Menüü
Ostukorv

SOKID „Lucky Cats”

SOKID „Lucky Cats” MUUD KAUBAD
SOKID „Lucky Cats”
16.90€
Maksudeta: 14.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SOKID „Lucky Cats”

Võimalikud valikud

"Soovin, et need sokid muudaksid Sind rõõmsaks, õnnelikuks ja positiivseks. Tantsi nendes sokkides, kasuta neid mediteerimise ajal ja lase loomingulisel spiritualismil enda energeetikasse jõuda! Tunneta enda Tšakrasüsteemi aktiveerumist läbi erinevate sümbolite! Naudi sokkide pehmust ning värvide tervendavat ja energeetilist väge!"

LUCKY CAT ehk tervitav kass on pärit Jaapanist ja sümboliseerib külalislahkust, head õnne, küllust ja tervist.

YIN-YANG on Vana-Hiina filosoofia, mida sümboliseerib vastandlikud poolused yin – must, naiselikkus, passiivsus ja yang – valge, mehelikkus, aktiivsus. Need vastandlikud pooled tekitavad ühtse energia, mis paneb Maa liikuma ja sinna muudatusi looma.

HALL värv sümboliseerib tasakaalu, harmoonia ja stressi leevendavat energiat.

Lisainfo
Lisainfo 70% bambus. Valmistatud Türgis.
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.40€
Maksudeta:5.33€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad Ahhaat geoodid ei kuulu õlilambi juurde. ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõel..
31.30€
Maksudeta:26.08€
Pilt on illustratiivne. Roosa Geranium ja Viirukipuu eeterlik õli ning poleeritud Roosa Maagia Kvarts kristallid ei kuul..
6.10€
Maksudeta:5.08€
"Soovin, et need sokid muudaksid Sind rõõmsaks, õnnelikuks ja positiivseks. Tantsi nendes sokkides, kasuta neid mediteerimise ajal ja lase loomingulis..
16.90€
Maksudeta:14.08€
"Soovin, et need sokid muudaksid Sind rõõmsaks, õnnelikuks ja positiivseks. Tantsi nendes sokkides, kasuta neid mediteerimise ajal ja lase looming..
16.90€
Maksudeta:14.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.