Menüü
Ostukorv

AQUA AURA poleeritud

AQUA AURA poleeritud KRISTALLID
AQUA AURA poleeritud
13.70€
Maksudeta: 11.23€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AQUA AURA poleeritud

Võimalikud valikud

Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamise tagajärjel. Kristallid on siiski naturaalsed, kuna tegemist on naturaalse Mäekristalli, metalliga ja tule-elemendiga. Mäekristalli kuumutamine koos metalliga saavutab igavese värvuse.

Absoluutselt kõik Aura kristallid on New Age kristallid, mis tähendab seda, et need aitavad sul end kiirelt väestada. Need kannavad endas Kosmose, Kaitseinglite, telepaatia, Astraalrändamise ja visioonide kinnipüüdmise energeetikat. Kõik Aura kristallid on ülikiire toimega ja võimsad kiirtervendajad, mis aitavad avada Auravälja, et suurendada sinus spiritualismi. Kõik kristallid, mille nimetuses on Aura, on sinu isiklikud arendajad. Need on kristallid, mis aitavad sul iseennast paremini mõista ja enda elus kiireid vastuseid ja märke saada. Ülihead abilised sinu võimekuse suurendamiseks. Kui soovid säilitada 5D energeetikat ja saada spirituaalsel tasandil tugevaks, siis soovitan need enda ellu tuua. Parim koht nende jaoks on sinu magamistuba. Miks? Kui sa magad, siis sinu Auraväli on avatud spirituaalsel tasandil arenema. Kristallidega saad anda endale võimaluse teha elus suuremaid spirituaalseid hüppeid.

AQUA AURA on üks võimsamaid Kvartsilisi ja üks võimsamatest Aura kristallidest, mida üldse saab kasutada. Selle toime on kohene, kui seda kandma hakata, aga eelnevalt ma soovitan kõigil tulevastel Aqua Aura kandjatel näiteks kuus kuud varem Mäekristalli kanda, et Aura kristall suudaks oma tööd maksimaalselt tegema hakata. Mäekristall puhastab blokaade, mis takistavad Auradel energeetikasse jõuda.

Aqua Aura on ennekõike seotud intuitsiooni arendamisega, selgeltnägemise erinevate vormide välja arendamisega, Inglitega kontakteerumisega ja spirituaalse energia suurendamisega. Seega saab Aqua Aurat kasutada ka sellistes kristallikomplektides, et nendele jõudu juurde anda.


Aqua Aurat on soovitatav voodi kõrval hoida või voodi kõrval asuvas kristallikomplektis, mis on seotud hea une, astraalrännakuga, inglitega kontakteerumisega või prohvetlike visioonide nägemisega. Aqua Aura aitab kiiresti kanalduda ja öösiti astraalrännakut kogeda.

Kui sinu läheduses on Aqua Aura või sa tegeled selle kristalliga, siis see aitab sul Inglite poolseid sõnumid kergemini näha ning neid analüüsima hakata. Aqua Aura endaga kandmisel või selle hoidmine mõnes kristallikomplektis sinu magamistoas aitab sul näha numbrite kombinatsioone, mis Inglid sulle saadavad. Igal numbril ja numbri kombinatsioonil on oma konkreetne sõnum ja see on üks viisidest, kuidas Inglid sinuga kontakti astuvad.

Aqua Aurat sobib lisada ükskõik millise pendli laadimise geoodi kõrvale, kui see on seotud intuitsiooni, ettekuulutustega või Inglitega. Sobib kokku väga hästi Ioliidi, Lasuriidi, Opaliidi ja näiteks ka tavalise Mäekristalli laadimiseks. Peale selle aitab Aqua Aura võimendada ruunide tööd, kristallide ennustus komplekti ja ennustuskaarte. Kui tegeled ennustuskristallidega, siis mõne aja pärast soovitan sul lisada nende kristallide hulka ka Aqua Aura, sellega saad sa ennustada, aga samas aitab see võimendada õigete vastuste tulekut. See kristall aitab võtta sul täpselt õiget kristalli koti seest, millel on sinu jaoks see õige vastus olemas. Peale Aqua Aura mõjuvad ennustuskristallidele teised Aura Kvartsid samamoodi. Ennustuskristallide kohta saad lugeda lähemalt SIIT.

Hoia Aqua Aurat koju loodud Feng Shui järgi Põhja kristallide komplektis, et see aitaks sulle tööalaselt hiilgavaid ideid tuua. Aqua Aura aitab läbi murda erinevaid probleeme, mis ei lase sul edukas olla.

Aqua Aura on väga tugevatoimeline kristall, mis edendab spirituaalsust ja see hakkab tööle nende inimestega kiiremini, kes tegelevad ka teiste intuitsiooni ja selgeltnägemise kristallidega. Aqua Aura on nagu "võimendaja kristall", millel on oskus kõiki teisi sellise energiaga kristalle kiiremini tööle panna.

INGLI SÕNUMITE KRISTALLIDE KOMPLEKT

Loo endale Aqua Aurast, Ingli Aurast, Tselestiidist, Valgest Ahhaadist ja Küaniidist "Inglite sõnumite" kristallide komplekti. Aseta need kõik kristallid valge või helesinise koti sisse koos enda pildiga, mis on vähem kui kuu aega ennem tehtud, kui sa need kristallid kotti paned.

- Kõige õigem aeg selle kristalli komplekti moodustamiseks on Noore Kuu loomise päev või Täiskuu loomise päev.

- Kui hakkad seda komplekti looma, siis aseta lauale valge küünal põlema, seejärel kirjutad pildi taha enda nime ja sünnikuupäeva, seejärel paned koos kristallidega pildi koti sisse ja seejärel seod koti paeltega kinni. Kui kott on kinni, siis kustutad küünla ja paned selle komplekti enda magamistuppa voodi alla. Sealt sa seda komplekti ei tohi vähemalt järgmise Kuu loomiseni ära võtta, kui tegid selle Täiskuu ajal, siis ootad järgmise Täiskuuni.

- Peale ühte kuud võid seda kaasas endaga kanda, võid hoida seal samas voodi all või panna Inglite kristallikomplekti peale. See sama väike kristalli rituaal aitab sinu Inglitel sinuga paremini kontakti saada ja sulle numbri kombinatsioone saatma hakata nii, et sa neid oskaksid ka märgata. Puhastamise ajaks ei võeta kristalle kotist.

Intuitsiooni areng ja Kirde-ilmakaar

Kirdes asub enesearengu, teadmiste ja tarkusekanal. See on kodus väga oluline ilmakaar, kus on väga kasulik leida oma koht kristallidele, mis aitavad sul areneda. Kirde ilmakaarde on hea luua eraldiseisev kristallide altar või kogu, mis avavad intuitiivse meele. Need abistavad kõiki, kes seal elavad. Seal on kasulik hoida IoliitiKüaniitiSinist KvartsiAqua AuratKoobalt AuratIngli AuratSodaliitiAmetüstiAmetriiniKuukivi ja teisi kristalle, mis aitavad sul enda spirituaalseid oskusi tugevamaks muuta.

Kasulik meditatsioonikristall

Aqua Aurat kasuta meditatsiooni läbiviimisel. Tegemist on kristalliga, mis suudab sind vabastada igasugusest vaimsest, füüsilisest ja spirituaalsest stressist, mis takistab sul meditatsiooni läbi viia. Sellise stressi olemasolul ei suuda sa meditatsiooni ajal keskenduda ega ka lõõgastuda. See võib olla põhjus, mis ei lase sul läbi viia väga kasulikku eneseteraapiat. Hoia seda kristalli enda lähedal, kui mediteerid või kanna sellel hetkel seda enda keha küljes.

RAVITSEMINE 

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Aqua Aura on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

Aqua Aurat kantakse KURGUTŠAKRAL talismanina, kui soovitakse tervendada järgmiseid haigusseisundeid:

- Ärevushäired, stress, närvilisus, kurguga seotud haigused, kilpnäärme probleemid, hingamisteede haigused (eriti kasulik laste puhul), melanhoolia, iseendasse mitte uskumine, enesehaletsemine, vihatunde ravimiseks.

KURGUTŠAKRA

Aqua Aura toetab Kurgutšakra korrapärast funktsioneerimist. Tegemist on kristalliga, mis aitab informatsioonil edukalt sinu kehas ja meeltes liikuda, aidates ennekõike spirituaalseid teadmisi omastada. Aqua Aura vabastab blokaade, mis ei lase sul selgelt tunnetada, näha ja endaga toimuvat mõista. See tuleneb Kurgutšakra tasakaalutust olekust, millele Aqua Aura aitab tervendust tuua. Aqua Aurat kanna või kasuta selleks, et anda endale jõudu spirituaalseks arenguks.

SODIAAK

Aqua Aura oma väega jõuab kergelt kohale VEEVALAJA Auravälja, pakkudes tuge spirituaalse arengu juures. Veevalaja, kes soovib enda intuitiivseid oskusi, energiate tajumist ja üleüldist vaimset võimekust tõsta, on kasulik Aqua Aura enda ellu tuua, aidates Veevalajal enda sisemist häält kuulata ja sellest lähtudes enda igapäevaseid otsuseid ja valikuid langetada. 

Aqua Aura on tasakaalustavaks kristalliks ka neile, kes on sündinud Vähi ja Lõvi ülemineku ajal. Ülemineku ajal on sündinud need, kelle sünnipäev langeb ajavahemikku 19. juuli - 25. juuli. Aqua Aura toob head õnne ja blokeerib liigse stressi, millele on Vähk-Lõvi väga tundlik.

NUMEROLOOGIA

Aqua Aura on 1. kuupäeval sündinute õnnekristalliks. Seda kristalli tasub sul terve elu enda kõrval hoida, see toob sinu ellu head õnne, õnnestumisi, elujõudu ja inspiratsiooni. Aqua Aura tekitab sinu ellu suhteõnne, armastust ja üleüldse head energiat. Kristall, mis aitab sind eemal hoida tasakaalutust olekust ja hoida sind alati sinu õigel saatuse teel. See on sinu elus toetavaks kristalliks, aidates sul luua seda, mida sul selles elus on vaja luua.

Väga kasulik on seda kristalli kanda elu jooksul periooditi, veelgi kasulikum on seda hoida isiklikus sünnikristallide laekas.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Aqua Aurat võid laadida Titaanium Aura või Koobalt Aura geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kannaPuhasta vähemalt korra kuus Palo Santo suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on.&nb..
22.50€
Maksudeta:18.44€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga o..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
93.00€
Maksudeta:76.23€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
61.40€
Maksudeta:50.32€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
49.00€
Maksudeta:40.16€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga o..
9.00€
Maksudeta:7.38€
RODONIIT poleeritud
Enim müüdud
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedusest...
3.40€
Maksudeta:2.79€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
1.00€
Maksudeta:0.82€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.