Menüü
Ostukorv

HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE RSS Feed

20 juuli ALKOHOLISM - KUIDAS LIHTSATE VAHENDITEGA SELLEST VÄLJUDA
0 3394
Alkoholism on maailmas üks levinumaid probleeme, millega seisab silmitsi suur osa inimestest. Alkohol iseenesest ei ole kahjulik kehale, kui seda intelligentselt tarbida. Selleks, et seda intelligentselt tarbida, tuleb kas mõista selle olemust või teadvustada endale millal ja kuidas seda kasutada..
14 juuli SUVEPUHKUSE 5 PÕHIKRISTALLI
0 1059
Sinu keha on sinu tempel, mida sa pead iga hinna eest tervena hoidma. Puhkusega annad sa oma kehale võimaluse end taastada ja tervendada. Siin artiklis on välja toodud 5 põhikristalli soovitust, mida oma suvepuhkuse ajal endaga kaasas kanda.AMETÜST on üks parimaid kristalle rahuliku ja lõõgastava at..
07 juuli ELEKTROMAGNETKIIRGUS - NÄHTAMATU HAIGESTAJA
admin 0 6977
Elektromagnetkiirgus ümbritseb meid kõikjal, need on energialained, mis kiirgavad erinevatest elektroonilistest seadmetest, mastidest, WIFI-ruuteritest, telerites ja mobiiltelefonidest. Elektromagnetkiirgus on nähtamatu kuid kahjulik. See, et sa ei suuda oma silmadega ohtu näha, ei tähenda, et maail..
26 juuni SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED SINU KARJÄÄRILE
admin 0 21603
Panin numeroloogia põhjal kirja erinevate sünnikuupäevade edu saladused. See on kõigile neile, kes soovivad enda karjääri edukamaks muuta või kes soovivad luua midagi unikaalset, ainulaadset ja ka ettevõtteid. Siin on sinu positiivsed ja nõrgad küljed, mis sinu sünnikuupäev on sulle kaasa andnud. SÜ..
23 juuni 6 VIISI NAHA NOORUSLIKKUSE SÄILITAMISEKS
admin 0 10308
Kas sa soovid väärikalt vananeda? Säilitada enda naha nooruslikkus nii kaua, kuni selleks on võimalus? Kui jah, siis saa minu teadmistest inspiratsiooni. Üldiselt pole alternatiivvõtetega võimalik eemaldada sügavaid kortse ja geneetiliselt kaasasündinud jooni. Küll on võimalik vähendada vananemismä..
16 juuni REISIMINE JA KRISTALLID
admin 0 3238
Reisile minemine on suur ettevõtmine. Reisil olles ei ole enamus inimesi enda mugavustsoonis ning peavad igasuguste ettearvamatute või uute olukordadega toime tulema. On teatud kristallid, mis aitavad sind reisimise ajal kaitsta. Kristallidega saab luua reisimise komplekti, mis aitab sul end tunda h..
14 juuni 100% NATURAALSELT KODU PUHTAKS
admin 0 9071
Kodu on meie kindlus ja meie peidupaik. Kodus peab olema hea olla, selle energiad peavad olema terved ja kasulikud meile endale, et me selles end hästi tunneksime. Hoolitse enda kodu eest ja puhasta seda 100% naturaalsete puhastusvahenditega. Puhta kodu lõhn annab meile hea enesetunde ja muudab ela..
09 juuni SÜNNIMÄRGID JA NENDE SALADUS - NÄGU
admin 0 10310
Sünnimärke saab lugeda täpselt samamoodi, nagu saab lugeda käejooni, jalajooni või hoopis näojooni. Sünnimärgid, eriti need, mis on meile sünnist kaasa antud, on väga suure tähendusega, ja kannavad endaga kaasas väikest sõnumit sinu eelmiste elude kohta. Sünnimärgid, millega me sellesse ellu sünni..
05 juuni ARBUUS - ARMASTUSEVILI KAKSIKLEEKIDELE JA HINGESUGULASTELE
0 5256
Kõik viljad, mis maailmas eksisteerivad, on antud meile selleks, et need saaksid meid aidata. Lisaks sellele, et nendes on toitained, mis aitavad meie kehal tervislikult funktsioneerida, on absoluutselt kõikidel taimedel enda energeetiline vägi, mille me saame neid süües endasse. Ma ei mõtle siin fü..
29 mai KUIDAS KRIITIKAGA HAKKAMA SAADA
admin 0 5904
Kui keegi kritiseerib sind või teeb maha sinu valikuid, võib see nii mõnegi inimese enesekindluse ära võtta. Enamus meist on kriitika suhtes ülitundlikud, isegi need, kes seda välja ei näita. Tugev kriitikataluvus on vaid vähestel ja väga vähe inimesi suudab teiste inimeste poolt saadetud mürgisust ..
24 mai OMA ANDE ÜLES LEIDMINE JA VALE ANDE TUVASTAMINE
admin 0 11634
Iga inimene küsib vähemalt korra enda elu jooksul iseenda käest: "Mis on minu anne, mis on see, mida ma kõige enam oskan teha? Mille nimel ma peaksin siin elus väga isiklikul tasandil pingutama?" Kindlasti oled ka sina seda enda käest küsinud. Ma jagan sinuga enda mõtteid, mis loodetavasti motiveeri..
08 mai KUIDAS VABANEDA ÜLEMÕTLEMISEST
admin 0 15136
Elu meie ümber on selline, et õhus on negatiivsed energiad, see on tekitanud meis segadustunnet, muremõtteid, isegi paanikat. See kõik ongi pannud mind sellest rääkima, kuna inimeste füüsilises ja vaimses kehas on toimumas tohutu laastamine. Räägin sulle sellest, mis on ülemõtlemine, kuidas see tule..
Tooted 1 kuni 12, kokku 268 tootest (23 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.