Menüü
Ostukorv

VIKERKAARE OBSIDIAAN lapik

VIKERKAARE OBSIDIAAN lapik KRISTALLID
VIKERKAARE OBSIDIAAN lapik KRISTALLID
VIKERKAARE OBSIDIAAN lapik KRISTALLID
VIKERKAARE OBSIDIAAN lapik KRISTALLID
VIKERKAARE OBSIDIAAN lapik
8.60€
Maksudeta: 7.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIKERKAARE OBSIDIAAN lapik

Võimalikud valikud


VIKERKAARE OBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, sellel on olemas kõik Musta Obsidiaani energiad ja lisaks enda erilne vägi. Domineerib loomulikult Vikerkaare Obsidiaani vägi, lisaks tulevad välja teatud Musta Obsidiaani energiad.


Must Obsidiaan on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaan annab enda energia edasi kiirelt ja selle kristalli kõrvale on alati vaja leebemaid kristalle, nagu näiteks Roosa Kvarts, Lumikvarts jne. , et selle mõju meile närvilisust ei põhjustaks. Must Obsidiaan kaitseb silmast-silma kriitika eest ning selle kandmine aitab takistada teistel inimestel füüsiliselt teile liiga teha. Musta Obsidiaani peidetakse maja või aia nurkadesse, et kaitsta enda kodu vägivaldsete inimeste eest. Musta Obsidiaani kasutavad nõiad ja ravitsejad enda seansiruumide kaitsmiseks ning selleks peidetakse need kristallid toaukse kõrvale.


Must Obsidiaan on väga tugev Aura kaitsja ja selles oleva energia puhastaja. Seda selleks, et Aurale kaitset luua. Kui Aural on kaitse peal, siis säilivad ka kõikide teiste kristallide energiad sinu hinges ja need jäävad sinu juurde vaikselt tööd tegema. Tugevdab füüsilist kaitset, mis tähendab seda, et Mustal Obsidiaanil on oskus sinu juurest eemal hoida füüsilisi õnnetusi ja vägivalda.  Viib sinu Aurast välja sellist energiat, mis võib pikemas perspektiivis sulle depressiooni tekitada. Aitab sügavale hinge läinud stressist, kurbusest ja emotsionaalsetest probleemidest vabaneda. Vabastab vihatunde, aitab leevendada liigset närvilisust, aitab taluda pinget ja leevendab üliemotsionaalsust.


Must Obsidiaan kaitseb energiarünnakute ja energiavampiirluse eest. Kaitseb sihiliku kiusamise eest. Kui sa oled teadlik sellest, kes sulle ebaõnne soovib ja kes sinu elu rikub, siis aeg-ajalt hoia Musta Obsidiaani käes ning soovi sellesse sõnum, et see inimene sind rahule jätaks.

Sobib neile, kes ei suuda minevikul lasta minna ja kes pidevalt tulevad enda mõtetega mineviku juurde tagasi. Must Obsidiaan aitab väga halbu kogemusi unustada. Kui sa seda kristalli kasutad, siis proovi aeg-ajalt valjusti rääkida ja iseenda Inglitelt küsimusi küsida. Mõne aja pärast sa võid vastuse saada läbi enda mõtete. Sulle võidakse läbi mõtete vastus saata. 

Mustal Obsidiaanil on oskus tervendada hinges olevaid traumasid ja läbielamisi. See aitab väga rasketest emotsioonidest vabaks saada ja kõige enam aitab see neid, kes ei suuda ise aru saada, mis teda häirib ning nukraks teeb. Seda kristalli kasutatakse ka eelmiste elude traumade tervendamiseks. 

Vikerkaare Obsidiaan on õrna hingega inimeste kristall. See kristall töötab inimene energiaväljaga ettevaatlikult, suunates oma tervendavaid omadusi järk-järgult inimese Auravälja. Sobib inimesele, kes on energiatele tundlik ja kelle jaoks on keeruline valida oma ellu õigeid kristalle. Vikerkaare Obsidiaani võivad kasutada loomulikult kõik, kuid just nendele õrnadele hingedele on see ääretult kasulik valik.


Tegemist on minevikutraumasid vabastava ja tervendava kristalliga. Vikerkaare Obsidiaan aitab iseendas ärritamata liikuda pimedatesse kohtadesse, mis on võib-olla paljude sinu tänaste probleemide põhjuseks. Alateadvus on täis energiaid ja mälestusi, alateadvust tuleb tervendada, vastasel juhul koormame selle üle. Vikerkaare Obsidiaani soovitan ma sul endaga kaasas kanda, et see saaks vabastada sinu alateadvusest selle, mis ei tohiks sinna kuuluda. See aitab teha vaherahu nii mõnegi minevikuprobleemiga.


Vikerkaare Obsidiaan aitab ära hoida sinu negatiivset kahekõnet iseendaga. Seda juhtub, kui stressi on palju. Vikerkaare Obsidiaan aitab endasse paremini suhtuda, endaga läbi saada ja muuta eluvaadet optimistlikumaks.


See on väga kasulik kristall ajal, mil inimene läbi elanud mõne trauma või šoki. Vikerkaare Obsidiaan aitab sellest võitjana välja tulla, ei lase elul seisma jääda, motiveerib edasi liikuma ja tegutsema. Vikerkaare Obsidiaan on motivatsioonikristall neile, kes ei suuda end ise motiveerida. 


LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaažiesemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakrateraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni- ja tervenduskristalli.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne. Kristalliga massaaži tehes vallanduvad kõik selle kristalli ravitsemise omadused. Ravitsemisest saad lugeda allpool, kus olen välja toonud selle kristalli füüsilised tervendavad omadused ja oskused.

- Vikeraare Obsidiaaniga massaaži tegemine on kasulik kogu kehale ja Auraväljale. Massaaž aitab vabastada pinget, stressi, ärevust ja halba energiat. Vikerkaare Obsidiaaniga massaaž on väga kasulik alateadvuse tervendamiseks. 

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel koos kristallidega puhata.

- Vikerkaare Obsidiaaniga vii läbi meditatsioon, et mõista seda, mis sulle tegelikult liiga teeb, mis on takistuseks ja kust pärineb sinu sees olev stress. Väga paljud inimesed võitlevad tundmatu ärevusega ja ei mõista, kust see ärevus pärineb. Vikerkaare Obsidiaan aitab sul iseenda varjukülgi paremini mõista, et need ära tervendada ja leida neile lahendusi. 

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervenduskristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid võimalikult kaua säilitaksid oma jõudu.

Peale teraapiat puhastatakse kristall alati rituaalitaime, viiruki või maagiaküünlaga. Vikerkaare Obsidiaanile on sobilikud 
Muskoviit geood, Bensoe viiruk ja Kookosviiruk.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.