Menüü
Ostukorv

LUMIOBSIDIAAN lapik

LUMIOBSIDIAAN lapik KRISTALLID
LUMIOBSIDIAAN lapik
6.00€
Maksudeta: 5.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LUMIOBSIDIAAN lapik

Võimalikud valikud

LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid. Selle sama väljanägemise tõttu on saanud Lumiobsidiaan ka oma nimetuse, kuna selle hallikad täpid meenutavad lund. Lumiobsidiaani leidub vulkaanilistest piirkondades, seda seetõttu, et Lumiobsidiaan on laavast tekkinud. Lumiobsidiaani peamisteks leiupaigaks ja kaevanduspiirkonnaks on Mehhiko.

Lumiobsidiaan on kõige enam seotud inimese energeetika puhastamise, tasakaalustamise ja kaitsmisega. Lumiobsidiaan on väga kasulik kristall igaühele, kuna see hakkab inimese Auras väga kiirelt tööle. Nii on kõikide laava koostisega kristallidega, need omavad tuleelementi, mis aitab kiirelt sellel kristallil tööd teha.


Lumiobsidiaan on kristall, mis kaitseb sind Täiskuu ärevaks tegeva energia eest. Kui sa oled sellest teadlik, et Kuu faasid üleüldse omavad sinu üle väga tugevat mõjutust ja sa tunned Täiskuu ajal end tihtipeale halvasti, oled ärritunud, sinu uni on segatud või oled tavapärasest impulsiivsem, siis Lumiobsidiaan on sulle väga suureks toeks. Lumiobsidiaan aitab kaitsta Täiskuu nende energiate eest, mis sulle õnne ei too, aidates ära filtreerida selle, milline vägi ja mõjutus sind aitab ning milline mitte. Lumiobsidiaani hoia kindlasti Täiskuu ajal, sellele eelnevatel või järgnevatel päevadel enda lähedal. 

Lumiobsidiaanil on olemas vägi, mis suudab selle ümber eksisteerivatele energiatele tugeva kaitsekilbi ümber luua. Lumiobsidiaan pärineb Laavast, mis tähendab seda, et selles on olemas väga tugevad kaitseomadused. Kui sa Lumiobsidiaani kaasas kannad näiteks ehtena, siis see kristall muudab sinu Auravälja väga tugevaks, aidates sind kaitsta vaimsel ja füüsilisel tasandil.

Lumiobsidiaan aitab sinu emotsioone kontrolliall hoida, aitab su emotsionaalselt tasakaalukamaks muutuda ja sul iseenda kehas end hästi tunda. Lumiobsidiaan suudab sinu sees olevad negatiivsed mõtted ära tervendada. Kui sinul tekib negatiivne mõte, tervendab Lumiobsidiaan selle kohe ära. Kui see kristall on sinuga pidevas kontaktis, siis see suudab lõpuks sinu kõik pessimistlikud ja sind ennast kurvaks muutvad mõtted ära võtta. Lumiobsidiaan on kindlasti igale inimesele kasulik, kui ollakse sellises perioodis, kus tuju ei ole alati kõige positiivsem ja mõtted on tujurikkuvad. 

Lumiobsidiaan on väga kasulikuks kristalliks Hingesugulase leidmisel. See on kristall, mis aitab sul mõista seda, mida sa ise valesti teed, et te ei kohtu. Lumiobsidiaan õpetab inimest endasse vaatama, enda siemuses muudatusi tegema ja olema aus enda vastu. Lumiobsidiaan olgu kindlasti sinu lähedal ajal, mil ootad enda hingesugulase ellu saabumist. Sa ei pruugi täna teada, mis on see, mida sa alateadlikult valesti teed, et enda ja tema kohtumist kaugele tulevikku lükkad.

LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaažiesemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakrateraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni- ja tervenduskristalli.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne. Kristalliga massaaži tehes vallanduvad kõik selle kristalli ravitsemise omadused. Ravitsemisest saad lugeda allpool, kus olen välja toonud selle kristalli füüsilised tervendavad omadused ja oskused.

- Lumiobsidiaani massaaž on tõhus Auratervendaja. Lumiobsidiaan suudab massaaži käigus vabastada kogu negatiivse energia, mis Auraväljas eksisteerib. Kui seda kristalli massaaži tegemisel kasutada, siis see aitab ebaõnnel, stressil ja negatiivsusel inimese elust kaduda.

- Lumiobsidiaaniga massaaži tegemisel muutub inimese Aurakaitsekilp tugevamaks ja kaitstumaks. Mida tihedamini tehakse Lumiobsidiaaniga kehale massaaži, seda tugevamaks muutub inimene.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel koos kristallidega puhata.

- Lumiobisidaaniga mediteerimisel aitab see kristall sinu hingest välja juhatada kõik selle, mis sulle liiga teeb. Lumiobsidiaani meditatsioon on hinge tervendav, kuna sellel on oskus vabaks lasta stressi, negatiivseid mõtteid, kurbust, leina ja teisi sügavaid negatiivseid emotsioone. Lumiobsidiaani meditatsiooni soovitan ma ajal, mil sa tunned end kehvasti, nukralt ja kurvalt.

- Lumiobsidiaaniga mediteerides vabaneb sinu hingest minevikustress - see kristall neelab selle endasse. Kui mediteerid Lumiobsidiaaniga, siis keskendu sellele, et annad vabaks endast kõik, mis sind muserdab ja kurvaks teeb. Selleks, et sinu hing saaks üles äratada tingimusteta armastuse.

"Negatiivsuse vabastamise meditatsioon"

Tee endale negatiivsuse vabastamise meditatsiooni ajal, mil tunned end emotsionaalselt väga halvasti ja kui sind on tabanud hingeline madalseis. Meditatsioonis kasuta kahte Lumiobsidiaani kristalli, Salvei viirukit ja musta küünalt.

Mediteerimiseks leia endale sobiv ja mugav koht selle läbiviimiseks. Sea enda lähedale Salveiviiruk suitsema ja enda ette must küünal põlema. Kui sa oled need paika pannud, siis võta Lumiobsidiaanid ja aseta need endale mõlemasse kätte. Hoia mõlemat Lumiobsidiaani kordamööda korraks viirukisuitsu sees ja seejärel musta küünla leegi kohal. Nii sa aktiveerid enda meditatsioonikristallid tööle. Kui see kõik on ära tehtud, siis võid alustada negatiivsuse vabastamise meditatsiooniga.

Meditatsiooni läbiviimiseks sule silmad, vii enda hingamine rahustavasse ja lõõgastavasse rütmi. Kui sa oled hingamise kätte saanud ja tunned end juba lõõgastunult, siis alusta meditatsiooniga. Esmalt kujuta ette, et sind ümbritseb must värvus, kõik on tume, hall, sünge ja lausa masendav. Kui sa oled selle emotsioonini jõudnud, tunned negatiivset energiat, siis keskendu sellele nii kaua, kuni see muudab sinu tuju halvaks. Kui nii on juhtunud, siis hakka enda meeltes nende emotsioonidega võitlema. Võitle nii, et sa kujutad endale ette, et need energiad ei saa sinu üle võimust võtta. Kujuta ette, et sa oled tugev, vastupidav, enesekindel ja ei lase endale liiga teha. Kujuta seda endale senikaua ette, kuni sa tunned, et sa oled mustad väed endast eemale tõuganud. Peale seda ava silmad ja meditatsioon ongi lõppenud.

Meditatsiooni eesmärk on see, et sa tooksid alateadvuses kinnijäänud negatiivse energia esile, et seda enda seest välja juhatada. Esmalt sa pead selle enda sees avama ja seejärel sellega võideldes selle enda seest välja saatma.

Selle meditatsiooni juures on väga oluline, et sa kasutaksid kahte Lumiobsidiaani, õiget viirukit ja küünalt, et negatiivne energia, mille endas esile tood, kindlasti vabaneks sinu Auraväljast. Kui sa neid ei kasuta ja teed lihtsalt seda meditatsiooni ilma milletagi, siis võid endale liiga teha.

"Lumiobsidiaani kingi lähedasele, kes endale liiga teeb või kes ei näe enda vigu!"

Väga paljud inimesed küsivad tihtipeale nõu kristallide kinkimisel ja tegelikult kristalle kinkides sa saad oma lähedasele võimsa sõnumi edastada ning see on väga kasulik tema jaoks. Lumiobsidiaan aitab seda, kes enda vigu ei näe ja kes endale liiga teeb. Seega on väga kasulik kinkida Lumiobsidiaan just sellistel puhkudel, kus sa ise ei suuda teist aidata ega suunata. Sobib siis, kui sinu head nõu ei kuulata või teise inimese ego ei suuda seda informatsiooni vastu võtta. Kui Lumiobsidiaani kingid, siis soovi sinna kristalli sisse soov, mis aitaks tal näha seda, mida sina sooviksid, et ta näeks. 

LAPSE PÕHJENDAMATUD HIRMUD

Lumiobsidiaan on kasulik hirmude vabastaja ja tervendaja. Eriti oskab Lumiobsidiaan aidata lapsi ja just selliste hirmude puhul, mida laps ise ega ka keegi teine seletada ei oska. See on hirmude leevendaja, millel ei ole põhjust ja mis suure tõenäosusega on eelmisest elust kaasa võetud. Paljud hirmud pärinevad meie eelmistest eludest, eriti, kui mõni suurem trauma oli selles elus ja seda ei ole õigel ajal tervendatud. Selleks, et Lumiobsidiaan aitaks last, siis üheks võimaluseks on Lumiobsidiaani ehete kandmine ja teine viis on seda kasutada magamistoas. 

Aseta Lumiobsidiaan koos Valge Kaltsiidi ja Sinise Kaltsiidiga lapse voodi alla, padja alla või madratsi vahele. Need kristallid aitavad läbi une lapse Aurat tervendada ja kui ühel ilusal päeval hirmud on kadunud, siis lase need kristallid vabasse loodusesse lahti ehk jõkke või metsaalla. 

STRESSI TERVENDUSVÕRGUSTIK KODULE

Kristallidega tehakse kristallivõrgustikke nii, et peidetakse ühte ja samat sorti kristall igasse maja või kodu välisnurka. Lumiobsidiaan pannakse iga maja või korteri välisnurka põranda sisse, liistu vahele või seina sisse perekonna stressi leevendamiseks. Loomulikult kõige lihtsam viis kristallivõrgustike enda kodule luua on siis, kui kodu alles ehitatakse või remonditakse. 

Lumiobsidiaan aitab kodust välja juhtida stressienergiat ja see kaitseb stressi kinni jäämist kodu Aurasse. Kodu Aura peab olema pidevalt puhas ja positiivne, et kodus elavad pereliikmed ei haigestuks erinevatesse nii emotsionaalsetesse, kui ka füüsilistesse haigustesse. 

KODU KAITSEKRISTALLID

Lumiobsidiaan kuulub kodukaitse kristallide hulka, mille jaoks luuakse erialdi kristallidele mõeldud alus, karbike või taldrik. Sinna aluse peale hakatakse koguma erinevaid kaitsekristalle, neid puhastatakse ühel korral kuus Salveiga ja see alus asetatakse kodu välisukse kõrvale. 

Lumiobsidiaan selles kristallikomplektis aitab kodu energial puhastuda, erinevaid probleeme ära lahendada, mis tekitavad kurbust, pingeid ja ebaõnne. Kui Lumiobsidiaan sinna komplekti panna, siis võiks kindlasti seal olemas olla ka Ahhaat geood. Seda sellepärast, et Ahhaat geood saaks aidata Lumiobsidiaanil kodu energiat puhastada. Geoodid aitavad teisi kristalle tööle aktiveerida ja eriti neid kristalle, millel on puhastamisega seotud oskused. Peale selle aitab Lumiobsidiaan kodust eemale hoida erinevaid sõltuvust tekitavaid haiguseid ja ka neid inimesi, kes võivad pereliikmeid kurjale teele suunata.

Sinna aluse peale kuuluvad ka väga paljud teised kristallid, mille saad hiljem juurde lisada. Nendeks on Tiigrisilm, KullisilmAhhaat, Must AhhaatMust Turmaliin, Püriit, Hüpersteen, Gagaat jne. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sõltuvushaigused, stress, emotsionaalsed haavad, aura puhastamine, aura tugevdamine, ebatervislik toitumine, negatiivsed mõtted, melanhoolia, kurbus, depressioon, minevikust kinni hoidmine. 

- Kanna Lumiobsidiaani, kui sa tahad enda toitumisharjumusi muuta. Lumiobsidiaan on üks dieedikristallidest ja see töötab kõige paremini siis, kui sa kannad seda talismanina kaelas. Lumiobsidiaan aitab sinu intuitsiooni tugevdada ja sul iseenesest paremini toituma hakata. Lumiobsidiaan tekitab süda paha olekut nende toitude suhtes, mis sulle kahjulikud on.

NUMEROLOOGIA

Lumiobsidiaan on sinu sünnikuupäeva järgi õnnekristall, kui sa oled sündinud ükskõik, millisel kuul 22. kuupäeval. Lumiobsidiaan on see kristall, mis aitab sul endasse uskuda, sind tugevamaks inimeseks muuta, sul näha iseenda tugevusi ja oskuseid. Lumiobsidiaan õpetab sind ennast austama ja väärtustama. Lumiobsidiaan toetab sind sinu isiklike projektide läbi viimisel, tuues sulle jõudu, jaksu ja vastupidavust. Sinu õnnekristall toob sulle head õnne siis, kui sul seda kõige enam on vaja. Lumiobsidiaan aitab sinu ellu häid inimesi kutsuda ja ära blokeerida sinu jaoks kahjulikke inimesi. Kristall, mis aitab sind kaitsta salakavalate ja pahade inimeste eest.

Sinu õnnekristall blokeerib ära sinu elus ebaõnne ja aitab sinu unistustel täituda. Lumiobsidiaani kanna endaga kaasas või hoia seda enda sünnikristallidelaekas.

Lumiobsidiaani kristalli soovitan ma laadida Ahhaat või Hematiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
1.45€
Maksudeta:1.21€
MUST küünal
Enim müüdud
MUSTA küünalt kasuta siis, kui sa soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ja millestki vabaneda. Musta värvi küünlaid kasutatakse ..
9.90€
Maksudeta:8.25€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
11.70€
Maksudeta:9.75€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.67€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
24.30€
Maksudeta:20.25€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
5.90€
Maksudeta:4.92€
MUST küünal
Enim müüdud
MUSTA küünalt kasuta siis, kui sa soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ja millestki vabaneda. Musta värvi küünlaid kasutatakse ..
9.90€
Maksudeta:8.25€
KANEP on üks vanimaid ravimtaimi, mida inimkond on enda heaks kasutanud. Teadaolevalt kasutati seda tervendustseremooniatel juba 10 000 aastat en..
3.70€
Maksudeta:3.08€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.25€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
11.18€ 14.90€
Maksudeta:9.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.