Menüü
Ostukorv

HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE RSS Feed

09 dets MEDITATSIOON - 5 LIHTSAT SAMMU, KUIDAS SELLESSE SEISUNDISSE JÕUDA
0 668
Meditatsioon on väga oluline osa spirituaalse avanemise ja tervenemise juures. Mediteerimine on ka väga vajalik sinu üleüldise õnne ja heaolu jaoks. Seetõttu võtan selle uuesti ja uuesti teemaks, räägin sellest väga paljudes artiklites, kirjutan need just sulle! Meditatsioonis sinu hing puhkab, sa ..
28 nov HEA UNI - KUIDAS SEDA KÕIGE KIIREMINI SAAVUTADA
0 1831
Sinu tervise juures on kõige olulisem see, et sa pööraksid tähelepanu enda une kvaliteedile. See on üks olulisemaid teemasid, millega sa võiksid tegeleda, kuna uni mõjutab sinu elu, sinu hinge tervenemist ja emotsionaalset paranemist. Kui sa tunned, et sinu tervis on kuidagi nõrgenenud, olgu selleks..
21 nov 1. DETSEMBER - ÜLIOLULINE KOSMILINE HETK KOGU UNIVERSUMIS!
0 28485
Saabumas on periood, kus kosmoses on Veenuse ja Marsi vahel väga intensiivsed energiad, mis tähendab seda, et sellel hetkel kiirgab see energia otse meie Südametšakratesse. Mis omakorda tähendab seda, et hinged avanevad ja see juhtub meie kõigiga. Ma soovin, et see info leviks võimalikult kaugele j..
18 nov HAPNIKU OLULISUS JA KUIDAS KODUÕHKU ENERGEETILISELT PUHASTADA
0 2243
Hapnik on oluline hingamiseks, mõtlemiseks, analüüsimiseks, keskendumiseks, mis omakorda aitab sul tööalaselt saavutada paremaid tulemusi. Seetõttu on oluline, et sul oleks hea hapnikusisaldusega õhk nii töö juures kui ka kodus. Lisaks ka toksiinide vaba, et sa saaks olla endaga tasakaalus ja harmoo..
11 nov DOPAMIIN - RÕÕMU, HEAOLU JA TUGEVA VAIMSE TERVISE VÕTI
0 7532
Olen teile aastaid kirjutanud, kuidas elada tervislikult ja mida te saate ise teha selleks, et end tervenda hoida. Olen andnud teile kätte kõik vajaliku, et saaksite ise hakkama, eelkõige tervendada end alternatiivselt ülimalt lihtsate tegevuste ja vahenditega. Me oleme tegelikult pärit loodusest ja..
04 nov KULDEHETE PUHASTAMINE - ENERGEETILINE TERVENDAMINE
0 4193
Kõiki ehteid tuleb energeetilist puhastada, nii hõbeehteid kui ka kuldehteid. Ehete energeetiline puhastamine on vajalik, kuna iga metall tõmbab enda sisse selle energia, mis on sinu energiaväljas. Puhastamine on eriti vajalik siis, kui kannad nende kuldehete küljes kristalle. Metallid ja kristallid..
02 nov NELK - STRESSI, JUURTŠAKRA JA SEKSUAALTRAUMA TERVENDAJA
0 3491
Aastate jooksul olen aidanud tohutult paljudel inimestel stressist vabaks saada, ja veel enam - ka seksuaaltraumadest. Seda ei ole kerge saavutada, aga see ei ole ka võimatu. Seetõttu toon välja Nelgi imelised tervendavad omadused, et aidata ka sind, kui sa oled midagi sellist kogenud. Sellise traum..
28 okt KLAASIKILLUD - SÕNUM UNIVERSUMILT
0 6642
Klaasikildudel on samuti oma tähendus, nii nagu igal asjal siin maailmas. Universum on täis sõnumeid, sul tuleb osata neid lugeda ja mõista. Mina olengi siin selleks, et sind selles kõiges aidata. Klaasikildude nägemisel on oma sõnum sulle, seetõttu ma sellest sulle siin kirjutangi. Mina olen enda m..
19 okt VIKERKAARE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM UNIVERSUMILT
0 4027
Kindlasti sa oled end tabanud momendilt, kus sa oled vikerkaart näinud ja tundnud, et sinu süda muutub soojemaks ning näole tuleb iseenesest naeratus. Kui on nii, siis sa oskad ideaalselt nautida meie maailma ilu ja võlu. See tegelikult näitab ka seda, et sa oled spirituaalne. Spirituaalne inimene o..
07 okt KLATŠIJUTT - ISEENDA KARISTAMINE
admin 0 6319
Kõik teavad, mis asi on klatšijutt ja mida see endast kujutab. Või kas sa ikka tead? Sa tead, mis see on, aga kas sa ka tead, kuidas see sind tegelikult mõjutab? Klatšijutt ei ole vaid kuulujuttude rääkimine paljudele inimestele, see on ka teise inimese asjade risti-rästi läbiarutamine tema selja ta..
03 okt ISEENDASSE USKUMISE KUNST
admin 0 9700
Jagan sinuga enda motiveerivaid mõtteid, mis aitaks sul elus paremini edasi jõuda. Räägin sulle iseendasse uskumise kunstist, mis muudab sind positiivsemaks ja elurõõmsamaks. Stress, depressioon, negatiivsus, endasse mitte uskumine ja madal enesehinnang on tänapäeval liigagi levinud probleemid. Aga..
30 sept POSITIIVNE MÕTLEMINE - KIIRTEE TERVENEMISE JA EDU SAAVUTAMISENI
0 4409
Küsi enda käest, kuidas sina maailma näed? Kas see on must-valge või hoopis värviline? Kas sa suudad säilitada positiivse suhtumise, hoolimata raskustest, või oled esimene, kes langeb paanikasse ning musta auku? Positiivne mõtlemine ja ellusuhtumine ei tähenda seda, et sa paned silmad kinni, kui pro..
Tooted 1 kuni 12, kokku 234 tootest (20 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.