Menüü
Ostukorv

DUMORTJERIIT poleeritud

DUMORTJERIIT poleeritud KRISTALLID
DUMORTJERIIT poleeritud
1.20€
Maksudeta: 0.98€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DUMORTJERIIT poleeritud

Võimalikud valikud

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

DUMORTJERIIT on kristall, mis annab selgusteemaldab hirme ja tugevdab analüüsivõimet. Aitab olla kannatlik ja arendab või tugevdab spirituaalseid andeid.

Dumortjeriit  on tumesinine kuni sinine kristall, mille peamiseks leiukohaks on Madagaskar. Seda leidub ka teistest kohtadest, nagu näiteks Sri Lankal ja Namiibias. Madagaskari kristallid on alati teistest maailmajagudest leitud kristallidest mitmeid kordi väärtuslikumad, kuna sealne energia on lihtsalt võimsam. Sealt tulevad kristallid, millele võid juba mitu korda tugevama väe juurde hinnata puhtalt sellest, et need on sealt pärit.

Peale nende omaduste on Dumortjeriit seotud ka hingede ja Inglitega. Sellel on oskus kaitsta hingede eest, kes ei tule meile juurde kõige paremate kavatsustega.

Dumortjeriidil on üks väga hea omadus ja see ka annab suure põhjuse, miks seda võiks kanda. Dumortjeriit aitab olla elu suhtes kannatlik, aidates oodata asju ja hetki nii, et sa kõike kohe-kohe enda juurde ei soovi saada. Vahel läheb elul vaja aega, et sinu juurde ilusaid asju tuua ja vahel tuleb mõned teised asjad enne seda korda saata. Dumortjeriit õpetab olema kannatlik.

Kuna lapsed on meie elu alustalaks, siis nende spirituaalselt tervena hoidmine on ülimalt oluline, saad seda teha neid kristallidega toetadades. Kui sinu kodus on koolis käivad lapsi, siis saad neil aidata õppimisega toime tulla nii, et see neid ei väsitaks ja koduseinte vahel oleks kooli pärast võimalikult vähe stressi. Asetades DumortjeriidiSodaliidi ja Fluoriidi kristallid koolilauale. Need kolm kristalli on õppimise toetamiseks kõige olulisemad. Dumortjeriit aitab meelde jätta fakte, Sodaliit suurendab loogilist mõtlemist ning Fluoriit toetab uue informatsiooni omaks võtmist. Seetõttu on nende kolme kristalli kombinatsioon koolieas lapsele väga oluline. Loomulikult võib laps neid kristalle ka koolis kaasas kanda, asetades need kotiga koolikotti. Kui soovid enda last või lapsi õpingutel veelgi rohkem aidata, siis aseta Fluoriit püramiid koolilaua peale. See vallandab koduenergeetikasse vastavat energiat, mis aitab kaasa koolistressi vähendamisele, muutes õppimise lihtsamaks ja meeldivamaks. 

Kanna seda kristalli talismanina, kui sa soovid sellistest tunnetest vabaneda, mis sulle liiga ja haiget teevad. Dumortjeriidil on oskus vabastada emotsionaalset pinget konkreetses suunas sinu aurast välja. Seda kõike selles mõttes, et kui sa hakkad Dumortjeriidi kristalli ehtena kandma, siis sa võiksid anda sellele mõttelise väärtuse. Võttes talismani või mõne teise ehte kätte ja seda käes hoides soovides, et see vabastaks justnimelt selle emotsiooni sinu seest ära. Keskendu sellele emotsioonile ja hakka seda kandma. Dumortjeriit hakkab sinu seest seda emotsiooni vabastama ning Aurast välja juhtima.

Üks huvitav asi, mida sa võiksid Dumortjeriidi kohta teada on ka see, et see kristall püüab endasse seiklevaid ja rahu otsivaid hingesid. Dumortjeriit aitab kinni jäänud hingedel õigetesse dimensioonidesse edasi pääseda. Igal Dumortjeriidil on oskus üks ainus hing vabaks lasta õigesse maailma. Kuidas teada, et sinu Dumortjeriid on seda teinud? Sellele tuleb nägu peale, seda sõna otseses mõttes. Olen ise pealt tunnistanud mitmeid, mitmeid kristalle, mille peale on tekkinud näo kujutis. Seega, kui sa lisad selle kristalli mõnda kristallikomplekti, siis tuleks puhastamise ajal vaadata, ega sinna nägu ei ole ilmnenud. Kui on, siis tuleb see kristall loodusesse viia, sellepärast, et sellel ei ole enam jõudu sinu soove täita. Dumortjeriit vii jõevette või kui sul on oma koduhoov, siis mõne taime alla.

Dumortjeriit on kristall, mis aitab sinu ellu suuri muudatusi tuua. Kui sa tunned, et sa soovid täielikult enda elu muuta, enda suhtumist millesegi muuta ja end uue parema isiksuse poole viia, siis Dumortjeriit aitab sul seda teha. See on muutuste kristall, mis aitab sul paremaks inimeseks saada. 

Dumortjeriit on telepaatia kristall, millel on oskus avada sinu telepaatilisi meeli. Telepaatiat aitab Dumortjeriit edendada nende hingedega, kellega on meil siin elus väga sügav side. Telepaatia saab üldiselt areneda hingesugulaste ja perekonnaliikmete vahel. 

Dumortjeriidi ja Sinise Kuldkivi ühine vägi aitab lapsel pimedusehirmust üle saada

Dumortjeriit sobib koostööd tegema väga hästi Sinise Kuldkivi kristalliga. Mõlemad kristallid on kaunid tumesinise värvivarjundiga ja omavad ühte ning sama omadust, milleks on pimeduse hirmust vabastamine.

Lastel on väga tihti probleeme pimeduse kartmisega, mis omakorda tekitab probleeme uinumisega ja üksinda oma toas magamisega. Kui lapsel on pimeduse vastu hirm, siis võib tal selles eluperioodis olla kõrgendatud spirituaalne taju. See tähendab aga seda, et ta tajub, näeb ja kuuleb hingedemaailma. See võib tema alateadvuses segadusetunnet tekitada ja tal tekib pimeduse vastu hirm. Pimeduses on lihtsam hingesid märgata ja sellepärast tekib ka see hirm.

Sinine Kuldkivi koos Dumortjeriidiga hakkab looma sellist energiavälja, mis leevendab pimeduse hirmu. Üksikult ei oleks nende kristallide toime see sama. Sellepärast soovitan neid kristalle koos kasutada. 

Nende kristallide vägi aitab vaikselt järk-järgult lapse seest selle hirmu vabastada. Need kristallid võiksid olla lapse voodi kõrval või all. Kui lapsel juba on oma isiklikke unenägude kristalle, siis võiksid need kaks kristalli ka teistega koos olla. Neid kristalle hoitakse kodus senikaua, kuni probleem on täielikult ära kadunud. 

Spirituaalsete kogemuste mõistmine ja märkide lugemine

Dumortjeriit aitab mõista erinevaid spirituaalseid kogemusi, mille osaliseks sa saad ja mõista märkide tähendusi, mis sinu eluteele kellegi poolt saadetakse. Dumortjeriit aitab analüüsida nende tähendust, vajalikkust ja sõnumit. Dumortjeriit aitab ka kõige raskematest märkidest aru saada.

Dumortjeriidi kristalli hoia enda kodus, kus sa hoiad erinevaid kristalle, mis aitavad sinu intuitsiooni tugevamaks muuta ja sind spirituaalselt arendada. Dumortjeriit lisab lisaväärtust juurde teistele kristallidele ja muudab ka teised kristallid efektiivsemalt töötama.

Tervendajate tööedu kristall

Dumortjeriit aitab meditsiinitöötajaid ja tervendajaid hoolimata sellest, millist tervendusviisi praktiseeritakse, olgu selleks siis tavameditsiini või alternatiivmeditsiini viljelemine. Dumortjeriit aitab õiget diagnoosi panna arstil või tervendajal oma patsiendile või teraapiakülastajale. Dumortjeriit aitab tajuda seda, milline probleem kehas eksisteerib, kas see on füüsiline või vaimne, on see ühes või teises organis või hoopis Tšakras. Dumortjeriidi kristalli on kasulik töö ajal kaasas kanda või enda töökeskkonnas seda hoida.

Õppimine

Dumortjeriidil on oskus mälu tugevdada ja arendada, mis teeb sellest ka väga kasuliku õppimise kristalli. Dumortjeriit on üks põhilistest kristallidest, mis võiks sinu lähedal olla siis, kui sul on vaja emotsionaalset tuge õppimise jaoks. Dumortjeriidil on oskus sinu vastupidavusevõimet suurendada, aidates sul järjepidevalt keskenduda ja asju meelde jätta. Dumortjeriiti kanna endaga õppimise ajal kaasas või loo endale arvuti/õppimise laua peale kristallidest komplekt. Dumrotjeriiti võib kasutada igas vanuses inimene õppimiseks, aga olen kirja pannud artikli "Kristallid lastele kooli jaoks", mille leiad SIIT. Seal on küll laste kristallid välja toodud, aga neid samu kristalle, mis aitavad mälu tugevdada ja keskenduda võib ka täiskasvanud inimene enda jaoks kasutada.

Dumortjeriit parandab tähelepanuvõimet ja aitab keskenduda kõigele, millega tegeled. Väga kasulik kristall, kui on probleeme püsimatuse ja keskendumisega. Dumortjeriit aitab sul end pühendada sellesse, mis on parasjagu oluline, praegusesse hetke. Dumortjeriit aitab analüüsida ja asja uurida, et sellega seoses mingisugust muudatust ellu viia. Dumortjeriit on väga kasulik töötegemisel kui ka õppimisel, aidates lõpule viia seda, mis on näiteks käsile võetud.

Tööstress

Kui sa töötad päevad läbi arvutiga ja sinu töö on ka väga pead murdev, mis väsitab sind, siis oleks hea kasutada töölaua peal toetavaid kristalle. Dumortjeriit sobib hästi kokku ka Šungiidi püramiidiga, et takistada tööstressi teket. Kui soovid samal eesmärgil veel kristalle lisada, siis lisa sinna juurde ka Sodaliiti ning Suitskvartsi.

Ennustamine ja spirituaalne areng

Dumortjeriit on üks kristallidest, mida sa saad enda kasuks ära rakendada, kui sa soovid õppida iseendale ennustamist või soovid end spirituaalselt arendada.

Dumortjeriit aitab keskenduda sellistele tegevustele nagu näiteks pendliga ennustamine, Ingli kaartide ladumine, kristallikomplektiga ennustamisel või isegi Ruunidega ennustamisel.

Selleks, et Dumortjeriidi käest seda toetavat energiat kätte saada, siis hoia Dumortjeriiti pendli lähedal või pendli kristallide komplektis. Dumortjeriit ei lase pendlil energiast tühjaks minna ja see on eriti kasulik nendele pendlitele, mida sa väga harva kasutad. Teine võimalus on oma Ingli kaartide karbi sees koos kaartidega seda hoida. Samamoodi aitab Dumortjeriit hoida nende kaartide energeetilist väärtust. Kui soovid ennustada kristallidekomplektiga või Ruunidega, siis kanna samal ajal Dumortjeriidi kristallist valmistatud ehet.

Kui sul on kodus juba loodud Inglite, Astraali või unenägude kristallide komplekt, siis Dumortjeriit sobib ka sinna lisamiseks. Kui sul juba on seal see kristall, siis saad seda enne magama minemist mediteerimiseks kasutada. Üks võimalus on see, et sa võtad selle Dumortjeriidi sealt komplektist ja asetad enda otsmikule, täpselt Kolmanda Silma Tšakra kohale. Kui sa oled selle sinna asetanud, siis keskendu probleemile või mõttele, millele sa sooviksid lahendust saada. Selle keskendumisega uinu ja läbi une võivad Inglid sulle selle vastuse tuua. Eriti hästi töötavad sellised unes vastuste saamised siis, kui sul on unenäopüüdja ja selle küljes visioone toetavaid kristalle. Hommikul paned Dumortjeriidi tagasi ja järgmisel Noore Kuu või Täiskuu loomise ajal puhastad kristallide komplekti ära.

Dumortjeriid on probleemidele lahenduste leidmise kristall ja sellepärast saab seda unes visioonide küsimiseks kasutada.

Dumortjeriit on kristall, mis aitab spirituaalselt areneda, intuitsiooni tugevamaks muuta, ennustamist aitab õppida, tugevdab telepaatilist sidet sinu ja sinu armastatu vahel. Kui te olete hingesugulased, siis telepaatia käib selle asjaga kaasas. Et telepaatiat suurendada, siis oleks hea, kui Dumortjeriiti oleks võimalikult palju erinevates kohtades sinu majapidamises.

Dumortjeriidi koht sinu kodus


Dumortjeriit on seotud vana energia vabastamisega, mis tähendab aga seda, et see kristall on ideaalne tervendaja koju, kus on keegi teine varem elanud. Dumortjeriit sobib ka koju, mis on väga kaua tühjana seisnud. 

Dumortjeriidil on oskus vabaks lasta seisvat ja kahjulikku energiat, selleks asetage Dumortjeriit kodu välisukse kõrvale. Kui sa oled sinna loonud kodu kaitsmiseks mõeldud kristallide komplekti, siis see Dumortjeriit sobib ka sinna. Teine hea koht selle jaoks on kodu Põhja poolne tuba.

Dumortjeriiti sobib hoida ka igas magamistoas, mis majapidamises olemas on. Dumortjeriit aitab sinu Inglitel sinu lähedal olla ning läbi unenägude sulle visioone tuua.

Hoida Dumortjeriiti voodi kõrval, all või selle lähedal, et kaitsta end luupainajate eest. Selleks, et luupainajaid ära hoida, selle energia annab paremini edasi Dumortjeriidi päikeseratta kasutamine unenäopüüdja küljes.

Dumortjeriiti hoia enda armastuse kristallide keskel, et suhtesse selgust tuua. Dumortjeriit, eriti veel Granaadi ja Rodokrosiidi kristalliga koos olles, avab teise poole tunded, emotsioonid ning positiivse meele. See tähendab seda, et Dumortjeriit aitab olla suhtes hea ja mõistev teise suhtes. Kui sa tunned, et sina üksinda pingutad suhte nimel, siis Dumortjeriit on sulle väga kasulik abistav kristall. Armastuse kristalle hoitakse magamistoas või kodu Lõuna poolsemas toas.

Kodu Põhjapoolsesse nurka või tuppa sobib Dumortjeriit ka teisel eesmärgil. Dumortjeriidil on oskus vabastada energia blokaade, mis ei lase pereliikmetel tööd nautida või isegi tööedul tulla. See on kristall, mis aitab sellisest nõiaringist välja tulla, mis toob isiklikku ebaõnne tööalaselt. 

Dumortjeriit võib olla kusjuures ka üks esimesi Põhja nurga kristalle. Iga kristall vastab ühele või mitmele ilmakaarele ja kui sa seda kristalli õiges ilmakaares hoiad, siis see tervendab sinu kodus olevaid energia kanaleid. Igas ilmakaares on olemas üks energiakanal, Põhjas on tööedu kanal. Dumortjeriidi kõrvale sobib väga hästi Sodaliidi, Sinise Kvartsi, Draviidi ja teiste Põhja kristallide lisamine.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Dumortjeriit aitab vabaks saada pereliini pidi levivast alkoholismist või mõnest teisest sõltuvushaigusest, mis perekonnas on põlvkonniti eksisteerinud. Dumortjeriit aitab vabaks lasta ahelatest, mis seda soodustab ja tekitab. Kui on probleeme alkoholismiga, siis on vaja kindlasti appi võtta ka Ametüst koos Ioliidiga. Nendel kristallidel on oskus alkoholismi ravida.

- Dumortjeriit aitab tervendada migreeni ja kehas eksisteerivaid seletamatuid valusid. Kui näiteks mõni liiges valutab ilma, et sellel oleks olnud trauma või mõni teadlik põhjus, siis Dumortjeriidi kandmine aitab tervendada seda probleemi. Dumortjeriit tervendab seletamatuid valusid, mis kehas eksisteerivad.

- Üks kasulikumaid tervenduskristalle hingamisteede haiguste korral. Väga tihti esineb lastel haigestumist kõhasse, nohusse, lastel on tihti põskkoobas, adenoidid ja mandlid nõrgad kohad. Dumortjeriit aitab nendest probleemidest hoiduda ja nende esinemise korral kiiremini terveks saada.

- Nii nagu enamus kristallid, ravib ka Dumortjeriit stressi. Kuid nagu kõikide kristallide puhul on, on ka Dumortjeriidil oma viis stressi vabastada. Dumortjeriit vabastab sellist stressi, mida põhjustavad kohustused nagu näiteks tööstress või koolist tulenevat pinget. Kui täiskasvanul inimesel on raske oma töökoormusega hakkama saada, siis Dumortjeriit aitab. Sobib ka lapsele, kes ei suuda koolist tuleneva koormusega toime tulla.

- Dumortjeriit on sügavamõtteliste teemade lahti kodeerimiseks mõeldud kristall. See kristall toetab sinu stressi maandamist perioodil, kui pead silmitsi seisma suurte muutustega või kui olukord sinu elus on stressirohke. Dumortjeriit eemaldab stressitunde ja pinge, aidates selgemalt tunnetada, mis on parim viis selle "millegi" lahendamiseks.

- Dumortjeriit on suurepärane keha aluselisena hoidja. Kui keha on aluseline, siis haigused ei leia võimalust kasvamiseks ja arenemiseks. Dumortjeriidi kandmine ja kristalliteraapias kasutamine aitab intuitiivselt ka toidumenüüd parandada, alateadlikult juurde lisada iseenda menüüsse aluselisi toite ja vähendada happeliste toitude söömist.

SODIAAK

Dumortjeriit mõjub kahele sodiaagi esindajale kõige aktiivsemalt ja intensiivsemalt, nendeks on NEITSID ♍ ja LÕVID 

Dumortjeriit on suurepäraseks abiliseks Neitsitele nende intuitsiooni arengus. Dumortjeriit on üks parimaid kristalle spirituaalsete võimete ja intuitsiooni selgemaks muutmisel Neitsile. Kristall, mis võiks kindlasti Neitsi elus esindatud olla. Dumortjeriit arendab Neitsite intuitsiooni ja aitab kaasa spirituaalsele kasvamisele, aidates tal teha õigeid valikuid nii iseenda sees kui ka kõige väljapool oleva osas. Dumortjeriit avab  Neitsis parimad iseloomujooned, muudab ta veelgi paremaks analüüsijaks ja aitab tervendada tema nõrku kohti – see ongi spirituaalne kasvamine. 

Lõvidele mõjub samuti Dumortjeriit tõhusalt täpselt samadel eesmärkidel. Dumortjeriit aitab Lõvil südame järgi otsuseid vastu võtta, aidates blokeerida liigset reaalsusele ja loogikale nõjatumist. Dumortjeriit muudab Lõvi intuitsiooni väga tugevaks.

Dumortjeriit aitab SKORPIONIL tasakaalus olla ka siis, kui teised inimesed tema ümber on tasakaalust väljas. Tegemist on kristalliga, mis ühendab Skorpioni Pluutoga ehk teda juhtiva planeediga. Kui sa oled Skorpioni Päikesemärgi all sündinud, siis on sinu jaoks oluline, et sa saaksid Pluutolt pidevalt vastavat energiat, mis aitab sind väestada ning hoida elus alati õigel kursil. Dumortjeriit on Skorpioni jaoks üks parimaid valgustajaid ehk intuitsiooni tugevdavaid kristalle, millel on oskus sulle edasi anda selgeltteadmisi selle kohta, mida sa võiksid enda elu kohta kindlasti teada. Samas aitab see täita ka missiooni, milleks Skorpionina sünniti.

NUMEROLOOGIA

Kõik, kes on sündinud 7. kuupäeval, nende õnne talismaniks ehk kristalliks on Dumortjeriit. Dumortjeriit aitab stressi leevendada, pinget maandada, ülemõtlemist pidurdada ja samas on see ülihea kristall analüüsimise ning mõttetegevuse parandamiseks, aidates ära blokeerida negatiivsed ja hirmuga seotud mõtted, asendades need väga heade ideede ja avastamistega. See on heaolu kristall kõigile, kes on sündinud ükskõik, millisel kuul 7. kuupäeval. Dumortjeriit toob head õnne ja oskust enda elu hästi ning edukalt elada.

Dumortjeriit on Koera-aastal sündinute õnne talisman. See aitab Koerale omast närvilisust maandada ja aitab tal iseendas selgusele jõuda. Lisaks sellele aitab Dumortjeriit tuua häid ideid ja ka motivatsiooni nende teostamiseks. Dumortjeriit tugevdab Koera-aastal sündinute intuitsiooni.

Dumortjeriiti soovitan ma laadida Tselestiit geoodi peal ja puhastada Salvei rituaalitaimega

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
79.00€
Maksudeta:64.75€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
16.10€
Maksudeta:13.20€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
16.30€
Maksudeta:13.36€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
6.50€
Maksudeta:5.33€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
118.00€
Maksudeta:96.72€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
7.60€
Maksudeta:6.23€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
3.20€
Maksudeta:2.62€
RODOKROSIIT poleeritud
Enim müüdud
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja v..
4.40€
Maksudeta:3.61€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.30€
Maksudeta:1.89€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.