Menüü
Ostukorv

INGLI AURA poleeritud

INGLI AURA poleeritud KRISTALLID
INGLI AURA poleeritud KRISTALLID
INGLI AURA poleeritud KRISTALLID
INGLI AURA poleeritud KRISTALLID
INGLI AURA poleeritud
9.00€
Maksudeta: 7.38€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: INGLI AURA poleeritud

Võimalikud valikud

Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on eriline ja ainulaadse välimusega.

Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamise tagajärjel. Kristallid on siiski naturaalsed, kuna tegemist on naturaalse Mäekristalli, metalliga ja tule-elemendiga. Mäekristalli kuumutamine koos metalliga saavutab igavese värvuse.

Absoluutselt kõik Aura kristallid on New Age kristallid, mis tähendab seda, et need aitavad sul end kiirelt väestada. Need kannavad endas Kosmose, Kaitseinglite, telepaatia, Astraalrändamise ja visioonide kinnipüüdmise energeetikat. Kõik Aura kristallid on ülikiire toimega ja võimsad kiirtervendajad, mis aitavad avada Auravälja, et suurendada sinus spiritualismi. Kõik kristallid, mille nimetuses on Aura, on sinu isiklikud arendajad. Need on kristallid, mis aitavad sul iseennast paremini mõista ja enda elus kiireid vastuseid ja märke saada. Ülihead abilised sinu võimekuse suurendamiseks. Kui soovid säilitada 5D energeetikat ja saada spirituaalsel tasandil tugevaks, siis soovitan need enda ellu tuua. Parim koht nende jaoks on sinu magamistuba. Miks? Kui sa magad, siis sinu Auraväli on avatud spirituaalsel tasandil arenema. Kristallidega saad anda endale võimaluse teha elus suuremaid spirituaalseid hüppeid.

INGLI AURA on saadud Mäekristallist, millele on kuumuse käigus juurde lisatud plaatinat ja hõbedat. Ingli Aurat kutsutakse veel ka Opaal Auraks või Pärli Auraks, need nimetused on aga vähemtuntud kui Ingli Aura. 

Ingli Aurat peetakse väga tugevatoimeliseks kristalliks, mis kannab endaga kaasas väga väärtusliku spirituaalset energiat. Mida rohkem on kristallis spirituaalsust, seda võimsamalt aitab see kristall inimesel iseennast üles leida, enda intuitsiooni tunnetama hakata ja üleüldse spirituaalselt areneda. Ingli Aura peamiseks ülesandeks on luua kontakt Inglite ja hingedega, seda reedab juba selle kristalli nimi.

Inglite ja hingede kristall

Aitab kontakti luua teejuhiga, kaitseingliga, ingliga, energialoomaga, kõrgemate jõududega, kadunud lähedastega, tugevadada intuitsiooni ja seda kõike väga tasasel ning õrnal viisil, aidates vabaneda hirmudest, mis kaasnevad aeg-ajalt teispoolsusega suhtlemisel.

Sellel kristallil on oskus luua kontakt hingede maailmaga, see, et selline omadus selle kristalli käest kätte saada, on järgmine. Üks võimalustest on kanda Ingli Aurat ehtena endaga ja teine võimalus on luua erinevaid kristallide komplekte, mida hoida enda magamistoas. Kui me uinume, siis meie Aura avaneb ja lendame paralleelmaailmadesse, kus meil on võimalik hinge tasemel inimestega ja teiste energiatega kohtuda. Seega on alati kasulik Ingli Aurat hoida justnimelt magamistoas.

Ingli Aura kutsub majja Ingleid, kes kaitsevad sind, sinu kodu ja sinu perekonda, selle kohta saad lugeda minu ühest artiklist, kus ma kirjutasin "Inglite Aurasse ja koju kutsumisest" SIIT.

Ingli Aurat hoia enda padja all siis, kui soovid konkreetseid vastuseid Inglite käest saada. Selleks võid eelpool nimetatud komplektidest selle kristalli üheks ööks sinna laenata. Magamaminnes keskendu küsimusele, millele ootad Inglite käest vastust. Hommikul ärgates analüüsi enda uni läbi ja pane tänutundega Ingli Aura tagasi sinna, kust sa selle võtsid.

See on kristall, mis aitab sinu Inglitel sind kaitsta. See on kaitsekristall samal ajal, kui see on ka intuitsiooni arendav kristall. Seda on väga hea enda arengu jaoks kasutada, kuna see ei võta Aurast kaitset ära. Kui me enda intuitsiooni arendame, siis me peame samal ajal ka kaitse kristalle kandma, et meie Aura ei nõrgeneks. 

Aitab Ingleid sinu lähedal hoida, aidates sul pidevalt nendega suhelda, enda palveid nendeni saata ja aidates sul ka õppida nende keelt selgeks. Väga kasulikuks kristalliks neile, kes soovivad Inglite poolt saadetud märke tõlgendada ja näha numbrite kombinatsioone, mida Inglid saadavad. Koos Ingli Auraga hakkad sa rohkem neid numbreid märkama, Ingli Aura aitab sinu ja Inglite vahel numbritega seotud kontakti luua, õpetades neid ka analüüsima.

Ingli Aurat kingitakse inimestele, kellega sa sooviksid järgmises elus veel kohtuda, aga sellel korral siis rahus ja armastusega. Seda kingitakse isegi inimesele, kellega sa selles elus väga hästi läbi ei saa, seda selleks, et järgmises elus oleksid teie vahelised suhete klaarimised lihtsamad. Need inimesed, kellega sa ise jätad asjad klaarimata, need inimesed sa ise kutsud enda uude ellu kaasa karmana.

Ingli Aura viiakse koos Angeliidiga kalli inimese hauale, et temaga kontakti hoida senikaua kuni sina siin füüsilises kehas eksisteerid. Neid kristalle hauale viies tuleb alati mõelda kaasa, miks sa need sinna viid ja avaldada enda mõtetes soovi selle hingega suhelda.

Romantika

Ingli Aura toob peale spirituaalse arengu ja Inglitega suhtlemise sinu ellu romantikat. Hoia seda kristalli koos armastusekristallidega, et sinu ellu saabuks armastus või sinu suhe muutuks tundelisemaks ning armastavamaks.

Lapsed ja vanemad

Ingli Aura on kõikidest teistest Aurakristallidest kõige leebema ja armastavama energiaväljaga, seega sobib kandmiseks ka lastele, kes tunnevad, et neil on vaja kontakteeruda oma kaitseingliga või kes tajuvad nähtamatut maailma paremini kui teised.

Ingli Aura aitab laste ja vanemate vahele luua paremat suhtlemist, üksteise armastamist ning suurendada hoolimisetunnet. Selleks sobib kokku panna Ingli Aura Kvarts Mango Kaltsiidiga ja hoida neid kodu Edelapiirkonnas, kus asub perekonna armastusenurk. Edela Feng Shui artikli leiad SIIT.

Intuitsiooni areng ja Kirde-ilmakaar

Kirdes asub enesearengu, teadmiste ja tarkusekanal. See on kodus väga oluline ilmakaar, kus on väga kasulik leida oma koht kristallidele, mis aitavad sul areneda. Kirde ilmakaarde on hea luua eraldiseisev kristallide altar või kogu, mis avavad intuitiivse meele. Need abistavad kõiki, kes seal elavad. Seal on kasulik hoida IoliitiKüaniitiSinist KvartsiAqua AuratKoobalt AuratIngli AuratSodaliitiAmetüstiAmetriiniKuukivi ja teisi kristalle, mis aitavad sul enda spirituaalseid oskusi tugevamaks muuta.

Kui sulle meeldib pendliga tööd teha, siis Ingli Aura võib olla üks laadimise kristallidest, mida pendli jaoks kasutad. Eriti, kui sul on kasutusel mõni Aura Kvartsi, IoliidiMäekristalli, SodaliidiOpaliidi või Lasuriidi pendel, siis Ingli Aura sobib nende laadimiseks väga hästi.

Lisa Ingli Aura Kvarts erinevatesse kristallide komplekti, näiteks Astraalrännaku, hea une, Inglite, prohvetlike visioonide või intuitsiooni tugevdavatesse komplektidesse.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Ingli Aura on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Ingli Aurat soovitan ma kanda siis, kui haigusseisundile ei leita lahendust. Ingli Aura toob lahenduse, aitab näha viise, kuidas terveks saada, aitab leida üles probleemi põhjuse, ükskõik milline haigus kehas ka ei oleks. Ingli Aurat peetakse imetervendajaks, millel usutakse, et on oskus terveks teha ka kõige raskemas seisundis inimene. Ingli Aura aitab tagasi tuua lootuse, mis on tervenemise üks põhilisemaid punkte.

- Stress, depressioon, elurõõmu ja elujõu tagasitoomine

- Kroontšakra tervendamine, paanikahood

- Aspergeri sündroomi tasakaalustamine

TŠAKRAD

Ingli Aura taastab järk-järgult kõikide Tšakrate energiaid. Ingli Aura on väga kasulik tervendajakristall selleks, et avada kõrgema astme Tšakraid ja Tšakrate sees olevaid erinevaid kanaleid.

SODIAAK 

Tähemärgilt toob kõikidele sodiaakidele positiivsust ja elurõõmu. Aurakristallid on võimsad ja annavad kõigile enda positiivsust kuhjaga edasi. See, et need on tugevad kristallid, selle tunneb juba kaugelt ära, kuna need lummavad enamikke inimesi, see on märk tugevast külgetõmbest.

Ingli Aura kristall toob suhteõnne JÄÄRA ellu. Seda kristalli soovitan nendele Jääradele, kes on pikalt üksinda olnud või kellel ei ole vedanud hingesugulase leidmisega. Ingli Aura aitab aktiveerida Jäära saatuseraamatus armastusekanali, aidates Jääral ise tajuda, kes on see õige inimene ning alateadlikult suunduda tema poole. Ingli Aura suudab üleüldiselt luua imesid ning seda ka Jäära armuelus.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Ingli Aurat võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või Sandlipuu eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
37.30€
Maksudeta:30.57€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
13.70€
Maksudeta:11.23€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
50.00€
Maksudeta:40.98€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
49.00€
Maksudeta:40.16€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
20.70€
Maksudeta:16.97€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
13.70€
Maksudeta:11.23€
RODONIIT poleeritud
Enim müüdud
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedusest...
2.80€
Maksudeta:2.30€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
3.50€
Maksudeta:2.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.