Menüü
Ostukorv

ROOSA KALTSEDON auguga

ROOSA KALTSEDON auguga EHTED
ROOSA KALTSEDON auguga EHTED
-30 %
ROOSA KALTSEDON auguga EHTED
ROOSA KALTSEDON auguga EHTED
ROOSA KALTSEDON auguga
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
8.40€
12.00€
Maksudeta: 6.89€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA KALTSEDON auguga


ROOSA KALTSEDON on üks Kaltsedoni liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks hele roosa toon, mis kumab läbi ja võib kohati olla ka täiesti valge. Roosa Kaltsedon tuleneb peamiselt Brasiiliast, Mehhikost, USA-st, Austriast ja Tšehhist. Roosa Kaltsedoni peamiseks ülesandeks on õpetada inimestele lahkust, siirust, headust ja armastuse jagamist. See on hinge rahustav ja emotsionaalseid haavu parandav kristall.


Roosa Kaltsedon oli indiaanlaste seas väga suurel aukohal olev kristall. Seda kõike sellepärast, et Roosat Kaltsedoni kasutati erinevatel tseremooniatel, mis olid seotud armastusega, armastuse liiduga ning sidunemisega. Võib öelda, et Roosa Kaltsedon liidab hingesid kokku ja loob tugevat armastust kahe inimese vahele.

Roosa Kaltsedoni kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Roosa Kaltseon õpetab sul armastust vastu võtma, armastust jagama ja teist inimest usaldama. See on kristall neile, kes on minevikus palju haiget saanud suhteaalaselt ning nendele, kes ei suuda enam armastusse uskuda. Sobib neile, kes ei suuda usaldada uut inimest, kes on tema ellu saabunud.

- See on kristall, mis edendab lahkust, aitab sul siiras olla, aitab sul teiste inimestega hästi läbi saada. Mis kõige tähtsam, see aitab sul enda armastatud lähedastega läbi saada ning nendega head suhet hoida.

- Kristall, mis aitab füüsilist ja emotsionaalset armastust välja näidata. See on neile, kellel on probleeme kallistamisega, musi tegemisega või ükskõik millise füüsilise armastuse väljendamisega.

- Kristall, mis aitab sul olla avatud õppetundideks, karma mõistmiseks, selle lahti seletamiseks. Roosa Kaltseon aitab sul ise lahti analüüsida seda, miks mõni asi sinuga armastuse teemal on juhtunud. Miks oli minevikus sul nii raske, miks sa oled selliseid asju läbi elanud, miks sa ei ole endale veel armastust leidnud ja kõike muud, mis on armastusega seotud. See on kristall, mis aitab sul need teemad enda jaoks lahti seletada, aidates mõista enda karmat ning seejärel saabuvad ka lahendused sinu sisse.

- Kui kanda Roosa Kaltsedoni kristalli, siis see aitab selle kandjal oma pereliikmetega paremini läbi saada. Aitab lahendada omavahelisi probleeme, pingeid või tülisi poole kiiremini. See on kristall, mis kaitseb perekonna lagunemise eest.

- Roosa Kaltsedon tagab sisemise rahu, aidates selle kandjal end hästi tunda ning see õpetab iseenda elu armastama.

- Aitab neid naisi, kellel on lapse ootele jäämisega probleeme, aidates pinget maandada, mis ise oma mõtetega luuakse. Aitab lahti saada hirmust: "Kas ma ei jäägi rasedaks?", "Võib-olla olen ma viljatu","Mis siis saab, kui ma ei jäägi lapseootele?". See aitab kõikidest nendest mõtetest vabaks lasta, et sa iseendale ei looks blokki ette lapseootele jäämise suhtes. Kusjuures see on meeletult suur probleem, millega väga paljud naised silmitsi seisavad. See, et iseendale luuakse blokk ette lapse saamisel.

- Kristall, mis aitab sul teistele õpetada iseennast armastama. Aitab neid, kes on koos inimestega, kellel on probleeme enesekindlusega või kelle tööks on teisi aidata, nagu näiteks psühholoogid, terapeaudid, tervendajad. Roosa Kaltsedon aitab teisele inimesele toeks olla, aidata mõista teise inimese valu ning koos temaga lahendust leida.

- Roosa Kaltsedon on ideaalne kristall neile, kes saavad esmakordselt emaks. See on kristall, mis aitab leppida uue olukorraga, luua emal lapsega sügavat ning armastavat sidet, aidates leevendada ärevust ja stressi, mis võib kaasneda emaks saamisega. Roosa Kaltseon õpetab emal tingimusteta armastama oma last ja aitab väikesel lapsel seda ka tunda, et teda armastatakse ning ema ootab teda enda ellu.

Roosa Kaltsedon neelab enda sisse kiirelt negatiivset energiat, mis selle kandjas eksisteerib. Sellist energiat, mis on seotud iseenda mitte väärtustamisega ja endale stressi tekistamisega. Seega tuleb Roosat Kaltsedoni kindlasti pidevalt puhastada ning laadida.

RAVITSEMINE

Kanna Roosat Kaltsedoni, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Roosa Kaltsedon tervendab nõrka südant, aidates südame peale kaitsva kilbi luua, mis ei lase sellel haigeks jääda või mõnel eksisteerival haigusel ägestuda. Sobib ennekõike naistele, kes on ülitundlikud, emotsionaalsed ning kelle stress läheb otse südame närvidesse. Selle tunnuseks on see, et ülaseljas ja rinnus hakkab pitsitama peale tüli või mõnda ärevat hetke.

- Roosa Kaltsedon tugevdab inimese Aurat, aidates immuunsüsteemil tugevneda ning luua Aurale kaitsekilp peale erinevate külmetushaiguste eest.

- Kasulik kristall lümfide tervendamiseks, lümfide kaitsmiseks haigestumise eest ja sobib neile, kellel on varasemalt lümfidega probleeme olnud, et need tagasi ei tuleks.

- Roosa Kaltsedon leevendab seniilsust, dementsust, aitab hormoonidel tasakaalus olla. Eriti kasulik on Roosat Kaltsedoni kanda raseduse ajal, et maandada pidevat tujukõikumist.

- Tugevdab emalikku instinkti lapse suhtes, aidates emal lapse eest paremini hoolt kanda ning tugevdades intuitsiooni lapse tervise osas.

SÜDAMETŠAKRA

Kui kanda Roosa Kaltsedoni kristalli talismanina kaelas, siis see töötab otse Südametšakra tervendamise eesmärgil. See on kristall, mis vabastab selle Tšakra kohal olevaid pingeid, probleemset energiat ning takistavat väge, mis ei lase sinu ellu armastuse õnnel tulla. See õpetab andestama, armastust vastu võtma ja seda jagama.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Roosa Kaltsedon kõige enam KALASID. See on üks parimaid ja tugevamaid armastuse kristalle just Kaladele, aidates armastusel ellu tulla ning tuues suhtesse õnne.

Roosa Kaltsedoni kristalli soovitan ma laadida Apofülliidi geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 1,5*2,5*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energia..
4.83€ 6.90€
Maksudeta:3.96€
ROOSA KALTSEDON on kristall, mille peamine ülesanne on õpetada lahkust, siirust, headust ja armastuse jagamist. Soodustab sõpruse loomist. Kingit..
1.20€
Maksudeta:0.98€
ROOSA KALTSEDON on üks Kaltsedoni liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks hele roosa toon, mis kumab läbi ja võib kohati oll..
15.19€ 21.70€
Maksudeta:12.45€
RAHU JASPIS on üks Jaspiste liikidest, mis kannab endaga kaasas Jaspistele tuntud tervendavaid ja tasakaalustavaid energiaid. ..
12.39€ 17.70€
Maksudeta:10.16€
OPAAL ripats (kuld 750) (A-kvaliteet)
AINUEKSEMPLAR -30 %
OPAAL aitab inspireerida, tuua ideid ja on kasulik materiaalsete unistuste täitumistel. Kaitseb selle kandjat ..
354.90€ 507.00€
Maksudeta:290.90€
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril&..
15.26€ 21.80€
Maksudeta:12.51€
VALGE KALTSEDON on peamine kristall Kaltsedoni perekonnast, millest arenevad välja teised erinevad Kaltsedonid. Kaltsedonide perekond on väg..
3.15€ 4.50€
Maksudeta:2.58€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus telli..
6.38€ 9.30€
Maksudeta:5.23€
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu elus..
0.70€
Maksudeta:0.57€
ROOSA KALTSEDON on kristall, mille peamine ülesanne on õpetada lahkust, siirust, headust ja armastuse jagamist. Soodustab sõpruse loomist. Kingit..
1.20€
Maksudeta:0.98€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.