Menüü
Ostukorv

ROHELINE AVENTURIIN BUDDHA

ROHELINE AVENTURIIN BUDDHA VÄEESEMED
ROHELINE AVENTURIIN BUDDHA VÄEESEMED
AINUEKSEMPLAR -10 %
ROHELINE AVENTURIIN BUDDHA VÄEESEMED
ROHELINE AVENTURIIN BUDDHA VÄEESEMED
ROHELINE AVENTURIIN BUDDHA
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
310.50€
345.00€
Maksudeta: 258.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROHELINE AVENTURIIN BUDDHA

ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi läbi töö tegemise.

Roheline Aventuriin on Aventuriini üks liikidest, Aventuriin ise on aga Kvartsiline, milles omakorda on veel suur hulk mineraale, millest Aventuriinid koosnevad. Roheline Aventuriin on peamiselt seotud külluse, materiaalsuse ja hea õnnega. Rohelist Aventuriini leidub peamiselt BrasiiliasIndiasItaalias ja Hiinas. Roheline Aventuriin on "energia magnet", mis tähendab seda, et see neelab endasse väga kiirelt energiaid, Roheline Aventuriin neelab küllust ja toob seda ligi.

Roheline Aventuriin kuulub Kvartsiliste perekonda, kuna selle koostises on väga palju Kvartsi. Lisaks Kvartsile on Rohelises Aventuriinis Fuksiiti ja see kristall muudab Rohelise Aventuriini roheliseks ning ka veidi sädelevaks. Mitte kõikide Roheliste Aventuriinide sees ei paista sädelust, kuid seda selles võib esineda. Küll aga Fuksiidi osa Rohelise Aventuriini sees muudab selle värvuse erksaks. Olen märganud, et Rohelist Aventuriini aetakse tihtipeale segamini Jaadiga oma väljanägemise tõttu, küll aga on neil mõlemal kristallil täielikult erinev keemiline sisu ja ka spirituaalne väärtus. 

Roheline Aventuriin blokeerib elektromagnetkiirgust inimese kehasse jõudmise eest, samal ajal neelates seda endasse. Roheline Aventuriin sobib kõige enam lastetuppa asetamiseks, arvutite ees hoidmiseks või lapsele ehtena kandmiseks. Roheline Aventuriin aitab blokeerida hüperaktiivsuse tekkimist, mis on seotud liigse arvutis või telefonis olemisega. 

Asetage Rohelise Aventuriini kristall enneaegse beebi voodi kõrvale, et see annaks jõudu lapsel tugevaks muutuda, ilma komplikatsioonideta kasvada ja areneda. Ka emad, kes on sünnitanud enneaegse lapse võiksid kanda Rohelist Aventuriini, et anda head õnne lapsele tema üles kasvamise jaoks.

Rohelist Aventuriini viiakse ka õue hoovi ning maetakse koos puude, taimede või lilledega maha. Seda sellepärast, et Roheline Aventuriin hoiaks majal head õnne peal ja ei laseks kodu hoovist sisse pääseda ebaõnnel. Peale ebaõnne eemale hoidmise aitab see ka energiaid liikuma viia, et ei tekiks seisvat energiat, mis omakorda tekitab ebasoodsat kohta elamiseks igas mõttes.

Sobib sinu koju, kui sa otsid armastust ja ei ole armastust leidnud. Sobib neile, kes on pikalt ühes suhtes olnud ja ei oska enam uut suhet luua või on vastavas eas, kus armastuse loomine on juba keerulisem. Roheline Aventuriin toob armastuse õnne sinna, kus armastuse energia seisab.

Roheline Aventuriin on küllust ja rikkust toov kristall. Kristall, mille jõukusega seotud energiad avanevad, kui inimene ise oma edu nimel midagi teeb. Väga kasulik on Rohelist Aventuriini kanda töö juures kaasas või lausa hoida ühel või teisel kujul seda kristalli enda töö juures. Tööd tehes avanevad Rohelise Aventuriini omadused, mis aitavad materiaalset õnne kasvatada ja tööalaselt edukam olla. Roheline Aventuriin aitab tööalaselt paremaid tulemusi saada ja enda eriala peal samm-sammult kõrgemale positsioonile astuda. Lisaks sellele on kasulik Rohelist Aventuriini kodus hoida, et alati oleks majas tööalane edu ja õnn garanteeritud.

Hoia Rohelist Aventuriini enda töölaua peal või töö juures kaasas, et see tooks paremaid eneseteostamise võimalusi ja teiste poolt "märkamist", mis omakorda võib tuua soodsaid võimalusi.

Kui Rohelist Aventuriini koos Ametriini ja Karneooliga koos kanda, siis see toob head õnne uuel töökohal. Hoia neid kristalle enda töölaual või kanna ehtena kaasas, et need muudaksid Sinu Auravälja rahavoolule atraktiivseks!


BUDDHA SÜMBOLISM

Buddha sümbol kannab endas sisemise rahu väge, head õnne, tervenemist, tasakaalu ja jõudu motiveerimaks meid, et iga päev peab elama kooskõlas loodusega. Buddha kutsub inimesi elama meid loodusega koos ja austama kõike seda, mida Maa on loonud.

Buddha sümbol toob inimestes välja selginemise, aidates mõtteid selgeks saada ja emotsioone tasakaalustada. Buddha sümboleid tuuakse enda kodudesse ja loodusesse loodud suurte kujude juures käiakse hinge puhkamas. Kui sa tood enda koju Buddha kujusid, siis sa tood sellega enda koju head õnne, rahu, tervenemist ja motivatsiooni.

Kristallidest luuakse Buddha kujusid selleks, et seda kristalli ja sümbolit veelgi võimsamaks muuta.

BUDDHA JA ROHELINE AVENTURIIN

Meie imeilus ja kauni välja nägemisega Rohelise Aventuriini Buddha on Dhyna Mudra, mis tähendab seda, et see Buddha on meditatsiooni asendis. Nii nimetatakse Buddhat kelle käed on tema süles.

Selle Buddha positsioonis puhkab Buddha parem käsi tema vasaku käe peal. Selline Buddha meditatsiooni poos koos kristalli väega kogub enda poole energiaid. Rohelise Aventuriini tõttu kogub see külluslikke energiaid. Oleks see Buddha valmistatud mõnest teisest kristallist, tuleks sinu poole läbi selle kujundi mõni teine vägi.

Dhyna Mudraga saab Rohelise Aventuriini Buddha sinu koju tuua küllust nii, et sa ei muutuks materiaalsusest ahneks. See on kristalli kombinatsioon koos sümbolismiga, mis aitab sul materiaalsusesse tervelt suhtuda.

Kagu nurk ehk külluse nurk

Aseta see kuju enda kodu Kagu nurka ja kui sa oled loonud sinna juba külluse altari, siis sinna see sobiks veelgi ideaalsemalt. Kagu nurk sümboliseerib Feng Shui järgi küllust ja perekonna õnne. Kui sinna nurka viia selliseid võimsaid elemente, siis aktiveerub see energia kanal. Läbi energia kanali aktiveerumise hakkab Rohelise Aventuriini Buddha sinu koju materiaalset ja emotsionaalset õnne tooma.

Töökoha laua peale

Kuna tegemist on materiaalset edu toova kujuga, siis seda asetatakse ka kontori laua peale või tööjuurde Kagupoolsesse ilmakaarde. Seda selleks, et läbi töö edukaks ja rikkaks saada. Rohelisel Aventuriinil on oskus tööd sinu ellu tuua ja läbi Buddha sümboli ka rikkaks ning jõukaks saada.

Kodu sissekäigu juurde

Aseta see võimas kuju enda kodu sissekäigu juurde või võimalikult lähedale välisuksele. See sümbol aitab majja kutsuda erineval viisil head õnne, ei lase perekonnal laostuda ja kaitseb perekonna materiaalset seisu. See Buddha aitab majja jõukust kutsuda ja eriti hea oleks see, kui asetaksid selle välisukse juures oleva peegli ette.

Kõige ideaalsem oleks see, kui see Buddha vaatab näoga välisukse poole, et selle kristalli vägi ja Buddha jõud suudaksid perekonda õnne kutsuda.

Rahalaeka kõrvale

Üks väga hea kohta Rohelise Aventuriini Buddha kuju hoidmiseks on rahalaeka ehk raha kogumise karbi kõrval hoidmine. Soovitan selle Buddha lausa rahakarbi peale asetada, seda selleks, et see võimas koju tooks sinu ellu veelgi suuremat küllust.

Soovitan kujule parima koha leidmisel olla loominguline, tunneta, kus sa soovid seda hoida. Tegelikult on nii, et see Buddha toob head õnne ka siis, kui sa hoiad seda kusagil teises ruumis ja teises ilmakaares. Lihtsalt siin tõin ma välja ühed parimad viisid, kuidas seda kuju ära kasutada ja sellele oma koht leida.

SODIAAK

Tähemärgilt toob küllust Roheline Aventuriin kõige enam KAALUDELE, NEITSITELE ja SÕNNIDELE.

Roheline Aventuriin toob Sõnnile head õnne, rikkust ja küllust rahaasjades, seda aga siis, kui ta ise selle nimel vaeva näeb. Tegemist on Sõnni küllusekristalliga, mis aitab tal jõuda unistuste tööni ja loob häid võimalusi eneseteostamiseks. Roheline Aventuriin aitab Sõnnil olla tööalaselt edukas ja tagada majanduslikku kindlustunnet.

Roheline Aventuriin on Kaalude sodiaagi kristall, mis toob neile materiaalset õnne. See paneb Kaalude elus rahavoolu liikuma ja toob tema ellu ka head tööd. Roheline Aventuriin toob jõukust läbi Kaalude enda pingutuste. 

Rohelise Aventuriini Buddha ei ole vaja eraldi puhastada, kui teed ühel korral kuus enda külluse nurgas rituaale ja põletad seal külluslikke rituaalitaimi. Nendeks on Patšuli, AaloeKaneeli viiruk või külluslike küünalde põletamine.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud pikkus 7 cm, laius 5 cm ja kõrgus 12 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.