Menüü
Ostukorv

VANADINIIT BARIIT geood

VANADINIIT BARIIT geood KRISTALLID
VANADINIIT BARIIT geood KRISTALLID
VANADINIIT BARIIT geood KRISTALLID
VANADINIIT BARIIT geood KRISTALLID
VANADINIIT BARIIT geood KRISTALLID
VANADINIIT BARIIT geood KRISTALLID
VANADINIIT BARIIT geood
14.50€
Maksudeta: 11.88€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VANADINIIT BARIIT geood

Võimalikud valikud

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    

VANADINIIT
 on oranž kristall ja BARIIT on beežikas valge kristall. Vanadiniit Bariit on nende kahe kristalli kombinatsioon. Meie Vanadiniit Bariit on pärit imekaunist Marokost, aga seda leidub veel kahes kohas maailmas - USA-s Arizonases ja Uus-Mehhikos. Värvuselt on see kristall pruunjas oranžist kuni erkoranžini, mis on heledal pinnal. Vanadiniit on Apatiidiliste perekonnast ja seda kristalli ei tohiks kindlasti kasutada vee-eliksiiri tegemiseks, kuna see võib sisaldada mürgiseid osakesi. Vanadiniit Bariit on ülimalt habras kristall, seega ei soovita ma seda puhastada vee all, vaid puhastada viirukite või rituaalitaimedega.

Vanadiniit on kristall neile, kes soovivad oma ellu uusi võimalusi tuua. Kristall, mis juhatab uute võimalusteni, kogemusteni ja sündmusteni. Vanadiniiti nimetatakse kompasskristalliks, kuna sellel on oskus juhatada väljapääsudeni ja seda sõna otseses mõttes. Vanadiniiti hoiti taskus, kui käidi retkedel, missioonidel, tundmatutes kohtades, et leida see miski, mida tuldi otsima, või vajadusel väljapääs, kui oldi eksinud. Vanadiniit teeb segased mõtted selgemaks, annab mõtteid ja annab astuseid ka kõige raskematele küsimustele.  Vanadiniiti saab rakendada enda kasuks nii, et hoida seda inglikristallide komplektis just keskel ja kui seal on juba mõni teine geoodiline kristall, nagu näieks Tselestiit, siis asetatakse Vanadiniit Bariit selle kõrvale. Vanadiniit aitab ligi meelitada uusi ingleid või hingesid, kelle käest saada läbi uneuusi lahendusi läbi une saada.

See on kristall, mis aitab rasketel ülesannetel kiiremini valmis saada ja need edukalt lahendada. Olgu siis selleks suur tööalane projekt, maja ehitamine või eksamite sooritamine. Seda kristalli hoitakse endaga kaasas (nt pehme koti sees, et see ei puruneks või asetades töölauale).

Vanadiniit Bariit on kristall, mis aitab energial taastuda ja ka tekkida. Vanadiniit Bariiti hoia enda kodus, et sinu kodus oleks olemas energia, mis aitaks sul ja pereliikmetel end seal hästi tunda. See kristall suurendab rõõmsameelsust ja aitab elujanul tekkida. Vanadiniit Bariit toob sinu ellu uusi võimalusi, kui sa hoiad seda enda elus. See on kristall, millel on olemas vägi, mis aitab Inglitel liikuda ja kui see kristall on sinu koduseinte vahel, siis Inglid saavad kiiremini sinuga kontakti astuda. See kristall aitab su enda kaitseingliga kontakteeruda, Vanadiniit Bariit loob enda ümber soodsa energiavälja, mille kaudu saavad Inglid sinule sõnumeid ja kaitset tuua täpselt siis, kui sul nende käest abi vaja. Vanadiniit Bariidil on oskus inimest tervendada ja üleüldist enesetunnet parandada. Hoia tükikest Vanadiniidi Bariidi kristalli enda lähedal, kui sa tunned end kehvasti. See on tervendaja ka väga rasketele haigustele ja sobib ka voodi all hoidmiseks. Vanadiniit Bariiti kasutatakse kristallehete laadimiseks. Kui sa kannad ehteid tervendamiseesmärgil, siis ole hea ja hoia neid ehteid öösiti selle kristalli peal.

Vanadiniit Bariit geood on heaks energiaallikaks neile, kelle töö on loominguline - see aitab tuua uusi ideid ja inspiratsiooni. Selleks võib hoida kristalli enda töölaual.

Vanadiniit Bariit sobib kokku Vikerkaare Kuukiviga, kui te soovite enda intuitiivseid võimeid täiustada ja alustada näiteks uute arendusviisidega, nagu näiteks pendli kasutusele võtmine. Selleks kantakse Vikerkaare Kuukivi ehte näol (soovituslikult talismanina ehk ripatsina või kaelakeena)  ja Vanadiniit Bariiti laual hoides, kui pendliga harjutate või tööd teete. Vanadiniit Bariit on iseseisev kristall ja teised selgeltnägemisele mõeldud kristallid ei sega teda - seega, kui laual on ka Muskoviit või Tselestiit, siis pigem on need teised Vanadiniidile lisajõuks.

ASTMAATIKUTELE VÕI HINGAMISSÜSTEEMI TERVENDAMISEKS

Uskumuste põhjal aitab Vanadiniit Bariit tervendada hingamissüsteemi ja on kasulik siis, kui seda hoitakse voodile lähedal. Usutakse, et see aitab kergemalt hingata ja järk-järgult Kurgutšakrat tervendada.

KUI PEREKOND ON PURUNEMAS

Vanadiniit Bariit geoodil on oskus üksteist lepitada ja kompromisse luua. Kui perekonnas on väga ärevad ajad ja mõeldakse lahkuminemise peale, aga kui see ei ole õigustatud, vaid need mõtted on raske aja tõttu, siis aitab Vanadiniit Bariit. See kristall aitab mõista, kas sellised otsused on õigustatud, ja kui ei ole, siis aitab leida taas selle jõu, et probleemidega võidelda. Selleks soovitan ma hoida kristalli eluruumis kas siis üksikul kujul või koos positiivsuse kristalliga Tsitriin geoodiga.

MEHE RÄÄKIMA PANEMINE

Paljudel meestel on probleeme sellega, et nad kas ei soovi enda probleemidest lähedastele rääkida või nad ei oska enda tundeid sõnadesse panna. Kui kombineeritakse Vanadiniit Bariit Tiigrirauaga, siis on see võimalik ja võib aidata, eriti siis, kui mehel on raske periood töökaotuse või pereliikme kaotuse tõttu või mõnel teisel põhjusel. Selleks võiks Tiigrirauda endaga kaasas kanda (soovituslikult talismanina) ja Vanadiniit Bariidi võiks asetada voodi alla, täpselt padja alla. Vanadiniit aitab sõnadel välja tulla ja Tiigriraud aitab raskest perioodist kiiremini üle saada.

MINU TEHTUD MAAGIATE LAADIMINE VÕI TAASELUSTAMINE

Vanadiniit Bariit on kristall, millega sa kindlasti ei eksi, kui sa kannad mõnda minu valmistatud maagiaeset ja soovid selle energiaid ergutada. Ma panen maagiaesemete juurde kirja mõne rituaali või geoodi, mille peal neid laadida, aga kui ma neid väeesemeid valmistan, siis Vanadiniit Bariit on minuga alati ühes ruumis, et ma saaksin oma sõnad kristallidele edastada. Seega, kui sa hoiad enda väeeset aeg-ajalt Kuuvalgel Vanadiniit Bariidi kõrval, siis see on ka üks väga lihtne viis minu maagiat võimendada. Vanadiniit Bariit aitab edastada sõnumeid kristallidesse, et need mõistaksid, mis ülesanne neil on.

Vanadiniit Bariit aktiveerib maagiaid

Kui sa oled enda elu jooksul teinud erinevaid maagiaid, siis Vanadiniit Bariit aitab neid aktiveerida ja võimsamaks muuta. Piisab juba sellest, et sinu kodus on tükike Vanadiniidi Bariidi geoodi, see suudab võimendada ka sinu majja peidetud maagiat. See suunab maagia tööle ja isegi sellise maagia, mille oled aastaid tagasi teinud. Seda on hea enda kodus hoida ka edaspidiste maagiate jaoks. Selle olemasolu annab jõudu juurde ka näiteks kodupuhastusrituaalidele ja paljudele teistele maagilistele tegevustele. 

Kuuvarjutuse ajal Meresoola ja Vanadiniit Bariit geoodi puhastus kodule ja kristallidele

Kuuvarjutuse ajal on sul võimalik tervele kodule teha energeetilist puhastust, mis on imelihtne ja mis toimub kogu sinu koduenergiale. Kõige imelisem on see, et sellega on võimalik ühekorraga kogu sinu kodus eksisteerivatele kristallidele ühispuhastust-laadimist teha. See on imelihtne ja toimib nii kristallikomplektidele, ehetele, kui ka erinevatele väeesemetele nagu näiteks obeliskidele, kujudele, püramiididele ja paljudele teistele kristallesemetele.

Selleks võta valget värvi suurem taldrik ja puista kogu taldrik meresoola täis. Kui see on tehtud, siis aseta üks Vanadiniit Bariidi geood taldriku keskele. Kui sul on juba olemas rohkem Vanadiniit Bariit geoode, siis võid kõik need geoodid sinna taldrikule tuua. Kui sul ei ole veel ühtegi, siis võid enda koju ühe tuua enda koduenergia tasakaalustamise ja tervendamise eesmärgil, järgmisel Kuuvarjutusel saad uuesti seda kasutada.

Võta taldrik ja aseta see täpselt sellisesse kohta enda koju, kus sa soovid seda hoida. Jäta meelde, et see taldrik peab seal Kuuvarjutuse päeval olema, terve järgneva öö ja alles järgmisel hommikul võid selle taldriku ära võtta. Järgmisel päeval viska meresool kodust minema ja pane Vanadiniit Bariit endale sobilikule kohale tagasi. Meresoola taldrik koos Vanadiniit Bariidiga tõmbavad enda poole Kuuvarjutuse positiivseid energiaid ja kutsuvad seega koduenergiad puhastama, taastama ning energiaid muundama, nii nagu Kuuvarjutusel on oskus teha. See on enda kodu seadistamine puhastusprotsessile. Vanadiniit Bariit on ideaalne geood selle tegemiseks, kuna selle on osksu väga sügavaid ja erinevaid energiaid liigutada. Meresool püüab kinni kõik halva ja sellepärast ei tohiks kindlasti seda järgmisel päeval enda koju jätta. Kuuvarajutuse kohta saad lugeda SIIT.

Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
KALKOPÜRIIT on pronksjat tooni kristall, mille peamiseks koostiseks on Vask, Raud, Kaltsiit ja Fluoriit. Kalkopüriit on väga raske ..
15.60€
Maksudeta:12.79€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
14.30€
Maksudeta:11.72€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide tä..
4.00€
Maksudeta:3.28€
MUSKOVIITI on mitmeid erinevaid toone, heleroosast pruunini kuni läbipaistva kollaseni. Nendel erinevatel toonidel on olemas konkreetne energia..
4.00€
Maksudeta:3.28€
KUNTSIIT on üks vähestest kristallidest, mille kohta ma saan väita, et see on üks üdini positiivne ja armastav energia-allikas. Ena..
4.50€
Maksudeta:3.69€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SININE ARAGONIIT meenutab mulle ookeani oma imeilusa sinise värvuse ja pruunikas valge tekstuuri tõttu. Sinine sümboliseerib vett, pruunid ja val..
13.90€
Maksudeta:11.39€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja ro..
2.70€
Maksudeta:2.21€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
27.90€
Maksudeta:22.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.