Menüü
Ostukorv

"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat

"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Uus -15 %
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
16.91€
19.90€
Maksudeta: 15.52€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
  • Mõõtmed: 21.00cm x 14.80cm x 2.50cm

"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!

"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" on minu kauaoodatud esimene raamat, milles avan senisest veelgi põhjalikumalt 12 põhitähtkuju ja 12 üleminekusodiaagi müstilise maailma.

Kogu minu looming on sündinud läbi minu visioonide, nägemuste ja märkide saamise, mille panen kirja automaatkirjutamise teel. Ka see raamat sai nii alguse. Ma kasutan oma spirituaalseid oskusi selleks, et luua siin maailmas midagi kõrgemat, et muuta seda maailma paremaks kohaks nii meile endale kui ka järeletulevatele põlvedele. Nii võtan ma oma ande ja suunan selle igapäevaselt millessegi, mis muudab inimesi teadlikumaks. Olen pühendanud ühe osa oma elust tähtkujudele selleks, et teha neis peituvad anded, elueesmärgid, positiivsed ja negatiivsed küljed endale kristallselgeks. Kui soovid saada teada, kes Sa oled, siis alusta kõigepealt oma tähtkuju uurimisest.

Süvene oma tähtkujusse täie pühendumusega, analüüsi end, liida ja lahuta oma iseloomujooni. Astroloogiliste näitajate tõlgendamise juures on väga oluline, et Sa vaataksid kõiki mõjutajaid ühe tervikuna, kujutades ette, et need segunevad ning siis tasakaalustavad ning võimendavad üksteist. Päikesel, tähtedel ja teistel taevakehadel on nii palju mõjuvõimu meie Maa ning kõige siinse üle. Kui me sünnime, siis meie aura jäädvustab endasse kogu selle energia, mis on sel hetkel erinevate taevakehade poolt Maa peale suunatud. Spirituaalne teadlikkus ja oskus iseenda sees eksisteeriva energiaga ümber käia on ülim tarkus.

Hingelt hingele, südamest südamesse!

Tegemist on aegumatu raamatuga, mille olen kirjutanud teile kogu armastusega!

Tene Laul

Lisainfo
Lisainfo Raamat on kõvakaaneline, A5- formaadis, 272 lehekülge.
La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Komplektis on kolm kristalli Rubiin-Tsoisiit,..
16.90€
Maksudeta:13.85€
La Tene kristallikomplekt "LÕVI" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Lõvi päikesemärgi all sündinu ühed peamis..
14.90€
Maksudeta:12.21€
LA TENE kristallikomplekt "NEITSI" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Neitsi päikesemärgi all sündinu ühed ..
19.90€
Maksudeta:16.31€
La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kaljukitse päikesemärgi all s..
15.90€
Maksudeta:13.03€
La Tene kristallikomplekt "AMBUR" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Amburi päikesemärgi all sündinu ühed p..
10.90€
Maksudeta:8.93€
LA TENE erikollektsioon sõrmus "VABANEMINE"
Uus AINUEKSEMPLAR
Toodet on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni sõrmus "VABANEMINE" on väeehe, mis vabastab sinu hingest stressi, pinge ja närvilisuse. Annab..
20.20€
Maksudeta:16.56€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
14.00€
Maksudeta:11.48€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.