Menu
Your Cart

BRETŠASTUNUD JASPIS sõrmus (lai)

BRETŠASTUNUD JASPIS JEWELLERIES
New
BRETŠASTUNUD JASPIS sõrmus (lai)
12.90€
Ex Tax: 10.75€
  • Stock: In Stock
  • Model: BRETŠASTUNUD JASPIS sõrmus (lai)

Available Options

BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud energiad. Bretšastunud Jaspis on Jaspis, mille koostisosas on ka Hematiidi kristalli. Bretšastunud Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks punakaspruun toon, mille seest jooksevad läbi ka valged-hallid mustrid. Bretšastunud Jaspise peamiseks leiupaigaks ja kaevanduspiirkonnaks on Aafrika ja Hiina

Bretšastunud Jaspis on Šungiidi kõrval üks tugevamaid ja universaalsemaid tervenduskristalle, mida kantakse selleks, et enda tervist tugevana hoida. Seda kantakse ka selleks, et terviserikkeid ja probleeme tervendada ning nendest vabaneda. 

Bretšastunud Jaspis on kristall, mis aitab mineviku vigadega lõpparveid teha, aidates õppida vigadest, iseendale andeks anda, teistega rahu teha ja vabastada hinge piinavaid emotsioone. Bretšastunud Jaspis tervendab sinu selle elu isiksuse minevikku ja selles tehtud vigu, mida kahetsed.

BRETŠASTUNUD JASPISE kandmine erinevates sõrmedes:

Pöial

Vasak - Aitab lahti saada mievikust kaasa võetud emotsionaalsest pingest, eriti, mis on põhjustatud mõne lähedase inimese poolt nagu näiteks lapsepõlves vanema poolt tõrjumine jne.
Parem - Tugevdab vereringet tervel käel, soovitatav siis, kui käed on kanged, külmad või pidevalt "surevad" ära.

Nimetissõrm ehk Jupiter

Vasak - Kaitseb energia-vampiirluse eest, mis tuleb läbi sugulaste või lähedaste poolt. Kaitstes tagakiusamise ja perekonna sisese klatši eest.
Parem - Tervendab hingamissüsteemi, eriti kasulik operatsiooni perioodil ja peale seda kandmiseks, et hingamissüsteem terveneks kiiremini (sobilik adenoidide, kilpnäärme jne.)

Keskmine sõrm Saturn

Vasak - Ravitseb stressi, depressiooni, ärevushäireid, pidevat hirmutunnet, eemaldab hirmu elamise eest.
Parem - Tugevdab emotsionaalset vastupidavust ning aitab rohkem iseenda eest seista. Õpetab, et me ei tohiks kunagi tunda ennast kannatajana ja kui me nii ka tunneme, siis tuleb parema tuleviku nimel tegutsema hakata.

Nimeta sõrm ehk Apollo

Vasak - Kaitseb armastust või suhet teiste pahatahtlikkuse või "sissetungijate" eest.
Parem - Tugevdab sotsiaalset positsiooni ja selle allakäigul aitab uuesti teistel austada sind.

Väike sõrm ehk Merkuur

Vasak - Aitab lahti saada suhtlemishirmust ja kompleksidest, mis on suhtlemisega seotud. Ravitseb "kokutamist" ja on kasulik neile, kes suheldes lähevad närvi ning hakkavad punastama või liialt higistama.
Parem - Kaitseb nakkushaiguste ja teiste poolt suunatud negatiivsete emotsioonide eest.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Bretšastunud Jaspis on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna ta sisaldab 
Hematiiti, milles on omakorda metalle. 


- Universaalne tervendaja, mida võiks ükskõik kui sügava probleemi korral kasutada ja kanda. 

- Tugevdab immuunsust, tervendab põit, naiste hormoone, reproduktsiooni organeid, tugevdab inimese keha verevarustust ja on kasulik kristall üliraskete haiguste tervendamisel.

- Soovitan seda kristalli kanda lastel ja täiskasvanutel, kellel on loomade vastu allergia. See kristall aitab koera-kassi allergiat taandada ja keha reaktsiooni taandada. 

- Soovitan Bretšastunud Jaspist kanda vähihaigetel ja teistel inimestel, kellel on raskekujulised haigused.

- Kasulik kristall madala libiido korral ja kasulik tervendus kristall meestele, kellel on viljakusega probleeme. 

- Bretšastunud Jaspis on see kristall, mida ma soovitan kanda siis, kui on kehas suuremad probleemid viljakusega. Bretšastunud Jaspis on kasulik tervendaja kristall neile, kellel esinevad füüsilised probleemid ja tervisemured, mis ei lase lapseootele jääda. Meestele on see kristall täpselt samamoodi kasulik, aidates meeste viljakust suurendada. 

- Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et ära blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.

SAKRAALTŠAKRA 

Bretšastunud Jaspis on Sakraaltšakra kristall, mis aitab tervendada selles Tšakras olevaid terviserikkeid. Kui Sakraaltšakra on kahjustunud, siis tekivad naistel tsükli probleemid ja naistel-meestel mõlemal põiega seotud haigused.

SODIAAK 

Tähemärgilt on see elujõu-, energia-, tugevuse-, enesekindluse- ja tervisekristall kõikidele JÄÄRADELE ja SKORPIONITELE.  Jääral aitab Bretšastunud Jaspis iseseisvaks muutuda, aidates leida üles iseenda isikuse, mõista seda, mida elult tahta, kuhu liikuda ja millega tegeleda. Bretšastunud Jaspis aitab Jääral mõista näiteks seda, mis anne tema sees eksisteerib. See kristall on Jäärale ka tervisekristalliks, mis kaitseb teda ka ebaõnne eest. Skorpionitele toob Bretšastunud Japsis armastuseõnne. Eriliselt kasulik on see kristall just nende sodiaagi meesesindajatele. Bretšastunud Jaspis aitab Jääral hoida tema Sakraaltšakrat tervena, seda tasakaalustades ja tugevdades, et see tšakra oleks elujõuga täidetud. Jäära füüsilise ja emotsionaalse tervise kristall.

Veel lisaks aitab see tuua tervist ja taskaalu nendele LÕVIDELE, kes on sündinud 23. - 24. juulil.


Bretšastunud Jaspise kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Info
Info Sõrmuse laius ca 13,8 mm.
We use cookies on this site to improve your experience.