Menüü
Ostukorv

KARNEOOL lihvimata

KARNEOOL lihvimata KRISTALLID
KARNEOOL lihvimata
1.00€
Maksudeta: 0.82€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KARNEOOL lihvimata

Võimalikud valikud

KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.

Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga kirju tekstuur. Karneooli võid leida täiesti erkpunasel kujul ilma ühegi mustrita kuni heleoranži toonini, mille seest jookseb läbi hulgaliselt valgeid jooni. Karneool on kirju kristall, millele on ka omased väiksed tumedad laigud ja täpid. Karneool iseenesest on üks Kaltsedoni liikidest ja see on ka põhjus, miks see poleeritud kujul nii kauni tekstuuriga on. Karneooli on võimalik üle maailma päris mitmest kohast kaevandada. Ühtedeks peamisteks kaevanduse piirkondandeks on Uruguai, Peruu, Tšehhi, India ja Brasiilia. Küll on aga Karneooli leiupaiku veelgi teistes riikides.

Karneool on üks peamistest kristallidest, mida inimene peaks kasutama ja kandma hakkama, kui ta kristallide maailma sukeldub. Seda sellepärast, et Karneool kannab väga palju energiat endaga kaasas, mis aitab peamistest energia blokaadidest vabaneda. Sellel on oskus süstida sinu hinge energiat, tänu millele sinu ellu saab hea õnn üleüldse pääsedagi. Seega Mäekristalli kõrval on see üks kasulikemaid esimesi kristalle.

Karneool on oma nime saanud ladinakeelsest sõnast liha ja seda seetõttu, et tollel ajal, kui Karneool esmakordselt avastati, siis selle väljanägemine tekitas selle leidjale sellise emotsiooni. Sealt siis saigi Karneool oma nime. Ladinakeelne sõna, millest siis hiljem Karneool välja tuli, on carne.

Karneooli kristall on mulle alati sümpaatne olnud, selle välimus on väga kaunis ja selle värvus on väga ilus. Karneool on uute alguste kristall nii nagu seda on ka Mookaite. Karneool aitab sinu elu paremaks muuta ja sinu ellu tuua uusi häid võimalusi enda elu paremaks loomiseks. Karneool annab sulle elujõudu ehk vitaalsust, energiat ja motivatsiooni. Kristall, mis suunab sind tegutsema ja paremuse nimel tööd tegema. Kristall, mis annab sulle vajaliku energialaengu, et sa saaksid enda unistuste poole liikuma hakata.

Karneooli oranžikas värvus annab oskuse sinu Sakraaltšakrat tervendada ja sellepärast on hea sellest kristallist valmistatud ehteid kanda. Sakraaltšakra kohta soovitan ma lähemalt lugeda, et mõista, mis see on ja kuidas aru saada, kui see sul ei tööta. Sakraaltšakra artikli leiad SIIT. Karneool tervendab seda Tšakrat ja avab sinus elujõu.

Karneool on elujõudu, energiat ja motivatsiooni süstiv kristall. Kui sa kasutad või kannad Karneooli, siis see suurendab sinu hinges olevat jõudu, andes sulle eluenergiat ja väge, mis aitaks sul end teostada. Karneool muudab inimese hinge aktiivseks ja ka selle keskkonna energia, kus Karneool parasjagu asub.

Karneool sümoliseerib head õnne. Selle kandja tunneb suuremat rõõmu elust. Karneool aktiveerib rõõmukanali ja seetõttu ei pääse halbade kavatsustega inimesed sinu Auraväljale ligi.

Kristall, mis annab sulle jõudu selleks, et enda unistusi ellu viia. Karneool kingib sulle motivatsiooni, andes sulle jõudu ja optimistlikku meelt selleks, et sa suudaksid ära jõuda teha kõik selle, mida sa soovid selles elus teha.

Kristall, mis aitab sul juba täna parandada enda tulevikku sellega, et see aitab sul täna teha õigeid ja edutoovaid valikuid. Karneool on kristall, mis aitab sul enda tulevikku planeerida, edu saavutada ja märgata seda, mis tooks sulle edu. Karneool paneb sind enda jaoks kasulikult mõtlema, aidates sinu mõtetesse ilmuda headel ideedel, mis on sulle kasulikud ennekõike tuleviku jaoks.

Karneool lõpetab ära igasuguse elu paigalseisu, see on kristall, mis aitab sul enda elu pidevalt paremaks muuta. Karneooli kandes või kasutades ükskõik mil viisil, aitab see kristall kutsuda sinu ellu ligi vaid edu.

Karneool on kristall, mille sees on magnet. Magnet, mis suudab enda ümber kutsuda häid võimalusi, positiivsust, rõõmsameelsust, häid inimesi, edu, küllust ja rikkust. Karneooli võib muuta sinu elus nii mõndagi negatiivset positiivseks. Anna Karneoolile võimalus enda elu ilusamaks muuta.

Karneool on ambitsioonide, töö- ja isiklike saavutuste kristall. Kui kanda Südametšakral Karneooli koos hõbedaga, siis see aitab sul mõista, mida sa elust tahad, milles sa hea oled, aidates näha iseenda positiivset ja andekat külge. Karneooli kandmine aitab sul kõigepealt seda näha ja seejärel süstib sinu hinge energiat, mis aitab sul nende poole püüdlema hakata.

Karneool on selline kristall, mis muudab inimese kirglikuks, suurendades elukirge igas suunas, aidates olla kirglikum suhtealaliselt, tööalaselt, kui ka lihtsalt argitoimetustes. Mida rohkem Karneooli on sinu kodus, seda energilisem sa oled.

Karneooli kanna kaasas reisimise ajal, et reisile head õnne tuua. Lisa see reisimise kaitsekristallide sekka, et see aitaks sul reisimist nautida ja reisilt ainult häid kogemusi kaasa tuua.

Karneool on üks parimaid tujutõstjaid terves kristallide kuningriigis. Karneool on elujõuallikas, mis toidab enda energiaga sinu Sakraaltšakrat (teine Tšakra, mis vastutab vaimse heaolutunde eest, mis on seotud tööga). See kristall aitab sul nautida igat hetke enda elus, mida on paljudel raske saavutada. Lase Karneoolil end tervendada. 

Kanna Karneooli kristalli, et süstida endasse motivatsiooni, olla motiveeritud, inspireeritud ja õnnelik. Karneool on üks parimaid tujutõstjaid terves kristallide kuningriigis. Karneool on elujõuallikas, mis toidab enda energiaga sinu Sakraaltšakrat (teine Tšakra, mis vastutab vaimse heaolutunde eest, mis on seotud tööga). See kristall aitab sul nautida igat hetke enda elus ja seda on paljudel raske saavutada. Lase Karneoolil end tervendada. 

Karneool toob elujõudu ja energiat

Karneool on elujõuallikas. See on kristall, mida on hea enda koju tuua selleks, et tõsta nii iseenda, kui ka teiste pereliikmete energiat. Aseta Karneooli erinevatesse tubadesse, erinevate taimede peale ja lihtsalt laua peale. Seda selleks, et Karneool saaks kodu energiavälja tõsta. Karneool aitab lahti saada laiskusest ja halbadest tujudest. Lisaks sellele suurendab Karneool lootust ja teotahet. Suurepärane kristall nii-öelda enda püsti ajamiseks.

Too uude koju tükike Karneooli

Karneooli on hea tuua täiesti uude koju, et anda enda uuele kodule head energiat. Karneool aitab uude koju eluenergiat tuua, mis kaitseb halva energia kinnijäämise eest. Seda kristalli on hea kinkida ka soolaleiva puhul, et endea jaoks kallile inimesele anda edasi uut värskendavat algust.

Kristall lapsele loomingulisuse ja elurõõmu jaoks

Karneool sobib väga hästi apsele, kellel on puudu elujõust. Karneool suurendab elujõudu ja muudab lapse aktiivsemaks. Ideaalne kristall loomingulisuse suurendamiseks. Hoia Karneooli lapse voodi kõrval, kirjutuslaua peal või lase lapsel seda koolis endaga kaasas kanda. See on kristall, mis tõstab lapse rõõmsameelsust ning elujõudu. Eriti kasulik neile lastele, kellele meeldib joonistada ja laulda. Karneool aitab lapses loomingulisi andeid arendada.

Kaisteb tulekahju eest

Karneoolil on oskus sinu kodu kaitsta tulekahju eest või tulega seotud õnnetuste eest. Kui sa hakkad enda kodu ehitama, siis aseta iga kodu välisnurga sisse tükike Karneooli kristalli. Kui sa asetad need kodu välisnurkadesse, siis moodustad sa Karneoolidest enda kodu kohale kaitsevõrgustiku, mis on kaitse tuleõnnetuste eest. Kui sul on kodu juba olemas, siis peida lihtsalt igasse kodu välisnurka tükike Karneooli kas tuppa või õue majaseina lähedale.

Kindlasti tuleks sellist kaitsevõrgustikku luua siis, kui eelnevalt on selle krundi, maja või korteri peal olnud tulekahju. Seal, kus korra on põlenud, võib uuesti põleng toimuda, kuna tuli jäädvustab sinna enda energia.

Viljakus ja lapseootus

Karneool on üks peamisi viljakusekristallidest. Karneool tõstab viljakuseenergiat. Seda on kasulik hoida voodi all või magamistoas olevate armastusekristallide keskel. Võid ka kaks Karneooli voodi alla panna, ühe enda magamispoole alla ja teise kaaslase poole alla. Karneool suurendab viljakuseenergiat ja aitab lapseootele jääda. Eriliselt kasulik oleks Karneooli hoida koos Kuukivi ja Punase Jaspisega, kuna ka need kaks kristalli on viljakusekristallid.

Karneooli kanna enne lapseootele jäämist ja lapseootuse ajal. Karneool aitab kaitsta laste terviserikete eest. Karneool suunab ema kehast lapseni elujõudu ja tervist.

Viljakuse tõstmiseks võib kokku viia Karneooli Buddha Jaadiga. Nende kahe kristalli kombineerimine ja magamistoas hoidmine aitab tõsta viljakust. Eriti siis, kui lapseootele jäämine on väga raskeks ja pikale veninud. Nende kahe kristalli vägi aitab emotsionaalsetest probleemidest lahti saada, mis takistab naisel rasestumist.

Karneool toob tööedu, küllust ja jõukust

Karneool on tööedu-, ambitsioonikuse ja ambitsioonide elluviimise kristall. Kristall, mis aitab sul saavutada just seda, mida sinu hing ihaldab. Eriti hästi töötab Karneool just tööalaste ja erialaste unistuste täitumisel. Karneooli kanna või kasuta seda enda kodus, et selle energiat iseendasse saada. Eriliselt kasulik on Karneooli hoida enda kodu Lõunapoolses ilmakaares, kus asub elujõuallikas. Kui sa selle kristalli sinna paned, siis see toob sinu ellu samuti vastavat tulemust.

Karneooli kristalli hoia enda töölaua peal, et see saaks sinu töösse head õnne tuua. Karneooli kristalli on hea ka teistele inimestele kinkida, kui sa soovid nendele edu edasi anda.

Kui Karneooli koos Ametriini ja Rohelise Aventuriiniga koos kanda, siis see toob head õnne uuel töökohal. Hoia neid kristalle enda töölaual või kanna ehtena kaasas, et need muudaksid Sinu Auravälja rahavoolule atraktiivseks!

Karneool on üks küllusekristallidest, mis oskab teised küllusekristallid omavahel tööle suunata ja teiste küllusekristallide väed omavahel ühise eesmärgi nimel ühendada. Aseta Karneooli rahakarpi, küllusekarpi, rahakotti või Kagu-Ida ilmakaarde. Nendesse kohtadesse on hea Karneooli lisada, et enda ellu materiaalset jõukust ligi kutsuda.

Karneooli on vaja küllusekarbi sisse selleks, et sealsed kristallid ja rahavoolumaagiad saaksid ilusti toimida. Karneoolil on oskus raha ligi meelitada ja eriti siis, kui see pannakse kokku sularahaga. Seega küllusekarbi sees peaks olema alati ka sularaha.

Feng Shuis sümboliseerib Ida-ilmakaar küllusekanalit. Esmalt puhasta enda kodus see nurk Kaneeli viirukiga ja seejärel aseta sinna Karneool. Karneool toob Sulle tööalast motivatsiooni ja avab uksed edasiliikuvas suunas. Hoia selles nurgas kõiki küllusekristalle, kui soovid materiaalset edukust enda ellu tuua. Kanna Karneooli, kui soovid olla tööalaselt motiveeritud ja töötahet täis. Lisaks väestab see Sinu Sakraaltšakrat ehk töö edukuse energiat Sinu Auraväljas.

Karneooli kristalli on väga kasulik kanda Kuu esimese veerandi ajal. Karneool sümboliseerib tahtejõudu, motivatsiooni, inspiratsiooni, iseenda mõtete ja eesmärkide täideviimist. See on kristall, mis aitab sul luua iseenda jaoks paremat tulevikku, ja see on kindlasti üks kristallidest, mis loob soodsamat tulevikku selle jaoks, kes seda kristalli kannab või kelle elus see kristall on. Karneooli hoia Kuu esimese veerandi ajal enda lähedal, et see saaks tulevikus sinu soove ja ideid täide viia.

Loe artiklit selle kohta, mida kindlasti võiksid Kuu esimese veerandi ajal teha, SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Karneool kiirendab vereringet ja verevahetus. Seda kristalli on hea kanda või kasutada, kui sul on probleeme vereringega. Karneool aitab kaasa ka verepuhastusele ja vere taastumisele, aidates paremini ka taimedest rauda omastada. Karneool on vereringega väga tugevalt seotud ja seega on see kasulik ka vererõhu reguleerimisel. Sobib kõigile, kellel on vererõhuprobleemid.


- Karneool aitab kehal vitamiine omastada, aidates ka alternatiivmeditsiinil kehas kiiremini reageerida ja häid tulemusi saavutada. Karneooli kanna ajal, mil sa teed iseendale alternatiivtervendust või lased seda kellelgi professionaalil teha.

- Soovitan Karneooli kanda neil, kellel ei ole söögiisu ja kes ei soovi tervislikult toituda. Karneool töötab sellisel eesmärgil paremini siis, kui seda kanda talismanina või kõrvarõngastena. Lisaks sellele on Karneooliga koos kasulik kanda Apatiiti, millel on olemas väga tugev tervendav vägi, mis aitab  suunata tervislikikult toituma.


- Karneool on viljakusekristall, mida kantakse siis, kui soovitakse lapseootele jääda, tervendada viljatuseprobleeme, või siis, kui soovitakse veel sündimata last erinevate terviseprobleemide eest kaitsta. Karneool on kristall, mis aitab viljakust tõsta  nii mehel kui ka naisel. Karneool aitab lisaks viljakusele libiidot suurendada ja meestel impotentsusprobleemist lahti saada.


- Karneool edendab tervislikku seksuaalsust, ja kui inimene ei ole oma hinges seksuaalne, siis see aitab seksuaalseks muutuda. Lisaks sellele aitab Karneool mõista enda orientatsiooni, aitab lahti lasta seksuaalsetest traumadest ja probleemidest, mis blokeerivad inimeset seksuaalseks olemisel.


- Karneool aitab lahti saada jõuetusetundest, väsimusest, on kasulik nii kevad- ja sügisväsimuse ära hoidmisel. Karneool täidab inimese keha ja hinge energia, elujõu ja väega, mis aitab tugev olla. Karneool suurendab füüsilist ja vaimset energiat ühekorraga.


SODIAAK

Karneool on NEITSI ♍ õnnekristall. Karneool aitab Neitsil saavutada just seda, mida hing ihaldab ning aitab eriliselt hästi kaasa tööalaste unistuste täitumisele. Karneool on Neitsi kõige tugevam tervisekristall, aidates stressist vabaneda ja seda vältida. Lisaks on Karneoolil ka tujutõstvad, positiivsed, ambitsioonikust ja enesetunnet parandavad omadused. Neitsil on kasulik hoida Karneooli enda sünnikristallide komplektis.

Lisaks Neitsitele on Karneool väga kasulik ka JÄÄRADELE ♈. See on nende ideaalne tööedukristall, mis annab motivatsiooni, toob edu, aitab leida sobivat ametit. Karneool aitab Jäära olukordades, kus ta peab muretsema raha või toimetuleku pärast, sest temasse on juurdunud soov olla materiaalselt kindlustatud Lisaks toob Karneool Jääras välja kõik tema positiivsed iseloomuomadused. Jääral on kasulik hoida Karneooli oma sünnikristallide komplektis, kuna see aitab tema motivatsiooni terve elu kõrgel hoida ja üleüldse Jäära ellu pidevat head õnne luua.

NUMEROLOOGIA

Karneool toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 30. kuupäeval. Sellel kuupäeval sündinu eesmärgiks on luua maise ja spirituaalse vahele ülim tasakaal. Karneool aitab seda teha, suurendades tööalast head õnne, rikkuseenergiat ja positiivset ellusuhtumist. See on õnnekristall, mis aitab luua luksust ja nautida seda nii, et samal ajal toimuks ka spirituaalne kasv. Karneool kaitseb raha ja küllusega seotud ebaõnne eest, aidates tagada 30. kuupäeval sündinule hea maise õnne. Karneooli hoia enda lähedal, kanna seda kaasas, hoia sünnikristallide laekas või enda kodus. Soovitan seda kristalli 30. kuupäeval sündinutele ka kinkida! 

Numeroloogia poolest toob Karneool väga palju head õnne, ja eriliselt veel materiaalset õnne ka neile, kes on sündinud elutee number 5 all.

Karneooli sobib kõige enam laadida Tsitriin geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Palo Santo puu suitsuga puhastada. Kui Tsitriin geoodi ei ole, siis sobib Karneoolile veel ka Aragoniit geood

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
1.60€
Maksudeta:1.31€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristallPÄIKESERATTAD sümboliseerivad lõpmatust, sellel kujul ei ole ei algust ega..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva pun..
5.50€
Maksudeta:4.51€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
4.40€
Maksudeta:3.61€
Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et tellitud toode võib välja näha erinev sellest, mi..
12.10€
Maksudeta:9.92€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
3.50€
Maksudeta:2.87€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
6.40€
Maksudeta:5.25€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
KUNTSIIT on üks vähestest kristallidest, mille kohta ma saan väita, et see on üks üdini positiivne ja armastav energia-allikas. Ena..
4.50€
Maksudeta:3.69€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.