Menüü
Ostukorv

DRAAKONI VEREKIVI poleeritud

DRAAKONI VEREKIVI poleeritud KRISTALLID
Enim müüdud
DRAAKONI VEREKIVI poleeritud
4.40€
Maksudeta: 3.61€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DRAAKONI VEREKIVI poleeritud

Võimalikud valikud

DRAAKONI VEREKIVI on üks Jaspise liikidest, mis on oma nime saanud välimuse pärast ja ka sellega kaasnevast legendist. Draakoni Verekivi koosneb Epidootist ja Piemoniidist. Draakoni Verekivi on pärit Austraaliast ja selle esmakordsel avastamisel inimesed uskusid, et see kristall on kivistunud draakoniveri. Selle punakas värvus sümboliseerib verd ja ülejäänud värvus, milleks on rohekas, beežikas kuni pruun toon, draakonit ennast. Draakoni Verekivi pärineb Austraalia lääneosas ja seda on leitud ka Aafrikast. Seega ei ole seda kristalli palju saadaval. Draakoni Verekivi peamiseks ja kõige võimsamaks omaduseks on isikliku väe taastamine, päästmatutest olukordadest väljatulemine ja elutee muutmine. Kui mõelda vaid nende kolme omaduse peale, siis ütlen ausalt - see on väga väärtusliku energiaga kristall. Kui tunned, et sinul on vaja enda isiklikku väge taastada või hoopis enda eluteed muuta, siis see kristall on kindlasti sinu jaoks.

Draakoni Verekivi on väga kasulik rituaalide ja maagiate kristall. Draakoni Verekivil on oskus väga kiirelt talletada enda sisse spirituaalses protsessis läbiviidud sõnumi, see hoiab seda kinni ja hakkab selle nimel tööd tegema. See on ka põhjuseks, miks sa võid minu rituaalides ja maagiates Draakoni Verekivi tihti kohata.

Draakoni Verekivi endaga kaasas kandes muudab see sinu Auravälja tugevamaks ja seega kaitseb näiteks sind inimeste negatiivsete pilkude eest. Draakoni Verekivi hoiab ära arvustamist, hindamist, kritiseerimist, kadestamist ja õelutsemist. Soovitan Draakoni Verekivi kanda sul, kui sa tunned, et just sellised inimesed sind ümbritsevad. Soovitan seda kristalli lapsel kaasas kanda, kes on paraku sattunud kiusamise ohvriks ja seda eriti vaimse kiusamise korral.

Tahtejõud, isiksuse muutmine, eneseareng

Draakoni Verekivi suudab luua tahtejõudu inimeses, kellel on probleeme tahtejõu puudumisega, siis Draakoni Verekivi on õige kristall enda ellu lisamiseks. Lisaks tahtejõule suurendab Draakoni Verekivi isiklikku väge ja jõudu. Sellel kristallil on oskus inimest iseenda elu eest vastutavaks teha. Paljud inimesed ei vastuta enda tegude eest ja sellepärast tehakse palju asju läbimõtlemata - reostatakse loodust, toimub ületarbimine ning loodusest mitte hoolimine. Lisaks loodusesse ükskõikselt suhtumisele suhtuvad paljud inimesed ka ükskõikselt iseendasse. Draakoni Verekivi lõpetab sellise tegevuse ära, ja kui sa ei tea, et sa nii käitud, siis see kristall teeb alateadvuses sinus korrektuure ning peagi peale selle kristalli enda ellu võtmist võid sa tajuda, kuidas sa oled muutunud. Ma väga soovitan seda kristalli enda ellu tuua, kui sa soovid ise näha seda, kas sinus on miskit, mis ei tohiks sinus olla. Ma usun, et ei ole olemas ühtegi inimest, kes peale Draakoni Verekivi kasutusele võtmist ei muutuks. Kuidas seda kasutada? Kanna seda ilusat kristalli kaasas, hoia enda kodus või hoopis kasuta enda kodus olevate kristallaltarite täiendamisel. Ole kristallidega alati loominguline, leia nendele sisetunde järgi koht, kui just ei ole vaja jälgida ilmakaari või mõnda teist näitajat.

Küllus, rikkus, rahavool ja edu saatuse poolt antud andele

Kui sa oled üles leidnud selle ande, mis on sinu sees olemas, sa naudid seda, oled loonud sellest endale töö ja eriala, siis kindlasti sa soovid, et sellel alal läheks sul hästi. Draakoni Verekivi on kristall, mis aktiveerib külluse- , rikkuse- , rahavoolu- ja eduenergiate liikumise, kui sa teed enda andega tööd. Kui sa ei tea veel seda, mis on sinu anne, siis soovitan sul läbi teha ühe minu ühe maagia, milleks on "Saatuse poolt kingitud anne", selle maagiaretsepti leiad SIIT. See on maagia, mis avab sinus selle ande ja aitab sul mõista seda, mis sulle antud on. Kindlasti soovitan ma lugeda lisaks ka ühte minu artiklit, kus aitan sul mõista seda, kuidas enda anne üles leida ja kuidas seda märgata. Selle artikli leiad SIIT. Tulles tagasi Draakoni Verekivi juurde, siis see on see kristall, mis toob sinu ellu küllust sellele samale ametikohale, mida sa enda andeks pead. Soovitan Draakoni Verekivi hoida sul enda küllusealtaril,

Põhja-ilmakaares tööedu-kristallide komplektis, Kagu- või Ida-ilmakaares, kuna seal asuvad sinu kodus külluseenergia-kanalid, mille kaudu Draakoni Verekivi suudab kiirelt sellel eesmärgil aktiveeruda. Teine võimalus on see, et kanna seda kristalli endaga kaasas siis, kui sa tööd teed.

Vastupidavus ja kasulik kristall sportlastele

Draakoni Verekivi muudab inimese vastupidavaks ja ma soovitan seda kristalli sulle, kui sa tegeled spordiga. See kristall sobib nii harrastussportlasele kui ka professionaalsele sportlasele. Draakoni Verekivi ennekõike muudab inimese füüsiliselt ja vaimselt tugevaks. Suurendab oskust pingelises olukorras vastu pidada, muudab füüsiliselt inimese vastupidavamaks ja tugevamaks. Kristall, mis aitab treeningute paremaid tulemusi saada ja võistlustele õnneenergiat kaasa anda. Draakoni Verekivi on professionaalsetele sportlastele kasulikuks edu- ja õnnekristalliks.

Stabiilsus suhtesse ja suhteõnne kristall

Draakoni Verekivi on väga kasulik armastusekristall, sellel on oskus suhtesse stabiilsust tuua. Kui sina ja sinu kaaslane peate tihtipeale seisma silmitsi olukorraga, kus kõik läheb kontrolli alt ära, tekivad ilusast hetkest üleminekud valusatele hetkedele, siis Draakoni Verekivi on teie suhte jaoks see õige armastusekristall. Draakoni Verekivi muudab suhte stabiilseks, vabastab riidudest põhjustatud valu ja stressi. See on kristall, mis kaitseb suhet. Draakoni Verekivi hoia enda kodus juba olemasolevate armastusekristallide seas, teie ühises magamistoas või armastusealtaril. Kanna Draakoni Verekivi endaga kaasas, kui suhtes on tõsisem kriis.

Draakoni Verekivi sobib väga hästi kokku Klinozoesiidiga, kui soovid enda suhtesse armastuseõnne juurde tuua. Neid kahte kristalli ühendades muutuvad armastuseenergiad võimsamaks ja kiiresti liikuvamaks.

Draakoni Verekivi aitab suhtes oleva vaimse manipulatsiooni ja vägivalla ära lõpetada. Draakoni Verekivi aitab mõista selliste tegude tagamaid ja õpetab sellest välja tulema. Kannatajale pakub see kristall lohutust, haavade paranemist, andestamist ja lahti laskmist. Vägivalla osutajale õpetab see enda tekitatud valu tunnetamist, pidurdab sellise tegevuse ja õpetab andestuse saamist.


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Draakoni Verekivi aitab immuunsust tugevdada, muutes sind haigustele vähem vastuvõtlikuks, andes sulle tugevuse haigustega võitlemisel. Kui sa tunned, et sa haigestud liialt tihti ning liialt kergelt, siis Draakoni Verekivi on sinu jaoks õige tervenduskristall.

- Draakoni Verekivi on väga kasulik neile, kellel on probleeme närvidega. Soovitan soojalt seda kristalli enda lähedal hoida, kui sul käivad läbi närvivapustused. Draakoni Verekivi tervendab närvisüsteemi ja lisaks sellele on see kasulik neeruprobleemide korral.

- Soovitan Draakoni Verekivi kasutada ajal, mil ollakse raskes haiguses ja mil soovitakse sellest välja tulla. Lisaks Draakoni Verekivile soovitan appi võtta Šungiidi vee joomise ja Magnetiidi kandmise. Need kolm kristalli aitavad haigustel eeterkehast väljuda ning peale seda tekibki tervenemine.

SÜDAMETŠAKRA

Südametšakra on see Tšakra, mida Draakoni Verekivi kõige enam tervendab. Draakoni Verekivil on oskus inimese hinges oleva kurbust eeterkehast vabastada. Kui sa tunned, et sa oled suheteprobleemide või minevikus juhtu pärast pidevalt kurb, endast väljas, halvad asjad tihti meenuvad sulle ja ajavad sind endast välja, siis Draakoni Verekivi on sinu õige Südametšakra-kristall. See on kristall, mis aitab sellel kõigel sinu seest vabaneda, aidates Südametšakra haavadel terveneda ja sellel Tšakral tugevamaks muutuda. Draakoni Verekivi muudab inimese emotsionaalselt tugevamaks, aidates väga palju ja väga kiirelt neid, kes on hingelt haavatavad.

SODIAAK

Draakoni Verekivi on kõige kasulikum neile, kelle päikesemärgiks on LÕVI ♌. Draakoni Verekivi aitab Lõvil materiaalselt väga hästi hakkama saada, tuues Lõvi ellu küllust ja aidates tema materiaalsetel unistustel täituda. Lõvi võiks Draakoni Verekivi kanda selleks, et enda majanduslikku seisu parandada või hoida seda kristalli enda kodus küllusekarbis ja sünnikristallide karbis, et see saaks pidevalt külluse ligikutsumise eesmärgil töötada.

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Draakoni Verekivi sobib kõige enam laadida Püriit geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Palo Santo puu suitsuga puhastada. Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

KUNTSIIT on üks vähestest kristallidest, mille kohta ma saan väita, et see on üks üdini positiivne ja armastav energia-allikas. Ena..
4.50€
Maksudeta:3.69€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
14.90€
Maksudeta:12.21€
KLINOZOESIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks roosa toon, mille seest on näha kumamas heleroh..
9.00€
Maksudeta:7.38€
ALMADIIN MATRIX on Almadiini üks kristalli liikidest, kus puhas Almadiin hakkab end looma teise kivimi peal. Almadiin Matrix tähendab se..
8.00€
Maksudeta:6.56€
VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall..
22.50€
Maksudeta:18.44€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
2.30€
Maksudeta:1.89€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
27.70€
Maksudeta:22.70€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
2.60€
Maksudeta:2.13€
KANEEL küünal
Enim müüdud
KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Kaneeliküünla põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab ar..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.