Menüü
Ostukorv

MALAHHIIT auguga kandiline

MALAHHIIT auguga kandiline EHTED
-30 %
MALAHHIIT auguga kandiline
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
29.96€
42.80€
Maksudeta: 24.56€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MALAHHIIT auguga kandiline

Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.

MALAHHIIT on küllusejõukuseedurikkuserahavoolu ja materiaalse õnne kristall. Malahhiit suudab kaitsta sind kurjaebaõnneõnnetustelennuõnnetusepaanikareisimise hirmu ja stressi eest.

Malahhiit on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks roheline toon. Malahhiit võib olla väga erksa värvusega rohelisega kui ka tumerohelise tooniga. Malahhiidile on iseloomulikuks kirju muster ja struktuuris erinevad rohelist värvi jooned. Malahhiidi kohta on andmeid, et juba 3000 aastat eKr. valmistati sellest väeesemeid ja ehteid. Malahhiit on kuni tänapäevani spirituaalsete inimeste seas väga kõrgel positsioonil ja sellel on väga tugevad energiapõhised omadused.

Malahhiidi peamisteks leiu- ja kaevanduspiirkondadeks on Lõuna-Aafrika, Rumeenia, Kongo, Austraalia, Tšiili ja USA. Malahhiidi mineraal koosneb mürgistest ainetest, küll aga ei ole ühtegi juhtumit, kus Malahhiit oleks kedagi mürgitanud või mingisuguseid reaktsioone tekitanud. Malahhiit poleeritakse ära ja kui ei ole kristallitolmu, siis ei saa ka see kahjulik olla. Sellegipoolest kantakse Malahhiiti enda energia täiustamiseks.

Malahhiit on küllaltki hinnaline kristall, seda seetõttu, et seal, kus seda leidub, seal on Malahhiidi kristalli ehk kivimit teiste kristallidega võrreldes vähe ja selle ehteks töötlemine on kulukam. 

Malahhiidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Malahhiiti kanna endaga kaasas, kui sa teed tööd. Tööd tehes aitab Malahhiit suurendada sinu Auraväljas rahavoolu liikumist ja tänu sellele sulle rikkust ligi kutsuda. Malahhiit aitab parandada sinu sissetulekut, aidates sulle head õnne Auravälja tuua, mis omakorda aitab sul leida hea võimaluse enda rahalise sissetuleku suurendamiseks. 

- Malahhiidi peamiseks omaduseks on selle kandja ellu tuua materiaalset head õnne. Kui sa kannad Malahhiidi kristalli, siis see suurendab sinu eduenergiat ja suurendab sinu õnne väge. Malahhiit tõmbab sinu poole võimalusi. See on võimaluste looja ja õnne tooja.

- Meestele mõjub Malahhiit vägagi külluslikult ja see on üks meeste külluse talismanidest. Meestele vajalike kristallide kohta saad lugeda SIIT artiklist "Mehed - kristallid, mis annavad jõudu, tervist ja küllust".

Malahhiit kaitseb suhet, armastust ja tundeid. Malahhiiti kantakse sellepärast, et enda suhet hoida ja luua sellele tugev kaitsekilp ümber. Seda selleks, et keegi teine ei saaks suhet rikkuda ja sellesse sekkuda.

Kanna Malahhiiti koos teiste armastuse kristallidega, et enda ja kaaslase suhet kaitsta. Malahhiit sobib kokku näiteks KuntsiidiRoosa Kvartsi või Granaadiga.

- Malahhiit aitab neid inimesi, kelle elus puudub õnn. Järelikult Auras ei ole õnne kanalid avatud ja sinu ellu ei saa midagi head tulla. Kui sa tunned, et ebaõnn on sind tabanud, siis kanna Malahhiiti võimalikult pika kee või paela otsas, et see ulatuks Päikesepõimiku lähedale. Päikesepõimik asub sinu naba kohal ja seal asub ka külluse ning õnne kanal.

- Kanna Malahhiiti, kui sa soovid olla edukas enda valitud erialal või selle töö peal, kus sa töötad. Malahhiit aitab sul vastu pidada, motiveerida sind tööd tegema ja annab sulle vajaliku tuge, et hakkama saada.

- Aitab lahti saada ohvri rollist ja ohvriks olemisest. Annab tuge kellegi teise mõjuväljast välja tulemiseks ja iseseisvaks muutumiseks.

- Soovitan Malahhiiti kanda nendel naistel, kes kardavad sünnitada ja kes on lapseootel ning kardavad, et lapsega juhtub midagi. Malahhiiti võiks kanda ka sünnituse ajal, et ära hoida suuri probleeme, mis võib sünnitusega tekkida. 

- Eemaldab lennuhirmu ja kaitseb sind lennu ajal ohtlike olukordade ning "süda paha" oleku eest.

- Malahhiit kaitseb inimeste eest, kes soovivad sulle teadlikult liiga teha ja eriti nende eest, kes himustavad sinu positsiooni või varandust. Kanna seda kristalli töö ajal siis, kui keegi soovib sinu positsiooni üle võtta või kui keegi kiusab sind töö juures.

- Malahhiit on kristall, mis õpetab inimest ennast analüüsima ja märkama seda, mis takistab tema isiklikku arengut ja on ebaoluline. Malahhiit aitab väga hästi ja korrektselt ära lahterdada selle, mis kannavad kaasas väärtuslikku õpetussõna ning mis mitte. Malahhiit aitab sul enda elus suuremat sorti suurpuhastust ette võtta, suunates sind alateadlikult enda elus vabastama kõigest, mis sind enam ei teeni.

- Malahhiit on üks tugevamatoimelisemaid rahamaagia, külluse ja rahavoolu kristalle. Kristall, mis suudab säilitada enda sisse sõnad, mis on seotud rahaenergia tõstmise ja võimendamisega. Kristall, mis toob rahaõnne sinu ellu ja veel enam siis, kui sa oled selle sisse laadinud ka soovi, et see nii toimiks. Kui sa hakkad esmakordselt Malahhiidist valmistatud ehet kandma, siis hoia seda ehet käes ja soovi sinna sisse soov enne selle kandmise asumist. Malahhiit on rahaõnne aktiveerija kristall, millega on võimalik teha rahamaagiatMis tähendab seda, et Malahhiiti rahaga kokku liites ehk rahakotis hoides või paberraha kõrvale sättides Feng Shui järgi Ida-ilmakaarde (kodus või tööl), aktiveerib see külluseenergiate võimendumise.

- Hoia Malahhiiti enda kodus Ida-ilmakaares, et tuua maisel tasandil enda ellu suuremat sorti õnne. Tegemist on rahavoolu aktiveerijaga ja juhusliku õnne toojaga.

- See kristall aitab sul enda hingesugulasega kontakti saavutada, oma eluteid ühendada ja armastust kirglikuks muuta. Tegemist on tugevatoimelise Tüümusetšakra avajaga.

- Malahhiit kustutab maise ebaõnne, see on tugev rahaenergia ja õnne aktiveerija.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Malahhiit on see kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata, kuna 
selle koostises on mürgiseid aineid.


- Mürgitused, troopiliste putukate ja haiguste vastane, aitab viljatuid, soosib kehast mürkide väljutamist, aitab kaasa ohutule sünnitamisele, parandab reproduktsiooni organite tööd. Malahhiit on kasulik vereringele ja aitab takistada verehaiguste loomist.

- Malahhiiti soovitan kanda siis, kui kehas on mõne aine allergia ja kui sa ei tea mille vastu sul see allergia on. Malahhiiti kandes hakkab sul seda toitu süües paha, kus sees on see aine. See annab võimaluse, et sa saaksid teada, mille vastu sul allergia on.

SÜDAMETŠAKRA 

Malahhiit tugevdab, tervendab ja taastab Südametšakrat. Malahhiidi kandmine Südametšakra kohal aitab taastada sellist energiakanalit, mis on kõvasti haavata saanud. Südametšakra saab haavata suhte purunemisel ja armastatud inimese poolt reedetud olles. Kui sind on maha jäetud, suhe on purunenud või sind on petetud, siis Malahhiit aitab sellest kõigest üle olla ning vabaks lasta kurbust, mis sellega kaasas käib.

TÜÜMUSE TŠAKRA EHK KÕRGEM SÜDAMETŠAKRA

Malahhiit on Südametšakra tervendaja, kuid sellel on oskus ka avada kõrgemat Südametšakrat ehk Tüümuse Tšakrat. See Tšakra pesitseb täpselt meie Südametšakra kohal ja selle avanemise-tervenemise käigus saame me ühendust enda hingesugulastega. Malahhiit tervendab Südametšakrat, avades Tüümuse ja mis omakorda avab tee armastuse õnneni. Kui kõrgem Südametšakra hakkab tervenema, siis inimene saab kogeda ka tõelist armastust. Enne seda ei ole see kahjuks võimalik. Malahhiit on üks parimaid kõrgema Südametšakra tervendajaid.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab kõige enam KALJUKITSEDE ja SKORPIONITE Aurat. Skorpionitele toob Malahhiit materiaalset edu ja seda on mõistlik kanda Skorpionil tööedu tagamiseks. Malahhiit on Skorpioni jaoks materiaalse edu, külluse, rahavoolu, tööedu ja õnne toovaks kristalliks. Malahhiit on Skorpioni jaoks universaalseks materiaalse õnne kristalliks. Kaljukitsedele toob Malahhiit konkreetselt rahaõnne. NEITSITELE, kes on sündinud 23. - 24. augustil, nende jaoks on Malahhiit tervise kaitse talismaniks.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA

Malahhiit on 15. kuupäeval sündinute õnnekristall, mis toob õnne väga mitmel erineval tasandil. Malahhiit aitab ennekõike saavutada materiaalset kindlustunnet, tuua ellu luksust ja aktiveerida 15. kuupäeval sündinute elus rahavoolu liikumise. Malahhiit kaitseb ebaõnne, probleemide, kurbuse ja negatiivsuse eest. Malahhiit aitab tervendada 15. kuupäeval sündinu negatiivseid iseloomujooni ja positiivseid iseloomujooni esile tuua. Malahhiit aitab õnnetule teele kaldunud hingel liikuda tagasi tagasi saatuse õigele teele. Malahhiit aitab üles leida selle ande ja oskuse, mis on võimalik erialaks ning enda sissetulekuallikaks muuta. Malahhiiti soovitan ma ehtena kanda ja sünnikristallidelaekas hoida. Sünnikristallide laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT

Numeroloogia järgi on Malahhiit materiaalse edu ja õnnetalismaniks neile, kes on sündinud elutee number 1 all. 

Malahhiiti võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki/eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 4,5*3*0,7 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
32.62€ 46.60€
Maksudeta:26.74€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
29.96€ 42.80€
Maksudeta:24.56€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
51.80€ 74.00€
Maksudeta:42.46€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
20.58€ 29.40€
Maksudeta:16.87€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
41.23€ 58.90€
Maksudeta:33.79€
VIKERKAARE OBSIDIAAN vabastab minevikutraumasid ja tervendab. Motivatsioonikristall neile, kes ei suuda ise end motiveerida.Vikerkaare Obsidiaan ..
356.50€
Maksudeta:292.21€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
74.70€
Maksudeta:61.23€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on.&nb..
25.00€
Maksudeta:20.49€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
79.90€
Maksudeta:65.49€
SININE ARAGONIIT meenutab mulle ookeani oma imeilusa sinise värvuse ja pruunikas valge tekstuuri tõttu. Sinine sümboliseerib vett, pruunid ja val..
93.10€
Maksudeta:76.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.