Menüü
Ostukorv

KAMBABA JASPIS poleeritud

KAMBABA JASPIS poleeritud KRISTALLID
KAMBABA JASPIS poleeritud
3.92€
Maksudeta: 3.21€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KAMBABA JASPIS poleeritud

Võimalikud valikud

KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline, mille seest käivad läbi mustad täpilised ning ringikujulised mustrid. Kambaba jaspis tuleb Aafrikast ja kõige väärtuslikum Kambaba Jaspis pärineb Madagaskarilt. 

Kambaba Jaspis on kristall, mis rahustab meelt ja taandab närvilist energiat. Eriti kasulikuks närvide rahustajaks on see meestele, aidates ärevust maandada. Ärevus, mis on tekkinud tööst, suhete probleemidest või ükskõik millisest teemast.

Jaspised on kõik kaitse energiaga kristallid, Kambaba Jaspis kaitseb pikkadel teekondadel inimese hinge ja füüsilist keha. See on kristall, mis kaitseb pikkade rännakute ajal, eriti eksootilistes piirkondades ja kaitseb just nimelt loodusest tingitud ohtude eest. Olgu selleks siis suured lained, metsas olevad kiskjad, tornaadod jne.  Kui soovid Kambaba Jaspise energiat endaga kaasas kanda, siis lisa see reisimise kristallide sekka või hoia seda enda ligidal reisimise ajal.

Kambaba Jaspis on ka taimekasvatajate kristall. Sellel kristallil on oskus tuua edu selles valdkonnas. See toob edu nii, et saak oleks viljakas ning annab küllust sellele, et sinu saadusi sooviks ka endale keegi soetada.

Kuna Kambaba Jaspis on taimekasvatuse kristall, siis võib seda kristalli asetada taimede peale, et need taimed paremini kasvaksid.

Kambaba Jaspis on Feng Shui järgi Ida ilmakaare kristall. Ida omakorda on seotud tervisega ja perekonna heaoluga. Hoia seda kristalli enda kodus just selles piirkonnas, et tervele perekonnale head tervist tuua. Üks võimalus on ka see, et sa lood endale spetsiaalse Ida ilmakaare kristallide komplekti, kus sa hakkadki tervise kristalle ja elemente hoidma.

Kambaba Jaspis toob head ja rahulikku und, sobib unekristallide komplektidesse lisamiseks. Eriti kasulik on see just meestele, aidates meestel välja tulla unehäiretest ja probleemidest.

Sellel kristallil on oskus sind ühendada loodusega, mis tähendab seda, et see aitab õppida taimi, Kuu faaside mõjusid ja kõike seda, mis on tervendamise ning Maa olemusega seotud. Sa võid seda kristalli kanda sellel eesmärgil, et see energia sinuni jõuaks või sa võid seda kristalli hoida ka enda magamistoas, et läbi une see kristall saaks sind avada sellisele õppimisele.

Kambaba Jaspist soovitan ma lapse toas või kooli laua peal hoida. Kambaba Jaspis aitab lapse loovusel suureneda ja aitab tal ise asju välja mõelda, koolitöödes lahendusi leida ning üleüldiselt arendada lapse mõtteviisi.

Kambaba Jaspis sobib väga hästi kokku Lemuuria Jaadiga, kuna need kaks kristalli aitavad sul saavutada paremat ja tervislikumat elustiili. Kui Lemuuria Jaad ja Kambaba Jaspis kokku viia, neid koos oma kodus hoida või neid kanda, siis need avavad sind tervislikuma elu poole liikuma. Lemuuria Jaad ja Kambaba Jaspis aitavad veganluse poole liikuda ja mõista, kui julm ja ebainimlik on loomaliha ja loomsete produktide tarbimine. 

Intuitiivne toitumisoskus on inimese enda tervise jaoks väga vajalik oskus, selle järgi tulebki tegelikult toituda. Intuitiivset toitumist aitab välja arendada kristallide seas Kambaba Jaspis. Kanna seda kristalli, et õppida enda intuitsiooni kaudu valima sellised toitaineid, mida sinu kehal ja hingel tegelikult ka vaja läheb. Kambaba Jaspis aitab juhatada sinu tähelepanu sellele, mis taim on sinu jaoks antud eluhetkel vajalik. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Kambaba Jaspist, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Kambaba Jaspis on keha puhastaja kristall, mis tähendab seda, et see aktiveerib kehast mürke välja saatma ning aitab kehal ennast ise puhastama hakata.

- Kambaba Jaspis on kasulik neile, kes soovivad tervislike harjumusi paremaks muuta. Kambaba Jaspis aitab paremini toituda ja erinevatel alternatiivsetel tervendustel kiiremini mõjuma hakata. Sobib ideaalselt neile, kes soovivad kardinaalseid muudatusi enda tervises teha. Kambaba Jaspis aitab kehal uue režiimiga kiirelt kohaneda ja seda vastu võtta.

- Kambaba Jaspis on kasulik neile, kes soovivad enda menüüsse rohkem taimset tuua. Toetab taimetoitlust, aidates sul rohkem taimi süüa ja vähendada liha vajadust.

- Kasulik kristall äripidajatele, andes kaitset ebaõnne eest, mis võib ettevõtlusesse tekkida. Kanna seda kristalli, et eemale hoida ebameeldivaid hetki, ebaõnne ja laostumist. Kambaba Jaspis aitab rahavoolu suurendada läbi enda töö. Teisteks tugevatoimelisteks ärilise edu kristallideks on Mariami Jaspis ja Piltjaspis. Neid kristalle võib kõiki koos kanda või töö laua peal hoida.

- Meeste jaoks unehäirete tervendaja, selle jaoks on soovitatav Kambaba Jaspise kristalli endaga pikalt kaasas kanda talismani näol või hoida seda võimalikult lähedal padjale.

SÜDAMETŠAKRA

Kambaba Jaspis tervendab Südametšakrat, aidates sellelt mineviku probleeme vabastada, mis ei lase sul hetke nautida. Sobib neile, kes ei suuda vanast armastusest vabaks lasta ja eriti kasulik on see just meestele Südametšakra tervendamise jaoks. Kambaba Jaspis aitab vabaks lasta valust, mis üks naine on kord sellele mehele teinud.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Kambaba Jaspis kõige enam õnne KALADELE. Küllust toob see KALJUKITSEDELE ja JÄÄRALE.

Kambaba Jaspis on KALJUKITSEDELE suurepärane külluse, rahaõnne, tööedu ja tervise kristall Kaljukitsele. Kambaba Jaspis aitab elukvaliteeti parandada ja läbi intuitsiooni teha õigeid valikuid. Tegemist on kristalliga, mis juhatab Kaljukitse tema elus õigele teele.

Kambaba Jaspist võid laadida Ahhaat geoodiga, puhastada vähemalt korra kuus Tüümiani eeterliku õliga või Sidrunheina eeterliku õliga või viirukiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
8.10€
Maksudeta:6.64€
LEMUURIA JAAD on väga kauni välimusega mustjas kristall, mille peamiseks värvuseks on must ja mille seest kumavad välja hõbedased ja..
11.40€
Maksudeta:9.34€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
9.67€
Maksudeta:7.92€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
18.80€
Maksudeta:15.41€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
14.60€
Maksudeta:11.97€
PILTJASPIS poleeritud
Enim müüdud
PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. ..
3.80€
Maksudeta:3.11€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
8.10€
Maksudeta:6.64€
SIIDIPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talisman..
1.50€
Maksudeta:1.23€
SAMMALAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
4.80€
Maksudeta:3.93€
LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvust, vaid selle toonid ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.