Menüü
Ostukorv

TIIGRISILM massaažirullik

TIIGRISILM massaažirullik MASSAAŽ JA MEDITEERIMINE
TIIGRISILM massaažirullik
47.10€
Maksudeta: 39.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TIIGRISILM massaažirullik

TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm muudab edukaksõnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Suurendab enesekindlust, teotahet, jõudu ja aitab enda eest seista.

Tiigrisilm on üks Jaspise liikidest ja sellel on omakorda veel mitmeid erinevaid liike - Punane TiigrisilmTiigriraud ja Kullisilm, mida tuntakse kui Sinise Tiigrisilmana. Tiigrisilma leidub peamiselt Lõuna-Aafrikas, Brasiilias ja Austraalias.

Tiigrisilmast valmistatakse väga palju ehteid, kuna see on selline kristall, mida kandes jõuab selle vägi imeväel inimese Aurasse. On olemas teatud kristallid, mis hakkavad väga kiirelt inimese Auras tööle ja Tiigrisilm on kindlapeale üks nendest. Kui sulle meeldib Tiigrisilm, siis järelikult on sul selle väge vaja, see kehtib kõikide kristallide kohta.

Tiigrisilma võid leida väga paljudest erinevatest Kuuga seotud rituaalidest ja maagiatest, kuna sellel on tugev side Kuu ning Päikesega. Seega on seda võimalik rakendada ka väga paljudes rituaalides.

Tiigrisilm on kristall, mis aitab sul olla iseenda vastu aus. Tiigrisilmal on olemas vägi, mis aitab sul leida üles enda isiksus, vabastada sind võltsahelatest ja eemaldada sinus oskamatuse olla julge, enesekindel ning seista enda tõekspidamiste eest. Tiigrisilm on väga kasulik kristall spirituaalse arengu jaoks ja enda isiksuse välja toomisel. Hoia Tiigrisilma enda lähedal, kui sa soovid leida üles tee, mis aitaks sul spirituaalselt kasvada ja olla see, kes sa tegelikult oled.

Tiigrisilm omab väge, mis suudab inimese võimsaks muuta. Tiigrisilm süstib motivatsiooni ja inspireerib tegutsema. Tiigrisilm suurendab julgust, pealehakkamist ja oskust elus hakkama saada. Kui sa otsid oma ellu lisatuge, mis aitaks sul alati olla motiveeritud, hakkaja ja toimekas, siis Tiigrisilm aitab sul selliseks muutuda. Tiigrisilma soovitan ma sul tuua enda ellu ajal, mil vajad lisajõudu. 

MASSAAŽIRULLIKUID valmistatakse kristallidest, et nendega pakkuda tervendusteraapiaid iseendale, enda lähedastele ja ka klienditele pakkuda. Kristallide ühendamine massaaži on väga hea viis energiate muutmiseks ja inimese eeterkeha tervendamiseks. Erinevatel kristallsauadel on oma eriline vägi ja nende kasutamine annab inimesele erinevat tervendust. 

Massaažirullikute puhul on oluline see, et neid õigesti puhastatakse, laetakse ja ka hoiustatakse. Annan enda poolt kaasa õpetuse, kuidas nendega ümber käia nii, et need töötaksid sinu käes senikaua, kuni kristall vastu peab ja et energia sealt seest kiiresti ära ei kaoks.

Oluline on ka see, et neid puhastatakse vähemalt iga kuu korralikult ja peale igat protseduuri väiksema rituaaliga. Eriti sellisel juhul, kui selle sama kristallsauaga tervendatakse võõraid inimesi ja kasutatakse massaaži salongis või teraapia kabinetis.

IGAKUINE PUHASTUS

Igakuist puhastamist võid endal organiseerida ühel konkreetsel päeval, kus sa puhastad kõik enda massaažisauad, - rullikud ja tervenduskristallid ära. Nendeks päevadeks on kõige sobilikum kas siis Täiskuu loomine, noore kuu loomine või Kuu esimese veerandi loomise päev. Sellel päeval puhastad need vee all, lased Salvei suitsuga need üle, hoiad Valge küünla kõrval ja jätad ööseks MäeristallTsitriin ning Ametüst geoodi kõrvale aknalauale laadima. Niiviisi käsitle neid iga Kuu ühel konkreetsel päeval, mille sa siis ise neist välja valid. 

PUHASTUS PEALE KASUTAMIST

Peale igat massaaži hoia kristallsaua meresoola peal, kus on asetatud ka väike tükk Mäekristall geoodi. Seega soovitan luua selline alus, mis on täidetud meresoolaga ning selle keskele on asetatud geood. Seal peal võid kõiki enda sauasid puhastada teise inimese energeetikast vahetult peale tervendusteraapiat. Hoia seda saua seal peal vähemalt tund aega või ööpäev. Meresoola vaheta vähemalt korra nädalas.

TIIGRISILMA TERVENDAV VÄGI LÄBI MASSAAŽI

- Tiigrisilma kristalliga tehakse massaaži ennekõike keskselja osale. Seda selleks, et selle kristalli vägi saaks Päikesepõimikut tervendada. Päikesepõimik asub naba kohal ja selja massaažiga aktiveeritakse selle Tšakra töö. Kui Päikesepõimik saab Tiigrisilma käest tervendavat väge, siis see aitab sinu seedimist tervendada. Lisaks seedimisele ka maohapet reguleerida. Seda massaaži tehakse selleks, et lisaks füüsilistele probleemidele tervendust saada, annab see ka emotsionaalset tervendust. Näiteks aitab see julgust, enesekindlust ja teotahet suurendada. Päikesepõimiku massaaž aitab külluse kanalit aktiveerida, mis selles Tšakras asub, aidates rahavoolul sinu ellu saabuda. 

- Ülekeha massaaži soovitan Tiigrisilmaga teha siis, kui soovitakse vabaks lasta pingest, mis ei lase julgelt suhelda. Ka selleks, et Aurakaitsekihti tugevdada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Tiigrisilma tervendavad omadused saab endasse läbi ehte kandmise või poleeritud kristallist vee-eliksiiri valmistamise.

- Tiigrisilma soovitan kanda või tervendaval eesmärgil kasutada neil, kellel on probleeme vereringega või verega. Tiigrisilm äratab vereringe üles, et see töötaks korralikult, ja suunab vere kehas korrapäraselt liikuma. Tiigrisilm kiirendab vere liikumist, mis omakorda kiirendab nii füüsilises kui ka vaimses mõttes erinevate protsesside liikumiskiirust. 

- Tiigrisilm tõstab vererõhku neil, kellel on loomupäraselt madal vererõhk. See aga omakorda aitab sellise omapäraga inimesel end tunda paremini, energilisemalt, elujõulisemalt ja aktiivsemalt. Neil, kellel on väga kõrge vererõhk, nemad võiksid Tiigrisilma kandmisel tunnetada, kas see mõjub vererõhule hästi või mitte ja vastavalt siis sellele seda kristalli kanda või mitte.

- Sellel kristallil on oskus taastada reproduktsiooniorganeid, nende tööd parandada ja sellega viljakust tõsta. Kõige parem on Tiigrisilma sellisel eesmärgil kasutada kristalliteraapia tegemisel. Selles asetada Juurtšakra piirkonnale Tiigrisilma meditatsioonikristallid või emma soovikivi, et need kristallid saaksid aktiveerida reproduktsiooniorganite korrapärase töötamise. Loomulikult aitab kaasa ka Tiigrisilma pendliga Juurtšakra kohal tervendamine ehk hoida seda pendlit problemaatilise piirkonna kohal.

- Tiigrisilm on seotud Päikesega, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus asendada Päikesest tulenevat energiat, mis on vajalik meie kehale ja hingele. Tiigrisilm suudab pidurdada depressiooni ja kevad- või sügisväsimust, mis Päikese puudumise tõttu võib tekkida. Tiigrisilma on kasulik kanda sellel poolel aastal, mil Päikest on vähe. Päikese vajalikkusest ja selle tervendavatest omadustest leiad lugemist minu ühest artiklist SIIT.

- Päikesepõimiku- kristallina on Tiigrisilma võimuses tervendust anda Päikesepõimiku Tšakra kohal eksisteerivatele siseorganitele. Tiigrisilm aitab näiteks tervendada magu, see on eriti kasulik maohappelisuse korral ja siis, kui seedimine ei ole korras. Lisaks sellele on Tiigrisilm kasulik neerude ja sapi funktsioneerimisel.

- Tiigrisilma soovitan ma kanda ajal, kui on kehas luumurd või mõni luu on mõranenud. Tiigrisilm aitab kiirendada luude paranemisprotsessi ja see vähendab vaegusi, mis selliste olukordadega kaasnevad. 

PÄIKESEPÕIMIK

Tiigrisilma peamiseks Tšakraks, mille üle see kristall tervendavat mõju omab, on inimese Auraväljas eksisteeriv kolmas Tšakra ehk Päikesepõimik. Päikesepõimik asub otse sinu naba kohal. Kui sa asetad oma käe otse naba kohale ja vajutad peopesa selle osa peale, siis seal eksisteeribki sinu Päikesepõimik.

Tiigrisilm suudab Päikesepõimiku energiaid parandada, taastada ja võimsamaks muuta. Tiigrisilm süstib Päikesepõimikkuse jõudu, eluenergiat, positiivsust ja õnne.

Päikesepõimikus eksisteerib inimese külluse-, rikkuse- ja jõukuseväli. See aga tähendab seda, et seda kanalit aktiveerides on võimalik inimesel enda ellu seda õnne ligi tuua. 

Tiigrisilm toob materiaalset rikkust neile, kes on oma Päikesepõimiku Tšakra ära tervendanud ja see annab väga suure panuse selle saavutamiseks. Lisaks muudab Tiigrisilm inimese ka õnnelikuks ja elurõõmsaks.

SODIAAK 

Tiigrisilm mõjub kõige enam kolmele päikesemärgile: LÕVIDELE ♌, KAKSIKUTELE ♊ ja SÕNNIDELE ♉. KAKSIKUTELE ja SÕNNIDELE mõjub Tiigrisilm väga hästi nende enesekindluse parandamiseks. Lisaks aitab Tiigrisilm Kaksikutel ja Sõnnidel emotsionaalselt tugevaks saada.

LÕVI ♌ üks peamisi õnnekristalle on Tiigrisilm, mis muudab tema iseloomujooned veelgi positiivsemaks ja tugevamaks ning aitab Lõvil probleemidele lahendusi leida. Tiigrisilm, mis on Lõvile ka väga tugev kaitsekristall, toob temas esile tugevad küljed. Kaitsekristallina tugevdab Tiigrisilm Lõvi Aura kaitsekilpi, eemaldades sealt kogu negatiivse energia. Seeläbi kaitseb Tiigrisilm seda tähtkuju ebaõnne, probleemide ja halbade inimeste eest. Tiigrisilm võiks Lõvi elus eksisteerida terve tema elu vältel. See on kristall toob Lõvile enesekindlust, julgust, pealehakkamist ja positiivset suhtumist. Tiigrisilm toob tööedu ja üleüldist õnne igas valdkonnas, ka armastuses. 

Tiigrisilm annab KALJUKITSELE jõudu, jaksu ja vastupidavust. See on kristall, mis paneb tema rahaenergia liikuma ja toob tööalast edu ning õnne.

Tiigrisilm on KAKSIKUTE mehele heaks õnnetalismaniks. See kristall on väga sarnase iseloomuga nagu on Kaksikute mees. Tiigrisilm toob Kaksikute mehes esile tema tugevad ja positiivsed iseloomujooned. Lisaks on see külluse-, rikkuse- ja rahaõnne kristall, mida on hea materiaalse õnne tagamiseks enda elus hoida või ehtena kanda. 

NUMEROLOOGIA

Tiigrisilm on õnnetalismaniks kõigile neile, kes on sündinud elutee number 4-ga.

Tiigrisilma kõige paremaks laadimise geoodiks on Tsitriin ja seejärel tuleb Mäekristalli geood.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Rulliku pikkus ca 14 cm.
MANDLID on seemned, mida on väga mõnus süüa ja mis on väga toitvad. Küll on aga mandlitest võimalik saada õli, millel on väga palju pakkuda sin..
7.90€
Maksudeta:6.58€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
47.90€
Maksudeta:39.92€
MUST OBSIDIAAN kaitseb kurjuse eest, ning toob esile kõik negatiivsed mõtted, et neid parandama hakata. See kristall on väga tugev Aurakaitsja ning se..
58.90€
Maksudeta:49.08€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
32.20€
Maksudeta:26.83€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
4.40€
Maksudeta:3.67€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
21.00€
Maksudeta:17.50€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.