Menüü
Ostukorv

SUITSKVARTS lihvimata

SUITSKVARTS lihvimata KRISTALLID
SUITSKVARTS lihvimata
2.59€
Maksudeta: 2.13€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SUITSKVARTS lihvimata

Võimalikud valikud

SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.

Suitskvarts on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pruunikas-hallikas toon, mis võib enamjaolt kristallis ka olla läbipaistev. Suitskvarts võib olla peaaegu et läbipaistev kui ka väga tume. Suitskvarts on väga kõrgelthinnatud energeetilise väärtusega ja sellel on väga palju omadusi, miks seda endaga kanda või enda kodu sellega sisustada. Ma võin öelda seda, et Suitskvarts on tõepoolest selline kristall, mida läheb igalühel vaja sellepärast, kuna sellel on midagi, mis sind aitab. Seega on see kristall, mida saab teisele inimesele viia, et talle head teha - sa ei saa väga valesti valida.

Kõige peamiseks leiukohaks Suitskvartsile on Brasiilia, aga seda leidub ka minu lemmik kristallide kuningriigis, milleks on Madagaskar. Kuigi Brasiilias on seda rohkem ja seda ka siis seal suurema ala peal.

Suitskvarts on kristall, mille peamiseks omaduseks on energiate maandamine ja ka säilitamine. See on kristall, mis aitab vabaneda stressist, see on selle üks põhilisi omadusi.

Suitskvarts aitab vabastada stressienergiat, mis tekivad kui kannad endas teiste madalaid energiaid. Millal sa seda teed? Siis, kui tunned end raskelt teiste inimestega suheldes. Sellisel juhul on sul Auraväljas liiga palju energiat, mis vajab vabastamist. Suitskvarts hoiab sinu sotsiaalse energiaringi Auraväljas tervena.  

Tuhandeid aastaid tagasi kasutati Suitskvartsi väga tihti selleks, et hõimkondade vahel kompromisse ja lepinguid sõlmida. Seda kanti endaga kaasas, et tulla välja läbirääkimistelt ilma suuremate probleemideta ning sellel ajal ka eluga. Kusagil 12. sajandi paiku hakkasid hiinlased Suitskvartsist päikeseprille valmistama.

Suitskvarts on pingetest, tülidest, riidudest, sõnelemistest vabanemiseks, see aitab vabaneda olukordadest, mis sind hästi ei teeni ega mõju ka sinu suhtele hästi. Suitskvarts on just sulle, kui sa tunned, et sa lähed koju ja seal hakkavad pihta tülid või toimuvad peresiseselt täiesti mõttetud riiud. Miks nii juhtub? Maja kui selline hoiab energiaid kinni ja maja või korterit tuleks üleüldiselt energeetiliselt pidevalt puhastada või sinna häid energiaid viia ning negatiivseid energiaid välja viia. 

Kui pidevalt riidlevad omavahel need inimesed, kes üksteist tegelikult armastavad, siis ma soovitan soojalt neil mõlemal hakata kandma Suitskvartsi ehtena. Suitskvarts aitab lahendada olukordi ja eemaldada vajaduse üksteise kallal nokkida.

Suitskvarts aitab sul kõigega hakkama saada, mis vajab sinu hoolitsust ja tähelepanu. Kui kannad Suitskvartsi endaga kaasas, siis sa alateadlikult hakkad lõpetamata ülesannetele lahendusi leidma. Suitskvarts kingib sulle jõudu, et sa suudaksid hakkama saada kõigega, mida sa pead enda elus ära tegema. Suitskvarts ei lase sul tegemata kohustusi pidevalt homse varna lükata, see aitab sul erinevaid ülesandeid järjepidevalt ära teha, et sinu elus valitseksid pidevalt harmoonia ja tasakaal.

Suitskvarts on kristall, mis aitab sul endas potentsiaali näha, ja seda, mida kõike sa suudaksid ära teha ning seda väga selge pilgu läbi. Suitskvarts aitab sul end olukorda reaalselt hinnata ja samas eemaldada liigset enda mahategemist, allasurumist ning alavääristamist. Suitskvarts eemaldab negatiivsed mõtted, mis sul enda kohta eksisteerivad ja aitab sul ennast õiglaselt hinnata.

Suitskvarts aitab sul mõista seda, miks sa kannad endaga kaasas ühte või teist emotsiooni, aidates sul enda tunnete sisu mõista ja õpetades sind neid intuitiivselt kuulama. Lisaks sellele abistab Suitskvarts sind oma elu korrigeerimisel ja harmoniseerimisel. See on kristall, mis aitab elu näha väga selge pilgu läbi ja on seega väga hea kristall, mis õpetab sind elus suuremat pilti nägema. 

Suitskvarts on kristall, mis tervendab sinu hinge, aidates närvilisusel kaduda, aidates sind tasakaalus hoida ja vabastada sinus eksisteerivad negatiivsed mõtted. Kui sa tunned, et sa oled pidevalt negatiivne ja pessimistlik, siis Suitskvarts on see kristall, mis aitab sul muutuda palju rõõmsameelsemaks inimeseks. 

Suitskvartsi oma kodus on loomulikult kõige parem hoida geoodilise kristallina, mis aitab kodust kõik negatiivse eemaldada, mis sinna tekib või on tekkinud. Kui sa soovid kasutada poleeritud Suitskvartsi, siis hoia mitmeid kristalle näiteks kõige läbikäidavamas toas mõne aluse peal. Mina soovitan võtta ühe konkreetse taime (soovituslikult Havisaba või erinevad Draakoni puud) ning nende muldade peal või poti sees hakata Suitskvartsi hoidma. 

Suitskvarts sobib nendele inimestele lausa ideaalselt, kes liialt palju pilvede peal hõljuvad ja on ära kaotanud reaalse maailmavaate. Suitskvarts aitab neid, kes on pidevalt närvilised, ärrituvad kergelt, kellel on paanika hood ja kes ei suuda ise maha mitte kuidagi rahuneda.

Suitskvarts töötab tõhusalt erinevate sõltuvushaigustega võitlemisel. Eriti hästi aitab see neid, kes on suitsetajad ja soovivad suitsetamisest loobuda. Suitskvarts aitab olla enesekindel sellel samal teemal ja mitte langeda nõrgalt uuesti tubaka ohvriks. Seda võib kanda ka siis, kui soovitakse end võõrutada, kui on tunne, et sõltuvus võib uuesti tagasi tulla.

Hoia Suitskvartsi töö juures laua peal või kui sa teed kodus tööd, siis hoia seda ka kodus. Suitskvarts sobib töö juurde või töö asjade juurde sellepärast, et see aitab tööstressi vaigistada ning tervendada. Nendele on Suitskvarts eriliselt kasulik, kellel on väga pingeline töö või seda pinget tekitavad töökaaslased. Suitskvarts aitab ka tööalaseid probleeme vältida ja teistega hästi läbi saada.

Suitskvartsi kanna talismanina, kui sa soovid loomingulisust enda töösse, eriti ärisse. Suitskvarts on hea kristall ettevõtete omanikele selleks, et näha suurt pilti, näha loomingulisi lahendusi, uusi lahendusi ja uusi võimalusi. See avab ettenägelikkuse, mis on seotud äriga.

Talismanina endaga kaasas ma soovitan Suitskvartsi neil kanda, kellel ei lähe mitte kuidagi töö juures. Kõik kipub allamäge minema ja suhted on samuti rikutud erinevate inimestega, kellega peab koos tööd tegema.

Suitskvartsi tasub sinna ruumi viia või maja ehitamisel ka kohe seinte sisse peita, kus asub väga palju elektrilisi seadmeid. Näiteks, kellel on kodus maaküttekapp või mõni muu seade, mis on küttega ja elektriga seotud, siis selles ruumis on väga palju halba energiat. See on selline energia, mis rikub inimeste tuju pidevalt ja pikemas perspektiivis tekitab füüsilisi haiguseid. See on nagu energiavibratsioon, mis annab sinu kehale käskluse olla ärritunud. Aga selle vastu aitab Suitskvarts väga hästi. Maja ehitamisel peida väga palju Suitskvartsi seinte sisse, sinna võib lisaks ka samal eesmärgil toimivat Šungiiti lisada. Või teine võimalus on Suitskvartsi sinna ruumi ajapikku juurde viia ja leida selle jaoks spetsiaalne koht, karp, kristallide alus. Seda selleks, et kaitsta enda energiat.

Samamoodi võid Suitskvarts viia enda energia kaitsmiseks teleri, külmkapi, arvuti või mõne teise väiksema elektroonilise seadme kõrvale.

Suitskvartsi hoia voodi all võimalikult suures koguses, kui oled läbi käinud kiiritusravi või oled teinud viimasel ajal palju ultraheliuuringuid. Suitskvarts aitab kiiritusel kehast kiiremini väljuda ja see takistab selle kahjuliku mõju tervisele ära. 

Hoia Suitskvartsi unekristallidega koos või oma väikese lapse voodi kõrval, kui painamas käivad halvad unenäod. Suitskvarts aitab ka neid, kes ei julge magama jääda või ise endale hakkavad vaimusid ette kujutama. 

Suitskvarts aitab pidurdada enesehävituslikku ja enese saboteerivat käitumist. Kristall, mis annab abistava jõu ahistavatest sisemistest häältest vabanemiseks. Suitskvarts aitab sul enda mõistuse üle kontrolli saavutada ja parandab sinu enesekontrolli. See on kristall, mis annab tuge, et saavutada positiivne, selge ja puhas vaimne seisund. 

Selleks, et end kodus suurepärast tunneksid, soovitan sul Suitskvartsi enda koduseinte vahele tuua. See aitab eemaldada kodus eksisteerivat stressi- või ülemõtlemise energiat. Kõige parem koht Suitskvartsile sinu kodus on Loode-ilmakaar. Feng Shui järgi suurendab Suitskvartsi kristall selles ilmakaares sinu head enesetunnet ja seda just kodus olles.

Suitskvarts on selline kristall, mida saab ka täiesti naturaalsete ainetega laboratooriumis Mäekristallist välja tuua. Täpselt samamoodi nagu saab Ametüstist Tsitriini tuua välja täiesti naturaalsel teel. Miks seda tehakse ? Maapõues tekib näiteks Suitskvarts Mäekristalli ühinemisel teiste elementidega nii nagu ka Tsitriin. Laboratooriumites lisatakse kristallile teisi naturaalseid elemente, et see reageerima viia.


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Ärevushäire, depressioon, stress, närvilisus, närvihaigused, paanikahood, suitsetamine, suitsetamisest tekkinud hingamissüsteemi probleemid/haigused, alkoholisõltuvus, kehvad toitumisharjumused, kurbus, negatiivsus, melanhoolia, suitsiidsed mõtted, elule alla andmine, motivatsioonipuudus.

- Suitskvarts aitab kehast toksiine välja juhtida ja seda kasutatakse ka mürgitamise eest kaitsmiseks.

- See tervendab peavalusid, kroonilisi peavalusid ja aitab neid ka ära hoida. Kui sul on pidevalt peavalud ja sa ei suuda ilma ravimiteta nendest lahti saada, siis Suitskvarts võiks tõepoolest sinuga pidevalt kaasas olla. Kanna seda talismanina ehk ripatsina või auguga kristallina kaelas kontaktis nahaga.

JUURTŠAKRA

Suitskvarts on parimaid kristalle Juurtšakra tervendamiseks. Suitskvarts kuulub Kvartside perekonda ja kõikidel Kvartsidel on energiaid puhastav toime. Kui soovid Juurtšakrat tervendada, siis laota Suitskvartsi kristallid oma kehale, kasuta neid mediteerimisel või kanna pikaajaliselt enda Auraväljas ehtena. Suitskvarts aitab Juurtšakras eksisteerivaid probleeme lahendada ja haigestumist tervendada. 

Suitskvarts aitab Juurtšakrast kiirgaval energial jõuda ülemiste Tšakrateni ja paneb selle tšakra teiste Tšakratega koostööd tegema. See on ülioluline kogu Tšakravälja toimimiseks, kuna Juurtšakra võimekus määrab ära teiste Tšakrate võimekuse. 

SODIAAK

Tähemärgilt on see kristall kõige kasulikum KALJUKITSELE. Suitskvarts on Kaljukitse õnnekristall, mis aitab Kaljukitse stressitaset madalana hoida ja seda eriti siis, kui teised inimesed Kaljukitse kurnavad. Suitskvarts aitab Kaljukitsel probleemidega paremini toime tulla, neid lahendada ja ka teisi inimesi aidata. Suitskvarts aitab Kaljukitse elu eesmärki täita nii, et Kaljukits ise püsiks selle täitmise juures terve ja tugevana. Suitskvarts korrigeerib ja harmoniseerib Kaljukitse elu, eemaldab sealt negatiivse energia ja aitab tal taas positiivsust leida ning hoiab ka tema tervise tugevana.

Suitskvarts võiks kindlasti olla Kaljukitse sünnikristallide laekas selleks, et see aitaks Kaljukitsel enda elu eesmärki täide viia ja ka selleks, et tema isiklikele probleemidele lahendusi tuua.

Suitskvarts on tähemärgilt ka AMBURI ja VÄHI kristall. Vähi jaoks on see väga kasulikuks kristalliks, kuna see aitab Vähil enda intuitsiooniga ühendust saada nii, et ebavajalikud hirmud ja valenägemused ei saaks intuitsiooni mõjutada. Vähil aitab enda elu selgemalt näha just Suitskvarts, see on kristall, mis aitab Vähil isiklikult areneda, elus õigeid otsuseid vastu võtta, iseenda sisemistele probleemidele lahendusi leida ning elus esinevat negatiivsust vähendada. Suitskvarts aitab segastele mõtetele selgust tuua ja muuta Vähi elu lihtsalt ilusamaks ning edukamaks. Suitskvarts aitab Vähil enda emotsioonidega tegeleda, mõista seda, kuidas oleks võimalik end iseenda kehas ja elus paremini tunda. Loe täpsemalt minu artiklist "Vähk - tema 6 õpetust ja isikliku edu võtit" SIIT.

Suitskvartsi võiks Vähk endaga ehtena kanda, kui Vähi elus on segane periood või Vähk soovib enda intuitsiooni tugevamaks muuta. Suitskvarts võiks olla kindlasti esindatud ka Vähi sünnikristallide laekas, selle laeka kohta saad edasi lähemalt lugeda SIIT. Sünnikristallide laekas on kasulik Vähil hoida Suitskvartsi sellepärast, et see aitab sellisel juhul terve elu toetada Vähi teekonda, töötades kaudselt, kuid siiski efektiivselt. 

Eriti kasulik on Suitskvarts Kaljukitse, Vähi ja Amburi meestele, aidates tööga seotus stressi/pinget maandada. Suitskvarts mõjub väga hästi Vähi meestele, andes Vähi mehele tugevat intuitsiooni ja oskust tajuda seda, mida enda ellu peaks laskma ning mida mitte. Suitskvarts aitab Vähi mehel eemale hoida materiaalselt kahjulikest projektidest ja otsustest. 

NUMEROLOOGIA

Suitskvarts on 13. kuupäeval sündinu õnne, tervise ja heaolu kristall. Kui sa oled sündinud 13. kuupäeval, siis Suitskvarts aitab sind tasakaalus hoida, aidates sinu sünnikuupäeva esimese numbri mõjutuste kõige positiivsemaid omadusi esile tuua ja sinu nõrkusi tervendada. Suitskvarts aitab sul iseendaga rahul olla, alati positiivne ja motiveeritud olla. 

Geoodidel lae vaid neid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Suitskvartsi võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
5.50€
Maksudeta:4.51€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
6.48€
Maksudeta:5.31€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
6.50€
Maksudeta:5.33€
AKTINOLIIT KVARTS on universaalne tervendaja, mis muudab sinu Aura tugevamaks, vastupidavamaks ja annab Sulle võimaluse võime..
3.20€
Maksudeta:2.62€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
22.50€
Maksudeta:18.44€
PILTJASPIS poleeritud
Enim müüdud
PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. ..
3.80€
Maksudeta:3.11€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik k..
2.40€
Maksudeta:1.97€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
3.70€
Maksudeta:3.03€
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkonda..
1.60€
Maksudeta:1.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.