Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt "PARIMAD SOOVID"

LA TENE kristallikomplekt "PARIMAD SOOVID" LA TENE BRÄND
Uus -20 %
LA TENE kristallikomplekt "PARIMAD SOOVID"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
9.52€
11.90€
Maksudeta: 7.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LA TENE kristallikomplekt "PARIMAD SOOVID"

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille tellid võib välja näha pisut erinev sellest, mis pildil. 

LA TENE kristallikomplekt "PARIMAD SOOVID" koosneb kristallidest, mis toovad sinu ellu armastust, rahulolu ja soovide täitumist.

Komplekt koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Komplekti kuuluvad Rutiilnõeltega KvartsiRoosa Kvartsi ja Valge Opaali kristallid, mis on pandud koti sisse koos kristalle kirjeldava jutuga.

RUTIILNÕELTEGA KVARTS on kõige võimsam unistuste täideviija! Rutiilnõeltega Kvarts saadab sinu unistused ja soovid universumisse, et need saaksid tulevikus leida koha sinu elus. Kristall, mis aitab sul saavutada seda, mida soovid!

ROOSA KVARTS on naiselikkuse sümbol ja emadusekristall. Ülim armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Lisaks sellele on Roosa Kvarts suurepärane hinge ja emotsioonide tervendaja.

VALGE OPAAL on tasakaalu ja rahukristall. Valge Opaal toob ellu positiivseid mõtteid ja loob sinus heaolutunde. Kristall, mis rahustab sinu meelt väga sügaval tasandil! Emaduse- ja naiselikkusekristall, mis suurendab ema ja lapse vahelist telepaatiat.

Kristallikomplekti võid juurde lisada ka uusi sama energiaga kristalle, mida pole eelnevalt mõnel muul eesmärgil kasutatud.

Puhasta kristallikomplekti vähemalt kord kuus oma lemmikviirukiga, millega tunned kõige tugevamat sidet.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.


Lisainfo
Lisainfo Kristallid on pandud koti sisse. Komplektis on keskmise suurusega kristallid.
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast energiat. Selle sama energiaga aitab Jasm..
3.30€
Maksudeta:2.70€
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN" koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on ime..
3.92€ 4.90€
Maksudeta:3.21€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon käekett "SIDE" on väeehe, mis loob sideme ema ja lapse vahel, tuues häid mälestusi ning südamesse r..
32.20€
Maksudeta:26.39€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon käekett "LÄHEDUS" on väeehe, mis toob kallid inimesed sulle lähemale ja aitab neid paremini mõ..
22.20€
Maksudeta:18.20€
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu ..
6.90€
Maksudeta:5.66€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.