Menüü
Ostukorv

ERIPAKKUMISED

ERIPAKKUMISED
Siit leiad hetkel eripakkumises olevad tooted.
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett "RODONIIT" loodud naturaalsetest Rodoniidi kristallidest ja ülekullatud hõbedast. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on kokku pandud spets..
26.31€ 27.70€
Maksudeta:21.93€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "RÕÕMSAMEELSUS" toob sulle just täpselt seda, mida ütleb selle käeehte nimetus - rõõmsameelsust. See väeese on loodud ühest kaunist ja suurest Tsitriinist, mida ümbritsevad roos..
16.92€ 18.80€
Maksudeta:14.10€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisiit. Selles kristallis on Rubiin punakas kristalli ..
17.52€ 21.90€
Maksudeta:14.60€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!La Tene käekett "SAKRAALTŠAKRA" on loodud kristallidest, mis aitavad tervendada sinu Teist Tšakrat ehk Sakraaltšakrat, aidates elujõul, ambitsioonikusel ja tööedu energial taastuda. Sakraaltšakra käekett koosneb&n..
13.65€ 19.50€
Maksudeta:11.38€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett "SIDRUNKVARTS" on valmistatud Sidrunkvartsidest ja kuldseks värvitud Hematiitidest. Ehtes on kasutatud naturaalseid poolvääriskive, nii nagu kõikides La Tene ehetes. See annab sulle ..
14.16€ 14.90€
Maksudeta:11.80€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett "TARKUS" on loodud kolmest erinevast naturaalsest poolvääriskivist. Selles ehtes on üks suurem Kivistunud Korall, mille sees on näha ilusat taimemustrit. Selle kõrval o..
16.82€ 17.70€
Maksudeta:14.01€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "TŠAROIIT" on valmistatud naturaalsetest Tšaroiidi kristallidest, nii nagu on kõik teisedki La Tene kristallid ja nendest valmistatud ehted või väeesemed. Tšaroiidile lisaks ..
38.68€ 45.50€
Maksudeta:32.23€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene tähemärgikäekett AMBUR "SPIRITUAALSUS" on väga universaalne ja võimas väeese Amburi tähemärgi all sündinule. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene but..
34.95€ 46.60€
Maksudeta:29.13€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!La Tene tähemärgikäekett AMBUR "TASAKAAL" on loodud hingele, kes on sündinud Amburi sodiaagi all. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Selles käeketis on Amburil..
25.88€ 34.50€
Maksudeta:21.56€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene tähemärgikäekett JÄÄR "INTUITSIOON" on mõeldud neile, kes on sündinud Jäära märgi all. Selles käeketis Jäära jaoks on kõige tähtsamaks kristalliks Amasoniit, mis on Jäärale intuitsiooni arendava..
21.75€ 29.00€
Maksudeta:18.13€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett JÄÄR "POSITIIVNE MÕTLEJA" on sinu jaoks, kui sinu päikesemärk on Jäär. Selles ehtes on õnnetoovad kristallid, mis annavad sinu tähtkujule positiivsust, head enesetunnet ning edendavad optimistlikku m..
18.32€ 22.90€
Maksudeta:15.27€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene tähemärgikäekett KAALUD "RAHU" on mõeldud Kaalude tähemärgi all sündinud naistele neile emotsionaalse rahu toomiseks. Rahu käekett on loodud kahest kristallist, mida kaunistavad 925 hõbeda pärlid...
20.16€ 28.80€
Maksudeta:16.80€
Tooted 13 kuni 24, kokku 108 tootest (9 lehekülge)
ERIPAKKUMISED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.