Menüü
Ostukorv

VESUVIANIIT lihvimata

VESUVIANIIT lihvimata KRISTALLID
VESUVIANIIT lihvimata
9.40€
Maksudeta: 7.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VESUVIANIIT lihvimata

Võimalikud valikud

VESUVIANIIT on samaaegselt nii suurepäraseks kaitsekristalliks kui ka rahaõnnekristalliks. Vesuvianiit meeldib mulle endale väga selle kauni välimuse tõttu. Selle ilus samblaroheline välimus mõjub rahustavalt ning tasakaalustavalt. Vesuvianiidini jõuad täpselt siis, kui selle kristalli jaoks on õige aeg. Kui sind hakkab Vesuvianiidi poole tõmbama, siis on see ehtne märk sellest, et sul on aeg enda elu seada sellele rajale, mis sulle õnne tooks. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul ise elus paremini hakkama saada ning enda ellu küllust luua. Vesuvianiidi kristall pärineb peamiselt Austriast, Kanadast, Šveitsist ja Itaaliast. Esmakordselt avastati Vesuvianiidi kristall Itaalias.

Rahaõnne aktiveerimine

Vesuvianiidi kristall aitab ühenduse luua universumi külluseenergiatega. Mis tähendab seda, et kui kannad Vesuvianiidi kristalli või tood selle enda koduseinte vahele, siis tõmbab see ligi võimalusi ning materiaalset õnne.

Soovitan hoida seda Kagu- või Ida ilmakaares, kus asuvad Feng Shui järgi Sinu isiklikud külluseenergiate kanalid. Hoides seal küllusekristalle, aktiveerivad need endas rahaõnne energiad.

Kui sa otsid kristallide seast midagi, mis sinu elu materiaalset poolt suudaks ja võiks rikastada, on Vesuvianiit kindlasti üks vajalikumaid rahaõnne aktiveerivaid kristalle. Tegemist on tugevatoimelise kristalliga, mida võiks kindlasti kõrvutada Püriidi ja Malahhiidi väega.

Hoia Vesuvianiiti enda lähedal, kui soovid, et see sinu elus rahaõnne aktiveeriks ning selle kauapüsivalt aktiivseks muudaks. Lase sellel enda Auravälja mõjutada, muuta ja kujundada külluslikuks.

Hoia Vesuvianiidi poleeritud kristalli enda kodus külluselaekas või teiste rahaõnne aktiveerivate kristallidega koos.

Vesuvianiit toob sinu ellu majanduslikku kindlustunnet, stabiilsust ja heaolu. Kanna seda tööjuures kaasas, et läbi töö tegemise aktiveerida veelgi suurem rahavoolu liikumine. Kanna seda kaasas juba sellepärast, et enda elus tööedu tagada.

Kui sa oled eluperioodis, kus sul läheb majanduslikult väga keeruliselt või tunned, et sind on majanduslik ebaõnn tabanud, siis pöördu Vesuvianiidi poole. Lase sellel kristallil enda majanduslik õnn taas üles ehitada.

Kasuta Vesuvianiidi kristalli kindlasti rituaalides ja maagiates, kus on selle olemasolu oluline. Vesuvianiidil on väga unikaalne energia, mida ei saa asendada. Vesuvianiit aitab lahti saada energiast, mis soodustab majanduslikku ebaõnne ja aitab selle muuta õnneks.

Igal kristallil on palju erinevaid toimeid ja vastavalt kasutusele või kodusele paigutusele saad sa neid energiad aktiveerida.

Armastav energia

Vesuvianiit sümboliseerib väga armastavaid energiaid, sealhulgas lojaalsust ja usaldust. Kandes või kasutades seda kristalli suurenevad sinus need kvaliteetsed omadused. Ka teised inimesed hakkavad sulle seda kõike edastama. Kui sa tunned puudust lojaalsetest sõpradest või kaaslasest, siis Vesuvianiit aitab sellist ebaõnne õnneks muuta. Lase sellel kristallil enda kõrval olla, et teised inimesed sind rohkem austaksid. Samas see muudab ka sinu enda iseloomu paremaks ja teiste jaoks usaldusväärsemaks.

Spirituaalsus

Vesuvianiit on kristall, mis suurendab spirituaalset tunnetust. Spirituaalne kasvamine on osa meie arengust, mida me peame siin maailmas tegema. See on paljude jaoks segadust põhjustav ning spirituaalsuse mõte võib kergesti tõlkes kaduma minna. Lühidalt kokkuvõttes on spirituaalsus iseenda hinge ümber kujundamine millekski kõrgemaks ja paremaks. Vesuvianiit suunab sind sellele teekonnale, aidates sind alateadlikult ümber kujundada ja seda vaid parimas suunas. Lase sellel kristallil kaua aega enda elus olla, et korrektuurid saaksid võimsad olla. Võiksid Vesuvianiidile kindlasti võimaluse anda, kui soovid elus edasi areneda.

Positiivsus ja tahtejõud

Tegemist on positiivset energiat suurendava kristalliga. Kanna seda või hoia seda kristalli täpselt seal, kus sa soovid positiivsusel lasta kasvada. Vesuvianiiti kandes suureneb sinu enda optimism ja positiivne ellusuhtumine. Kui sa tunned, et sinu seest on kadunud rõõm ja oskus nautida, siis oled täpselt õige kristalli juurde jõudnud.

See suurendab sinu isiklikku energiat, elujõudu ja tahtejõudu. Toimib sarnaselt Tiigrisilmaga ja seetõttu sobivad need kaks kristalli omavahel suurepäraselt kokku. Kanna mõlemaid kristalle endaga kaasas, et muutuda tugevamaks inimeseks. Lisaks on neil mõlemal külluslikud omadused, millega on võimalik ka rahaõnne aktiveerida.

Loomingulisus

Lastele on Vesuvianiit väga kasulikuks kristalliks. See suurendab lapse loomingulist poolt, aitab kaasa eneseväljendusele ning julgustab last enda loomingulist poolt avama. See kristall on julgustava ning loomingulisi andeid edendava toimega.

Iseendaga läbisaamine

Vesuvianiit parandab läbisaamist iseendaga. Ma tean, et paljud inimesed ei saa iseendaga läbi. Lõhuvad end seestpoolt enda mõtete ja emotsioonidega. Mõne inimese jaoks ongi kõige suuremaks vaenlaseks ta ise. Kui sa oled üks nende seast ja tunned end siinkohal ära, siis võta Vesuvianiit endale appi. See õpetab enda eest hoolt kandma, end aitama, armastama ja austama. See ei lase sul iseennast maatasa teha ning pidevalt endast halba mõelda või end kritiseerida. Vesuvianiit on spirituaalset arengut soodustava toimega ning sellel teekonnal on vaja õppida enesearmastust. Suurepäraseks igapäevaseks kaaslaseks halbade ja kahjulike mõtete vaigistamiseks.

See on kristall, mis aitab sul minevikust vabaks lasta, et tulevik saaks olla helgem. Kui sul on probleeme sellega, et sa pidevalt keerutad enda peas mõtteid, mis painavad sind minevikust, siis Vesuvianiit on täpselt sinu jaoks. See aitab rahu teha, edasi liikuda, õnnelik olla ja lasta elul end üllatada positiivsete sündmustega. See vabastab sind mõtteahelast, mis sind kiusab.

Kui sina või keegi teine pereliikmetest on oma eluvaimu ära kaotanud, siis leia Vesuvianiidi kristallile koht enda eluruumides. See suurendab lootusetunnet, aitab näha head, mis meie eludes on ning see aitab lahti saada pessimismist ning negatiivsusest.

See kristall inspireerib sind hetkel, mil sul inspiratsiooni kõige enam vaja on. Kui sa tunned, et sa seisad enda elus paigal, mitte midagi ei liigu sinu soovitud suunas ja ebaõnn justkui oleks sind üles leidnud, siis too kiirelt see kristall enda ellu. Lase Vesuvianiidil leida üles õige tee, mida mööda kõndida ja õnneni jõuda.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Vesuvianiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

Vesuvianiidi kristall on kristallide seas antidepressant. Üks parimaid kristalle depressiooniga võitlemiseks ja eriti kasulik neile, kes põevad kroonilist depressiooni. Mis on krooniline depressioon? See on depressioon, mille välja ravimine on raskendatud, mis tuleb peale ravi ning enese tervendamist tagasi. See kristall aitab lahti saada algenergiast, mis ei lase vaimsel kehal sellest haigusest terveneda.

Kroonilise depressiooni korral soovitan regulaarselt tarbida Rodioolat. Tegemist on närvisüsteemi rahustava ja tervendava ravimtaimega, mis on Ajurveeda meditsiinis kõrgel kohal selle kvaliteetse omaduse tõttu.

Vesuvianiit aitab blokeerida mõtteid, mis kisuvad sind melanhooliasse ning muudavad sind lootusetuks. Kroonilise depressiooni puhul on lootusetuse tunne üks väga laialt esinevaid sümptomeid.

See kristall aitab sul enda südamehäält kuulda ja sellest lähtuda. See on suurepäraseks kristalliks sulle, kui sa soovid enda unistuste ellu viimisel jõudu juurde saada. See motiveerib, tõukab sind tegudele, julgustab lootma ning uskuma iseendasse. Väga hea kristallist abiline, et jõuda unistuste täitumiseni.

KÕIKIDE TŠAKRATE TERVENDAJA

Vesuvianiit on üks haruldasemaid Tšakra tervendajaid, suutes ühendust saada kõigi seitsme Tšakraga. Vesuvianiiti endaga kandes suudab see kristall tuvastada selle Tšakra, millele see peab andma abistavat väge funktsioneerimiseks.

Näiteks suudab Vesuvianiit kinnise Kurgutšakra korral muuta sind inimestega, kes on sinu jaoks kallid, avameelsemaks ja avatumaks. Südametsakra puhul suudab see avada sind armastusele, õpetada sind seda vastu võtma ja jagama. See on Tšakra tervenduse puhul üks kristallidest, millelt sa saad sellist tervendavat väge, mida sa ise ei pruugikski osata näha.

Mediteerimise ajal kasuta poleeritud Vesuvianiiti. Hoia mõlemas käes ühte kristalli ning lase Tšakratel joonduda. Väga kasulik kristall ka reikis. Põleta samal ajal ka Reiki viirukit, et saada suuremat tulemust.

SODIAAK

Vesuvianiit on KALJUKITSE õnnekristall. See on univeraalse toimega kristall Kaljukitsele, mis võiks igal selle tähtkuju esindajal olemas olla. See aitab uskuda iseendasse, muutuda veelgi paremaks inimeseks, tuua küllust, edu, õnne ja majanduslikku rahulolu. Vesuvianiidi kristalli kingi inimesele, kes on selle tähtkuju esindaja, et anda talle õnn, mida tal vaja on.

Vesuvianiiti lae Muskoviit geoodi peal. Puhastamiseks sobib kõige enam Tulsi- või Basiilikuviiruk.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
15.00€
Maksudeta:12.30€
PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese,..
10.30€
Maksudeta:8.44€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
82.30€
Maksudeta:67.46€
REIKIVIIRUK on valmistatud Sandlipuu põhjal, selles on Nag Champa lille õli ja taimepuru. Tegemist on käsitsi valmistatud viirukiga, ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
TULSI on India püha basiilik ja Ajurveeda meditisiini üks olulisemaid taimi. Tulsi on tugevama toimega, kui harilik basiilik, omades samu ene..
4.70€
Maksudeta:3.85€
NOOR OUD TOPAAS ehk UNIVERAALNE HINGETERVENDAJA on väga luksuslik viiruk oma idamaise aroomiga. Noor Oud on äärmiselt haruldane õli, mida leidub aga..
5.50€
Maksudeta:4.51€
LAIM on tsitruseline, tuntud oma hea maitse, aroomi ja tervendavate omaduste poolest. Laim on äärmiselt kasulik nii viljana kui ka eeterl..
9.50€
Maksudeta:7.79€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "KUUKIVI" on kokku pandud Kuukivi pärlist ja ..
18.30€
Maksudeta:15.00€
KOLLANE MAAGIA KVARTS on kristall, mis avab Sinu kodus külluse, rahavoolu, positiivsuse, edukuse ja ärilise õnne jaoks portaali. Lastes toob see väl..
1.47€
Maksudeta:1.20€
SMARAGDKVARTS on kahe kristalli kooslusest loodud eraldiseisev kristall. Smaragdkvarts on Smaragdi ja Kvartsi ehk Mäekristalli kombinatsio..
1.30€
Maksudeta:1.07€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.