Menüü
Ostukorv

GAGAAT poleeritud

GAGAAT poleeritud KRISTALLID
GAGAAT poleeritud
5.00€
Maksudeta: 4.10€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GAGAAT poleeritud

Võimalikud valikud

GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkusehalva energiaebaõnneluupainajate ja õnnetuste eest. Gagaat eemaldab ärasõnumist ja halba õnne.

Gagaat on kristalliseerunud kivisüsi, mis on pea 180 miljonit aastat tagasi tekkinud Jurassic perioodil. Gagaat on väga kerge kristall, mida kasutasid iidsed sõdalased selleks, et ennast peita vaenlase eest. Uskumuste põhiselt on Gagaadil oskus füüsilist keha "märkamatuks" muuta. Gagaati on kaitse ehtena kasutatud teada olevalt juba 1500 aastat eKr. Enamus Gagaati pärineb USA-stVenemaalt ja Poolast.

Gagaat on kaitsekristall, nagu kõik teisedki musta värvi kristallid. Gagaat kaitseb kõige selle eest, mis liigub, aga ei ole nähtav inimese silmadele ehk energiate eest. Gagaat kaitseb halbade hingede eest, kes võivad majas elada ehk negatiivse majavaimu eest. Gagaat kaitseb needuste edastamise eest läbi une. Needusi saadetakse öösiti või nende kohale jõudmine jõuab sellel ajal, kuna siis on meie aura ülimalt avatud. Aurat tuleb samuti kristallidega öösiti kaitsta, et halvad sõnumid meie aurasse ei jõuaks. Selleks võib Gagaati hoida aknalaual või kaelas kanda öösiti. Gagaadil on oskus needusi, ära sõnumisi ja ülimalt halba õnne välja tõmmata aurast, kui seda pidevalt endaga kaasas kanda koos Musta Turmaliiniga. Kristalle peab peitma ja hoidma südametšakra kohal. Kristalle kantakse täpselt kolm kuud ühest täiskuust kolmandani ning seejärel viiakse kadaka metsa surnud kadaka alla.

Selline kristalli rituaal aitab lahti saada ära sõnumisest või needmisest. Gagaat on tuntud ka oma nähtamatuks muutva energia poolest. Gagaati kasutati sadu aastaid tagasi sõja kristallina, muutes selle kandja vaenlase jaoks nähtamatuks. Gagaati kandke endaga kaasas siis, kui te soovite sellel päeval jääda märkamatuks või teil ei ole soovi suhelda. Eriti kasulik kuulsustele ja avaliku elu tegelastele puhkamiseks. Gagaati peidetakse koduhoovi värava mõlemale poolele, et takistada "vikatimehe" varajast saabumist, mis on seotud samuti needmistega.

Gagaat on sõltuvustest vabastava toimega ja see on kristall, mis väga kiirelt võtab maagia iseendasse. Seega on Gagaati väga tõhus positiivselt ära sõnuda ning enda tervendamise jaoks kasutada. 

Gagaat võitleb halbade hingedega, nõrga Auraväljaga ja nendest tekkinud sõltuvuste probleemidega. Lisaks sellele, et Gagaat aitab sõltuvusest vabaneda, see ka tugevdab inimese hinge, et sellist sõltuvust enam mitte kunagi ei tekiks.

Aitab sul endas märgata neid käitumist- ja mõtlemisharjumusi, mis on sinu jaoks enesehävituslikud ning suunavad sind eksiteele. Kui sa oled näiteks pessimistlik, siis Gagaat aitab seda blokeerida. Gagaat aitab sinust välja juurida selle, mis ei lase sul hea inimene olla. Gagaat sobib sulle eriliselt hästi, kui sa vahel tunned, et sa ei meeldi endale sellisena, nagu sa oled, kuna sinus on teatud negatiivne iseloomujoon, mida sa ei soovi omada. Gagaat aitab sul muutuda paremaks inimeseks ennekõike iseenda jaoks.

Õudusunenägude ja luupainajate tõkestamine

Hoidke enda magamistoa aknalaual Gagaati koos Musta Turmaliini ja Seleniidiga. Need kristallid aitavad peatada energia-deemonite tuppa pääsemist ja on eriti kasulik lastele, kes näevad õudusunenägusid ning väikelastele, kes öösiti üles ärkavad.

Uue ettevõtte alustamine või äri pidamine

Peitke kolm Gagaati ühele poole ettevõtte sissepääsu ja teised kolm teisele poole, et takistada ebaõnne tulekut ning ligi tõmmata küllust.

Kodukaitse kristallikomplekti

Gagaat on üks tugevama väega kristallidest, mida sa võiksid enda kodu kaitsmiseks kasutada. Gagaat kaitseb needusliku väe eest, mis võib sinu elu ära rikkuda. Gagaat muudab sinu kodu nähtamatuks kõige selle eest, mis võib sulle liiga teha ja ka halbade hingede eest muudab see sinu kodu nähtamatuks. Gagaat kaitseb kurjuse, salakavaluse ja ebaõnne eest. Gagaat on kindel kristall, mis võiks kodukaitse kristallikomplekti sees olla.

"Nähtamatuks" muutumine

Gagaat aitab sind nähtmatuks muuta inimese silmis, kes tunneb sinu vastu ebatervet huvi või kelle eest sa ise soovid end varjata või nii-öelda "nähtamatuks" muuta. Kanna Gagaati endaga kaasas ajal, mil sa ei soovi tähelepanu enda peale tõmmata. Tee seda siis, kui soovid kellegi konkreetse inimese eest end kaitsta/varjata või üleüldiselt rohkem rahu enda ellu tuua.

Gagaat aitab ajal, mil soovid rambivalgust enda pealt ära saada. Vahel jääb mõni inimene pidevalt teistele ette ning alati on kellelgi talle midagi öelda. Kui sa soovid sellisest magnetist lahti saada, siis kanna Gagaadi kristalli.

Lisaks sellele muudab Gagaat inimese energeetika nähtamatuks 3D osas. Mida see tähendab? See aitab eemaldada järk-järgult sinu suhteniidistikke nende inimestega, kes mitte ei ole sinu saatuses õpetajateks, vaid sissetungijad sinult miskit saama. Sind tarbima. Kui soovid end kaitsta ja anda aega iseendale, siis kanna Gagaati või hoia seda enda kodu välisukse juures nii, et üks Gagaatidest on välisukse juures vasakul ja teine paremal. Nii saad luua enda kodule energeetilise filtrisüsteemi. Kui jalutad tuppa, siis blokeerib Gagaat välise ohu. 

Kaitse

Tegemist on kristalliga, mis suudab sulle pakkuda tugevatoimelist kaitset. Kui sa seda ehtena kannad, tugevdab see kogu sinu isiklikku Auravälja või kui sa Gagaadi kristalli koduseinte vahel hoiad, kaitseb see sinu kodu. See aitab blokeerida ebaõnne ning inimesi, kes võivad sulle ohtlikud või kahjulikud olla. 

Gagaat suurendab sinu enda oskust olla tugevam ning enesekindlam. See suurendab kogu sinu kaitsemehhanismi, õpetades sind õigel ajal enda eest seisma. Väga kasulik kristall täiskasvanutele ja ka lastele, kes vajavad suuremat kaitset.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Gagaadist võib teha vee-eliksiiri, kui tuleb arvestada, et see võib tuhmuda.

- Skisofreenia, luupainajad, pimeduse kartmine, eelmiste eludega seotud hirmud, korduma kippuvad halvad unenäod, närvihaigused, halvatus


SODIAAK 

Gagaadi talisman toob enim õnne maagiate ja rituaalide tegemisel NEITSILE. Gagaat toob erilist õnne just nendele meestele, kes on sündinud neitsi sodiaagi all. Tuues Neitsi mehele õigete valikute tegemist ja aidates teda hoida kõige halva eest, millega ta kokku ei tohiks puutuda. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Gagaati soovitan ma laadida Ahhaat geoodi peal ja puhastada aeg-ajalt Viirukipuu viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

LAAVA kristall on üks vanimaid ja enimlevinud kristalle terves maailmas, mida ka inimesed enda tervendamiseks ning spirituaalseks kaits..
2.50€
Maksudeta:2.05€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
4.80€
Maksudeta:3.93€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luupainajate ja õnnetuste ees..
10.20€
Maksudeta:8.36€
SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pr..
26.00€
Maksudeta:21.31€
LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii&..
4.50€
Maksudeta:3.69€
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
1.80€
Maksudeta:1.48€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
2.00€
Maksudeta:1.64€
PUNANE TIIGRISILM poleeritud
Enim müüdud
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
0.90€
Maksudeta:0.74€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
3.50€
Maksudeta:2.87€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.