Menüü
Ostukorv

ATLANTISIIT poleeritud

ATLANTISIIT poleeritud KRISTALLID
ATLANTISIIT poleeritud
5.00€
Maksudeta: 4.10€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ATLANTISIIT poleeritud

Võimalikud valikud


ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud kristall, mis loob end maapõues siis, kui Serpentiin Jaad ja Stihhiit omavahel ühinevad. Atlantisiidi kauni roheka värvuse loob Serpentiin Jaad ja lillakad-mustjad laigud annab sellele kristallile Stihhiit. Seega on Atlantisiit kahe kristalli kooslusest tekkinud kristall. Meie kaunid Atlantisiidid on pärit Austraaliast ja seda leidub ka Tasmaanias. Atlantisiit kuulub oma energia pärast kõrgema klassi kristallide hulka, mida võiksid kasutada need inimesed, kes juba kristallide maailmaga on tuttavad. Atlantisiit vajab täit pühendumist, kui seda kasutada ja sellepärast ei soovita ma seda üheks esimeseks kristalliks enda kasutusse võtta.


Atlantisiit on tugev kaitse kristall, millega kaitstakse kodu, vara, inimesi, loomi, kinnisvara või saatuse poolt antud annet. Selleks on hea, kui Atlantisiidi kristall oleks ükskõik kus sinu lähedal, kui soovid enda saatust kaitsta. Atlantisiidi kristalli võib viia külluse nurka, raha karpi või kinnisvara dokumentide vahele, et see aitaks vara kaitsta. Atlantisiidi kristalli võib hoida kontori ruumis või töö juures, kui soovitakse oma töö edu hoida. Atlantisiidi kristall viiase armastuse kristallide keskele, kui soovitakse suhet tugevdada. 

Atlantisiidi kristalli kantakse reisides või liigeldes kaasas, et tagada endale veelgi tugevam kaitse ebaõnne ja ohu eest. Atlantisiidi kristalli võib lisada reisimise komplekti lisa väe andmiseks. 

Atlantisiidi kristalli on seotud kaitseinglitega, kuna sellel on oskus avada inimese Auras dimensioon, mille kaudu inglid inimestega ühendust saavad. Atlantisiidi kristall toimib, kui seda kaasas kanda või, kui see Ingli-, Astraali või intuitsiooni tugevdavate kristallide komplekti lisada ja see komplekt magamistuppa panna. Atlantisiit sobib ideaalselt kokku Angeliidi ja Tselestiidiga samalaadse veelgi tugevama toime kätte saamiseks.

Atlantisiit aitab hoida sinu uskumusi ja ei lase kellegi "õelal" sinu uskumusi maha teha ega sind kahtlema panna. Atlantisiit tugevdab sinu isikliku usku iseendasse ja enda mõtete jõusse. Atlantisiit õpetab koos kaitse inglitega sind alati uskuma ja lootma. 

Atlantisiidi kristalli enda lähedal hoidmine või enda majas hoidmine aitab sinu isiklikel inglitel sinu juures püsida ja ei luba neil ära kaduda. Sinu õnn sõltub sinu inglite tugevusest ja Atlatisiit toob neile jõudu sinu kaitsmiseks ning abistamiseks.

Atlantsiit aitab avada sinu meeli eelmiste elude mälestuste jaoks, tuues neid sinu unenägudesse, aidates sul ka mõista, kes sa olid ja miks just tema. Atlantisiit avab hinge iseenda jaoks ja avab selles olevad mälestused. Lisaks Atlantisiidile on veel väga palju erinevaid kristalle, mis sind aitaksid nagu näiteks Preseli, Rüoliit või Aqua Aura

Sõnni sodiaagi kristallteraapia


Atlantsiit on Sõnni kristall, mis aitab tal saavutada elus seda, mida ta soovib saavutada. Aidates unistustele ja unelmatele füüsilist kuju luua. Atlantisiit turgutab Sõnni hinge ja toob tema ellu head õnne. Soovitan Atlantisiiti Sõnni kodus hoida tema enda foto peal, et see kaug kristallteraapia kaudu saaks Sõnnil aidata head õnne pidevalt enda elus hoida. Selleks asetatakse foto laua peale ja kristall foto peale. Selle sama foto peal võib Sõnn hoida ka teisi enda sodiaagi õnnetoovaid kristalle. Kindlasti tuleks sellel fotol olevaid kristalle igakuiselt rituaaltaime suitsuga puhastada. Soovituslikult Salvei või Kadakaga


Töökristall

Töö kristallina on Atlantisiit nende õnne talisman, kelle töö on seotud elude päästmisega või eluohtliku ametiga. Atlantsiit toob töö õnne ja kaitset: Päästeameti töötajatele, tuletõrjujatele, politseinikele, eriüksusese töötajale, arstile jne.

Inglitesõnumid

Atlantisiit on hea abiline pendli töös, aidates paremini pendliga ühendust saada ja läbi selle enda alateadvusest või inglite käest sõnumeid saada. Kui Atlantisiidi kristalli pendliga koos hoida (soovituslikult pendli kotis koos pendliga) aitab see kristall pendlil paremini tööd teha ja küsimusi esitades aitab kaitseingel neid sõnumeid tuua. 

Feng Shui

Feng Shui järgi on Atlantisiit seotud Kagu piirkonnaga, mis omakorda on seotud kodu külluse ja eduga. Atlantisiiti võib hoida rahakarbis või mõne küllusliku taime mullapalli peal, nagu näiteks ahvileivapuu peal. Ahvileivapuu peal hoimine on ka seepärast hea, kuna kui seda taime kasta, siis Atlantisiit saab veega kokku ja vesi aitab selle kristalli seest tuua küllust välja. 

Atlantisiidi üks minu lemmikuid omadusi on see, et sellega saab parandada kodusid või elamispindu, kaasaarvatud maad, millel on olnud ebaõnn või kus on surm üle käinud. Atlantisiiti maetakse põõsaste, puude alla või maja vundamendi sisse, et see ravitseks sealset negatiivset ja karmaatilist energiat. Atlantisiit aitab vabastada kurjast, mis kord õuele on saabunud, aidates ebaõnnel majast väljuda. 


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Atlantisiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata.

- Atlantisiiti kasutatakse kristalliteraapia andmiseks järgmistele probleemidele: Lihaskrambid, lihase probleemid, kuiv nahk, surma hirm,  menstruaalprobleemid.

TŠAKRA

Päikesepõimik ja Südametšakra. Kandke Atlantisiiti talismanina Südametšakra kohal või siis Päikesepõimiku kohal. Südametšakra tervendamine Atlantisiidiga on sellepärast kasulik, et see aitaks selle kandjal armastust vastu võtta.

Atlantisiidi üks minu lemmikuid omadusi on see, et sellega saab parandada kodusid või elamispindu, kaasaarvatud maad, millel on olnud ebaõnn või kus on surm üle käinud. Atlantisiiti maetakse põõsaste, puude alla või maja vundamendi sisse, et see ravitseks sealset negatiivset ja karmaatilist energiat. Atlantisiit aitab vabastada kurjast, mis kord õuele on saabunud, aidates ebaõnnel majast väljuda. 

SODIAAK

Tähemärgilt toob Atlantisiit spirituaalset kaitset SÕNNIDELE, aidates kaitsta selle eest, et ta ise selles elus endale väga suuri karmaatilisi võlgu külge ei korjaks. Aitab vältida olukordi, mis võivad mõjuda tuleviku suhtes laastavalt. Atlantisiit on kristall, mis aitab Sõnnile head õnne tuua enda soovide, unistuste ja unelmate täide viimiseks. Atlantisiit on kristall, mis suudab hingelise rahulolu loomise nimel tööd teha. Soovitan Sõnnil Atlantisiiti kanda eluperioodil, kus soovitakse enda ellu head õnne ligi kutsuda ja enda unistustele füüsilist kuju anda. Loe artiklit selle kohta, mida sa peaksid SÕNNI sodiaagi kohta teadma. Selle artikli leiad SIIT.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Atlantisiiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või Tüümini eeterliku õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud k..
7.56€ 10.80€
Maksudeta:6.20€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
6.50€
Maksudeta:5.33€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
20.40€
Maksudeta:16.72€
ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud k..
11.90€
Maksudeta:9.75€
Pilt on illustreeriv. Viiruk ja Kollane Fluoriit ei kuulu toote juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõe..
6.70€
Maksudeta:5.49€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.76€ 6.80€
Maksudeta:3.90€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
4.00€
Maksudeta:3.28€
BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud ener..
1.60€
Maksudeta:1.31€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
18.20€ 26.00€
Maksudeta:14.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.