Täna kirjutan sellest, kes on energiavampiirid ja kuidas neid inimesi meie seas ära tunda. Kui sa oled minu artiklitega kursis, siis sa kindlasti tead, et ma mainin neid väga palju erinevate kaitsekristallide juures, et saaksite enda Aurat nende negatiivse mõju eest hoida. Minu artiklid tulevad ikka teemadel, mille kohta minu käest enim küsitakse. Viimasel ajal on just see teema olnud erinevates seltskondades väga päevakohane ning minu käest on palutud soovitusi, kuidas end nende eest kaitsta. Seega seletan selle kurikuulsa energiavampiiri teile veidi lahti.

Energiavampiir on inimene, mitte hing ega deemon või ingel. Energiavampiir on inimene, kes toitub teise inimese Auras olevast jõust. Neid inimesi on väga kerge ära tunda ja olen enam kui kindel, et igaüks meist peab mingil hetkel mõnega neist silmitsi seisma. Kõige hullem on aga see, kui sa pead sellise inimesega koos tööd tegema või igapäevaselt kokku puutuma.

ENERGIAVAMPIIRI TUNNUSED:


- Energiavampiire on kahte sorti: nad on kas ülimalt elavad, pealetükkivad, domineerivad, ninakad ja jutule vahele segajad või siis sellised, kes vaikselt jälgivad teisi. Jälgiv energiavampiir on tasane, salakaval ja kasutab energia saamiseks oma silmi. Elavaloomuline energiavampiir kasutab energia varastamiseks oma kõnet.

- Energiavampiiriga ühes ruumis olles tunned sa automaatselt ebamugavust ja sa võid kaotada enda mõtetes selguse. Selguse selles mõttes, et tema tuppa astudes võib sinu positiivne enesetunne kaduda ja mõtted lähevad hajevile.

- Energiavampiir otsib pidevalt teiste inimeste tähelepanu, ta arvab, et tema on alati kõige keskpunktis ja et ta on tähtis igas aspektis. Energiavampiir tunneb end alati puudutatuna, ta arvab, et teda pidevalt rünnatakse või tõugatakse. Kui ta nii tunneb, siis ülevoolav energiavampiir annab sellest kohe sarkastiliselt teada, jälgiv energiavampiir tuleb ja ütleb seda sulle hiljem koos halvustavate kommentaaridega.

- Energiavampiirid jälgivad alati teisi inimesi ja kui sa oled temaga ühes toas, siis hakkab see sind häirima. Mida tugevam on sinu intuitsioon, seda kiiremini sa seda inimest tajud.

- Energiavampiirid ei saa mitte kunagi oma vigadest aru ja kui sul on mõni selline lähedane inimene, siis temale ei saa mitte kunagi tema vigadest rääkida, kuna ta võib hakata sinu vastu lõputut viha kandma.

- Energiavampiirid otsivad alati endale vihaobjekte ja nendeks saab tavaliselt inimene, keda nad kõige rohkem kadestavad. Üldiselt ei salli nad positiivseid ja edukaid inimesi.

- Energiavampiire saadab armastuses ebaõnn. Energiavampiirid tõukavad armastust eemale, kuna nad on ülimalt enesekesksed. Nad ise ei märka seda ja on teiste suhtes liialt nõudlikud.

Need iseloomustused kehtivad pea kõikide energiavampiiride kohta. Kui sa tunned ennast siin ära, siis tea, et energiavampiir on hinges halb ja ei oska armastada mitte kedagi peale iseenda. Üldiselt ei salli nad ka loomi ja ei usu karmasse. Kui nad usuvad müstitsismi, siis soovivad nad sellest vaid mustemat poolt tundma saada. Aga ma võin lohutuseks öelda, et energiavampiiridele ei anta annet näha inimese sisse, küll aga antakse neile võim muuta teiste inimeste elusid halvemaks, kuna neil on ärasõnumisoskus. See ongi suurim põhjus, miks ma soovin selle artikli siia kirja panna... et saaksite kaitsta iseennast ja enda lähedasi selliste inimeste eest.

MIKS MÕNI INIMENE ON SÜNDINUD ENERGIAVAMPIIRINA, TEINE AGA MITTE

Inimeste hingetüüpe on väga palju erinevaid. On maapealsed inglid, kes toovad teistele inimestele palju head, aga ise võivad pideva ebaõigluse käes kannatada. On olemas deemonid, kes tulevad kurjusega ja kelle soov on vaid liiga teha. On neutraalsed hinged, keda on meie seas kõige enam, need, kelle võimeks on kogeda erinevaid eluaspekte: kurbust, rõõmu, armastust, ahnust, reetmist, õppimist jne. On olemas tähehinged, kelle ülesandeks on teisi hingetüüpe õpetada. On veel paljud teised hinged, kellest kirjutan kindlasti kunagi tulevikus. Ja siis on energiavampiirid, kellest ma täna räägin. Energiavampiirid on hinged, kellel on oskus seada takistusi neutraalsete hingede maailma, et need neutraalsed hinged õpiksid kurjusest üle olema ja sellesse mitte kinni jääma. See aga ei tähenda, et energiavampiirid on meile head. Ei, energiavampiiride hing on kurjast ja nemad seisavad heade hingede ning inglite maailma vastu.

MIKS PEAKS ENNAST ENERGIAVAMPIIRIDE EEST KAITSMA

Energiavampiirid toituvad meie sisemisest jõust ja nad võivad hetkega võtta ära meie hea tuju, röövida meie energiat ja süstida meisse negatiivsust juba sellega, et nad on meiega ühes ruumis. Sisemine jõud on kallim ja hinnalisem asi terves maailmas, mida sul on kohustus kaitsta, et sa elaksid elu, mida ise soovid. Energiavapiiridega pidevalt koos olles võtavad nad ära igasuguse motivatsiooni ja eneseusu. Täisväärtuslikuks eluks on vaja sisemist rahulolu ja armastusetunnet, mida energiavampiiridele meeldib varastada, et nad saaksid end hästi tunda. Energiavampiiriga vesteldes võib ta sulle peale jutuajamist öelda: "Mul on nii hea tunne, et sinuga suhtlesin", ja tema mure on kadunud. Sina aga jääd täiesti närtsinuks ning emotsioonituks. See ongi energiavampiirlus. Tähehinged annavad sulle jõudu, aga vampiirid röövivad seda, seega hoia end energiavampiiridest eemale ja hoia tähehingesid, kui sul on au nende kõrval eksisteerida.

KUIDAS ENNAST JA ENDA LÄHEDASI ENERGIAVAMPIIRIDE EEST KAITSTA

Energiavampiiride eest saab end kaitsta kolmel viisil: esiteks tuleb nendest inimestest eemale hoida, ja kui see ei ole võimalik, siis kasutada kristalle või suunata õigesti oma mõtteid.

- Olles energiavampiiriga ühes ruumis või temaga vestelda, soovitan naistel tema juttu mitte väga tõsiselt kuulata. Naised oskavad teha mitut asja korraga, seega on neil lihtne kuulata ja samal ajal mõelda hoopis millelegi muule, näiteks mida õhtuks süüa teha või millise kleidiga homme kodust välja minna. Kui sa hoiad oma mõtted mingil teisel teemal, siis sa takistad energiavampiiril sind ärakasutamast. Kindlasti soovitan seda taktikat kasutada neil, kes peavad energiavampiiriga pidevalt suhtlema. Uskuge mind, sinu energia jääb sulle alles ja sa veel imestad, kui lihtne asi võib sind kaitsta.

- Teiseks võimaluseks on kaitsekristallide kandmine, mis töötavad energiavampiirluse vastu väga tõhusalt. Mina isiklikult ei suuda enda kodust ilma kaitsekristallideta lahkuda, kuna tean, et ükskõik, kuhu ma lähen, seal võib olla inimesi, kes on minu vaimsele tervisele kahjulikud. Aga sa ei saa alati olla koos vaid heade hingedega, kuna me oleme kõik väga erinevad ja erinevatel eesmärkidel kokku viidud.

KAITSEKRISTALLID ENERGIAVAMPIIRLUSE JAOKS:

Energiavampiirluse eest kaitsevad mitmed kristallid ja neid võib kanda kõiki koos või siis koos teistel eesmärkidel kantud väeesemetega.  Erinevad kristallid kaitsevad meid energiavampiiride eest erinevalt, ja kui sul juba on mõni selline kristall, siis saad nüüd rohkem teada, kuidas see kristall sind täpselt kaitseb, kui sa seda endaga kaasas kannad.

Punane Tiigrisilm on kõige kasulikum meestele, kuna see aitab energiavampiiridest naisi eemal hoida ja mitte saada meestel nende ohvriks. Mehi aitab Punane Tiigrisilm nii, et see aitab ära tunda naise, kes soovib mehega koos olla vaid tema jõukuse pärast või lihtsalt ajaviiteks. Naistele soovitan Punast Tiigrisilma siis, kui energiavampiiriks on mõni naisterahvas, kellega ollakse sunnitud suhtlema, nagu näiteks ämm vms.

Kullisilm aitab mehi kaitsta nende energiavampiiride eest, kellega koos peab töötama, ja üldjuhul meessoost energiavampriiride eest. Naisi kaitseb see kristall samuti meessoost energiavampiiride eest või nende eest, kes soovivad naisega olla koos vaid lõbu pärast. Kui naine kannab Kullisilma endaga kaasas kohtingutel või mõne mehega tutvumisel, siis see kristall paljastab mehe mõtted, kui need on halvad.

Tiigrisilm kaitseb nende energiavampiiride eest, keda me ei tunne ja kes ei ole meiega isiklikult kuidagi seotud. Tiigrisilma soovitan kanda neil, kelle töö on seotud võõraste inimestega, et kaitsta end töö juures käidavate energiavampiiride eest. Kui Tiigrisilm on su käe peal koos küllusekristallidega, et jõukust tuua, ka siis kaitseb see sinu Aurat energiavampiiride eest.

Must Turmaliin kaitseb ärasõnumise, needmise ja tahtliku kurjuse eest. Mainisin enne ära, et energiavampiirid valivad endale nii-öelda sihtmärke, keda sõnuda ja kelle suunas viha pidada. Must Turmaliin kaitseb energiavampiiri saadetud ärasõnumise eest, takistades tal sulle liiga teha ja sinu saatust muuta.

Šungiit kaitseb väsimuse eest, mis tekib, kui energiavampiir peab sinuga maha pikad jutuajamised. Šungiit ei lase energiavampiiril sinu füüsilist energiat ja tervist varastada. Šungiit mõjub mitmeid kordi kiiremini, kui seda kristalli kannab mees, kuna Šungiit on meesenergiakristall, mille jõudu omastavad mehed lihtsalt kiiremini.

Obsidiaani all pean ma silmas pigem Musta Obsidiaani või Vikerkaare Obsidiaani. Need aitavad sind nii-öelda nähtamatuks muuta. See tähendab seda, et kui sa tead, et konkreetne inimene käib sinu tähelepanu otsimas, siis Obsidiaan aitab tema mõtted sinust eemale viia ja ta otsib kellegi teise, kellele enda lugusid või emotsioone rääkida.

Oonüks aitab märgata inimest, kes võib sulle kahjulik olla, samuti eelpool mainitud jälgivat energiavampiiri. Aitab ära tunda, kui see inimene soovib sinuga olla eesmärkidel, mis on temale kasulikud ja sinule kahjulikud.

Lumiobsidiaan kaitseb sinu tujusid, emotsioone ja ei lase energiavampiiril sind melanhoolseks muuta. Lumiobsidiaani soovitan ma hoida tööl laua peal, et kaitsta end pidevate negatiivsete jutuajamiste eest. Lumiobsidiaan kaitseb nende energiavampiiride eest, kes süstivad hirmu ja viivad mõtted erinevate haiguste ning ülemaailmsete probleemide juurde.

Sugiliit kaitseb intuitsiooni, selgeltnägemiseande, telepaatia ja spirituaalse tasakaalu varastamist. Energiavampiirid ei salli tugeva intuitsiooniga inimesi, nad hakkavad neid üldjuhul jälgima ja kadestama. Sugiliit kaitseb spirituaalseid inimesi ja aitab energiavampiire nende elust eemal hoida.

Must Spinell kaitseb lähedaste või tuttavate seas olevate energiavampiiride eest. Sobib ka tööl kandmiseks, kaitsmaks klatšivate ja seljataga arvustavate energiavampiiride eest. Must Spinell aitab sind nii-öelda nähtamatuks muuta ja sinust mõtteid eemal hoida. Sobilik ka neile, kes tegelevad enda intuitsiooni arendamisega, et kaitsta end spirituaalse tasakaalu paigast viimise eest. Sobilik neile, kellel tekivad energiavampiirlusest peavalud.

Antofülliit või Kiastoliit kaitsevad neid, kellel on tugev anne, kelle elu läheb positiivsel rajal ja kes on oma elu üle üldiselt rõõmsad. Antofülliit kaitseb energiavampiiride kadeduse eest, mille tõttu võib ta sind ärasõnuda ja sinu positiivset teekonda rikkuda.

Labradoriit või Lasuriit on kristallid, mis kaitsevad sinu energiavarusid, need ei lase sul kaotada tasakaalu, mis on energiavampiiridega suheldes tavaline enesetunne. Lasuriit annab energiavampiiridele vastu energiavõnke, mis neid ehmatab ja võtab neil sõnad suust. Samamoodi toimib Labradoriit, muutes energiavampiiri kaitsetuks ja nõrgaks.

Mäekristall võiks alati olla kaitsekristalliga koos, et kaitsekristall oleks alati laetud ja võimeline ohtu märgates tööle hakkama.

Vikerkaare Kuukivi kaitseb sind korraga mitme energiavampiiri eest, kes on sind sihikule võtnud. Soovitan seda kristalli ennekõike inimestele, kellel on kuulsust, võimu või raha - need ajavad energiavampiiri vihale.

Moldaviit on ülim kaitsekristall. Koos Opaaliga on need ühed võimsamad kaitsekristallid energiavampiiri vastu. Moldaviiti ei lase teistel sinu isiklikku informatsiooni kätte saada. See on tugev kaitsekristall ka kõige kavalama energiavampiiri vastu. Moldaviit loob selle kandja Aurasse tugeva kilbi, mis tekitab aukartust. Moldaviiti kasutatakse ka deemonite eemale hoidmiseks ja ka kaitseks oma hinge varastamise eest. Hinge varastamisest ja sellega tekkivatest muudatustest kirjutan täpsemalt kindlasti tulevikus.

Pietersiit kaitseb nende eest, kellel on sinu üle rohkem võimu. Üldjuhul kehtib see alluva-ülemuse töösuhte puhul. Pietersiit ei luba ülekohtul tekkida ja ei lase teisel inimesel sinuga ebaõiglaselt käituda.

Erinevad tumedad või kosmosevärvi Opaalid või Tuliopaal. Erinevaid Opaale on väga palju, aga kõige paremini kaitsevad need, millel on sees kosmosevärvi toonid ja tugevalt helendavad toonid. Opaal aitab eemale tõugata ükskõik millist kurja hinge, kui ta on sinu lähedal. Isegi kui energiavampiir üritab läheneda, siis Opaali kandev inimene tõukab ta eemale nii, et energiavampiir tunneb, et ta on nii-öelda deemon. 

Neid kristalle on tegelikult veel palju, mis kaitsevad energiavampiiride eest, aga ülalnimetatud on enimtuntud ja kättesaadavamad.

ENERGIAVAMPIIRLUS, MIDA ME TEEME AEG-AJALT KÕIGILE, AGA SEE EI TÄHENDA, ET SA ISE OLED ENERGIAVAMPIIRINA SÜNDINUD

Tavainimene võib ka ise mingil hetkel olla energiavampiiri moodi, kui tema emotsioonid on laes. Näiteks kui ta on ülimalt õnnelik või väga kurb. Suurte emotsioonide ajendil võime me teistele liiga teha, aga see ei tähenda, et sa oled energiavampiir. Ka ma ise olen aeg-ajalt energiavõtja, kui minu sees on tohutu rõõm ja inspiratsioon, seega me teeme seda ka ise, aga mitte kunagi pahatahtlikult.

ENERGIAVAMPIIRLUSE EEST KAITSEB TUGEV AURA, MIDA SAAB LUUA KRISTALLIDEGA VÕI TAIMEDE ABIGA

Mina kasutan energiavampiirluse eest kaitsmiseks kristalle ja taimi koos. Teen endale igapäevaselt kaitsvaid taimeteesid, mis tugevdavad pidevalt minu Aurat nii, et ma ei lasegi sellel nõrgaks muutuda. Tugev Aura tõukab ka kõige salakavalama energiavampiiri ära, nii nagu teeb seda Opaal. Soovitan teil juua järgmiseid taimeteesid: Ingver, Sidrunhein, Köömned, Sidrun, Piparmünt, Apelsin.