55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

KES ON ENERGIAVAMPIIR JA KUIDAS END TEMA EEST KAITSTA

by .
 
Täna kirjutan sellest, kes on energiavampiirid ja kuidas neid inimesi meie ümber ära tunda. Kui oled aga minu artiklitega kursis, siis kindlasti tead, et ma väga palju mainin neid erinevate kaitse kristallide juures ära, et loomulikult enda Aurat hoida nende negatiivse mõju eest. Artiklid tulevad ikka teemadest, mille kohta minu käest enim küsitakse ja viimasel ajal on just see väga päevakohane olnud erinevates seltskondades viibides ning minu käest on soovitusi palutud. Seega seletan veidi lahti selle kurikuulsa energiavampiiri.

Energiavampiir on inimene, mitte hing ega deemon või ingel. Energiavampiir on inimene, kes toitub teise inimese Auras olevast jõust. Neid inimesi on väga kerge ära tunda mitmete põhjuste pärast ja olen enam kui kindel, et igaüks meist peab mingil hetkel sellise inimesega silmitsi seisma. Kõige hullem on aga see, kui sa pead sellise inimesega koos tööd tegema või igapäevaselt kokku puutuma.

ENERGIAVAMPIIRI TUNNUSED:

- Energiavampiire on kahte sorti, kas nad on ülimalt elavad, pealetükkivad, domineerivad, ninakad ja sõna sekka ütlejad või tegemist on jälgiva isiksusega. Jälgiv isik on vaikne, salakaval ja kasutab oma silmi energiavampiirluses ära. Elavaloomuline energiavampiir kasutab oma kõnet ära energia varastamiseks.

- Energiavampiiriga ühes ruumis olles tunned sa automaatselt ebamugavust ja sa võid kaotada enda mõtetes selguse.  Selguse selles suhtes, et tema tuppa astudes võib sinu hetkeline positiivne enesetunne kaduda ja mõtted lähevad hajevile.

- Energiavampiir otsib pidevalt teiste inimeste tähelepanu, leiab, et tema on alati teema keskpaigaks ja et ta on tähtis igas aspektis. Energiavampiir tunneb alati end puudutatuna, tunneb, et teda pidevalt rünnatakse või tõugatakse. Kui energiavampiir seda tunneb, siis ülevoolav inimene annab sellest koheselt sarkastiliselt teada, aga see jälgiv energiavampiir tuleb ja ütleb seda sulle hiljem välja koos halvustavate kommentaaridega.

- Energiavampiirid jälgivad alati teisi inimesi ja kui sa oled temaga ühes toas, siis sind hakkab see häirima. Mida tugevam on sinu intuitsioon, seda kiiremini sa tajud selle inimese ära.

- Energiavampiirid ei saa mitte kunagi aru iseenda vigadest ja kui sul on mõni lähedane sedasorti inimene, siis temale ei saa mitte kunagi öelda tema vigu välja, kuna peale välja ütlemisi võib ta hakata sinu vastu lõputut viha kandma.

- Energiavampiirid otsivad alati endale vihaobjekte ja vihaobjektiks saab neile tavaliselt inimene, keda nad kõige rohkem kadestavad. Üldiselt ei salli nad positiivseid ja edukaid inimesi.

- Energiavampiiride üks ühine tunnusmärk on ka see, et neil on ebaõnn armastuses. Energiavampiirid tõukavad armastust eemale, kuna nad on ülimalt enesekesksed, mida nad ise ei märka ja liialt nõudlikud teise suhtes.

Need iseloomustused kehtivad enamuste energiavampiiride kohta, aga kui sa tunned ennast kuidagi siit ära, siis tea, et energiavampiir on hinges halb ja ei oska armastada mitte kedagi peale iseenda. Üldiselt ei salli nad ka loomi ja ei usu karmasse. Kui usuvad müstitsismi, siis soovivad sellest vaid mustemat poolt õppida ja teada saada. Aga ma võin lohutuseks öelda, et energiavampiiridele ei anta annet näha inimese sisse, küll aga antakse neile võim muuta teiste inimeste elusid halvemaks, kuna neil on ärasõnumise oskus ja see ongi suurim põhjus, miks ma selle artikli siia kirja panna... et kaitsta iseennast ja enda lähedasi selliste inimeste eest.

MIKS MÕNI INIMENE ON SÜNDINUD ENERGIAVAMPIIRINA, TEINE AGA MITTE

Inimeste hingetüüpe on väga palju erinevaid. On maapealsed inglid, kes toovad teistele inimestele palju head, aga ise võivad pideva ebaõigluse käes kannatada. On olemas deemonid, kes tulevad kurjusega ja kelle elamise soov on vaid liiga teha. On neutraalsed hinged, keda on meie seas kõige enam, need, kelle võimeks on kogeda erinevaid eluaspekte, kurbust, rõõmu, armastust, ahnust, reetmist, õppimist jne. On olemas tähe hinged, kelle ülesandeks on teisi hinge tüüpe õpetada ja paljud, paljud teised hinged, kellest kunagi kindlasti hakkan rohkem kirja panema. Ja siis on energiavampiirid, kellest ma täna räägin. Energiavampiirid on hinged, kellel on oskus seada takistusi neutraalsete hingede maailma, et nemad õpiksid üle olema kurjusest ja mitte sinna alla kinni jääma. See ei tähenda, et energiavampiirid on meile head, kuna nende hing on kurjast ja nemad seisavad heade hingede ning inglite maailma vastu.

MIKS PEAKS ENNAST ENERGIAVAMPIIRIDE EEST KAITSMA

Energiavampiirid toituvad meie sisemisest jõust ja nad võivad hetkega meie hea tuju ära võtta, meie energiat röövida ja meile negatiivsust süstida juba sellega, et nad meiega ühes ruumis on. Sisemine jõud on kallim ja hinnalisem asi terves sinu enda maailmas, mida sul on kohustus kaitsta, et sa elaksid elu, mida ise soovid. Energiavapiiridega pidevalt koos olles võtavad nad ära igasuguse motivatsiooni ja eneseusu. Täisväärtuslikuks eluks on vaja vaid sisemist rahulolu ja armastuse tunnet, mida just energiavampiiridele meeldib ära varastada, et ennast hästi tunda. Energiavampiiriga vesteldes võib tema olla see, kes peale jutuajamist ütleb sinule "Mul on nii hea tunne, et sinuga suhtlesin" ja tema mure on kadunud. Sina aga jääd peale sellist suhtlus täiesti närtsinuks ning emotsioonituks ja see ongi energiavampiirluse toime. Tähe hinged annavad sulle jõudu, aga vampiirid röövivad seda, seega hoia energiavampiiride eest eemale ja hoia tähe hingesid, kui sul on au nende kõrval eksisteerida.

KUIDAS KAITSTA ENNAST JA ENDA LÄHEDASI ENERGIAVAMPIIRIDE EEST

Energiavampiiride eest saab kaitsta end kolmel viisil, esiteks tuleb nendest inimestest eemale hoida ja kui see ei ole võimalik, siis on selleks kristallid või enda mõtete õige suunamine.

- Energiavampiiriga ühes ruumis või temaga vestluses olles soovitan naisena mitte tema juttu sügavalt kuulata. Naised oskavad mitut asja korraga teha, seega naisterahval on lihtne kuulata inimest ja samalajal mõelda hoopis millelegi muule. Olen paljudel soovitanud samalajal mõelda kasvõi sellele, mida õhtuks süüa teha või millise kleidiga homme kodust välja minna. Kui sa oma mõtted hoiad millegi teise asja peal, siis sa takistad energiavampiirlusel toimida. Kindlasti seda taktikat ma soovitan soojalt ära kasutada neil, kes peavad energiavampiiriga pidevalt suhtluses olema. Uskuge mind, sinu energia jääb sulle alles ja sa veel imestad, kui lihtne asi võib sind kaitsta.

- Teisteks võimalusteks on kaitse kristallide kandmine, mis töötavad energiavampiirluse vastu väga tõhusalt. Mina isiklikult ei suuda enda kodust lahkuda ilma kaitse kristallideta, kuna tean, et ükskõik kuhu ma lähen, seal võib olla inimesi, kes on minu vaimsele tervisele kahjulikud. Aga sa ei saa alati olla vaid heade hingedega koos, kuna me oleme kõik väga erinevad ja erinevatel eesmärkidel kokku viidud.

KAITSEKRISTALLID ENERGIAVAMPIIRLUSE JAOKS:

Energiavampiirluse eest kaitsevad mitmed kristallid ja neid võib kõiki ka koos kanda või teistel eesmärkidel kantud väeesemetega koos.  Erinevad kristallid kaitsevad erinevalt meid seda tüüpi hingede eest ja kui sul juba on mõni selline kristall, siis saad rohkem teada, kuidas see täpselt sind kaitseb, kui sa seda endaga kaasas kannad.

Punane Tiigrisilm on kõige kasulikum kandmaks meestele, kuna see aitab energiavampiiridest naisi eemale hoida ja aitab meestel mitte nende "ohvriks" sattuda. Mehi aitab Punane Tiigrisilm nii, et see aitab ära aimata naise, kes soovib mehega vaid tema jõukuse pärast või ajaviiteks temaga koos olla. Naistele soovitan Punast Tiigrisilma siis, kui selleks energiavampiiriks on mõni naisterahvas, kellega on sunnitud suhtlema, nagu näiteks ämma eest kaitsmiseks.

Kullisilm aitab mehi kaitsta energiavampiiride eest, kellega koos peab tööd tegema ja üldjuhul kaitseb see meeste eest. Naisi kaitseb samuti meessooste energiavampiiride eest või nende eest, kes soovivad naisega vaid lõbu pärast koos olla. Kui naine kannab Kullisilma endaga kaasas kohtingutel või mõne mehega tutvumise ajal, siis see kristall paljastab mehe mõtted, kui need on halvad.

Tiigrisilm kaitseb nende energiavampiiride eest, keda me ei tunne ja kes meiega ei ole isiklikult kuidagi seotud. Tiigrisilma soovitan kanda neil, kelle töö on seotud võõraste inimestega, et kaitsta tööjuurest läbikäidavate energiavampiiride eest. Olgu see Tiigrisilm sinu küllusekristallidega käe peal, et jõukust tuua, ka siis kaitseb ta sinu Aurat nende hingede eest.

Must Turmaliin kaitseb ärasõnumise, needmise ja tahtliku kurjuse eest. Ennem mainisin ära, et energiavampiirid valivad endale niiöelda sihtmärke, keda sõnuda ja kelle suunas viha pidada. Must Turmaliin kaitseb energiavampiiri saadetud ärasõnumise eest, takistades tal sulle liiga teha ja sinu saatust muuta.

Šungiit kaitseb väsimuse eest, mis tekib, kui energiavampiir sinuga pikad jutuajamised maha peab. Šungiit ei lase energiavampiiril sinu füüsilist energiat ja tervist varastada. Šungiit mõjub mitmeid kordi kiiremini, kui seda kristalli kannab mees, kuna Šungiit on meesenergiakristall, mille jõu omastavad mehed lihtsalt kiiremini.

Obsidiaani all ma mõtlen pigem Musta Obsidiaani või Vikerkaare Obsidiaani. See aitab sind nähtamatuks muuta ja kui sa tead, et konkreetne inimene käib sinu tähelepanu otsimas, siis Obsidiaan aitab mõtted lihtsalt eemale viia ja ta otsib endale kellegi teise, kellele enda jutte või emotsioone rääkida.

Oonüks aitab märgata inimest, kes sulle võib kahjulik olla ja aitab ära tunda eelpool mainitud Jälgivat energiavampiiri. Aitab ära tunda, kui see inimene soovib sinuga olla sõbralik temale kasulikel ja sinule kahjulikel eesmärkidel.

Lumiobsidiaan kaitseb sinu tujusid, emotsioone ja ei luba energiavampiiril sind melanhoolseks muuta. Lumiobsidiaani soovitan ma hoida tööl laua peal, et kaitsta pidevate negatiivsete jutuajamiste tekkimiste eest. Lumiobsidiaan kaitseb nende energiavampiiride eest, kes süstivad hirmu ja toovad pidevalt mõtteid erinevate haiguste ning ülemaailmsete probleemide juurde.

Sugiliit kaitseb intuitsiooni, selgeltnägemise ande, telepaatia ja spirituaalse tasakaalu varastamist. Energiavampiirid ei salli tugeva intuitsiooniga inimesi ja üldjuhul hakkavad neid kadestama ning jälgima. Sugiliit kaitseb spirituaalseid inimesi ja aitab nende elust eemale hoida kahjustavaid inimesi.

Must Spinell kaitseb lähedaste või tuttavate seas olevate energiavampiiride eest, sobib ka tööl kandmiseks, kaitsmaks energiavampiiride eest, kes pidevalt klatšivad ja seljataga arvustavad. Must Spinell aitab nähtamatuks muuta ja mõtted eemale sinu pealt hoida. Sobilik ka neile, kes tegelevad enda intuitsiooni arendamisega, kaitsmaks spirituaalse tasakaalu paigast ära viimise eest. Sobilik neile, kellel tekivad energiavampiirlusest peavalud.

Antofülliit või Kiastoliit kaitseb neid, kellel on tugev anne, kelle elu läheb positiivset radapidi ja kes on üldiselt enda elu üle rõõmus. Antofülliit kaitseb energiavampiiride kadeduse eest, mille tõttu võib see hing sind ära sõnuda ja sinu positiivset teed rikkuda.

Labradoriit või Lasuriit on kristallid, mis kaitsevad energiavarusid, ei lase tekkida tasakaalu kaotamist, mis on energiavampiiridega suheldes tavaline enesetunde tekkimine sellel hetkel, kui nendega vestelda. Lasuriit aitab vastu anda neile energiavõnke, mis ehmatab neid ning kaotab nendel sõnad suust. Samamoodi toimib Labradoriit, muutes energiavampiiri kaitsetuks ja nõrgaks.

Mäekristall on kristall, mis võiks alati olla kaitse kristalliga koos, et kaitse kristall oleks alati laetud ja võimeline ohtu märgates tööle hakkama.

Vikerkaare ehk Valge Labradoriit mitmete energiavampiiride eest korraga, kes on sind sihikule võtnud ja kadedust tundma hakanud. Vikerkaare Labradoriiti soovitan ennekõike inimestele, kellel on rohkem kuulsust, võimu või raha, mis energiavampiire vihastama ajavad.

Moldaviit on ülim kaitse kristall, mis on koos Opaaliga ühed võimsamad energiavampiiri kaitse jaoks. Moldaviiti kandes peatab see sinu isikliku informatsiooni kätte saamist ja on ka kõige kavalama energiavampiiri eest kaitsmiseks. Moldaviiti kandes tekitab see selle kandja Aurasse tugeva kilbi, mis tekitab aukartust. Moldaviiti kasutatakse deemonite eemale hoidmiseks ja ka enda hinge varastamise eest kaitsmiseks. Hinge varastamisest ja sellega seoses tekkivate muudatustest panen kindlasti kunagi tulevikus lähemalt kirja.

Pietersiit kaitseb nende eest, kellel on sinu üle rohkem võimu. Üldjuhul kehtib see tööalaselt, kus ülemusel või töödejuhatajal on õigus juhtnööre esitada. Pietersiit ei luba tekkida ülekohtul ja ei lase teisel inimesel ebainimlikult sinuga käituda, kui sa seda endaga kaasas kannad.

Erinevad tumedad või kosmose värvi Opaalid või Tuliopaal. Opaali liike on väga palju, aga kaitsevad kõige rohkem need, millel on kosmose värvi toonid ja tugevalt helendavad toonid sees. Opaal aitab eemale tõugata ükskõik millist kurja hinge, kui ta on sinu lähedal. Isegi kui energiavampiir üritab läheneda, siis Opaali kandev inimene tõukab ta eemale nii, et energiavampiir tunneb, et ta on kui "deemon", olgu siis see hing ingel, tähe hing või neutraalne hing. Opaal jätab pettekujutlema kurjadele hingedele, kes hoiavad alati tagasi, kui endasugust märkavad.

Neid kristalle on veel palju, mis kaitsevad energiavampiiride eest, aga need, mille välja tõin on enimtuntud ja kättesaadavamad.

ENERGIAVAMPIIRLUS, MIDA TEEME ME AEG-AJALT KÕIGILE, AGA SEE EI TÄHENDA, ET SA ISE OLED ENERGIAVAMPIIRINA SÜNDINUD

Tavainimene võib olla ühel hetkel energiavampiiri moodi, kui tema emotsioonid on laes, kas siis ta on ülimalt õnnelik või kurb. Suurte emotsioonide ajendil võime me teistele liiga teha, aga see ei tähenda, et sa oled energiavampiir. Ka ma ise olen aeg-ajalt energia võtja, kui minu sees on tohutu rõõm ja inspiratsioon, seega me teeme seda ka ise, aga mitte kunagi pahatahtlikult.

ENERGIAVAMPIIRLUSE EEST KAITSEB TUGEV AURA, MIDA LOOD KRISTALLIDEGA VÕI TAIMEDE JÕUGA

Mina kasutan energiavampiirluse eest kaitsmiseks kristalle ja taimi koos. Teen endale igapäevaselt kaitsvaid taime teesid, mis tugevdavad pidevalt minu Aurat nii, et ma ei lasegi sellel nõrgaks muutuda. Tugev Aura tõukab ka kõige salakavalama energiavampiiri ära, nii nagu Opaal seda teeb.

Soovitan teil juua järgmiseid taimeteesid : Ingver, Sidrunhein, Köömned, Sidrun, Piparmünt, Apelsin.
Uuendatud: 21.12.2020
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja