Menüü
Ostukorv

GALAKSIIT poleeritud

GALAKSIIT poleeritud KRISTALLID
GALAKSIIT poleeritud
1.00€
Maksudeta: 0.82€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GALAKSIIT poleeritud

Võimalikud valikud

GALAKSIIT on maagilise väljanägemisega kristall, mis meenutab väga enda väljanägemise poolest kosmost. Galaksiit on tumedat tooni kristall, mis oma rohelise läikega helendab kergelt. Kui Galaksiiti hoia päevavalguse või päikese käes, siis on väga hästi näha selle sügavat mustrit. Hämaramas ei pruugi sa selle värvust nii nähagi, nagu see tegelikult välja paistab.

Galaksiit on kristall ennekõike neile, kes soovivad kosmosega, teiste planeetidega ja teiste dimensioonidega ühendust saada ning ka ühendusse jääda. Galaksiit on energia mõistes seotud kõige sellega, mis asub väljapool meie Maad. Peale selle on Galaksiit ka väga tugev kaitsekristall ja selle tugevus on võrdne Musta Turmaliiniga.

Galaksiit pärineb USA-st Põhja Carolinast Galaxi linna lähedalt, mille järgi see kristall on endale ka nime saanud. Galaxi linn omakorda on saanud nime ühe taime käest, milleks on Galax Urceolata. Galaksiit kuulub Spinellide gruppi.

Kuidas siis Galaksiidi kristalli kasutada ja kuidas sa võiksid seda hoida, et see sinule kasulik oleks? Ennekõike räägime sellest, millised kosmilised omadused Galaksiidil on. Sellel on oskus sind viia näiteks Astraalrännakusse. See on selline unekogemus, kus sa reaalselt suhtled hingedega, olgu siis selleks elav või surnud hing. Astraali kaudu saame kogeda ka teiste planeetide nägemist ja Maavälise elu tundma õppimist. Läbi Astraali on võimalik näha ka minevikku ja eelmisi elusid. Ühesõnaga, Astraal on seotud ajas rändamisega ja läbi une hingedega suhtlemisega. Kui sa soovid seda kristalli sellisel eesmärgil kasutada, siis oleks ideaalne, kui sul oleks loodud selline kristallide komplekt, mis aitab sul prohvetlikke unenägusid tuua. Või sul on ka just Astraalrännaku jaoks tehtud kristallikomplekt. Galaksiit toimib väga hästi, kui seda hoida teiste koos analoogsete kristallidega.

Artiikli prohvetlike unenägude kristallide komplektist, mille saad ise luua, leiad SIIT.

Galaksiiti võib ka lihtsalt padja all hoida, et see aitaks sul selliseid asju kogeda, aga alati on parem, kui analoogse energiaga kristalle on rohkem, et need suudaksid sinuga tööd teha.

Tegelikult on üldse hea hoida Galaksiiti oma padja all või voodi kõrval, kuna sellel on mitmeid kasulikke omadusi, mida võiksid enda energiasse lasta. Kristallid töötavad väga hästi meiega just une ajal ja need, mis on seotud selliste kosmiliste teemadega, need veel eriti hästi. Hoia Galaksiiti voodi juures, et see aitaks sinu Aurat puhastada. Galaksiidil on oskus Aurast välja juhtida energiaid, mis takistavad sul näha visioone, kuulata enda intuitsiooni ja asju õigesti ette tunnetada.

Galaksiit aitab puhastada Aurast ebaõnneenergiat, mille oled enda eelmistest eludest kaasa võtnud. See on karmaatilise energiaga kristall, millel on oskus sinu ette tuua katsumusi, tänu millele sa saaksid enda karmaatilisi probleeme vabastada. Ükski karmaatiline probleem ei kao sinu elust ilma selle kallal tööd tegemata ja see kehtib kõigi inimestega.

Galaksiidil on oskus eemaldada stressi, mis tekib intuitsiooni arenemise hetkel. Galaksiit aitab maandada Kolmanda Silma kohal tekkivat energia üleküllust ja aitab selle Tšakra tasakaalu viia, et samal ei tekiks stress. Kui soov seda kristalli sellel eesmärgil kasutada, siis kanda seda ehtena või hoida padja all.

Sellel kristallil on tugevad kaitseomadused. Galaksiiti hoia enda kodu välisukse kõrval, et hoida kodust ja perekonnast eemal halba õnne. Galaksiit aitab perekonnast eemale hoida ka kurbust. Sellel kristallil on oskus hoida eemal ka negatiivseid sündmusi, millest inimestel kasu ei ole. On olemas ebameeldivaid sündmusi, tänu millele inimene õpib ja saab targemaks, aga on olemas ka asju, mis saadetakse meie teele, aga nendest ei ole mingit kasu. Tavaliselt tulevad need puudulikust koduenergia kaitsest või meie enda rumaluse tõttu.

Galaksiit aitab tervendada Auralekkeid, seega on kasulik seda kristalli endaga kaasas kanda. Auralekked on sellised energiaaugud sinu Auras, mis juhivad head energiat sinust eemale ning võtavad vastu halba energiat keskkonnast või inimestelt.

Põhiliselt on Galaksiit seotud ikkagi Kroontšakra tervendamisega ja sellest järgmiste võimsate Tšakrate avamisega. Sellel on oskus stimuleerida ka Kolmanda Silma Tšakrat.

Galaksiidiga võib mediteerida ja puhata nii, et hoiad seda kristalli otsmikul, et see avaks sinu kõrgemaid Tšakraid.

Karmakaaslase tervenemise ja õppetundide ära õppimise rituaal

Galaksiit ja Labradoriit on kaks kristalli, mida ühendades tekib vägi, mis aitab karmakaaslaste vahelist sidet tervendada ja õppetunde kiiremini ära õppida. Viies kokku Labradoriidi ja Galaksiidi avaneb vägi, mis aitab sul mõista seda, mis õppetund sinu ja karmakaaslase vahel on, aidates sul aru saada, kes on sinu karmakaaslane, kuidas temaga oma õppetunnid ära õppida, kuidas selle käigus üksteisega hästi läbi saada. Need kristallid annavad head õnne karmakaaslaste sideme katkestamisele, mis ei lõppeks draama ja suurte probleemidega. 

Selleks, et Labradoriidilt ja Galaksiidilt sellist tuge saada, tuleb sul nendest valmistada rituaalikott. Leia musta värvi kott, mille sisse asetad ühe Labradoriidi ja ühe Galaksiidi, sõrmeotsatäis kuivatatud nelki ja enda foto. Rituaalikoti valmistamisel on oluline kasutada veel eesmärgita kristalle ehk neid kristalle ei tohiks kuskil varasemast komplektist ära võtta ja kristallid peavad kindlasti olema naturaalsed. Kui sa oled sellise koti koostanud, siis jäta see kusagile enda koju. See kott võib eksisteerida terve elu sinu elus, seda ei pea lahti tegema, puhastama ega ka laadima. Peaasi on see, et kui sa seda rituaalikotti valmistad, siis sa keskendud sellele, et see aitaks sul mõista oma karmakaaslasi, nendega lõpparveid teha, kui selleks on õige aeg ja nendelt õppida seda, mida nad õpetama tulid. Selle rituaalikoti valmistamine annab sulle spirituaalse ja hingelise eelise elus kiiremini edasi liikuda ning teiste inimestega, kes sinu eluteele karmakaaslastena on tulnud, nendega ülesandeid kiiremini ära lahendada. Aeg-ajalt võta rituaalikott kätte, soovi sellega, et see aitaks sul tervendada mõnda suhet, kus sa tunned enda karmakaaslase ära ja et kristallid annaksid sulle visioone selle kohta, mida sa enda karmakaaslaselt peaksid õppima.

Karmakaaslase ehk sinu ühe õpetajahinge kohta saad pikemalt lugeda SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil on Galaksiiti soovitatav kasutada tervenduskristallide komplektis, hoida padja all või kanda ehtena.

- Aitab tervendada ainevahetusega seotud haigusi, näiteks seenhaigus maos või mõni teine bakteriaalne probleem, mis takistab ainevahetusel õigesti toimimast.

- Hoitakse padja all, kui on mõni probleem ajuga ja ajutegevusega. Aitab mäluprobleemide puhul, närvihaiguse ja depressiooni korral.

- Kasulik haiguste korral, mis on tekkinud stressi, tugeva pinge ja depressiooni tagajärjel. Aitab kiirelt keha taastada ja juhtida Aurast välja emotsionaalseid probleeme.

SODIAAK

Galaksiidi väe omastab kõige kiiremini KALADE tähtkuju esindaja. Kalad suudavad tänu astroloogilistele mõjutustele luua väga kiirelt kontakti teiste inimeste Auraväljadega. See omakorda aitab Kaladel paremini tajuda inimesi, nende motiive, emotsioone ja mõtteid. Kaladel on aga vaja kaitsta enda Auravälja energiate eest, mis võib nendesse kinnituda, Galaksiit kaitseb neid kahjuliku ja stressi põhjustava energia eest. Seega võib Kala kanda Galaksiiti kaitsval eesmärgil. 

Galaksiiti soovitan ma laadida Muskoviidi geoodi peal või kõrval, kui sa seda ehet ei kanna. Puhastada vähemalt korra kuus Mürriviiruki või Kadakamarja eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

KUNTSIIT on üks vähestest kristallidest, mille kohta ma saan väita, et see on üks üdini positiivne ja armastav energia-allikas. Ena..
4.50€
Maksudeta:3.69€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
10.50€
Maksudeta:8.61€
STRONTIANIIT on väga kauni välimusega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks valge. Sellest võib läbi kumada kollakat või helesinist varju..
6.40€
Maksudeta:5.25€
Viiruk ÜHENDUSES KOSMOSEGA on loodud salajase retsepti järgi, milles on kasutatud vaid taimseid koostisosasid. Selle viiruki eesmärk..
5.80€
Maksudeta:4.75€
Viiruk MÜSTILISED ÖÖD on valmistatud salajase retsepti järgi, milles on kasutatud traditsioonilisi taimi ja nendest saadud eeterlikke õlisid. Viir..
5.80€
Maksudeta:4.75€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne..
10.40€
Maksudeta:8.52€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
1.50€
Maksudeta:1.23€
BOTSWANA AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
4.00€
Maksudeta:3.28€
KALKOPÜRIIT on pronksjat tooni kristall, mille peamiseks koostiseks on Vask, Raud, Kaltsiit ja Fluoriit. Kalkopüriit on väga raske ..
15.60€
Maksudeta:12.79€
KRÜSANTEENUM on kristall, mis aitab sinu tõelisel eluülesandel sinu juurde tulla nii, et sa ise oskaksid mõista, mis see on. Krüsanteen..
6.00€
Maksudeta:4.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.