Menüü
Ostukorv

GRANAAT chips

GRANAAT chips KRISTALLID
GRANAAT chips
8.00€
Maksudeta: 6.56€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GRANAAT chips

GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romantilisemaks, kirglikumaks ja armastusväärsemaks kristalliks, mida kasutatakse suhete parandamiseks ja heade suhete ellu toomiseks.

Granaat on oma energia omaduste poolest intensiivne kristall, oma välimuse poolest aga väga luksuslik ja kaunis. Granaadi vägi toimib kiirelt ja selle energiat ei tohiks alahinnata. Granaat on väga tugev kristall nii füüsilises kui spirituaalses mõttes, omades väga tugevat struktuuri ja energia omadusi. Granaadi loomine maapõues näitab juba ära, millise kristalliga tegemist on. Sealses keskkonnas, kus Granaat maa sees tekib, peab Granaat taluma tugevaid temperatuuri ja struktuuri muudatusi. See juba näitab, et Granaat on vastupidav ja seda annab ka inimesele - aitab olla vastupidav.

Granaadile on iseloomulikuks tooniks tumepunane ja mustjaspunane värvus. Kõrgtöötluseta Granaat näeb välja praguline, mis aga ei tähenda seda, et kristall oleks katki. Mida vähem on Granaadi kristalli poleeritud ja lihvitud, seda pragulisem ja tuhmim see välja näeb.

Granaati leidub üle maailma erinevates paikades, kuid põhiline allikas on Tšehhi ja Slovakkia ehk kunagine Tšehhoslovakkia. Granaadiga olen ma ise Tšehhis tutvumas käinud, viinud end kurssi selle kristalli kaevandamisega ja töötlemisega ning lisaks sellele ka ammutanud sealsete Granaatide energiat, võtnud inspiratsiooni ning selle kristalli spirituaalsemat poolt läbi kõige selle tõlgendanud. Tšehhis kasutati ja kanti sellest valmistatud ehteid juba pronksiajal. Tšehhis nägin ma Granaadist valmistatud kuningakrooni ja kuninglikule perekonnale kuuluvaid väeesemeid ja ehteid. Kunagi valmistati Granaadist ehteid käsitsi täpselt samamoodi, kuidas täna kristallidest ehteid tehakse. Kristallehted on väärtuslikud mitte ainult kristalli enda väärtuse tõttu, vaid ka inimese käsitöö tõttu. Tšehhit peetakse täna Granaadi kuningriigiks.

Mitte ainult Tšehhis ei kasutatud Granaati, vaid ka maiade ja asteekide seas oli Granaat aukohal. Nemad teadaolevalt kasutasid Granaati loominguliste annete ja elujõu avamiseks. Granaati kasutati erinevates rituaalides ja maagiates, mis aitasid liikuma viia inimese hinge sees olevaid kasulikke energiaid.

Granaat jaguneb väga paljudeks erinevateks liikideks, kuid "Granaadiks" nimetatakse siiski kõige enam tuntud tumepunast/mustjaspunast Granaati. Granaadi teisteks liikideks on näiteks Grossular, mis on helerohelist ja kollakat tooni, Uvaroviit on Granaat erkrohelisel kujul, Almadiin Granaat on tumepunane vorm sellest, lisaks on olemas veel Andratiit ja veelgi haruldasemaid variante.

Granaadi energiad on väga väärtuslikud, need aitavad inimesel palju saavutada ja selle pärast kasutatakse Granaadi kristalli  väga palju ehete või väeesemete valmistamiseks. Granaati lihvitakse, poleeritakse ja töödeldakse nii, et see oleks oma energiaomadustele vastavalt väärilise väljanägemisega.

Granaati peidetakse maja lõuna piirkonda, et tõsta terve perekonna energiat, elujõudu, iseseisvust, hakkama saamist, edukust, armastust ja hoolivust üksteise suhtes.


Granaat on kristall, mis aitab eemale juhatada kõik mustad pilved, mis inimese meeltes eksisteerivad ja ei lase õnnelikult elada. Kui sa tunned, et sinu peas käivad pidevalt ringi negatiivsed mõtted, sa ei suuda positiivseid ja häid asju elus näha, siis Granaat on õige kristall sind abistama. Granaat toob sinu elus esile kõik hea, aitab sul seda märgata ja hinnata. Granaat muudab sind positiivsemaks inimeseks. 

Granaat on romantikakristall, mis suudab muuta inimese romantilisemaks ja kirglikumaks. See energia, millest sa koosned, seda sa endale ligi ka kutsud. See on seotud Karma külgetõmbe seadusega. Granaati endaga ehtena kaasas kandes või seda mõnel muul kujul kasutades, kutsud sa enda ellu armastuseõnne. Kui tunned armastusest puudust, siis lase Granaadil enda elus olla.

Granaat on kirge ja armastust suurendava toimega kristall, mis meie Maa peal on selleks, et armastus säiliks. See on üks armastuseõnne säilitaja kristallidest. 

Granaat on kristall, mis annab inimesele nii palju energiat, et see paneb inimese füüsiliselt liikuma. Granaat on väga hea iseenda motiveerimise kristall, mis annab jõudu saavutada seda, mis mõtetes eksisteerib. Granaat aitab teostada ideid ja nendele füüsilist kuju anda. 

CHIPSID on väikesed kristalli tükid. Nendel on täpselt samasugused toimed, nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chips kristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks. Kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud kui seda erinevate küünalde ja maagia küünaldega kokku viia.

Granaadil on oskus puhastada kodu Aurat sellisest energiast, mis viib perekonnast minema armastuse ja toob suhetesse segadust. Granaat aitab eemalda pingeid, mis on tekkinud mehe ja naise vahele. Granaat on selline kristall, mida kasutatakse ka ebaõnne eest kaitsmiseks või selle majast välja juhtimiseks. Kasuta seda kristalli erinevate taimede peal, mis on sinu kodu lõunapoolses toas. Seal asub kodu armastuse nurk. Sobib väga hästi ka magamistuppa, et suurendada armastuseõnne.

- Moodusta alus, millel on chipsi kristallid ja Mäekristall või Apofülliit geoodid koos Roosi/Kaneeli küünlaga, et viia majast välja armastusega seotud stressi. Selline maagiline dekoratsioon aitab ka armastusel majja tulla.

- Hoia kauni aluse peal Granaadi chipse ja Valget küünalt, et vabastada kodust ebaõnne tekitav energia ning selle asemel läbi Granaadi kutsuda majja õnne.

- Aseta Granaadi chipsid armastusekristallide alla, et need aitaksid kristallidel veelgi paremini tööd teha.

Erinevaid chipsi kristalle võib omavahel kombineerida, et saada veelgi erilisemat energiat, igal kombinatsioonil omakorda on veelgi erilisem vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage aluse peale kindlasti  ka küünal põlema, et kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

Granaat erinevate kristallichipsidega

Hematiit sobib koos Granaadiga armastusekristallide komplekti.

Punane Jaspis sobib Granaadiga kokku armastuse energia võimendamiseks. Sinna sobib lisada veel Merevaiku, Karneooli, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Roheline Aventuriin koos Granaadiga toob head ärilist õnne. Sobivad kontoriruumidesse, sobivad kokku ka külluse taimedega või küllusenurga kristallide sekka.

Tsitriin ja Granaat aitavad lahti saada muremõtetest, aitavad lahti saada pidevast muretsemisest ning kui need panna kokku kodu edela nurka, siis toovad majja perekonna vahelist head läbisaamist.

Mäekristall aktiveerib Granaati veelgi võimsamalt tööle, võimendab kõikide teiste kristallide energiat.

Musta Turmaliini hoia koos Granaadiga kui soovite kaitsta perekonda, tugevdada armastust ning kaitsta ja eemale hoida perekonna lõhkujaid.

Rutiilnõeltega Kvarts Granaadiga eemaldab kodust ebaõnne energia, mis ei lase elu nautida ega ka elus edasi minna. Eriti hästi sobib vanadesse majadesse, kus energiad seisavad.

Šungiit sobib kodu Ida poolsesse tuppa tervise edendamiseks ja parandamiseks. Aitavad majast hoida eemale ebaõnne, mis on seotud kehva tervise ja haigustega.

Ametüst koos Granaadiga loob energia, millega on võimalik ligi kutsuda armastust. Hoia selle aluse peal erinevaid armastust ligi tõmbavaid kristalle, et anda endale uus võimalus. Peale Ametüsti võid lisada ka Roosa Kvartsi, et muuta armastuse energiat võimsamaks.

Peridoot ja Granaat sobivad kokku maagia väeesemete laadimiseks. Loo endale selline kristallide alus, kus on need mõlemad kristallid nii chipside kujul kui ka lihtsalt kristallidena ning lisa sinna ka Vanadiniit Bariit geood. Sellise aluse peal laetakse maagia ehteid, et säilitada nende algupärane sõnum.

Tiigrisilm koos Granaadiga on võimsat edu toova sõnumiga. Selline kombinatsioon sobib edukristallide komplekti põhjaks või ka Ahvileivapuu peale lisamiseks.

Hea õnn

Granaati peetakse peale armastuse omaduste ka hea õnne talismaniks. Piisab sellest, et oma soovide peale mõeldes hoida tükk Granaati käes ning mõelda detailselt edasi. Mida detailsemaks sa unistades lähed, seda suurema energia sa selle teostamiseks oma Aurast välja saadad Unistused täidetakse nii, et nendeks antakse võimalusi. Granaati kasutatakse armastusega ja suhetega seotud unistuste täitumiseks, nagu näiteks perekonna loomine, lapse sünd, uus kodu perele, saatusekaaslase leidmine jne.

Abielu või abiellumine 

Peale Smaragdi ja Sinise Topaasi on ka Granaat üks abielukristallidest, mida kingitakse värskelt abiellunutele või võetakse Granaat abieluõnne talismaniks. Selleks soovitan mina Granaati pulmakingiks ja kindlasti, kui te selle kingite, siis andke sellele väike soovitus ka juurde. Soovitus on järgmine:

- Granaati hoitakse pulmariiete, piltide või pulmaasjade vahel. Soovitan alati kõikidel abiellunutel luua oma väike mälestustekarbike, kuhu võiks kuuluda ka Granaat. Selleks soovitan alati hoida kahte ühesugust Granaati pulmaasjade vahel, kuna kaks kristalli toimivad suhet ja abielu tugevdava liiduna. Üks kristall toob paarile materiaalset edu!

- Ideaalselt kingitakse kaks Granaati koos kahe Smaragdi ja Sinise Topaasiga, kuna nende kristallide kombinatsioon loob lahutamatu liidu ja kauakestva õnneliku abielu.

Granaati on aegade algusest peale peetud kiindumuse-, kire- ja tunnetekristalliks. Mehed kinkisid oma armastatud naisele Granaadist ehteid või Granaadi kristalli, kui sooviti näidata, et naine tähendab neile väga palju, et süda kuulub talle ja nad soovivad temaga abielluda ning peret luua. Mina soovitan samuti kinkida Granaati kihlasõrmusena või mõnes teises vormis, et oma tugevaid tundeid naisele näidata.

Abieluranda jõudmine

Granaati kombineeritakse Smaragdiga ja hoitakse kaaslase pildi kõrval, et suurendada võimalust abiellumiseks. Selline kristallimaagia aitab mõlemal selgusele jõuda oma reaalsete tunnete suhtes ja kui need on siirad ning tõesed, siis aitavad need kristallid üksteisega lähedasemaks muutuda.

Kirg

Granaat suurendab elukaaslashingede vahelist kirge. Soovitan neil seda kristalli kindlasti oma elus hoida.

Äriline edu

Granaat on ärilist õnne toov kristall, kui see õigele kohale viia. Granaat viiakse ettevõtluse dokumentide kõrvale, töölauale, seifi raha kõrvale, kui tegeletakse projektidega, siis hoitakse Granaati nende kõrval jne. Üks võimalus on Granaat kombineerida Mariami Jaspisega samal eesmärgil, et suurendada ärilist edu veelgi. Selline kristallimaagia saab aidata juba eksisteerivat ettevõtlust, mitte seda, mida alles luuakse.

Vihatunne konkreetse inimese suhtes ja sellest vabastamine

Granaat kombineeritakse Apatši Pisaraga, need kristallid peidetakse musta riide sisse koos värskelt korjatud kadakamarjadega. Kui neid kristalle ja marju kokku pannakse, siis samal ajal tuleb mõelda selle inimese peale, selle vihatunde peale, mõelda miks see on ja öelda samal ajal iseendale, et sa soovid sellest vabaks lasta. Seejärel kombineeritakse kristallid ja marjad ning hoitakse välisukse kohal ühest täiskuust teiseni. Peale teise täiskuu saabumist võetakse komplekt alla, vabastatakse kristallid ja marjad merre mõttega, et sa oled sellest tundest lahti lasknud. Musta kotti võid edasi kasutada, aga selleks tuleb see Salvei suitsuga puhastada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil võiksid kanda Grandiidist valmistatud ehet, seda endaga kaasas kanda või sellega mediteerida.

Granaat sisaldab vähesel määral Alumiiniumi, mis tähendab seda, et Granaati vee-eliksiiride valmistamiseks ei kasutata. Kristallidest, milles on metalliühendeid, ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha. 

- Granaati kantakse, kui soovitakse tervest kehast toksiine ehk mürkaineid välja juhtida. Sobib väga hästi neile, kellel on probleeme veresoonte tervisega, veresoonte lupjumisega, vere kehva liikumisega ja madala hemoglobiini tasemega. Granaat aitab vereringet ergutada ja aitab Aurasse saata energiat, mis avab keha end puhastama.

- See on üks kristallidest, mis oskab eeterkehale märguandeid anda, et keha omastaks vitamiine toidust, mida sööd. See aitab parandada vitamiinide ja mineraalainete omastamist. Sobib neile, kes tunnevad pidevalt väsimust ja ei suuda energiat mitte kuidagi taastada. 

- Tervendab seksuaalelu, aidates tõsta libiidot ja soovi füüsilist kontakti suurendada. Granaat tervendab naistele ja meestele omaseid haigusseisundeid ning meestel ka impotentsust. Granaat aitab tervendada Juurtšakrat, mis on nende terviseprobleemidega otseselt seotud. 

- Granaat aitab tervendada ka emotsionaalses võtmes pettumuse tunnet või seksuaalsest ärakasutamisest tekkinud komplekse ja blokeeringuid seksuaalsuse ees.

- Granaadi kasutusele võtmine ühel või teisel kujul aitab suurendada tervislikku seksuaalset huvi. Granaat muudab inimese seksuaalsemaks, avab väga tervisliku huvi selle suhtes ja aitab vabastada Aurakehast blokeeringuid, mis ei lase seksuaalne olla. 

- Granaat aitab lahti saada hüperaktiivsusest ja on eriliselt kasulik lastele, kellel on ülemäära palju energiat, mis on ta närviliseks muutnud. Väga suureks hüperaktiivsuse eksisteerimise põhjuseks on nutiseadmete kasutamine. Lisaks Granaadi kasutusele võtmisele võiks kindlasti vähendada igasuguste nutiseadmete kasutamist.

- Elujõu puudumisel on väga kasulik hakata Granaati kandma või kasutama tervendamise eesmärgil. Granaat on üks kristallidest, mis suudab taastada elujõudu. Lisaks Granaadile suudab seda teha näiteks veel ka Punane JaspisKarneool ja Oranž Kaltsiit.

JUURTŠAKRA, SAKRAALTŠAKRA JA SÜDAMETŠAKRA

Granaat mõjub kolmele erinevale Tšakrale, kõige enam nendest Juurtšakrale ja seejärel teistele Tšakratele, kui Juurtšakra energia on Granaadi poolt taastatud. 

Juurtšakra kaudu aitab Granaat tervendada väga tõsiseid probleeme, mis on seotud elujõu puudumisega ja seksuaalsete probleemidega. Granaat aitab Juurtšakra kaudu tõsta libiidot ja tervendada viljakusega seotud terviseprobleeme. Kui Granaat on suutnud sellel teemal kõik energiad õiges suunas liikuma viia, siis hakkab see toimima ka kahe teise Tšakra tervendamiseks.

Sakraaltšakra kaudu suunab Granaat inimese hinge motivatsiooni ja inspiratsiooni, mis on seotud äripidamisega ja tööalase eneseteostamisega. Granaat toob ärilist õnne, edu ja rikkust läbi inimese enda tehtud tööpingutuste.

Südametšakra kaudu aitab Granaat ellu kutsuda hingesugulast, suurendada armastust, luua kirge ja seda kasvatada. Granaat on väga tugevalt seotud armastusega ja see aitab muuta hinge kirglikuks. Granaat aitab parandada olemas olevat suhet ja samas on see ka ideaalne suhtelooja kristall. 

SODIAAK

Granaat toimib kõige intensiivsemalt kolme sodiaagi ehk päikesemärgi esindajaga. See aga ei tähenda seda, et teised sodiaagi esindajaid ei saa Granaadilt väge. Kristallid teatud sodiaakidega lihtsalt annavad endast välja konkreetsemaid energiaid ja seda ka intensiivsemalt.

Granaat on VEEVALAJATE  ja KALJUKITSEDE  armastuseõnne kristall. Nende kahe sodiaagi puhul avaldab Granaat väga intensiivselt kõik oma energiad, mis on seotud armastusega. Granaat aitab nende ellu tuua romantikat, kirge, seksuaalsust, õiget kaaslast ja suhteõnne. Granaat on ka üks tugevamaid kristalle, mida võiks Veevalaja või Kaljukits enda elus hoida. Kindlasti sobib Granaadi lisamine ka sünnikristallide laekasse. Eriliselt hästi toimib Granaat nende päikesemärgi all sündinud meeste puhul. Selle kohta loe lähemalt SIIT.

On olemas ka kolmas sodiaak, kelle puhul Granaat enda energiaid intensiivselt välja annab. Granaat on LÕVIDE  jaoks tugevatoimeline ärilise õnne, tööedu ja rikkuse kristall. Granaat käivitab Lõvis tervisliku materiaalse mõttemaailma, mis aitab tal enda elu rahalises mõttes korda seada, tuues ideid selle kohta, kuidas raha teenida ja töö enda jaoks meeldivaks muuta. Lõvidel võiks Granaat kindlasti olla esindatud koju loodud küllusekristallide komplektis.

Chipsi kristalle puhastatakse Salvei rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kogus ca 85 g
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
5.30€
Maksudeta:4.34€
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
9.40€
Maksudeta:7.70€
RODONIIT poleeritud
Enim müüdud
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedusest...
2.80€
Maksudeta:2.30€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.70€
Maksudeta:7.13€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
0.90€
Maksudeta:0.74€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
9.80€
Maksudeta:8.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.