Menüü
Ostukorv

APRIKOOS AHHAAT poleeritud

APRIKOOS AHHAAT poleeritud KRISTALLID
APRIKOOS AHHAAT poleeritud
5.40€
Maksudeta: 4.43€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: APRIKOOS AHHAAT poleeritud

Võimalikud valikud

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

APRIKOOS AHHAAT toob Sinu hinge rahu, õpetab stressirohketes olukordades hakkama saama ja muudab vastupidavamaks. Aitab vabaks päästa mõnda väga traumeerivat kogemust, kui miski on sügavalt ja negatiivselt puudutanud, Sind sellest tervendada ja suunata nägema elu uuesti lootusrikkalt ja positiivselt. Tugevdab immuunsüsteemi, pankreast ja maksa tööd. Tugevdab suhet vanema ja lapse vahel ning on väga hea kristall lastele, aidates neil terved olla ja paremini keskenduda.

Aprikoos Ahhaat on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks aprikoosi värvus. Selles leidub Ahhaadile omast triibulist mustrit ja selle värvitoon on üldiselt pastelne. Aprikoos Ahhaat on rahu, enese aktsepteerimise, enese armastamise ja enda tervise hoidmise kristall. Aprikoos Ahhaat tekib kui vulkaanilise plahvatuse ajal vedel magma jahtub ja muutub seejärel tardumise tagajärjel kiviks. Selle jahtumise protsessi käigus muutub ränidioksiidi happeline mull tahkeks, tekivad erinevad kihid (mis esinevad joontena) ja raua osakesed muudavad selle kristalli ilusaks lõheroosaks. Sellise loodusliku protsessi käigus valmibki Aprikoos Ahhaat. 


Tegemist on kristalliga, mis õpetab sind stressirohketes olukordades hakkama saama. Kui sul on vaja sellist iseloomuomadust endas tugevamaks muuta, siis on kasulik kanda Aprikoos Ahhaati. Kanna seda ka ajal, mil sul on palju vaja olla situatsioonides, kus on vaja külma närvi.

Aprikoos Ahhaadil on olemas oskus sind päästa olukordadest, kus sa võid vaimse koormuse tõttu kokku kukkuda. Sellesama omaduse pärast on Aprikoos Ahhaat väga kasulik enesedistsiplineerimise ja vaimse vastupidavuse tugevdamise kristall. Kõikidel Ahhaadilistel on olemas kaitsev omadus ja Aprikoos Ahhaat oskab kaitsta väga pingelises hetkes murdumise eest. Sobib ideaalselt neile, kelle töö on ülipingeline või elus on hetkel periood, kus kõik hakkab koost lagunema. 

Aprikoos Ahhaat suudab tasakaalustada mees- ja naisenergiat selle kandja kehas, mis tähendab seda, et see toob harmoonilist ning tasakaalukat elu. Kui mees- ja naisenergiad on tasakaalus, siis inimene tunneb, et tema elus on kõik korras ja ta suudab erinevate probleemidega ka kiiremini toime tulla, kuna ta ei kaota end nende sees ära. 

Tugevdab sidet lapsevanema ja lapse vahel, seda kristalli on kasulik kanda, kui tunned, et ssee hakkab nõrgaks muutuma. Kristall toimib mõlema vanema osas, kui seda kannab laps, ja kui kannab lapsevanem ning kui on mitu last, siis see mõjub nende kõigi suhtes. Ma soovitan Aprikoos Ahhaati kanda väikelastel, kellel on probleeme keskendumisega või näiteks kooliülesannete lõpuni tegemisega. Aprikoos Ahhaat aitab tugevdada tahtejõudu millegi lõpuni viimiseks. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Aprikoosi Ahhaat on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab metalle.

Kanna Aprikoos Ahhaati, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Aprikoos Ahhaati kanna ja kasuta ajal, mil sul on vaja end traumeerivast kogemusest vabaks päästa. Kui sind on miski väga sügavalt ja negatiivselt puudutanud, siis Aprikoos Ahhaat aitab seda osa sinus tervendada. See on kristall, mis aitab traumeerivast kogemusest terveks saada ja see suunab uuesti elu lootusrikkalt ning positiivselt nägema.

- Tervendab pankreast, maksa, maksakahjustusi, aitab maksahaigustest taastuda ja turgutab immuunsüsteemi. 

SAKRAALTŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Aprikoos Ahhaat ühendab Sakraaltšakra ja Kroontšakra, aidates neil kahel omavahel korrapäraselt tööd teha. Kui need Tšakrad on kontaktis, siis sa suudad mõista, mida sa nüüd ja praegu pead muutma või tegema. Seda kõike selleks, et sinu tulevik saaks olla edukam ja õnnelikum. Aprikoos Ahhaat aitab unistusi täide viia nii, et see inspireerib sind unistuste nimel õigeid samme tegema.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjub Aprikoos Ahhaat kõige enam tervendavalt LÕVIDELE ja NEITSITELE.

Aprikoos Ahhaati võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lootoseviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
10.20€
Maksudeta:8.36€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
9.40€
Maksudeta:7.70€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
14.90€
Maksudeta:12.21€
YLANG YLANG eeterlik õli parandab tuju ja loob positiivsust ning rõõmsameelsust. See on looduslik antidepressant, mis aitab ka meeleolukõikumise ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
LOOTOS on lill, mis sümboliseerib armastust, puhtust, ilu ja värskust. Lootost kasutatakse armastuseenergia majja toomiseks, armastusega seotud r..
3.30€
Maksudeta:2.70€
AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, ig..
5.10€
Maksudeta:4.18€
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.29€
AVOKAADOÕLI on baasõli, mida saad kasutada enda naha kaitsmiseks, päikesepõletuste vältimiseks, naha niiskena hoidmiseks. Avokaadoõli on väg..
9.90€
Maksudeta:8.11€
SMARAGD-KALTSIIT on kahe kristalli kombinatsioon, millel on kõik Smaragdile iseloomulikud energiad. Lisaks täiustab Kaltsiit Smaragdi, tuues välja sel..
3.50€
Maksudeta:2.87€
PUUVILLAPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsiotsaga talismane. Puuvillap..
14.00€
Maksudeta:11.48€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.