Menüü
Ostukorv

ARAGONIIT geood

ARAGONIIT geood KRISTALLID
ARAGONIIT geood KRISTALLID
ARAGONIIT geood KRISTALLID
ARAGONIIT geood KRISTALLID
ARAGONIIT geood
31.90€
Maksudeta: 26.15€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ARAGONIIT geood

Võimalikud valikud

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.

ARAGONIIT GEOOD ehk Aragoniit Tähtkristall on tipuline kristall, mis meenutab tähte. Aragoniit geood on võimsa väega kristall, mis esimest korda avastati Hispaanias Aragoni lähistelt. Aragoniidi peamiseks kaevanduskohaks ja leiupaigaks on Maroko. Seda kristalli leidub ka Namiibias, Mehhikos ja peale Hispaania ka vähesel määral Inglismaal. Aragoniit geoodile on iseloomulikuks väljanägemiseks tipuline struktuur ja selle peamiseks värvuseks on oranžikas-pruun tekstuur.

Aragoniit geoodil on oskus tervendada keskkonda, kus see eksisteerib ja anda lisajõudu energiate taastamiseks, mis teeb sellest geoodist väga väärtusliku väega kristalli. Aragoniit geood on väga vajalik kristall neile, kes tegelevad kristallidega, täiustavad oma kodu kristallide energiaga ja kes tervendavad oma kodu Feng Shui ilmakaarte energiaallikate järgi.

Aragoniit geood tõmbab sinu poole ennast ehk lummab sind siis, kui sul on vaja lisajõudu ja Aura puhastust. Aragoniit geood aitab inimese Auras olevaid blokaade vabastada, kui seda lihtsalt vahel käes hoida.

Aragoniit suudab tänu enda tippudele saata enda seest spirituaalset valgust igale poole, kus seda vaja on.

Avatud suhtlemine

Aragoniit geood on kristall, mis avab inimesi suhtlema. See on ka üks põhjuseid, miks võiks Aragoniit geoodi enda koju tuua, töökeskkonda viia või kui sa tegeled tervendamisega/teraapiatega, siis teraapia ruumidesse viia. Aragoniit geood selles keskkonnas, kus see eksisteerib, avab selles keskkonnas eksisteerivad inimesed omavahel suhtlema ja seda vaid positiivses mõttes. Aragoniit geood avab enda mõtteid jagama ja enda tunnetest rääkima rahulikul toonil.

Suhte parandamine

Väga kasulik on Aragoniit geood sellele paarile, kes omavahel enam ei suhtle ja kes on nii öelda lahku kasvanud. Sellele paarile soovitan ma Aragoniit geoodi hoida nii elutoas kui ka magamistoas. Kui magamistoas on kristallide komplekt olemas, mis on suhte jaoks loodud, siis see geood sobib väga hästi sinna lisamiseks. Aragoniit geood avab armastuse kristalle suhte parandamise jaoks tööle. Igas kristallikomplektis peaks olema geood, mis juhiks teiste kristallide väge õigetesse kohtadesse.

Stressi vabastamine

Aragoniit geoodil on oskus inimese Aurast vabastada stressienergiat, mis tähendab seda, et see vabastab üleliigse negatiivse energia, mis sinu Aurat lõhub. Selleks hoitakse väga stressirohkel ajal või hetkel seda kristalli enda käes ning keskendutakse geoodi hoides sellele, et stress sinu seest vabaneks. Peale seda puhastatakse geood Salvei suitsuga ära.

Elu stabiilseks muutmine

Aragoniit geoodil on oskus inimese hinge stabiilsemaks muuta, jagades Aurast ära liigse energia, mis hinge närviliseks muudab. Aragoniit geoodi on kasulik erinevates kodu tubades hoida, et need geoodid looksid sinu koju võrgustiku, mis tervendab kodu energiat ja sinu hinge. Kui sa elad Aragoniit geoodidega koos, siis need muudavad sind stabiilsemaks ja aitavad sul enda eluga hakkama saada. Nad blokeerivad ka tülisid, mis pereliikmete vahel võivad tekkida.

Aseta Aragoniit geoode erinevate taimede mullapalli peale või poti sisse, kui soovid koju neid palju tuua. Taimedel on oskus kristallide energiat võimendanda.

Kasulik õppimisel

Aragoniit geood aseta koolilaua peale, et õppimine oleks lihtsam. Aragoniit geood suurendab keskendumisvõimet ja aitab kiirendada analüüsivõimet. See on kristall, mis aitab fakte meelde jätta ja õppeedukust parandada.

Aragoniit geoodi võib ka koolis kaasas kanda selleks, et keskenduda ka teiste inimeste keskel olles õppimisele. Aragoniit geood on väga kasulik sellisel perioodil, kus oled õppetööst eemal olnud ja pead kiiremas korras suure hulga informatsiooni omastama.

Aragoniit geood õppimise eesmärgil sobib nii esimese klassi õpilasele, kui ka ülikoolis käivale täiskasvanule. See on kristall, mis aitab sul edukas olla selles, mida sa teed.

Eelmiste elude meeldetuletamine

Aragoniidi geoodil on olemas vägi, mis suudab mälestusi taastada, mis on seotud meie eelmiste eludega. Selleks mediteeritakse koos Aragoniit geoodiga või hoitakse seda magamistoas voodi all. Kui voodi all on olemas Inglite või astraalrännaku jaoks mõeldud kristallidekomplekt, siis asetatakse see geood sinna keskele.

Läbi une aitab Aragoniit geood neid mälestusi meelde tuletada, andes sulle võimaluse läbi une kogeda läbielatut ja läbi une eelmiste elude kohta vastuseid saada.

Kui soovid, siis saad katsetada iseenda alateadvust ja enne magamaminekut võiksid Aragoniit geoodi käes hoida. Kui seda käes hoiad, siis küsi iseenda käest, et sulle läbi une näidatakse sinu eelmise elu mälestusi. Uinu nii, et see geood oleks sinu käes ja hommikul üles ärgates meenuta mida unes nägid. Sa võid saada läbi Aragoniit geoodi väga võimsaid ja müstilisi kogemusi.

Aitab minevikust vabaneda

Aragoniit geood on väga kasulikuks kristalliks neile, kes ei suuda enda minevikuga lõpparvet teha. See aitab vabastada emotsioone, mis liiga teevad ja ei lase elu nautida. Selleks tuleks seda kristalli sellel eesmärgil kasutusele võtta, pidevalt käes hoida, kurbuse tuleku ajal sellega mediteerida. Ühel päeval, kui minevikust on vabaks lastud, siis tuleks see geood vabasse loodusesse viia ning tänada seda abi andmise eest.

Mina kasutan Aragoniit geoodi ennustamisel ja inimeste Aura lugemisel. See on geood, mis on minu teraapia ja eraseansi toas, et see avaks inimese Aura, kes on mulle külla tulnud. Avaks tema Aura selleks, et ma saaksin lugeda informatsiooni, mida sa endaga kaasas kannad.

RAVITSEMINE

- Hoia Aragoniit geoodi haige inimese voodi kõrval või voodi all, et Aragoniit saaks tervendada füüsilist keha. Aragoniidil on oskus juhatada enda sees olevaid energiaid õigetesse kohtadesse, et füüsiline keha saaks jõudu taastumiseks.

- Inimesed, kellel on luumurd olnud või kes on suure trauma all kannatanud või kannatavad, nemad vajavad seda geoodi taastumiseks. Aragoniit geood aitab kehal kiiresti taastuda ja füüsilist väge tagasi saada. Selleks peab Aragoniit geood kannatanud inimese voodi kõrval olema või seda võiks ka pidevalt käes hoida taastumise ajal.

- Aragoniit geoodi hoitakse keha peal seal kohas, kus eksisteerib raskekujuline haigus. Näiteks, kui soolestikus on haigus, millele soovitakse tervendust anda, siis hoitakse seda kõhu peal. Kui südamega on probleeme ja süda ei taha tööd teha, siis hoitakse seda südame kohal. Soovitan seda tervenduse eesmärgil kasutada, kui on raske haigus kehas. Selleks aeg-ajalt puhatakse koos Aragoniit geoodiga ja lastakse sellel oma tervendustööd teha.

KRISTALLEHETE LAADIMINE ARAGONIIT GEOODIGA

Kõiki geoodilisi kristalle kasutatakse kristallidest valmistatud ehete laadimiseks. Aragoniit geood on Mäekristall geoodi kõrval üks võimsamaid kristallide tervendajaid ja seda universaalsel eesmärgil. Kui kõikidel teistel geoodidel on konkreetsemad väed, siis Aragoniit geood suudab laadida kõiki kristalle hoolimata nende eesmärgist ja spirituaalsest väest.

Lisaks sellele laetakse Aragoniit geoodiga kristallehteid, mis on tugevatoimelised. Ehk neid kristalle, mis on tugevama energiaväljaga nagu näiteks Uvaroviit, Spinell, Larimar jne.

Ehete laadimiseks luuakse koju "laadimise altar", kus hoitakse erinevaid geoode ja nende geoodide peal ehteid, mida sa kannad. Kristalle tuleb laadida selleks, et taastada nende energiaid, mis on kristall sinu heaolu jaoks enda seest ära jaganud.

Aragoniit geoodi kasutatakse väga tihti ka nende ehete laadimisel, mida kasutatakse raskete probleemide lahendamiseks, haiguste tervendamisel või kaitsval eesmärgil. Seda kõike sellepärast, et Aragoniit geood suudab taastada neid kristalle, mis on oma väge suurel määral ära kasutanud. Nende probleemide puhul tavaliselt kristallid töötavad maksimaalse väe peal.

Aragoniit geoodi ei pea eraldi puhastama, kui sa teed enda kodus tavapäraseid kodupuhastusrituaale või põletad aeg-ajalt "laadimise altaril" rituaalitaimi, küünlaid ja viirukeid.

PRUUN ARAGONIIT pärineb peamiselt Marokost ja Mehhikost. Pruuni Aragoniidi peamiseks toimeks on energiate maandamine, see on seotu..
6.02€ 8.60€
Maksudeta:4.93€
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
8.50€
Maksudeta:6.97€
AKTINOLIIT KVARTS on universaalne tervendaja, mis muudab sinu Aura tugevamaks, vastupidavamaks ja annab Sulle võimaluse võime..
3.20€
Maksudeta:2.62€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse väl..
118.30€ 169.00€
Maksudeta:96.97€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooteid piiratud koguses.LA TENE kõrvarõngad "PIEMONIIT" on kokku pandud Piemoniidi pärlist ja..
17.28€ 28.80€
Maksudeta:14.16€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
2.00€
Maksudeta:1.64€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.