Menüü
Ostukorv

LEMUURIA JAAD poleeritud

LEMUURIA JAAD poleeritud KRISTALLID
LEMUURIA JAAD poleeritud
11.40€
Maksudeta: 9.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LEMUURIA JAAD poleeritud

Võimalikud valikud

LEMUURIA JAAD on väga kauni välimusega mustjas kristall, mille peamiseks värvuseks on must ja mille seest kumavad välja hõbedased ja heledamad laigud. Lemuuria Jaad koosneb Jaadist, Kvartsist ja Püriidist. Lemuuria Jaadi sees oleva läikiva ja säravama osa loovadki Kvarts koos Püriidiga. Lemuuria Jaadi must värvus tuleneb mustast Jaadist. Lemuuria Jaadi kutsutakse ka kesköö Jaadiks selle väga müstilise ja südaöist taevast imiteeriva välimuse tõttu. Lemuuria Jaad avastati alles kusagil 1990. aasta paiku Peruus ja selle energiaomadused on veel tunnetamisel. See aga ei tähenda seda, et Lemuuria Jaad on väga värske kristall. Tegemist on siiski tuhande või lausa sadade tuhandete aasta vanuse Maa loominguga.

Lemuuria Jaad nagu Jaadile omane, on tugev kaitsekristall. Lemuuria Jaadil on oskus saatust paremaks muuta, aidates kaitsta probleemide ja õnnetuste eest, mis saatuses kirjas ei ole. Lemuuria Jaad aitab ette hoiatada läheneva ohu eest, tugevdades intuitsiooni ja ohu tajumise sisetunnet. Lemuuria Jaad oskab parandada peaaegu et parandamatuid emotsioone ehk see on üks parimaid emotsionaalsete probleemide tervendajaid. Lemuuria Jaad suudab väga sügavaid sisemisi probleeme tervendada, aidates vabaks lasta minevikust, mis ei lase elus edasi liikuda.

Lemuuria Jaad viib inimese ühendusse loodusega, aidates näha, mõista ja tajuda Maa antud ande austusega. Lemuuria Jaad aitab ühendust saada kristallimaailmaga, taimedega, loomadega ja kõikide teiste looduslike elementidega.

Lemuuria Jaad suurendab tänulikkust, aidates tunda tänu kõige selle suhtes, mis elu on kingitusena toonud, nagu näiteks hea tervis jne.

Lemuuria Jaad aitab väga edukalt lahti seletada ja analüüsida teatud unenägude tähendusi. Hoia Lemuuria Jaadi enda magamistoas voodi all Musta koti või karbi sees (selle sees võib hoida ka teisi tumedaid kaitsvaid kristalle, mis sobivad spirituaalseks arenguks), et see kristall aitaks sul mõista ärevust tekitavate või hoiatusi sümboliseerivate unenägude tähendusi. 

Feminism

Lemuuria Jaad aitab nii mehele kui naisele õpetada seda, et ei ole vahet, kas ollakse mees või naine, mõlemal on õigus sõnavabaduseks, otsustamiseks ja austuseks. Lemuuria Jaad aitab näha naisi selle pilguga, et naised ei peaks olema vähem väärtuslikud kui mehed. Naised peaksid olema täpselt sama palju austatud kui mehed ja naiste arvamus peaks olema sama tähtis. Tänapäeva ühiskonnas üle maailma on väga suur lõhe meeste ja naiste vahel, kus meestel on rohkem õigusi kui naistel. Lemuuria Jaad aitab tasakaalustada inimese mõttemaailma meeste ja naiste suhtes, aidates inimese hingele õpetada, et mõlemal on õigus elada, otsustada, oma arvamusele ja mõlemat tuleb austada. Lemuuria Jaad aitab naisel olla tugevam ja mehele õpetab naise austamist.

Lemuuria Jaadi on kasulik hoida kodus, kus kasvavad noored poisid, et nad kasvaksid suureks naisi austades ja nende eest hoolitsedes. Lemuuria Jaad muudab mehed armastavamaks ja naistele õpetab seda, et mehed ei tohiks naisi halvasti kohelda.

Nõiaringist välja astumine

Lemuuria Jaad on väga suureks kristalli-abiliseks inimesele, kes on ühe või teise asjaga oma elus nõiaringi sattunud. Nõiaring on see, kui sinu elu seisab paigal, pidevalt juhtuvad samad negatiivsed situatsioonid ja elu tundub vaid allamäge veerevat. Lemuuria Jaad aitab nõiaringist väljuda ja leida jälle üles õige tee, kus elu liigub vaid positiivsel rajal. Nõiaring on näiteks pidevad rahaprobleemid, pidevad tülitsemised pereliikmetega, alkoholism ja teised väga negatiivsed tegevused, mis elust mitte kuidagi ei soovi lahkuda. Lemuuria Jaad aitab sul näha seda, mida sa teed elus valesti, et sa sellest välja ei pääse, ja õpetab sind lahendama asju, mis laseksid sellel su elust lahkuda.

Keskkonna säästmine, maailma parandamine ja looduse hoidmine

Lemuuria Jaad õpetab inimestele seda, kuidas olla siin Maa peal nii, et seda kodu oma elustiiliga austada. Ehk see on kristall, mis õpetab Maad hoidma, säästma ja tervendama. Lemuuria Jaad avab silmad, aidates mõista seda, mida me oma elustiiliga siia maailma jätame, kuidas me seda saastame ja rikume. Lemuuria Jaad avab inimese hinge, aidates muuta hinge teadlikumaks ja armastavamaks meie kodu ehk Maa suhtes. Kui sa oled juba sealmaal, et sa soovid maailma säästa ja päästa, siis Lemuuria Jaad aitab seda teekonda veelgi võimsamalt toetada. Lemuuria Jaadi on kasulik kodus hoida, see õpetab kõikidele perekonnaliikmetele seda, et seda keskkonda peab hoidma ja austama, milles me elame, aidates kõikidel kodu eest paremini hoolitseda ja üleüldiselt tervendada kõikide pereliikmete mõttemaailma seoses looduse hoidmisega. Lemuuria Jaad õpetab seda, et õigeid asju tuleb tarbida ja kasutuid - loodust või isegi inimese keha kahjustavaid - asju ei tohiks tarbida. Leemuria Jaad suunab inimese hinge tagasi loodusesse, aidates loodusega kontakti saada ja tunnetada seda palju peenemal tasandil.

Lemuuria Jaad sobib väga hästi kokku Kambaba Jaspisega, kuna need kaks kristalli aitavad sul saavutada paremat ja tervislikumat elustiili. Kui Lemuuria Jaad ja Kambaba Jaspis kokku viia, neid koos oma kodus hoida või neid kanda, siis need avavad sind tervislikuma elu poole liikuma. Lemuuria Jaad ja Kambaba Jaspis aitavad veganluse poole liikuda ja mõista, kui julm ja ebainimlik on loomaliha ja loomsete produktide tarbimine. 

Ahistamine, raske minevik, trauma, suitsiidsed mõtted ja kurb saatus

Lemuuria Jaad on üks väga vajalik kristall inimesele, kellel on minevikus olnud saatuse tahtel väga ränkasid üleelamisi nagu näiteks ahistamist, seksuaalset ärakasutamist või mõnda muu väga kurvaks tegevat ning elamist raskeks muutvat situatsiooni.

Lemuuria Jaad aitab vabaks lasta trauma, mis närib hinge, mis ilmub kummitusena visioonidesse ja mis ei lase elus edasi liikuda. Eriti kasulik on Lemuuria Jaad sellele inimesele, keda on seksuaalselt ärakasutatud või kes on kellegi teise surma pealt tunnistanud. Kui sellised asjad on elus juhtunud, siis tasub Lemuuria Jaadi enda elus hoida väga kaua ja väga suurtes kogustes ehk seda aeg-ajalt endale juurde tuua. Lemuuria Jaadi tasub käes hoida ajal, mil koledad ja inetud minevikuvisioonid tulevad kiusama. Lemuuria Jaad vabastab vaikselt neid negatiivseid emotsioone, mälestusi ja tervendab minevikku.

Lemuuria Jaad aitab koos Nuumite kristalliga lahti saada suitsiidsetest mõtetest. Hoia neid kahte kristalli üheskoos Musta värvi koti sees  ja kanna neid kaasas, kui soovid suitsiidsetest mõtetest lahti saada. Lemuuria Jaadi ja Nuumitet võid üheskoos hoida ka enda voodi lähedal, et need kristallid saaksid sind öösel tervendada. Vabasta need kristallid vabasse loodusesse siis, kui suitsiidsed mõtted on kadunud. 

Vabadus kahjulikest suhetest ja harjumustest

Hoia Lemuuria Jaadi koos Buddha kristalli ja Punase Tiigrisilmaga, kui soovid lahti saada suhte kohal olevast ebaõnnest, mille on põhjustanud kolmas isik teie suhtes. Nende kolme kristalli kombinatsioon võitleb väga intensiivselt ja tugevalt suhtelõhkuja vastu, kui saatus loomulikult lubab seda. Saatus lubab selle vastu astuda, kui tegemist on vale teega. Saatus ei luba sekkuda, kui see kolmas inimene peab olema just see, kes aitab teil sellel eluteel üksteisest lahti lasta. Vahel on seda vaja, kui saatuseraamatud ei luba teil mõlemal ühel või teisel põhjusel kokku jääda. 

Lemuuria Jaad vabastab sind ahelatest, mis on sulle kahjulikud. Näiteks aitab see kristall vabaks lasta suhtest, mis teeb sulle tegelikult liiga ja mis ei lase sul õnnelik olla. Lemuuria Jaad on väga kasulik sõltuvustest vabastamisel ja eriti hästi toimib see koos Ametüstiga alkoholismi vastu võitlemisel või Dalmaatsia Jaspisega suitsetamisest loobumisel.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Lemuuria Jaad on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab rauda.

- Lemuuria Jaadil on oskus tugevdada närvisüsteemi ja seda tervendada, seega on see ideaalne kristall erinevat liiki närvihaiguste tervendamisel. Närvihaiguse korral on kasulik hoida Lemuuria Jaadi väga raskel ajal endaga, sellega mediteerida või hoida seda enda foto peal, et teha iseendale kristalli-kaugteraapiat.

- Kristall, millel on oskus taastada inimese füüsilist ja vaimset keha väga raskest haigusest. Kui oled põdenud mõnda väga raskekujulist haigust, siis hoia Lemuuria Jaadi enda elus seni, kuni oled taastunud.

- Muudab immuunsuse tugevaks ja aitab leida toitumises tasakaalu. Lemuuria Jaad tekitab isu taimse toidu vastu ja blokeerib isu loomse toidu suhtes. Lemuuria Jaad soodustab veganlust ja aitab inimestel silmi avada, et nad saaks taimse toidu peale üle minna.

- Lemuuria Jaad aitab ära hoida nurisünnitust ja rasedusega seotud ohte. Kui sa näiteks oled lapseootel ja sa oled riskirase, siis Lemuuria Jaad võiks igapäevaselt sinu kõrval olla. See aitab last elus hoida ja seda siis, kui saatus lubab sellel lapsel sündida. Lisaks Lemuuria Jaadile on sellise probleemi puhul väga kasulikuks kristalliks ka Punane Jaspis.

SÜDAMETŠAKRA

Süsametšakra on neljas Tšakra, mis meie sees eksisteerib. Lemuuria Jaad aitab Südametšakrat väga peenel tasandil tervendada, aidates terveks saada väga tugevatest traumadest, mis Südametšakra tööd häirivad. Lemuuria Jaad õpetab taas usaldama, inimesi aktsepteerima, iseennast armastama ja enda eest seisma.

SODIAAK

Lemuuria Jaad aitab kõikidel tähtkujudel leida üles tõde, mõista suhete sisu ja näha valesid läbi. See on kasulikuks eneseabikristalliks, aidates kaasa selguse loomisele ja tõe nägemisele. 

Lemuuria Jaadi võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kookoseviirukiga või Muskaatpähkli eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

AMETÜST poleeritud
Enim müüdud
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
5.10€
Maksudeta:4.25€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline, mill..
4.00€
Maksudeta:3.33€
NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte ja see on inimkonna ajaloos olnud väga hinnatud. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba üle 7000..
1.50€
Maksudeta:1.25€
NUUMITE on väga salapärase väljanägemisega ja sisuga kristall. Nuumite on väga eriline oma omaduste pärast. Nuumite on tumedat värvi krista..
13.00€
Maksudeta:10.83€
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu elus..
0.70€
Maksudeta:0.58€
WOLLASTONIIT on väga konkreetse väega kristall, mis ei ole maailmas kristalliinimeste seas väga tuntud või kasutusel olev kristall. Tavalisel..
7.90€
Maksudeta:6.58€
MUST küünal
Enim müüdud
MUSTA küünalt kasuta siis, kui sa soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ja millestki vabaneda. Musta värvi küünlaid kasutatakse ..
9.90€
Maksudeta:8.25€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõ..
2.40€
Maksudeta:2.00€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
3.50€
Maksudeta:2.92€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
9.00€
Maksudeta:7.50€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.