tugevamaks, julgemaks ja enesekindlamaks. Tegemist on kristalliga, mis aitab teistel sinu osas autoriteeti hoida, aidates sul olla nende silmis keegi, keda peaks ja võiks austada. Kui sa tunned, et sind ei austata kas kodus, suhtlusringkonnas või tööalaselt, siis Kullisilm aitab sind. Kullisilm tekitab aukartust, kuid mitte halvas mõttes. See pigem õpetab teistele inimestele sinu suhtes piire hoidma, blokeerides ära alandamise, tagakiusamise ja suurendades tõsiseltvõtmist ning austust. Kanna seda tööl kaasas, et saada tagasi austus,  mis on kaduma läinud. Hoia seda kodus Lääne-ilmakaares, kui näiteks sinu lapsed ei kohtle sind enam austusega. Kullisilm suurendab võrdset kohtlemist, blokeerides ära üleolemist üksteise suhtes.

Kui me räägime Kullisilmast kui suhtekristallist, siis seda hoitakse koos armastusekristallidega vaid siis, kui tõepoolest soovitakse suhet koos hoida ja see on hakanud lagunema. Kullisilma kingitakse naiselt mehele, kui naine soovib suhet tugevdada, samuti ka vastupidi.

Kullisilm aitab sul saavutada enda elus rahulolu. Kui sa tunned, et sa ei ole rahul sellega, mis sul on, või sa ei oska enda elus väärtustada väga olulisi pisikesi asju, siis Kullisilm avab sinu silmad. Kullisilm aitab sul tunda rahulolu kõigest sellest, mis on sinu elus hea, pannes sind tundma tänulikkust. Lisaks aitab Kullisilm tekitada sinu ellu ka rahulolu soodustavaid sündmusi ja elemente. Hoia seda kristalli enda kodus, et see saaks sinu ellu seda tuua või kanna seda kristalli ehtena, et see saaks sinu silmi avada. 

Salakavalus ja ärakasutamine

Kullisilm aitab näiteks sul läbi näha seda inimest, kellel on soov sind enda jaoks ära rakendada/kasutada. Kullisilm kaitseb sind salakavaluse ja ärakasutamise eest. See avab sinu silmad ennem, kui lased endale liiga teha. Kullisilm julgustab ka sul enda eest seisma.  

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Silmanägemist, aidates sellel teravamaks muutuda ja aitab erinevaid silmadega seotud haigusi ravitseda. Väga heaks talismaniks neile, kes on silmaoperatsioonil käinud või lähevad sellele, aidates paraneda ja kaitsta õnnetuste eest. 

- Kullisilm tugevdab analüüsivõimet ja kaitseb Alzheimeri haiguse eest. 

- Kullisilm tervendab kaela, kaelalülisid ja aitab lahti saada lümfivaludest, mis on kaela piirkonnas. Kui kael valutab või kaelaga on mõni õnnetus juhtunud, siis tuleks Kullisilma võimalikult kõrgel kurgu lähedal kanda.

KURGUTŠAKRA

Kullisilm on tugevalt seotud Kurgutšakraga ja Kullisilm aitab sellelt Tšakralt eemaldada tõsisemad blokaadid, mis ei lase ülemistel Tšakratel terveneda. Eriti kasulik on Kullisilma tervendus neile, kes soovivad enda intuitsiooni arendada, aga tunnevad, et üks tõeline sisemine probleem on neil selle saavutamiseks.

KOLMAS SILM

Kullisilm aitab Kolmandat Silma tugevamaks muuta. See on oluline, kui sa soovid olla intuitiivne ja näha öiseid visioone unenägudes. Kullisilma kasutades aitab see Kolmanda Silma Tšakral aktiivsemaks muutuda. 

SODIAAK

Kullisilma talisman on AMBURITELE, aidates nende Aurale tekitada tugeva kaitse salakavaluse eest.

Kullisilm on kasulik KAALUDELE, aidates nende intuitsiooni teravaks ja selgeks muuta. See on visioonide kristall, mis toob Kaaludele head sisemist vaistu ja oskust enda elu võimalikult hästi elada. See aitab mõista, mis toob õnne ja mis mitte. 

Nendel Kaaludel, kes on sündinud 1. - 3. oktoobril, aitab Kullisilm õigel ja valel vahet teha. Lisaks aitab Kullisilm Kaaludel intuitiivsemaks muutuda, aidates suurendada oskust ise enda elus toimuvat ette tajuda ja mõista seda, kuhu tuleks liikuda.

Kullisilm on kasulik armastusekristall JÄÄRA meestele, aidates neil endale kaaslast leida, armastuses õnne tuua ja isegi hingesugulast üles leida.

ASTROLOOGIA

Kullisilm annab igaühele, kes on Tiigriaastal sündinud, jõudu, enesekindlust, vastupidavust, kaitset, tarkust, intuitsiooni ja enda teekonna ülesleidmist. Tiigriaastal sündinul võiks Kullisilm olemas olla, seda võiks aeg-ajalt kanda või enda kodus hoida. Kui Kullisilma ei soovita kanda, siis oleks hea, kui tükike Kullisilma kristalli oleks foto lähedal, et kristalli vägi saaks foto kaudu oma jõudu edasi anda.

Kullisilm on nende õnnetalisman, kes on sündinud 1950 - 1951 Metallitiigri aastal.

NUMEROLOOGIA

Kullisilm on õnnekristall neile, kelle elutee numbriks on 7. Kullisilm aitab blokeerida negatiivseid mõtteid, aitab stressi maandada ja kaitsta emotsionaalsete probleemide eest. Kullisilm aitab elutee number 7 kandval inimesel tunda end hästi ja üksilduse tundest vabaks saada, mida see elutee number võib põhjustada. Lisaks kõigele sellele toob Kullisilm õnne, küllust ja rikkust selle inimese ellu. Kullisilm aitab elutee number 7 kandval inimesel üles leida sobiliku eriala, millest leiaks ta enda õnne. Kullisilm toob isiklikku edu. Kullisilm aitab eemale hoida elutee number 7 kandja elust neid inimesi, kes takistavad tema arengut ja kes toovad talle ebaõnne. Soovitan elutee number 7 kandjal Kullisilma enda elus hoida, kanda seda või hoida seda sünnikristallide laekas.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Kullisilma võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab..
187.50€
Maksudeta:153.69€
KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab..
4.90€
Maksudeta:4.02€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
3.90€
Maksudeta:3.20€
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle..
3.80€
Maksudeta:3.11€
AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid,..
2.50€
Maksudeta:2.05€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
1.60€
Maksudeta:1.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.