Menüü
Ostukorv

PUNANE JASPIS lihvimata

PUNANE JASPIS lihvimata KRISTALLID
PUNANE JASPIS lihvimata
1.20€
Maksudeta: 0.98€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUNANE JASPIS lihvimata

Võimalikud valikud

PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad jooned. Punase Jaspise punane  toon tuleneb sellest, et selle Jaspise koostises on rauda. Punast Jaspist leidub peamiselt Lõuna-AafrikasPrantsusmaalIndias ja Saksamaal. Punase Jaspise kõige suuremaks jõuks on energia ja elujõu andmine. Indiaanlased uskusid, et Punane Jaspis on Maa veri ja jõud ning nad hakkasid seda kristalli tervise tugevdamise jaoks kasutama. Iidsetel aegadel vanad kreeklased, egiptlased, araablased ja teised ühiskonnad kasutasid Punast Jaspist kaitsetalismanina halbade sõnade ja musta maagia eest.

Punane Jaspis on väga tugevalt seotud viljakuse suurendamisega ja seda sobib hoida koos teiste viljakusekristallidega magamistoas. Viljakusekristallid võiksid olla voodi all senikaua, kuni probleemist on lahti saadud.

Punane Jaspis on kristall, mis suudab inimest tugevamaks ja vastupidavamaks muuta. Kristall, mis suurendab järk-järgult jõudu ja on väga kasulik neile, kelle töös on vaja väga palju füüsilist jõudu rakendada, olla pidevalt liikvel ning töö on jalgadele või kätele kurnav. See kristall sobib ka neile, kellel on väga pikad tööpäevad. Punane Jaspis ei lase vaimsel ja füüsilisel tasandil inimesel nõrgaks muutuda ja sellepärast on seda väga kasulik sellise töö ajal kanda.

Punane Jaspis sobib teraapiatubadesse maandavaks energiaks. Kui tegeletakse spirituaalsete teemadega, energiate tervendamisega või ka ennustamisega, siis on ülioluline, et oleks maandavaid energiaid ka ruumis. Seda selleks, et Aura läheks hiljem uuesti kaitse alla peale teraapia tegemist. Vastasel juhul muutub inimene haavatavaks ja teraapia ei pruugi mõjuda.

Kui ostate endale uue kodu, mis on väga kaua seisnud või on vana maja (ka selline maja, kus eelmine omanik on surma saanud), siis Punase Jaspise majja toomine võib vägagi kasulik olla. Punane Jaspis toob majja head energiat, aitab maja Aural elujõuline olla ja negatiivsusel kiiresti väljuda. Hoidke selleks Punast Jaspist kodu Lõunapoolsemas toas.

Punane Jaspis sobib lastetuppa selleks, et lastel suurendada kohusetunnet ja aitab mõista, et vanemate soove tuleb kuulda võtta. Samas on see ka kristall, mida ma soovitan lapsel koolis kaasas kanda, kuna see kaitseb teda teiste laste negatiivsuse ja kriitika ning ebapopulaarsuse tekke eest. Tegemist on õigluse kristalliga, mis aitab välja pääseda olukordadest, kuhu ta on lõksu jäänud, kus teda koheldakse halvasti ning kus tema vastu ollakse ebaõiglane. Punane Jaspis kaitseb last ohtude eest ja on kiusamise vastase toimega. See suurendab lapse Auravälja kaitsevõimet, aidates eemale hoida neid inimesi lapsest, kes võivad talle sõnade või tegudega liiga teha ja kes teda väga halvasti mõjutavad. Punast Jaspist tuleks kanda ehtena senikaua kuni probleem, side või manipuleerimine kestab. Kui see kristall on oma töö ära teinud ja olete suutnud olukorra kontrolli alla saada, siis on õige aeg Punase Jaspise kandmine lõpetada. Kristallide seas on see kõige tugevam kristall kiusamisele vastu astumiseks. Punane Jaspis julgustab olema mina ise, enda eest seisma ja see kaitseb emotsionaalset ning vaimset keha kiusamisest tekkivate haavade eest.

Juhul, kui sinu laps kogeb koolikiusamist, siis kaitse teda Punase Jaspise kristalliga. Seda kristalli tasub tal endaga koolis kaasas kanda. Kahjuks on koolikiusamist väga palju ja see tuleb lagunenud, stressirohketest ning problemaatilistest perekondadest, kus lapsel on suur stress või trauma ning ta toob selle ärevuse endaga kooli kaasa. Koolikiusamist ei tohiks eksisteerida ja sellele tuleb lõpp teha. Mitte ükski laps ei tohi kannatada teise lapse kiusamise all. 

Punane Jaspis aitab sul taassündida selles samas elus, kus sa elad. Taassündida selles mõttes, et see aitab sul väga suurtest probleemidest välja tulla ja enda elu otsast peale alustada kohast, kus kõik lagunenud on, aidates sul muuta iseennast ja muuda enda teekonda. 

Punane Jaspis pakub sulle turvatunnet, aidates sul olla iseseisev ja leevendades sinu hirmusid. Aidates ka põhjendamatudest hirmudest vabaks lasta, mida sa enda eelmiste elude pärast endaga kaasas kannad. 

Punane Jaspis õpetab sulle riskide võtmist õigetel aegadel. Punane Jaspis teab seda, millal on õige aeg riskida, aidates sul õigel ajal pea ees tulle end visata. Punane Jaspis teab seda, mis on riski lõpptulemus ja intuitiivselt see suunab sind tulutoovates olukordades riskima. Kanna seda kristalli, kui soovid teada seda, millal on õige aeg enda hirmule vastu seista või hoia seda enda kodus, et sa muutuksid riskide suhtes intuitiivsemaks. 

Punane Jaspis ei lase sul end ühiskonna mõjutustega kaasa minna. Punane Jaspis blokeerib ära negatiivse mõtlemisviisi iseenda suhtes, mis on põhjustatud tänapäeva standardite pärast. Punane Jaspis aitab sul ise olla see, kes sa tegelikult oled, mitte üks paljude seast ja selline, millised enamus inimesed on. Punane Jaspis suurendab enesekindlust ja vähendab teiste inimestega kaasa minemist. 

Punane Jaspis on kristall, mis suudab ebaõnne-energia vabaks päästa inimese Auraväljast, kes seda kristalli endaga kaasas kannab või kodust (majast, ruumist jne.), kus seda kristalli parasjagu hoitakse. Punane Jaspis vabastab ebaõnne-energia ja seda tegelikult igal tasandil. Kui sa tunned, et sinu elus on teatud teemal pidevalt ebaõnne, siis kindlasti tasub Punast Jaspist enda ellu tuua. 

Punane Jaspis on kristall, mis aitab sinu elukirge ja romantilist kire poolt taastada. Kanna ja kasuta seda kristalli ajal, mil oled emotsionaalselt tuim, suhtest eemalehoidev või kui sa tunned, et oled suhtes väga kinnine. Punane Jaspis aitab sul avaneda, suhet paremini nautida, avada end uue armastuse tulekuks ja muuta sind üleüldse armastusele vastuvõtlikumaks. Kanna Punast Jaspist koos Rodokrosiidiga või Vikerkaare Kuukiviga, kui sa soovid romantilist kirge suurendada. Kanna koos Karneooliga, kui sa soovid motivatsiooni leida ja suurendada enda ambitsioonikust.

Oma elu korda seadmine, hea õnne suurendamine ja elus edasi liikumine

Punase Jaspise enda ellu toomisel Täiskuu ajal koos Sardoonüksiga toob sinu ellu uusi võimalusi. Too need kaks kristalli korraga enda ellu, et need saaksid tänu Täiskuule sinu elu paremaks muuta. Võta need kaks kristalli ja aseta need Täiskuu ajal aknalauale, lase neil seal olla kuni selleni, kui Täiskuu saab läbi. Peale seda võta need kristallid ja aseta need enda kodu Lõuna-ilmakaarde. Kui sul on seal Lõuna-ilmakaare Feng Shui kristallid, siis vii need teistega kokku, kui sul ei ole seal veel midagi, siis leia taim, mille poti sisse need panna või alus, mille peal sa saad hoida neid. Hiljem võid nende juurde lisada veel kristalle, mis sobivad sinu kodu Lõuna-ilmakaarde. Nende kahe kristalli koju toomine Täiskuu ajal suurendavad sinu elus head õnne, aitavad vabastada ebaõnne, sind julgustada enda elu paremaks muutmisele ja need annavad sulle vastavat jõudu, et sa elus vaid üles poole saaksid ronida.

Feng Shui

Punane Jaspis on seotud tuleelemendiga ja see annab positiivset jõudu kodu Lõunapoolsemasse tuppa. Punane Jaspis selles toas suurendab kogu perekonna energiavarusid ja elujanu. Punane Jaspis võib seal olla mõne taime mulla sees või ümbrispoti sees. Punane Jaspis sobib väga hästi ka Sulgvõhu mulla peale, kuna see aitab Lõunapoolses toas läbi taime majja tuua ka head armastuse õnne. Sulgvõhk on seotud küllusega ja kui seda hoida koos Punase Jaspisega, siis Sulgvõhk hakkab majja armastust tooma. 

Lisaks on Punane Jaspis armastuse ja külluse aktiveerija. Punane Jaspis aitab leida ja tunda kirge. Punane Jaspis aseta Feng Shui järgi enda kodus Lõuna-ilmakaarde, kus asub Sinu isikliku kodu kire-energia ilmakaar. Punaseid Jaspiseid too enda koju alati, kui tunned, et soovid just kirge aktiveerida iseendas ja teistes pereliikmetes. Kirg aitab tööd teha, suhteid parandada ja Sinu isiklikku hobi veelgi meeldivamaks muuta! 

Töö ja õigussüsteem 

Punane Jaspis on seotud õiglusega, erinevate situatsioonide ja ebaselgete olukordade lahendamisega. Punane Jaspis sobib töökohas laua peale, kui on soov teiste töötajatega mitte riidu minna või arusaamatusi eemal hoida. Samas aitab Punane Jaspis kaitsta salakavala konkurentsi eest. Punane Jaspis on heaks tööedukristalliks juristidele, politseidele, kohtunikele jne. 

Sobib arvutilaual hoidmiseks, kuna see kaitseb elektromagnetkiirgusest põhjustatud väsimuse eest. Sobib kokku koos teiste arvutikaitse kristallidega, nagu näiteks Pietersiidi, Amasoniidi, Musta Turmaliini ja Šungiidiga.

Punane Jaspis toob head õnne kohtuprotsessides, kanna seda kristalli endaga kaasas, kui lähed kohtusse või sinu elus on hetkel sellised asjad käsil.

Õnnetuste eest hoiataja ja kasulik kristall autos hoidmiseks

Punasel Jaspisel on oskus juhtida inimese tähelepanu sellele, mis võib temale ohtlikuks osutuda, ja kui ma räägin ohtudest, siis see kristall üldiselt hakkab ette hoiatama midagi, mis võib väga ohtlik olla. Näiteks on kasulik tükike Punast Jaspist hoida autos, et see saaks autoga sõitmise ajal sulle ette teatada, kui pead eriti valvas ja ettevaatlik olema. Punane Jaspis juhib sinu mõtteid, takistades hirmutunnet ja tekitades soovi olla liikluses ettevaatlik. Kui Punane Jaspis on sinu autos ja tekib veidigi tunne, et sa peaksid olema ettevaatlik, siis kindlasti kuula seda tunnet. Kristall on seal selleks, et sind aidata. Kui sa soovid veel suuremat lisakaitset ja oskust tunda ohtu enne selle tekkimist, siis kindlasti hoia enda autovõtmete küljes Punasest Jaspisest valmistatud võtmehoidjat

Meditatsiooni lõpetamine, ülemiste ja alumiste Tšakrate tasakaalu viimine

Punast Jaspist on väga kasulik kasutada peale mediteerimist või mõnda teist spirituaalset tegevust, kus kõrgemate Tšakrate energiad on tänu sellele tegevusele aktiveeritud olekus. Punane Jaspis aitab välja tulla sellistest tegevustest nii, et hiljem ei oleks pearinglust, uimasust, peata tunnet või segadust. Mõnel inimesel tekib stressitaoline või närviline olek, ja see tähendab, et alumised Tšakrad ei ole ülemistega ühenduses. Kuna Punane Jaspis on Juurtšakra kristall, siis sellel on oskus inimest tagasi nii-öelda maa peale tuua. Punase Jaspise käes hoidmine, selle otsmikul hoidmine või sellega lihtsalt mõned minutid koos olles aitab ellist olukorda vältida. Punane Jaspis aitab spirituaalselt tegevuselt edukalt jälle maisete tegevuste juurde tagasi tulla.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Punane Jaspis on üks tugevamaid teraapiakristalle, kui on vaja tervendada viljakusega seotud probleeme. Punane Jaspis aitab energiat anda Juurtšakrale, mis on viljakuse probleemidega seotud. Kui see on probleemiks, siis on kindlasti Juurtšakra kinni ja seda tuleb tervendama asuda.

- Teised  Juurtšakraga seotud probleemid, reproduktsiooniorganite kehv töö või haigused, viljakusprobleemid, seksuaalsuse puudulikus, emakavähk, eesnäärmevähk, munasarjavähk. Tervendab Juurtšakra probleeme, mis on seotud tõsisemate haigustega nagu näiteks emakavähk või mõne kasvajaga reproduktsiooniorganites. Seda on soovitatav kanda ka neil, kes on sellise haiguse läbi elanud ja kardavad, et see võib uuesti tulla. See kristall vabastab hirmud ja laseb sul eluga edasi minna.

- Punasel Jaspisel on oskus kaitsta raseduse katkemise eest ja üldse rasedusega seotud probleemide eest. Punast Jaspist on väga kasulik kanda terve raseduse vältel neil, kellel on probleeme lapse lõpuni kandmisega. Peale lapse sündi tuleks kristalli tänada ja see loodusesse tagasi viia ning lõpetada selle ehte kandmine. 

- Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.

- Peale Juurtšakra tervenemise on Punasel Jaspisel oskus ka Sakraaltšakrat positiivselt mõjutada, aidates toetada neerude funktsioneerimist.

- Verehaigused, veresoonte nõrkus, vererõhu kõikumine, verega seotud haigused, kehvveresus, epilepsia, aneemia, madal hemoglobiinitase.

- Kevadväsimus, energiapuudus, elujõupuudus, motivatsioonipuudus, sügav depressioon, pidev jõuetustunne.

- Kanna Punase Jaspise kristalli kiirituse, röntgeni ja ultraheli tegemise ajal enda lähedal. Punasel Jaspise on oskus kaitsta sind nende tegevuste kahjulike mõjutuste eest.

- Lastel soovitan Punast Jaspist kanda, kui lapsel on sünnist saati probleeme hingamisteedega või astmaga. Punane Jaspis aitab taandada sügavale arenenud hingamisprobleeme ja erinevaid allergiaid ning nende tervenemiseks lahendusi leida.

JUURTŠAKRA 

Punase Jaspise kristall on väga kasulik tervendaja kõige esimesele ehk Juurtšakrale. Juurtšakrast saab alguse meie Tšakrate süsteem ja kui see Tšakra on paigast ära, siis ei saa ka teised Tšakrad oma tööd korrapäraselt teha. Punane Jaspis aitab seda Tšakrat tervendada ja tänu sellele annab see võimaluse ka ülemistel Tšakratel oma tööd korralikult teha. Punane Jaspis vabastab inimese hinge sees oleva vihatunde või solvumise, mida ta kellegi teise peal hoiab. Need samad emotsioonid lagundavad Juurtšakra kanalit, mis omakorda panevad selle Tšakra kinni.

VEE-ELIKSIIR 

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Punane Jaspis on sobilik vee-eliksiiride valmistamiseks, see sobib Juurtšakra ja erinevate terviseprobleemide tervendamiseks. Punane Jaspis annab vee-eliksiirina jõudu ja aitab väsimusest üle saada. Punast Jaspist võib kasutada ka Tšakra vee-eliksiiri komplektis, kus peab olema veel kuus kristalli teistele Tšakratele. Vee-eliksiiriga kodusolevate taimede kastmine annab taimedele eluenergiat ja jõudu kasvamiseks, samas aitavad need taimed majja armastust tuua. 

Taimedele tehtav vee-eliksiir võib olla ka lihvimata kristallidest.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjub kõige enam Punane Jaspis energiat andvalt JÄÄRADELE ja KALJUKITSEDELE. Armastust toob VÄHKIDELE ja SKORPIONITELE.

KALJUKITSE jaoks on Punane Jaspis väga kasulik armastusekristall. Esiteks hakkab see Kaljukitse Auras kiirelt toimima. Punane Jaspis suurendab kirge ja muudab Kaljukitse seda kõike välja näitama inimesele, kes on tema südames. See avab Kaljukitse ja muudab sellega suhte tervemaks või vallalise Kaljukitse armastusele vastuvõtlikumaks. Punane Jaspis aktiveerib Kaljukitses energiad, mis suurendavad üldiselt tema armastuseõnne.  Lisaks sellele annab Punane Jaspis Kaljukitsele palju eluenergiat ja jõudu, millega on võimalik saavutada suuri asju.

Punane Jaspis on JÄÄRADE kristall, mis on kasulik nende tervisele ehk see on kristall, mis toob Jäärale tugevat füüsilist tervist. Peale selle aitab Punane Jaspis Jääral olla positiivne ja heatahtlik. Punane Jaspis aitab hoida tema temperamentsust positiivsena ja enda heaks ära kasutada. Jäär, kes teisi oma nõu ja jõuga aitab, saab sellest eluenergiat, niiviisi tulevad esile tema hea enesetunne ja kõik teised positiivsed iseloomujooned. JÄÄRA armastuseõnne kristalliks on Punane Jaspis. Tegemist on kristalliga, mis aitab Jääras esile tuua tema kõige võimsamad, kirglikumad ja parimad omadused. See on armastusekristall, mis aitab hoida suhtes kirge elavana ning tugevdada tundeid tugevdada. Vallalistele Jääradele toob Punane Jaspis hingesugulust ja üleüldist suhteõnne. Seda kristalli on kasulik kanda, kui soovitakse suhteõnne ligi kutsuda.

SKORPIONILE jaoks on Punane Jaspis väga heaks armastusekristalliks, kuna ta aitab Skorpioni ellu armastust ligi kutsuda. Kui Skorpion kannab Punast Jaspist või hoiab seda kristalli enda kodus teiste armastusekristallidega koos, siis see kristall toob Skorpioni ellu armastust, olgu Skorpion vallaline või juba suhtes. Vallalisele toob uut suhet ja suhtes Skorpionile suhtesse õnne.

NUMEROLOOGIA "6. kuupäeval sündinutele"

Punane Jaspis suurendab 6. kuupäeval sündinud inimese sees olevat elujõudu ja positiivsust, kaitstes teda teiste inimeste poolt tekitatud murepilvede eest. See on kristall, mis aitab rohkem riske võtta ja edukas olla, aidates enda mugavustsoonist välja tulla siis, kui seda on vaja teha ja kui see on kasulik. Punane Jaspis aitab 6. kuupäeval sündinule ka armastuseõnne tuua, aidates lahendada erimeelsusi, mis võivad suhtes tekkida.

Punast Jaspist sobib kõige enam laadida Tsitriin geoodiga, see geood taastab Punase Jaspise väge. Lisaks puhastada kord kuus Sandlipuuviirukiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
3.60€
Maksudeta:2.95€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
27.90€
Maksudeta:22.87€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
10.50€
Maksudeta:8.61€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
10.50€
Maksudeta:8.61€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
5.00€
Maksudeta:4.10€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
1.00€
Maksudeta:0.82€
PILTJASPIS poleeritud
Enim müüdud
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
1.30€
Maksudeta:1.07€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.70€
Maksudeta:7.13€
BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud ener..
1.60€
Maksudeta:1.31€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.