Menüü
Ostukorv

TIIGRISILM lapik

TIIGRISILM lapik KRISTALLID
TIIGRISILM lapik
7.10€
Maksudeta: 5.82€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TIIGRISILM lapik

Võimalikud valikud

TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm muudab edukaksõnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Suurendab enesekindlust, teotahet, jõudu ja aitab enda eest seista.

 Tiigrisilm on üks Jaspise liikidest ja sellel on omakorda veel mitmeid erinevaid liike - Punane TiigrisilmTiigriraud ja Kullisilm, mida tuntakse kui Sinise Tiigrisilmana. Tiigrisilma leidub peamiselt Lõuna-AafrikasBrasiilias ja Austraalias.

Tiigrisilmast valmistatakse väga palju ehteid, kuna see on selline kristall, mida kandes jõuab selle vägi imeväel inimese Aurasse. On olemas teatud kristallid, mis hakkavad väga kiirelt inimese Auras tööle ja Tiigrisilm on kindlapeale üks nendest. Kui sulle meeldib Tiigrisilm, siis järelikult on sul selle väge vaja, see kehtib kõikide kristallide kohta.

Tiigrisilma võid leida väga paljudest erinevatest Kuuga seotud rituaalidest ja maagiatest, kuna sellel on tugev side Kuu ning Päikesega. Seega on seda võimalik rakendada ka väga paljudes rituaalides.

Tiigrisilm on kristall, mis aitab sul olla iseenda vastu aus. Tiigrisilmal on olemas vägi, mis aitab sul leida üles enda isiksus, vabastada sind võltsahelatest ja eemaldada sinus oskamatuse olla julge, enesekindel ning seista enda tõekspidamiste eest. Tiigrisilm on väga kasulik kristall spirituaalse arengu jaoks ja enda isiksuse välja toomisel. Hoia Tiigrisilma enda lähedal, kui sa soovid leida üles tee, mis aitaks sul spirituaalselt kasvada ja olla see, kes sa tegelikult oled.

Tiigrisilm omab väge, mis suudab inimese võimsaks muuta. Tiigrisilm süstib motivatsiooni ja inspireerib tegutsema. Tiigrisilm suurendab julgust, pealehakkamist ja oskust elus hakkama saada. Kui sa otsid oma ellu lisatuge, mis aitaks sul alati olla motiveeritud, hakkaja ja toimekas, siis Tiigrisilm aitab sul selliseks muutuda. Tiigrisilma soovitan ma sul tuua enda ellu ajal, mil vajad lisajõudu. 

LAPIKUD KRISTALLID

Lapiku kujuga kristalle valmistatakse erinevatest kristallidest seetõttu, et neid saaks kasutada massaažiesemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakrateraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni- ja tervenduskristalli.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

- Tiigrisilma kristalliga tehakse massaaži ennekõike keskselja osale. Seda selleks, et selle kristalli vägi saaks Päikesepõimikut tervendada. Päikesepõimik asub naba kohal ja selja massaažiga aktiveeritakse selle Tšakra töö.Kui Päikesepõimik saab Tiigrisilma käest tervendavat väge, siis see aitab sinu seedimist tervendada. Lisaks seedimisele ka maohapet reguleerida. Seda massaaži tehakse selleks, et lisaks füüsilistele probleemidele tervendust saada, annab see ka emotsionaalset tervendust. Näiteks aitab see julgust, enesekindlust ja teotahet suurendada. Päikesepõimiku massaaž aitab külluse kanalit aktiveerida, mis selles Tšakras asub, aidates rahavoolul sinu ellu saabuda. 

- Ülekeha massaaži soovitan Tiigrisilmaga teha siis, kui soovitakse vabaks lasta pingest, mis ei lase julgelt suhelda. Ka selleks, et Aurakaitsekihti tugevdada.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel puhata koos kristallidega.

- Tiigrisilmaga mediteeri, kui sa soovid julgust ja enesekindlust suurendada. Ka selleks, kui sa soovid enda külluslikele soovidele tulemust saada. Tiigrisilma meditatsioon võib tuua sulle visioone selle kohta, kuidas enda elu materiaalsemat poolt parandada. Kasuta Tiigrisilma mediteerimiseks ka siis, kui soovid enda Aurale kaitsekilbi ümber luua.

Küllusekanali aktiveerimine

Võta kaks Tiigrisilma kristalli, külluseviiruk ja üks külluseenergiaga küünal. Soovituslikult Kaneeli, Sandlipuu või Patšuli taimest valmistatud viiruk või küünal. Seda selleks, et need aitaksid sul mediteerida ja sinu Aurasse külluslikku energiat edasi kanda.

Leia endale mugav koht, kus sa saad mediteerida ja sea viiruk ning küünal valmis. Kui sa oled hingelt valmis mediteerima, siis aseta mõlemasse kätte endale Tiigrisilma meditatsioonikristall.

Nüüd hakka unistama ja seda väga suurelt. Keskendu kõigele sellele, mida sa soovid ja tahad luua ning seda materiaalses mõttes. Unista sellest, mis sul kunagi võiks olla ja kuidas võiks sinu elutee minna. Igasugune materiaalne ja külluslik unistamine aitab Tiigrisilmal aktiveerida endas peidus oleva küllusliku väe ning selle sinu Auravälja kinnitada.

Samal ajal puhastab viiruki vägi sinu Auravälja ja loob soodsa energia külluslike soovide kinnitumiseks. Küünal aitab sinu soove Tiigrisilmal kohale saata.

Mediteeri senikaua, kuni sa soovid ja kuniks sa tunned, et sa oled oma soovi iseenda saatusesse kinnitanud. Kui meditatsiooni ära lõpetad, siis peaksid end väga positiivsena tundma. Seda ühel väga kindlal põhjusel - Tiigrisilm aktiveerib külluslikel eesmärkidel Päikesepõimiku ja kui see aktiveerub, siis sa peaksid kohest õnnetunnet tundma.

Sellist meditatsiooni võid teha täpselt siis, kui sa ise soovid. Ole hea, jälgi ka Kuu faase ning minu kosmiliste ennustuste artikleid, et sa saaksid täpselt teada, millal oleks küllusega seotud rituaale eriti kasulik teha.

Enda Aurale kaitsekilbi loomine

Aura kaitse loomiseks võta kaks Tiigrisilma ja kui soovid, siis ka must rituaali & maagia küünal ning Salvei rituaalitaim. Seda selleks, et need saaksid sul aidata täiuslikult seda meditatsiooni teha. See meditatsioon aitab sul enda Auravälja tugevdada. Tugevdatud Auraväli omakorda aitab sinust eemale hoida nii halba õnne kui ka stressi ja probleeme.

Selleks, et mediteerida, sea küünal põlema ja Salvei valmis suitsema. Nüüd võta Tiigrisilmad enda kätte ja keskendu sellele, kuidas sinu ümber on kaitsev kiht. Visualiseeri, et sind ümbritseb tugev Auraväli, mis suunab eemale kõik halva, mis sinu eluteele siseneb. Visualiseeri meditatsiooni ajal täpselt nii nagu sa soovid seda teha. Peaasi on see, et rõhk oleks sinu tugevusel ja kaitsel. Unista, et sa oled tugev ja võimekas ning selle mõttega tõmbad sa läbi enda käte energiakanalite Tiigrisilma kaitset enda sisse. Sellise meditatsiooni kaudu sa muutudki tugevamaks.

Küünla ja Salvei vägi aitavad sinu Auravälja puhtaks teha ning elimineerida sealt halba energiat. Seega, kui sa mediteerid, siis sa saaksid tänu nendele kindlapeale endale kaitse peale luua. Sellisel juhul on kindlasti Aura puhas ja meditatsiooni vägi saab olla maksimaalselt kasulik.

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervenduskristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid võimalikult kaua säilitaksid oma jõudu.

Peale teraapiat puhastatakse alati kristall rituaalitaime, viiruki või maagiaküünlaga. Sobilikud on Jasmiin, Lavendel, Salvei, Sidrunhein, Muskus ja
Koriander.

Küllusekarp, rahakarp, küllusenurk Kagu-ilmakaar

Tiigrisilm on kristall, millele on kaasa antud tugevad külluslikud omadused. Tiigrisilmal on oskus tuua ellu häid võimalusi, mis viivad materiaalse rahuloluni välja.

Tiigrisilm aktiveerib külluseenergia seal, kus see kristall parasjagu on. Olgu selleks kohaks siis sinu kodu, töökoht või sina ise. Kui sa kannad kristalli, siis see aktiveerib külluse sinu Auras. Kui sa hoiad seda kristalli enda töölaua peal, siis toob see külluse läbi töö. Kui hoiad kristalli oma kodus, siis see kristall hakkab kutsuma küllust sinu koju. Kui sa soovid materiaalset edu saavutada, siis kindlasti Tiigrisilm on üks nendest kristallidest, mis aitab sul seda saavutada. 

Kui sa soovid selle kristalli külluslikku omadust kätte saada, siis peale ehtena kandmise on võimalik oma kodu sisustada kristallitükkidega. Seda niiviisi, et lisad Tiigrisilma kristalle enda koju loodud küllusenurka. See on küllusenurga-kristall, mida võib kokku panna ka teiste küllusekristallidega (KrüsopraasTsitriinMalahhiit jne). Kui sa paned Tiigrisilma kodu Kagupoolsesse tuppa, siis see hakkab sulle küllust tooma. Kui paned selle rahakotti, siis see aitab ebavajalike kulutusi ära hoida ja aitab sulle materiaalset õnne tuua. Kindlalt võiks Tiigrisilma olla küllusenurgas ja rahakarbis palju.

Tiigrisilm toob head loto- või hasartmänguõnne, seda soovitatakse mängimise ajal endaga kanda. 

Tiigrisilma saab kasutada küllusepuu aktiveerimisel, Ahvileivapuu artikli leiad SIIT. Seal on kirjas ka paljud teised küllusekristallid, mida kokku viies tugevdad sa oma perekonna külluslikku edu.

Tööstressi, pinge ja materiaalsete murede leevendaja Tiigrisilm ja Roheline Aventuriin

Tiigrisilma ja Rohelise Aventuriini kristallivesi aitab vabaks lasta liigsestest töömuredest, aidates mõtteid mujale suunata, aidates keskenduda eraelule ja oma tööd naudinguga teha. Motiveerib lahendusi leidma ja annab tagasi tööisu. Aitab Aurast ka halba tööõnne vabaks lasta.

Valmista endale nendest kristallidest kristallivett, et saada nende energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit - selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.

Ebaõnne, ärasõnumise ja needusliku väe eest kaitsmine

Peale külluslike omaduste on Tiigrisilmal olemas võimas vägi kurjusega võitlemiseks. Tiigrisilm suudab kaitsta sind kellegi teise poolt suunatud kurjuse, ebaõnne, needusliku maagia ja üleüldise halva eest. Selleks hoia Tiigrisilma kristalli enda kodu välisukse kõrval kohas, kus keegi seda ei näe või lisa Kodukaitse-kristallide komplekti, mis luuakse samuti kodu välisukse kõrvale, et kaitsta perekonda, sinu kodu ja sind ennast. Tiigrisilm aitab suunata needuslikku väge tagasi sinna, kust see on pärit. Või siis ei lase täituda näiteks rituaalil, mida keegi teine on sinu poole suunanud. Igatahes on Tiigrisilm üks väga tugev kristall, mis aitab sul ebaõnne ära hoida.

Kui sa omad enda kodu, millel on ka hoov, või kasvatad seal taimi, siis soovitan peita Tiigrisilma kristalli nende taimede juurte alla, mis on sinu koduaia juures või võimalikult kaugel majapidamisest. Tiigrisilm aitab kodust eemal hoida halba energiat, aga seda kristalli õue pannes saad sa lihtsalt seda väge suurendada. Tiigrisilm aitab kaitsta ka kodu varaste eest.

Tiigrisilm on üks kristallidest, mida kasutatakse kodukaitse võrgustiku loomisel, mille kohta saad lugeda ühest minu vanemast artiklist SIIT.

Lapse ellu õnne toomine

Lapsed on need, kes ammutavad kristallienergiaid väga kiiresti. Enamus laste Auraväljadest on uutele energiatele väga avatud ja sellepärast on lapsi väga lihtne ning kasulik kristallidega tervendada. Kristalle kombineerides avalduvad neis erinevad energiad ja tänu nende kombineerimisele on võimalik kristalle nende jaoks väga kasulikuks muuta.

Hoia Tiigrisilma kristalli lapse kotis või jaki taskus, kui ta liigub väljaspool kodu. Tiigrisilm kaitseb tagakiusamise, kriitika, vaimse terrori ja füüsiliste õnnetuste eest. 

Kanna Tiigrisilma kaasas, kui lähed eksamile või lähed mõnda rasket ülesannet lahendama. Tiigrisilm toob õnne eksami läbimises ja ei lase sul endasse kogutud informatsioonil peidus olla.

Hoia koos TiigrisilmaCrazy Ahhaati ja Leopardjaspist ning lase neil lapsele head teha. Nende kolme kristalli kooslus aitab lapse ellu tuua palju õnne, rõõmu, positiivsust, optimismi ja heaolu. Lisaks sellele kaitsevad need kristallid tervisemurede ja õnnetuste eest. Hoia neid kristalle ühes kotis koos lapse fotoga. Või siis ilma fotota hoia neid kristalle tema voodi kõrval, et need saaksid last abistada. 

Tiigrisilm on hea õnne ja edu kristall neile, kes mängivad jalgpalli

Tiigrisilm on õnnetalisman neile, kes tegelevad jalgpalliga. Tiigrisilm toob head õnne kõikidele jalgpalli mängides ja suurendab võidu tõenäosust. Andes lastele head energiat selle alaga alustamisel. Samas aitab see suurendada füüsilist jõudu, vastupidavust, julgustab mänguplatsil mängima ja vastaseid ületama. Tiigrisilm kaitseb suuremate vigastuste ja füüsiliste õnnetuste eest. Aidates kehal terve püsida ja blokeerides ära vigastusi, mis ei lase edasi mängida. Dalmaatisa Japise kristall annab profiliiga mängijatele lisaenergiat ja õnne.

Auto kaitsmine rikete ja liiklusõnnetuste vastu

Tiigrisilmal on oskus kaitsta autot õnnetuste eest, aidates ära hoida nii avariisid, autoga seotud rikkeid ja kahjustusi. Tiigrisilm annab kaitse selle eest, et midagi väga tõsist ei juhtuks. Aseta Tiigrisilm autosse või võid sinna luua ka spetsiaalse autokaitse kristallikomplekti, kus sees on ka teisi auto kaitsekristalle. Autot kaitseb veel lisaks Must TurmaliinAhhaatKullisilm jne.

Reisimise ajal kaitsmise ja liiklusõnnetuste kohta olen varem kirjutanud artikli, mille leiate SIIT. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Tiigrisilma soovitan kanda või tervendaval eesmärgil kasutada neil, kellel on probleeme vereringega või verega. Tiigrisilm äratab vereringe üles, et see töötaks korralikult, ja suunab vere kehas korrapäraselt liikuma. Tiigrisilm kiirendab vere liikumist, mis omakorda kiirendab nii füüsilises kui ka vaimses mõttes erinevate protsesside liikumiskiirust. 

- Tiigrisilm tõstab vererõhku neil, kellel on loomupäraselt madal vererõhk. See aga omakorda aitab sellise omapäraga inimesel end tunda paremini, energilisemalt, elujõulisemalt ja aktiivsemalt. Neil, kellel on väga kõrge vererõhk, nemad võiksid Tiigrisilma kandmisel tunnetada, kas see mõjub vererõhule hästi või mitte ja vastavalt siis sellele seda kristalli kanda või mitte.

- Sellel kristallil on oskus taastada reproduktsiooniorganeid, nende tööd parandada ja sellega viljakust tõsta. Kõige parem on Tiigrisilma sellisel eesmärgil kasutada kristalliteraapia tegemisel. Selles asetada Juurtšakra piirkonnale Tiigrisilma meditatsioonikristallid või emma soovikivi, et need kristallid saaksid aktiveerida reproduktsiooniorganite korrapärase töötamise. Loomulikult aitab kaasa ka Tiigrisilma pendliga Juurtšakra kohal tervendamine ehk hoida seda pendlit problemaatilise piirkonna kohal.

- Tiigrisilm on seotud Päikesega, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus asendada Päikesest tulenevat energiat, mis on valaik meie kehale ja hingele. Tiigrisilm suudab pidurdada depressiooni ja kevad- või sügisväsimust, mis Päikese puudumise tõttu võib tekkida. Tiigrisilma on kasulik kanda sellel poolel aastal, mil Päikest on vähe. Päikese vajalikkusest ja selle tervendavatest omadustest leiad lugemist minu ühest artiklist SIIT.

Päikesepõimiku- kristallina on Tiigrisilma võimuses tervendust anda Päikesepõimiku Tšakra kohal eksisteerivatele siseorganitele. Tiigrisilm aitab näiteks tervendada magu, see on eriti kasulik maohappelisuse korral ja siis, kui seedimine ei ole korras. Lisaks sellele on Tiigrisilm kasulik neerude ja sapi funktsioneerimisel.

- Tiigrisilma soovitan ma kanda ajal, kui on kehas luumurd või mõni luu on mõranenud. Tiigrisilm aitab kiirendada luude paranemisprotsessi ja see vähendab vaegusi, mis selliste olukordadega kaasnevad. 

PÄIKESEPÕIMIK

Tiigrisilma peamiseks Tšakraks, mille üle see kristall tervendavat mõju omab, on inimese Auraväljas eksisteeriv kolmas Tšakra ehk Päikesepõimik. Päikesepõimik asub otse sinu naba kohal. Kui sa asetad oma käe otse naba kohale ja vajutad peopesa selle osa peale, siis seal eksisteeribki sinu Päikesepõimik.

Tiigrisilm suudab Päikesepõimiku energiaid parandada, taastada ja võimsamaks muuta. Tiigrisilm süstib Päikesepõimikkuse jõudu, eluenergiat, positiivsust ja õnne.

Päikesepõimikus eksisteerib inimese külluse-, rikkuse- ja jõukuseväli. See aga tähendab seda, et seda kanalit aktiveerides on võimalik inimesel enda ellu seda õnne ligi tuua. 

Tiigrisilm toob materiaalset rikkust neile, kes on oma Päikesepõimiku Tšakra ära tervendanud ja see annab väga suure panuse selle saavutamiseks. Lisaks muudab Tiigrisilm inimese ka õnnelikuks ja elurõõmsaks.

SODIAAK 

Tiigrisilm mõjub kõige enam kolmele päikesemärgile: LÕVIDELEKAKSIKUTELE ja SÕNNIDELEKAKSIKUTELE ja SÕNNIDELE mõjub Tiigrisilm väga hästi nende enesekindluse parandamiseks. Lisaks aitab Tiigrisilm Kaksikutel ja Sõnnidel emotsionaalselt tugevaks saada.

LÕVI üks peamisi õnnekristalle on Tiigrisilm, mis muudab tema iseloomujooned veelgi positiivsemaks ja tugevamaks ning aitab Lõvil probleemidele lahendusi leida. Tiigrisilm, mis on Lõvile ka väga tugev kaitsekristall, toob temas esile tugevad küljed. Kaitsekristallina tugevdab Tiigrisilm Lõvi Aura kaitsekilpi, eemaldades sealt kogu negatiivse energia. Seeläbi kaitseb Tiigrisilm seda tähtkuju ebaõnne, probleemide ja halbade inimeste eest. Tiigrisilm võiks Lõvi elus eksisteerida terve tema elu vältel. See on kristall toob Lõvile enesekindlust, julgust, pealehakkamist ja positiivset suhtumist. Tiigrisilm toob tööedu ja üleüldist õnne igas valdkonnas, ka armastuses. 

Tiigrisilm annab KALJUKITSELE jõudu, jaksu ja vastupidavust. See on kristall, mis paneb tema rahaenergia liikuma ja toob tööalast edu ning õnne.

Tiigrisilm on KAKSIKUTE mehele heaks õnnetalismaniks. See kristall on väga sarnase iseloomuga nagu on Kaksikute mees. Tiigrisilm toob Kaksikute mehes esile tema tugevad ja positiivsed iseloomujooned. Lisaks on see külluse-, rikkuse- ja rahaõnne kristall, mida on hea materiaalse õnne tagamiseks enda elus hoida või ehtena kanda. 

NUMEROLOOGIA

Tiigrisilm on õnnetalismaniks kõigile neile, kes on sündinud elutee number 4-ga.

Tiigrisilma kõige paremaks laadimise geoodiks on Tsitriin ja seejärel tuleb Mäekristalli geood.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
8.48€
Maksudeta:6.95€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
6.50€
Maksudeta:5.33€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
11.90€
Maksudeta:9.75€
TIIGRISILM muudab edukaks, õnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Suurendab enesekindlust, teotahet, jõudu ja aitab enda eest seista.Tiigrisilm on üks p..
4.00€
Maksudeta:3.28€
TIIGRISILM erikujuline
AINUEKSEMPLAR
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
199.00€
Maksudeta:163.11€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidi..
3.00€
Maksudeta:2.46€
BOTSWANA AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
4.00€
Maksudeta:3.28€
SERPENTIIN JAAD poleeritud
Enim müüdud
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
4.50€
Maksudeta:3.69€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
4.83€ 6.90€
Maksudeta:3.96€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
3.90€
Maksudeta:3.20€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.