Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - rahamaagia RSS Feed

17 okt KÜLLUSEKARP - RAHAMAAGIA
admin 0 10936
Viimasel ajal on minu käest aina rohkem küsitud külluseenergia suurendamise ja rahakarbi loomise kohta. Panen selle nüüd sinu jaoks veidi põhjalikumalt kirja.Küllusekarp on selline karp, mille sa lood küllusekristallide, raha ja teiste külluseelementidega, et see tooks sinu perekonda head ja küllusl..
15 juuli 15. - 31. JUULI HOROSKOOP - RAHAENERGIA PORTAAL AVANEB JA ON SOODNE AEG INVESTEERIMISEKS
0 38681
Juuli teine pool on kõikide jaoks tohutult soodne aeg, sest nüüd on aeg viia kogu enda tähelepanu rahaenergia portaalile, mis avaneb 28. JUULIL, mil taevas on Lõvi Noorkuu. Mis tähendab seda, et kogu vägi on suunatud Päikeseenergia aktiveerimisele ja külluse kanaldamisele otse meie planeedile. See o..
06 mai 6 VIISI, KUIDAS MUUTA KODUENERGIA KÜLLUSE JA RAHAÕNNE MAGNETIKS
admin 0 35091
Selleks on erinevaid viise, et muuta enda kodu küllust ligi tõmbavaks ja saavutada sellega paremat majandusliku energiavoolu liikumist. Kui sinu koju saabub külluslik energia, siis avaneb sul rohkem võimalusi, et enda elus saavutada materiaalset õnne. Õnn on see, mida me peame ise enda ellu looma, e..
03 apr TÄHTKUJUD - KUIDAS ERINEVAD KUUFAASID MÕJUTAVAD SINU TÄHTKUJU
admin 0 46089
Kuu faaside jälgimine on väga oluline. Kuu on see, mis mõjutab meid kõige enam ja mille energia kandub kiirelt kogu Maa peal toimuvasse. Kuu on Maa kaaslane ja Kuu annab Maale suuna kätte, mispidi liikuda, kuhupoole areneda ja mis suunas muutusi luua. Inimesed on Kuu faasidele väga tundlikud ja igal..
27 aug RAHAKOTIMAAGIA - KRISTALLIDE KOMPLEKT
admin 0 3606
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Rahakotimaagia luuakse kolmest erinevast kristallist, mis aitavad si..
15 veebr NOORE KUU MATERIAALSE EDU RITUAAL
admin 0 3168
Maagiaid saab teha enda elukvaliteedi parandamise jaoks ja hea õnne tagamiseks teatud elu aspektis. Materiaalselt edu toovaid maagiaid ja rituaale on väga palju. Eriti on võimalik kasutada kristalle selliste rituaalide tegemise jaoks. On olemas teatud kristallid, mis aitavad sinu materiaalsetel ..
02 juuni MIKS ON VAJA KODUS ENERGIAT PUHASTADA JA TASAKAALUSTADA
admin 0 19823
Sinu kodu või üleüldiselt kõik majad, korterid ja hooned, nendel kõigil on oma "eriline" energeetika. Kodu ise ei suuda enda energeetikat puhastada, kuna kodul on seinad, aknad ja uksed, mille kaudu positiivsus ise sisse ei pääse, kui sa seda sinna mõne teise elemendiga ei kutsu. Jäta meelde, et ig..
27 nov AMBUR LOOB UUE KUU 11. DETSEMBRIL
admin 0 1011
Reedel 11. Detsembril lõuna paiku väljub Kuu pimedusest, mis peale Täiskuud on loodud ja annab positiivseid märke. 11. Detsember on väljatulek ärevast perioodist, mis on loodud novembri Täiskuu poolt. Nagu ma kirjutasin novembri Täiskuu maagiate ja dimensiooni artikli juures, et Täiskuu mõjutused kü..
27 nov "EDU" RITUAAL UUE KUU LOOMISE AJAL
admin 0 1395
  "Edu" rituaali viiakse läbi Uue Kuu loomise päeval, kui parasjagu meie Kuud mõjutab Ambur, Jäär või Lõvi. Edu rituaali valmistatakse selleks, et tuua enda ellu õnne tööalaselt, erialaselt ja et isiklikus elus oleksid head võimalusi eneseteostamiseks. Rituaal sobib neile, kes soovivad uusi võima..
21 sept AHVILEIVAPUU EHK FENG SHUI RAHATAIM KOOS KRISTALLIDEGA
admin 0 35814
Ahvileivapuu ehk Crassula Ovata on Feng Shui järgi küllusetaim, millel on oskus ligi tõmmata küllust, materiaalset edu, materiaalseid võimalusi ja oskus kodus külluslikku energiat liikuma panna. See on taim, mis aitab küllusel kodu Kagupiirkonna kaudu majja tulla. See on ka üks põhjustest, miks võit..
12 juuni KANEELI SPIRITUAALNE TOIME
admin 0 4061
Looduse poolt antu ei ole meie kõrvale loodud põhjuseta ja ainult ilu pärast. Maa on loonud igale probleemine lahenduse, kas siis taime või kristalli näol. Kaneelilõhn meenutab talve, mõnusat ja hubast kodusolemist, pühasid ja kodusoojust. Eks igaühel on kaneeliga omad mälestused, mis kerkivad seda ..
Tooted 1 kuni 11, kokku 11 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.