Menüü
Ostukorv

LIHVIMATA

LIHVIMATA
Lihvimata kristallid on otse maapõuest kaevandatud ning neid ei ole poleeritud või ümber kujundatud. Lihvimata ja erinevateks kujunditeks poleeritud kristallide energeetiline vahe on suur. Igale kujule, olgu selleks siis tipuline, geood, druzy, lapikud, südamekujulised, neile kõigile annab nende kuju juurde erinevaid omadusi või tõstab mõne selle kristalli omaduse esile. Iga kristalli juurest leiate sellele omased eeterkeha muutvaid toimeid. 
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune tekstuur nagu kuldset tooni Tiigrisilmal ehk peamisel Tiigrisilmal, kuid mille värvus on punane. Punane Tiigrisilm omab kaitsvaid omadusi, kuid selle e..
2.50€
Maksudeta:2.05€
PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese, tema kodu kui ka erinevate objektide energiat kaitsta, luues nende ümber tugeva Aura. Lisaks Püriidi kaitsvale väele omab see kristall ka väge küllus..
12.40€
Maksudeta:10.16€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi läbi töö tegemise.Roheline Aventuriin on Aventuriini üks liikidest, Aventuriin ise on aga Kvartsiline, milles omakorda on veel suur ..
0.90€
Maksudeta:0.74€
ROHELINE KALTSIIT on üks Kaltsiidi liikidest, millele on iseloomulikuks ergas roheline toon, mille tekstuur on kergelt piimjas ja läbipaistev. Roheline Kaltsiit tuleb peamiselt Brasiiliast ja see töötab kõige enam inimese emotsionaalse tervendamisega ja hea õnne Aurasse toomisega. Roheline Kalt..
7.55€
Maksudeta:6.19€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.ROOSA KALTSIIT on täiuslik 5D-energia kristall, mis avardab mõttemaailma, muutes Sind armastavamak..
22.16€
Maksudeta:18.16€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.Roosa Kvarts  on kri..
3.50€
Maksudeta:2.87€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.Roosa Kvarts  on kri..
30.40€
Maksudeta:24.92€
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS toob armastust, õnne ja rõõmu. Kutsub ligi häid inimesi, kogemusi ja hetki.Roosa Turmaliin Kvartsis on kahe kristalli kombineerimisest tekkinud kristall. Selles kristallis on Roosat Turmaliini ja Kvartsi ehk Mäekristalli. See tähendab aga seda, et nende kahe krista..
35.50€
Maksudeta:29.10€
RUTIILNÕELTEGA KVARTS on kõige võimsam unistuste täideviija. Tegemist on nr 1 kristalliga, kui soovid end väestada ja aidata kaasa soovide elluviimisele!Rutiinõeltega Kvarts on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on ..
3.20€
Maksudeta:2.62€
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervist.Sammalahhaat on aednike kristall, kuna see toovat vilja ja hea saagi õnne neile, kes teenivad elatist põllumajandusega või kes soovib enda taimede viljakust suuren..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Pilt on illustreeriv. Pildil olev Ahhaat viil ei kuulu komplekti.SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ka oranžikat tooni. Seleniit kuulub kipside perekonda ja pärineb ..
0.90€
Maksudeta:0.74€
ŠEVROON AMETÜST kaitseb negatiivse energia eest. Suurendab spirituaalsust, intuitsiooni ja vabastab teiste inimeste halvast mõjust, aidates ise otsuseid teha.Ševroon Ametüst on üks Ametüsti liikidest, mis tegelikult aga koosneb hoopis kolmest er..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Tooted 25 kuni 36, kokku 48 tootest (4 lehekülge)
LIHVIMATA, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.